Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Danielle Wildrose

Oldal: 1234
Dátum: 2009.06.29. 21:02:44
Tudnátok abban segiteni, hány hsz kellene ahhoz hogy egy zárt "mesélős" topikot nyithassak? Egyáltalán itt létezik zárt fórum?

Előre is köszi a segitséget!
Dátum: 2009.06.26. 22:25:40
Idézet: Ricardo - 2009.06.26. 21:02:30
Én itt most szeretném megkezdeni a gyűjtögetést!

Adjon mindenki egy aranydukátot, hogy megvehessük a jogokat egy Winnie nevű lapra. Szerintem mindenki örülne, ha lenne otthon egy saját.


...bár azt hiszem, jogvédett...kár, mert már lenne hozzá kép is, amint piros pulcsiban falja a mézet (bocs, winnie!)
Dátum: 2009.06.26. 10:49:08
Vizióm van azzal kapcsolatban ha vki eléri a 100%-ot és kiderül milyen plusszal jár. Vér fog folyni a fórumon (is), hogy most akkor melyik a nagyobb táp, és ha bármilyen szempontból is eltérő tipusú előnyt ad a két véglet, jó sokan lesznek majd, akiknek a másik "jutalom" kell.

Akkor is arról fogunk vitatkozni, hogy Miklós "enged-e a nyomásnak"? Tényleg létjogosultsága lesz a RESET-gombnak a karakterapon Igy nem is kell új (ideális) karaktert inditani
Dátum: 2009.06.26. 09:58:27
Idézet: Kocos - 2009.06.26. 02:23:29
Idézet: Danielle Wildrose - 2009.06.25. 15:36:15
1) egy igazi DÖNTÉS-nek pont az a lényege, hogy egy v. több alternativa közül az egyik mellett elkötelezed magad, miért kell egyáltalán gondolkodni a könnyitésen?


Hogyan beszelhetnenk igazi dontesrol, ha nem tudod, hogy mi kozott kell dontened?
Na varj itt van ez a fekete zacsi es benne egy roppant ertekes valami. Most 10000 Ft-ert a tied? Megveszed? Felelossegteljesen donts! Ugyanmar.


Ennél ez sokkal egyszerűbb: küzdesz a fertőzés ellen? Igen vagy Nem? Y or N? 0 vagy 1?

Ha rászánom a 10 rugót a zacsidra és 3 napon belül visszaviszem, hogy nem tetszik, csináljuk vissza - azt garanciális cserének hivják (ha vállaltál rá!!!), és a "hülye-azért-nem-vagyok" tipusú helyeken lehet érvényesíteni.
Dátum: 2009.06.26. 09:52:16
@ Ricardo: örülök annak amit leírtál és teljesen rendben is van. Ez viszont elgondolkodtatott:

"Egyetlen dolgot javítanék a fertőzésen mindenképpen, ne valós időhöz legyen kötve (tehát ne szintlépés utáni első 24 órában) a leküzdése, hanem játékbeli időhöz (az egész szint alatt bármikor kifizetheted a lét). Így véletlenül valaki nem kerülne hátrányba, csak az fertőződne, aki tényleg azt szeretné."

Namármost, a fertőzéssel legkevésbé foglalkozók mára szerintem bőve elérték a 50. szintet, kimaxolták a létező összes LE-forrás szakértlemeket, és portyára gyúrták magukat. Ha ezek a karakterek elkezdenek LE-t termelni, mennyi idő alatt küzdik igy le a fertőzést? Lehet, hogy még a kétszintes lépcsőnél is gyorsabban?

Lehet hogy félreértettelek, akkor bocsesz.
Dátum: 2009.06.25. 19:36:02
"Viszont abban szerintem nincs igazad, hogy nem láttuk be előre a választásai lehetőségeket a fertőzésről. Mindenki tuda, hogy jutalom jár a leküzdésért és semmi vagy "büntetés" a nemküzdésért." - Ennek alapján még kevésbé tudok azonosulni a másik féllel.

