Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gort

Dátum: 2008.09.28. 15:56:15
Először is a lélekkufárnál ott van az a kiemelt kérdőjel a kristályok, és a felszerelés mögött. Bökj rá, és máris okosabb leszel. Másodszor: ha nincs szükséged a felszerelésre, add el. Vissza adja az őskövet. (csak az állatokhoz való felszerelésnél és a varázsitaloknál)
Dátum: 2008.09.28. 11:48:03
Szerintem ez egy jó ötlet.
Dátum: 2008.09.28. 11:31:04
A piacnak megvan az a veszélye, hogy tápolásra használható. Veszek egy csomó őskövet, a kövekért jó cuccokat, amiket lélekenergiáért árulok a piacon, és akik nem akarnak pénzt áldozni a játékra, azok meg is veszik. Ergo pénzt váltottam át lélekenergiává. Biztos, hogy ez mindenkinek tetszene?
Dátum: 2008.09.28. 11:22:19
Két ember harcol. A harc végén az egyik a földön hever eszméletlenül, a másik ugyan több sebből vérzik, de állva maradt. Miért csodálkozol rajta, ha a talpon lévőt nyilvánítják győztesnek? Az lenne a furcsa, ha nem így lenne.
Dátum: 2008.09.27. 18:33:01
Add el! (vissza adja az őskövet) Semmi szükséged nincs rá, amíg nincs beidomított állatod, ugyanis azt állatra lehet rakni. Mellesleg ezt te is tudnád, ha egy kicsit olvasgatnál itt, már vagy háromszor elmondták. De ha a kereskedőnél a felszerelések utáni kérdőjelre rá kattintasz, ott is elmondják.
Dátum: 2008.09.27. 18:17:57
Valóban meg lehet oldani úgy is, ahogy te mondod, de kissé döcögős. Nálunk az a terv, hogy az első 2 tag kap plusz egy szavazatot, így ők építkeznek a kútból + persze sajátból is. Inkább szolgálat ez, semmint hatalom.
Dátum: 2008.09.27. 17:57:04
Egyenlő jogokkal rendelkezik? Ez azt jelenti, hogy senki sem tud a lélekkút energiájából építkezni. Ehhez legalább 3 szavazatot kell birtokolni. Így nem lesztek egy rakéta szövetség. Sajnos ha boldogulni akartok, akkor le kell térni a demokrácia ösvényéről.
Dátum: 2008.09.27. 10:12:49
Szerintem ez egy nagyon rossz küldetés! Arra biztatni valakit, hogy vesztésre játszón... enyhénszolva is fura ötlet.
Dátum: 2008.09.26. 21:13:12
A kérdést Harrison Fawcett a Korona hatalma című könyv a Szent Korona vándorlásainak és őrzési helyeinek történelmi kronológiájából vettem. Ott ez áll:1945-1978 Fort Knox ( USA, Texas. Ha ők tévedtek én is.
Dátum: 2008.09.26. 20:53:10
Andrew!
Igazán kivehetnéd az aláírás mezőből azt a képet. Rendkívül zavaró kilométer hosszan a kép nem található felírat. Előre is köszönöm.
Dátum: 2008.09.26. 20:31:56
Egy időre betiltották a topik nyitást, de úgy látom újra lehet. Nyiss meg egy nagyobb csoportot ( pl. segítség vagy szövetség), és ott van olyan, hogy új topik, új szavazás. De lehet, hogy három csillag kell hozzá. Kb. amikor megkaptam onnantól látom újra ezt a lehetőséget.
Dátum: 2008.09.26. 20:25:31
Hát igen... ebben is van igazság.
Dátum: 2008.09.26. 19:34:51
4. szinttől tanulhatsz szakértelmeket, aztán ha megtanultad a megfelelő szakértelmet, ( ha jól emlékszem csapdakészítés) akkor majd foghatsz szörnyikéket, amiket aztán kedvedre elnevezhetsz. (ajánlom mindenkinek, hogy olvasgassa a régebbi hozzászólásokat.)
Dátum: 2008.09.26. 18:06:48
Több helyen is olvastam, hogy galetkinek nevezte magát, vagy társait a hozzászóló. Kérlek higgyétek el, hogy mi végzeturak vagyunk! A végzeturak elődei a galetkik, a galetkik elődei az alakváltók. Evolúció barátaim, evolúció!
Dátum: 2008.09.26. 17:51:05
A csatákban nagyon nagy a véletlen szerepe, a jó felszerelés csak pár százalékkal javítja az esélyeidet. (de azért javítja) Nem egy olyan vélemény is elhangzott itt, hogy az ősköves cuccok behozhatatlan előnyt adnak. Szerintem viszont pár százalék az pár százalék. Végy egy 20 oldalú kockát, és kezdj el dobálni vele. 1-10-ig te nyersz. No most jön a prémiumtagság 1-11-ig nyersz. Előfordulhat, hogy 6-bol 5 ször 11 felet dobsz? Igen. És ez a hasonlat közelebb állna a valósághoz százalék kockával. Te döntöd el, hogy ez neked megéri-e. Ha előre lehetne tudni az eredményt, le sem kellene játszani a csatát.
Dátum: 2008.09.26. 15:07:21
A karakterek bemutatkozásánál nem kéne egy topicot nyitni, hogy írni lehessen bele? Én ugyan nem akarok bemutatkozni, de szívesen olvasnám a többiekét.
Dátum: 2008.09.26. 14:19:47
Részvétem. Átnéztem az írásaidat, és semmi olyat nem találtam köztük, amiért ezt érdemelnéd. Valaki pikkel rád. Az egyetlen amit tehetsz, hogy nem törődsz vele.
Hmm... hogy lettem én végzetúr 52 hozzá szólással, amikor Sztavrogin 126, Sul 170 h.sz.-el végzetúr tanonc? Biztos a pálinka teszi...
Dátum: 2008.09.26. 14:02:53
Nem hiszem, mert elfogadta jó válasznak azt, hogy Albert nem a Mézga család tagja.
*Egy nagydarab, rezzenéstelen arcú végzetúr lép be a fogadóba. -Üdvözlök minden Kubla kánság tagot. A véletlen úgy hozta, hogy kettőtökkel is találkoztam a csatamezőn, s mindkétszer győztem, de mert nem szeretnék kárt okozni a szövetségeteknek, hát most eliszom a nyert lélekenergiát. Pálinkát ide! Éljen a Kubla kánság!