Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quint

Dátum: 2010.09.28. 11:34:33
Az előző kérdéshez hasonló dolog érdekelne engem, mégpedig hogy a lélekszívás hogy működik. Wikidot szerint arra is van egy limit, de az nem egészen tiszta, hogy EH esetében a szakértelem tekintettel van-e a már elszívott LE-re, vagy a csata végén a V3-mas képlettel számított LE-t kerekíti EH-val majd növeli a kreatívval, függetlenül a csata közben elszívott LE-től? Más szóval, ha maximális EH-m van, akkor van-e értelme V3-mon lélekszívó tárgyat használni?
Dátum: 2010.09.22. 06:54:06
Na megjavult - vagy megjavították. De mi lehetett az oka a hibának?
Dátum: 2010.09.21. 22:23:27
Valami történt ma V4-en olyan 21:30 körül. Turbót váltottam csp-ért kritikus ütésről kreatív affinitásra, és azóta fele LE-t kapok a portyákra, olyan, mintha lenullázódott volna a kreatív affinitásom. Mi történhetett?
Dátum: 2010.09.18. 11:09:45
Ez talán nem hiba, hanem szándékosan így lett tervezve (ha igen, miért? ), de mindenképpen zavaró: ha nem tudok kihívni újabb entitást, mert még nem léptem szintet a legutolsó kihívható után, minden egyes belépésnél világít az entitás gomb, amitől persze a szövetség gomb is. Nem lehetne megcsinálni, hogy az entitás gomb csak egyszer villanjon fel ilyen esetben? Sőt, mikor újabbat lehetne kihívni, de még nem hívtam ki, akkor se ártana, ha csak egyszer jelezné, nem minden egyes belépésnél.

Ha megoldható.
Dátum: 2010.09.14. 11:32:42
Idézet: Paco - 2010.09.14. 11:29:29
Én is ezen az elven vagyok, csak még nem tudom milyen taktika lenne a nyerő:
Sok LE-kevés tp avagy a min. LE/sok-sok csata(és tömérdek tp)...


Jut eszembe, több LE-t töltve egy csatában nő-e az esélye annak, hogy esik relikvia? Vagy minden csatában ugyanakkora az esély, függetlenül a töltéstől? Már nem emlékszem, hogy Zarknodnál hogy volt.
Dátum: 2010.09.14. 11:20:40
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.09.14. 11:17:55
Azt Én sem tudom, hogy miért térkapu. Talán Craslorg írta valamelyik Hsz-ben, hogy a térkapus csaták között talált meg a leírását a csatáinak. Meg ha jól emlékszem akkor a Zarknodnál is térkapusnak minősültek.

Ez stimmel, de ebből adódóan Miklósék tisztában kellett, hogy legyenek azzal, hogy ez a VF-eseknek előnyt ad az EH-sokhoz képest. Talán ha valami új típusú csata lett volna, és annak függvényében fogyasztott volna csp-t vagy pp-t, hogy valakinek VF-je vagy EH-ja van, akkor egyensúlyban lett volna a dolog. De mindegy, nem emésztem magam tovább ezen, így jártam, és kész. V1-en legalább még megvan a VF-em, ott jól járok.
Dátum: 2010.09.14. 11:05:47
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.09.14. 10:58:56
Az EH normál TP-t kapott a térkapuban és nem duplát!!!! Ezt azért ne felejtsük el. És mivel a térkapu nem portya így nem hat rá az EH.

Nem változott semmi, csak be van tartva az a szabály amit elfogadtál akkor amikor az EH-t választották.

Ezzel nem tudok vitatkozni, ebben igazad van. Már csak az a kérdés, hogy milyen megfontolásból minősül térkapus csatának, és nem portyának. (és kerül csp-be pp helyett) A kérdés költői. Innentől kezdve már csak abban reménykedhetek, hogy lesz majd olyan esemény is, amely az EH-soknak jelent majd előnyt.
Dátum: 2010.09.14. 10:53:11
Idézet: Semelyik - 2010.09.14. 10:48:29
2 csp-ért két cs-nyi lé, kész


De most komolyan, te nem gondolod, hogy az EH-sok hátrányba kerülnek így, hogy csak a VF-esek bónusza érvényesül? Vagy aki EH-t válaszott, az így járt, és le van sz@rva?
Dátum: 2010.09.14. 10:46:49
Idézet: Kocos - 2010.09.14. 10:41:46
Idézet: Quint - 2010.09.14. 10:39:03
Baraty, azzal nem lehet kezdeni valamit, hogy az EH-sok ne legyenek ekkora hátrányban? Pl. kaphatnának ők is ugyanannyi TP-t, mint a VF-esek, nem duplát. Jobb megoldást nem látok, a jelenlegi formában ugyanis eszméletlenül megszívja mindenki, akinek EH-ja van.


Van akinek ez buntetes lenne. (Jelen.)


Értem. Akkor legalább dupla LE-t adhatna vissza az EH-soknak a manó a dupla TP mellé... Az is elfogadható megoldás lenne számomra, de mindenképpen jó lenne kezdeni valamit ezzel a helyzettel.
Dátum: 2010.09.14. 10:44:28
Idézet: Smargd Harcos - 2010.09.14. 10:41:22
Szerintem itt nem megy a VF.