"Van aki ezzel dacolt, ami nem baj, de viseljék a következményét." (nagyon igen) (nagyon bólogatok) mi már egyetértünk, marad a többi 10k< júzer
Dátum: 2009.06.25. 18:51:28
Idézet: Mortimer - 2009.06.25. 16:03:58
"A dilemma számomra nem az, hogy táp vagy sem, hanem hogy miért nem viselik a játékosok a döntésük súlyát"

Mert például nem ismerik a körülményeket. Egyébként még most sem.


És?!? Végtelenül leegyszerűsitve: jobb oldali vagy baloldali ösvény? Melyiket választod? (tudom Morroch, a Sötétet) Egyiket sem látod be, mégis választanod KELL. A választást az is meghozta, aki rászánta a LE-t, nem? Nem a sikert sajnálom másoktól, vagy a dicsőséget, vagy az optimális állást...egyszerűen etikátlannak tartom a zömmel szembeni csavarokat. Arányaiban ők vannak többen, igaz, nem fizetnek annyit.

Morroch: ne csináld ezt, a végén rámsütik, hogy ezalatt a nick alatt is te vagy Inkább pontozz le, hadd jöjjön tücsök és bogár
Dátum: 2009.06.25. 18:26:06
1) Vicces, hogy ezt mondod. A probléma az, hogy a "minden hülye..."-cuccot valló népek álltak neki óhajtani a könyörületet (bizonyitékom nincs, de sejtem hogy nem 1lvl Rapcsányi Ottokár jelentkezik a könnyitett verzióért. Olyanok szeretnék, akik OPTIMALIZÁLNI szeretnek, és egyszerűen csipi a szeműket, hogy egy véletlen változót eddig nem megfelelően kezeltek. Létezik még ilyen játék...ld. tőzsde.
Hasonlatot ide is tudnék gyártani, de azt hiszem már mindent elmondtam, ami fontosnak tartottam, a további szómenés már pozőri magasságokat sejtetne.

2) ne bagatellizáld el, NYILVÁN nem a kétszintnyi fertőzéskülönbségről van szó. A vita az elméletről és annak etikájáról, valamint a pénzről folyik (részemről)
Dátum: 2009.06.25. 18:18:08
Most nézem, amennyire nem irkálok a fórumba, jól felpontoztak a haverjaim

Szerintem nem a modorral van baj...és még csak azzal sem, hogy eltérő értékrenddel veszi valaki komolyan a játékot (én spec. a szórakoztatom magam - kategóriát gyarapitom). Nem is az életszerű döntést kifogásoltam.

DE...

Elhagyva a sallangot, konkretizálom kérdésemet: miért kell a szabályokat hozzáfacsarni az ágáló nép véleményéhez?

Morroch-nak igaza van, tegyük fel elrontottam a tulajdonságaim súlyozását (és tegyük fel hogy ezzel nem vagyok egyedül)...akkor én most kérném alapbeállitásra a pontokat, kapjam vissza a befektetett LE-t és hadd osszam el újra - esetleg jobban. Merthogy én sem voltam tisztában milyen tulajdonságok lesznek fontosak a későbbiekben (de mondhatnék szakértelmet is). Sőt, tized-húszad-századmagammal rágni kezdem a kedves fejlesztők fülét, hátha mégis valahogy meg lehetne oldani. Mozgalmat nekem!

Otoaak: ha a gondolatmenetedet követem, az egész egy játék, ezért igazából a hozzászólásoknak/fórumnak sincs súlya Csak szórakozunk, a fejlesztők pedig a fehérgalléros játékosoknak fejlesztenek - akik persze cseppet sem veszik komolyan a játékot
Jaaa, hogy esetleg megérné elszórakozni a fertőzést 0-ig, de eddig tettem rá?!? Nosza, gyorsan hozzuk be a lemaradást, mert hát ami jár az jár! És legalább feleannyi idő alatt ám, mert izibe' szükségem van rá...

