Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ceripapa

Oldal: 1
Dátum: 2009.03.18. 17:30:20
Ez milyen kérdés ?

Melyik NEM kisbolygó?
Eger
Szeged
Gödöllő
Tapolca

és gödöllö a helyes mert megnéztem XD
Megteszem csak érted , mostantól figyelek arra ha rossz kérdés lesz vagy speciális szerintem akkor azt kimásolom. És akkor szépen lenyirbáljuk együtt az adatbázist .
Nem abból indulok ki kedves Kocos hogy mindenki hülye , mert vannak értelmes emberek , de ha már így gondolod elkezdhetünk szájnindzsázni, mert annak több értelme van mint, hogy a szavaim kiforgatod . Hanem mint írtam ,csak nem olvastad figyelmesen én egy általános közelítve vonta le következtetést.
Mert ahogy oly sok embernek ,illetve klántársamnak is ,visszadobnak nem annyira nehéz kérdéseket és azt hiszem nem kell pszihológusnak lennem ,hogy ez az embernek szemet szúr. Vagy nem így lenne ?
Azt mond inkább el , hogy miért úgy van kitalálva a dolog hogy csak játékos osztályoz , miért nincsenek pl GO-k vagy GA-k akiknek ez lehetne a feladata ? Mert ezt aki szereti csinálni úgyis vállalná?
Itt nem állandóan javítgatni kell , mint a kátyúzással ,mert kb annyi értelme van akkor hogy megy a sok kicsi javítgatás és soha nem juttok a végére.
Akkor azt hiszem nem az én kérdésemmel kell kezdeni ,mert ennek igy nincs értelme. Meg hogy másoljátok be a rossz kérdéseket(speciális) ...
Az ember tudja általános dolgokból egy idő múlva elfogynak a lehetőségek , így jönnek a speciális hobbihoz köthető dolgok.
Akkor legyen jöjjenek ,de ne legyen kérdésértékelő rendszer , úgy hogy nincs mögötte csak egy játékos akinek nem tetszik illetve , a kérdések arzenálja ami alapján úgy ítéled meg Te magad is , hogy ha ők akkor Te is beírhatod , hisz egyszerű dolog volt neked is megkeresni rá a választ.
Nekem is hasoló a bajom ,de én kicsit kiforgatva mondom.
Miért van az ,hogy a kérdések fele nem általános ? Olyan témákhoz nyúl hozzá maga a kérdés amit az emberek 50% nem ismer?
Mit lehetne tenni ez ellen? GO GOOGLE a legjobb barátod ... nekem már a 4-k kérdésem dobja vissza valami szellemileg aluledukált ember akinek mindenfajta Inteligenciája megegyezik egy kenyérpirítóéval mert max azt csinálja amit mondanak neki.
Szeretném megkérdezni hogy ha pl magus világát említik akkor az speciális ,mégis van ,nem egy kérdés onnan enyém akkor miért lenne speciális ha az övék se volt .....dedukciós módszerrel a kérdések alapján azt kell mondjam enyém se speciális....
És ez alapján legyenek olyan kérdések ami után utána kell járni ... mindig ezt teszem ,de nem tetszik ha valaki nem képes ennyit tenni az én kérdésemre......
Legyen látható ki volt az aki azt mondta rossz és fejjezze ki magát ne csak egy gombnyomással ,hogy speciális.... ez olyan mint a trivi
az egyetemen.... minden trivi ,de mikor mondani kell néha felsülnek vele miért olyan

Ja és hogy miért baj hogy speciális hogyis kezdödik a végzetúr eleje ?
"A játék során az IQ-dat is próbára tesszük, kvízkérdésekkel, sőt, te is tehetsz fel kérdést másoknak!"
Az rég baj ha az embernek nincs annyi esze hogy csak szépen alapjában ezeket tegye:
1,megfogja az egeret
2, fájl-ra rákattint, majd kiválasztja az új lap / új ablak opciót
3,katt a gépeléshez (Oda ahova a végzetúrat írja) és beirja www.google.com
vagy a gyengébeknek itt a link : http://www.google.hu/

Anynit szeretnék kérni a fejlesztöktől , ne legyen anonym az értékelés hanem tudjuk meg miért lett ez rossz válasz ,hogy változtahassunk rajta.
Oldal: 1