Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bodnaar

Oldal: 123
Dátum: 2011.12.24. 12:06:58
"mindenki tápoljon békében, nyugalomban a szeretet ünnepén"

Tápolnék, de nem adja be a portyalistát.
Dátum: 2011.12.02. 10:48:45
Nem csak tervezni kéne, hanem beállítani a cront.
Dátum: 2011.01.01. 20:55:13
Jó néven venném, ha az öltözetváltáskor nem kérdezne rá, hogy biztos öltözetet akarok-e váltani. Biztos.
Így nézve valóban sértő. Ezeket a melltartókat már rég be kellett volna tiltani.
Isten megbüntet, ha üldözöd az apácáit.
Dátum: 2010.11.27. 01:22:57
33% lefedettség.

Dátum: 2010.11.23. 13:22:32
Idézet: Miklós - 2010.11.23. 11:58:17
Az akció célja most is, korábban is az volt, hogy kedvet csináljunk ahhoz, hogy a VU-sok más játékainkat - pl. a HKK-t - is kipróbálják. A kóddal kapott előny - akárcsak a korábban kapott - nem jelentős, nem olyasmi, amiért kötelező lenne kódot szerezni. Akinek van kedve, vásároljon HKK-t, próbálja ki, a kódot váltsa be. Ezt egyébként millió más cég is csinálja, nem mi találtuk ki a dolgot... Lesz, aki a kód miatt megveszi a HKK-t, kibontja, aztán rájön, hogy jé, ez is egy milyen jó játék.


Millió más cég is hibázik. Ahogy fentebb is mondták mások, ez árukapcsolás, illetve gyengéd erőszak. Vettem két paklit a régiből, hogy legyen kódom. Gondoltam, a kártyák is jók lesznek valamire, na azóta is ott rohad a polcomon. Inkább vennék őskőért kódot, ha már mindenképp fel kell dobni valamivel a Beholder kft. bevételét, mint hogy haver haverjától, vagy becsületes 12 éves HKK-s kisgyerekek után rohangálva szerezzek. Szerintem inkább elveszi az ember kedvét egyéb termékektől, ha meg "kell" venniük a kód miatt (márpedig kell, mert fanatikusok vagyunk)
Dátum: 2010.11.18. 19:36:56
5% lefedettség után itt egy rekonstruált térkép. Sehol egy kis fű vagy folyó eddig. Bizonyára Landragór felégette az egész földet...

Dátum: 2010.10.07. 21:42:42
Na, erről beszéltem!

Próbáljon csak meg bárki 3x sebességgel vadászni, sajtolni, turbót váltani, alacsony ÉPre figyelni, építeni, újra vadászni.

És hol van még az, hogy 03.00-kor kelni kéne epikust verni
Dátum: 2010.10.07. 21:37:12
Megnyugodhatsz, de nem lesz tőle igazad. Kvízben győzni akaró karakter nem fejleszt csak azt, amit Magház mondott.
Dátum: 2010.10.07. 21:16:47
Ezt írta Magház.

EF:57
SM:80
TT:40
Építés:40
Tanulás:24

Te pedig azt, hogy a fúzió stimmel csak. Szerintem az összes stimmel.
Dátum: 2010.10.07. 20:55:53
Apropó a sajtolás költsége kb most kezdi behozni magát, és ha meg is figyelitek, ez már az építés toplistán is látszik.
Dátum: 2010.10.07. 20:54:54
Xena tévedsz, bármilyen furcsa is, Magháznál van a pont.

Miért ilyen jó akkor az építése?

- szintelőny a többi építőhöz képest, sajtolás híján több a TP, ez jónéhány százalék
- a sajtolás, a csapda, a transzplant és a turbó költsége egy az egyben be van építve
- hatalom tornya bónusz
- kvízmedálok
Dátum: 2010.10.07. 19:37:14
Szerintem nincs is értelme többször v4-re menni, úgyis ugyanaz a csaló banda nyer mindig.
Dátum: 2010.09.18. 01:40:42
.
Dátum: 2010.09.01. 16:21:54
Szerintem meg nem muszáj 999% lészívással nekimenni a térkapunak.
Dátum: 2010.08.12. 22:44:42
Van valaki náluk, aki sok Le-t tart magánál. Nagyon sokat. Mivel számolódik egy érték, hogy mennyit rabolhatna ha lenne is nálatok LE, és ezt ő nem éri el, ezért a különbözet szépen a kútjukba megy. Ahhoz hogy ne a kútból veszítsetek, több Let kell magatoknál tartani.
Dátum: 2010.08.12. 21:58:44
Ha kevés lé rabolható a rubin (tárgyrag nélkül) szövetségtől, akkor a háború csarnoka kiegészíti azt, a másik fél javára.
Dátum: 2010.07.21. 12:23:20
Igen, - számomra - ennyire hülyének néz ki. Aki 50-es másodlagost csinált, az legközelebb hamarabb gondolkodjon, hogy nem ilyen lovat akart, vagy éljen együtt a ténnyel. Esetleg tényleg ott a felejtés ha nagyon szúrja a szemét a pár hónappal korábban kigondolt döntése. Ha ez a funkció bekerül a fejlesztések közé, az lesz a következő, hogy "szeretném kikapcsolni a szingut", aztán "szeretném kikapcsolni a visszafogottat", stb... Ott a módja a szakértelmek megszüntetésének, ez pedig a felejtés. A barátság is nagyon szép dolog, sőt, a döntetlenben segítés is (ráadásul - mernék itt mások nevében beszélni - púp a hátunkon), de akinek indokoltan szüksége van segítségre, az a segítség idejére lerakhatja az állatokat istállóba, illetve átválthatja a kiégett ősköveket, és a probléma nem probléma többé.
A szakik azért vannak, hogy használjuk őket. A pvp játék pedig attól pvp, mert másoknak ártasz. A többi csak lovaglás a szavakon. Egyébként az állatok nem halnak meg, sőt, magukhoz is térnek idővel, talán bennem van a hiba, de nem tudom felfogni, mitől akkora kár ez, ha valakinek egy küldetés kedvéért esetleg elájul az állata. Ha nem állatnak hívnánk, hanem mondjuk fegyvernek, ami kicsorbul néha, akkor morálisan sem csapna be senkit. És van teveklub is, ott nem sérülnek állatok.
Az ősköves dolgot viccből írtam, ott volt egy mosolygós a végén. A tömés elleni gyűrű is nagyon hasznos, de ugyanakkor egy vicc. Fizettem azért, hogy mások ne ronthassák el a karakterem.

(Viszok +10)
Dátum: 2010.07.21. 11:26:44
Ha igazán fontos az a másik ember, akkor bevállalod. Ha nem, kit érdekelnek az állatai és az őskövei. Aztán hordani sem kell, csak amíg kedveskedsz. Annak az előnyeit pedig, hogy lébe és őskőbe kerülne az ingyenes funkció helyett, gondolom nem kell ecsetelni. A Preventorfikusz is hatalmas húzás volt sima "villanykapcsoló" helyett.

Oldal: 123