Ahelyett, hogy az élharcosok a meglévő szabályok szerint/mellett vetélkednének, a szabályt szeretnénk (ÉN NEM!) alakitani az élharcoshoz. Röhej, mégsem kacagok.

(gyk.: élharcos az egy melléknév, nehogy nekem elkezdjen vki sarpázni)
Dátum: 2009.06.25. 15:36:15
A dilemma számomra nem az, hogy táp vagy sem, hanem hogy miért nem viselik a játékosok a döntésük súlyát, és miért kellene Miklósnak "beadnia a derekát"?

1) egy igazi DÖNTÉS-nek pont az a lényege, hogy egy v. több alternativa közül az egyik mellett elkötelezed magad, miért kell egyáltalán gondolkodni a könnyitésen?

2) aki utólag "észbe kap" és nekiáll fertőzést csökkenteni, a kétszintes lépcsővel hamrabb jut a célhoz -- kevesebb idő, kevesebb küzdelem és kevesebb LE (!) kivéve ha "büntetőkamatot" fizet a karakter, tehát pl. szintenként 400LE kerül a csökkentés

Ha fenti kérdésekre a PÉNZ a válasz, akkor rezignáltam megvonom a vállam...
Dátum: 2009.05.28. 16:38:24
*** MINDEN KEDVES SZÖVETKEZNIVÁGYÓ FIGYELMÉBE A VILÁG 3-ON ***

Gondolom jó helyen nyilatkozom a csalódásomról: belső zendülés következtében a Gyémántlovagok szövetség hadat üzent nekük, melyet a vezetőségük elhamarkodottnak minősített, és hosszas levélváltás után megkezdtük az együttműködést.

Két nap sem kellett hozzá hogy pár renitens szerencsétlen "véletlenül" tovább folytassa megkezdett (mellesleg pitiáner) szórakozását. Ez a játék alapvetően a csatákról szól (igen, a Békés Világon is), nem is a háborúval van gond, hanem az önkénnyel, ill. a vezetőségük tehetetlenségével.

Gőzt fütyül a fülem ennyi taplóság láttán, nézzétek el a hozzászólás hosszát, tulajdonképpen amire fel szerettem volna hivni a Nagyérdemű figyelmét:

*** a Gyémántlovagokkal kötött, jövőben megkötendő megállapodások MEGBIZHATATLANOK. ***
(természetesen thx a normális arcoknak, mert azok is vannak köztük szépszámmal).

A randomnak üzenem, hogy a Bajnokin a következőkkel szeretnék összeakadni : Pengebeni, Gyöngy.Igazi, Kyara60
Srácok, menjetek csajozni, ill. ha izgalomra vágytok, regeljetek Világ 1-en is

--- kifakadás OFF, végül is ez csak egy játék ---

Danielle Wildrose, Sub Rosa
Dátum: 2009.05.05. 16:36:51
--- KALANDOROK NE KIMÉLJENEK ---

!!! Sub Rosa szövetség tagokat keres Világ 3.-on !!!

Feltételek a szövetség adatlapján, küldd el a jelentkezésedet, ha egy sokszinü társaság tagjává kívánsz válni.

Link és gerinctelen kispályások esetleges hordaváltásom esetén bosszúra számithatnak - inkább kerüljük is el egymást )

Várom az érdeklődőket!

Üdv,
Danielle Wildrose
Dátum: 2009.03.12. 19:58:57
!!!!!!!!! V I L Á G 3. !!!!!!!!!

----> A SUB ROSA SZÖVETSÉG FELVÉTELT HIRDET <----

Hétvégén bővítjük az Őrtornyot, így újabb 3 helyünk lesz, a jelentkezéseket nekem küldjétek.
Kérdésekre szivesen válaszolok privátban, részletek a szövetség adatlapján:
http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=579

Üdv,
D
Dátum: 2009.03.02. 12:32:39
Sziasztok!

Világ 3-on tagokat keresek a Sub Rosa szövetségbe:

http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=579

Minden kedves jelentkezőt szeretettel várok!

D.
Oldal: 1234