Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ferrnando

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.22. 09:16:09
Találkoztam egy kérdéssel:Kicsoda Szalacsi Sándor?
A helyes válasz egyéb idiótaságok között ez volt:egy elmebeteg parasztbácsi

Gratulálok az értékelônek,hogy képes volt elfogadni és berakni a játékba!!!
Még a kvíz lehetôségét is megvontam volna a kérdés feltevôjétôl!
Legalább töröljétek a kérdést!!!!!
Dátum: 2009.06.18. 09:19:38
Melyik emlős állat? - tudomásom szerint minden emlős állat:S

Melyik település kormányzója Lando Calrissian (Star Wars)? - Hát köszönöm szépen,e miatt buktam a 20 egymásutáni helyesválaszos küldit.
:S
Ismét belefutottam egy gyönyörû kérdésbe!
Melyik emlôs állat?(és felsorol 4élôlényt)
Tudomásom szerint minden emlôs állat.A kérdés helyesen:Melyik állat emlôs?Vagy melyik állat egy emlôs az alábbiak közül?
Persze ezt a gagyit el lehetett fogadni mert annyira jó kérdés:S
Azért a gagyi kérdést hoztam fel példának,mert ha egy mûveltebb témában nem tudnak rá válaszolni,azt megértem,elôfordul,de ha már egy ilyen eccerû kérdésre se tudnak válaszolni:S
Toldi?Shakespeare?
Szerintem a Gyûrûk ura és a Harry Potter is alap mû a mai világban.Fôleg a azt meg lehet kérdezni,h XY melyik bolyygóról származik a Star Warsban?
Azoknak akik már 80-100 sikeresen feltett kérédse van,gratulálok hozzá,biztos már régi motorosok és ôk tették fel az eddigi gagyikirály kérdéseket ami miatt sok más kérdést nem fogadnak el.
Nah de nem fikázni akarok másokat,a kvíz a gagyi és az hogy elfogadják ezeket a kérdéseket.
Ismételni tudom csak,hogy színvonalasabbnak kellene lennie!!!
Én vegyek vissza az arcomból????
Neked kéne okos!
Nem azt mondtam,h a kérédsem annyira jó h nóbeldíjat érdemel,pont az a lényeg,hogy annyira gyatra kérdések vannak a kvízben,hogy kénytelenek vagyunk\vagyok lealacsonyodni és Harry Potteres kérdéseket feltenni.
Speciálisnak tartod mert nem tudsz rá válaszolni?
Speciális a kémia is,bármilyen irodalmi mű,bármelyik mozifilm hisz nem láthattuk mindet,ennyi erővel minden spaciális amire nem tudsz válaszolni.
De Győzike lányának a neve bezzeg ... azt még te is tudod fogadjunk!
Melyik "ház" tagja Harry Potter a Roxfortban?
Hugrabug
Hollóhát
Griffendél
Mardekár
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Gratulálok az értékelőknek!!!Bezzeg a Hogy hívják Győzike legkisebb lányát!az fantasztikus kérdés!!!

SZERETNÉM HANGSÚLYOZNI,HOGY A SZERVEZŐK MEGADHATNÁK A MÓDJÁT A KVÍZNEK!!!LEGYEN KOMOLYABB.INKÁBB NE ÍRHASSANAK A JÁTÉKOSOK KVÍZT,HA ENNYIRE GÜGYÉK HOZZÁ.
ÉS LEHETNE NEHEZEBB JÓVAL,KEVESEBB IDŐT ADNI RÁ,ÉS HA JÓ A VÁLASZ AKKOR DUPLA LE JÁRJON ÉRTE!
De bármi más megoldás jó lenne csak adják meg a módját,hogy értelmes és érdekes legyen!
Köszönöm!!!
Az alábbi megyéink közül melyik határos Jugoszláviával?

Vas
Csongrád (ez lenne a jó)
Békés
Zala


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Könyörgöm,ezen mit nem lehet értelmezni?
Oldal: 1