Über botrányos 500-1000 LÉ-t kapok egy csatában 46tp-ért! A térkapus 22-23 körül ad.


V1 (54-es szintű karakter, VF-fel): Ma, 10:12 ***** smaragd drakón Te nyerted a csatát.
A jutalmad 789 lélekenergia és 36 TP.

V2 (49-es szintű karakter, EH-val): Ma, 10:17 ***** fehér drakón Te nyerted a csatát.
A jutalmad 418 lélekenergia és 68 TP.
Dátum: 2010.09.14. 10:39:03
Baraty, azzal nem lehet kezdeni valamit, hogy az EH-sok ne legyenek ekkora hátrányban? Pl. kaphatnának ők is ugyanannyi TP-t, mint a VF-esek, nem duplát. Jobb megoldást nem látok, a jelenlegi formában ugyanis eszméletlenül megszívja mindenki, akinek EH-ja van.
Dátum: 2010.09.14. 10:27:31
Idézet: Craslorg - 2010.09.14. 10:11:51
Baromi sok TP-t ad a drága


Viszont a VF felezi a TP-t, az EH pedig nem ad több LE-t. Elég komoly hátrány ez mindenkinek, aki az EH-t választotta a VF-fel szemben. Persze biztosan így volt ez a Zarknodnál is, de akkor még VF-es voltam V1-en és V2-n is, V3-mon pedig épp hogy elkezdtem játszani, szóval nem tűnt fel annyira.

Kérdésem Miklóshoz vagy bármelyik adminhoz: nem lehetne valahogy egyensúlyba tenni a dolgot, hogy éppúgy megérje EH-soknak is az esemény, mint VF-eseknek? Így ugyanis borzasztó előnyt kap minden VF-es az EH-sokkal szemben.
Dátum: 2010.09.14. 09:44:39
Nem tudom, tervben van-e ennél az eseménynél is a fertőzéscsökkentés mint jutalom. Ha igen, lehetne esetleg úgy csinálni, hogy akik 100%-os fertőzöttségre törekednek, azok választhassák a csökkentés helyett a növelést? Ha nincs komolyabb akadálya, esetleg a Doomlordon a jelenleg futó Zarknodnál is lehetne ilyesmit.
Dátum: 2010.08.27. 20:45:02
Idézet: PottomPanna - 2010.08.27. 20:23:15
Akkor kapsz LE-t, ha egy kérdéshez adott számú helyes besorolás érkezik, 1kérdésre csak egyszer kapsz LE-t, függetlenül attól, hogy esetleg az összes besorolását te végezted. Besorolt kérdésenként kapsz LE-t.

Köszi. Igazából nem a LE szempontjából kérdeztem, hanem a kvízmedálok szempontjából, de ha jól értelmezem, amit írsz, akkor ugyanaz érvényes arra is.
Dátum: 2010.08.27. 13:25:39
Nem tudjátok véletlenül, hogy a kvízkérdések besorolásánál, ha ugyanazt a kérdést többször is kidobja az adatbázis, akkor csak az első besorolás számít, vagy mindegyik? (vagyis hogy a besorolás számláló növekszik-e ha ugyanazt a kérdést többször is megkapom és megfelelően osztályozom)
Dátum: 2010.08.22. 08:50:36
Tegnap, 23:58 ATámadómNeve AzÉnKarakteremNeve Te nyerted a csatát. A jutalmad 0 lélekenergia és 13 TP.

Meg tudnátok mondani, hogy miért kapok ilyesmit maxos EH-val? (és maxos kreatívval mellesleg) V3-mon volt, de ott se szabadna ilyesminek történnie. Főleg úgy, hogy ilyen győzelem aránnyal támadott meg: Összesen: 3517 682. Erre bőven kellett volna kapnom LE-t.

Szerkesztés: Rájöttem közben, még a kínzókamrából való "jutalmak" kiosztása előtt volt a támadás, így nem volt nálam LE. Bocsánat a téves hibajelzésért.
Köszönöm, rendes tőled hogy ennyi időt töltöttél azzal, hogy segíts. Igaz, időközben sikerült megcsinálni a küldetést ("Az alábbi gázok közül melyik alkotja a Mars déli sarkát borító jégtakaró egyik rétegét?" volt a nyerő kérdés), de a jövőre vonatkozóan és mások okulására is hasznosak a példáid.
Idézet: Semelyik - 2010.08.18. 09:22:17
Azóta megnéztem a filmjeit. A legismertebb szerepe egy sorozat. Színésznőként sem elég elismert. Nem lenne 60. Nagyon lebeszéltelek volna róla.


Pont azért mertem ezt a kérdést feltenni, mert egy új, Magyarországon is eléggé népszerű sorozatról van szó, tehát jó eséllyel épp elég ember ismeri. És ez egy kuriózum, hogy énekel is. (mellesleg nem is rosszul) Ha egy Barbara Streisand lenne, akkor a kérdés túl könnyű lenne, és amúgy se lenne érdekes. Olyan dolgokra, amiket mindenki kapásból tud, nem látom érdemesnek kérdést gyártani. Mondjuk nem is foglalkozom már jó ideje kérdések feltevésével, de hát az a hülye küldetés ott van még mindig, ugyebár...

Na és szerinted Kevin Bacon, esetleg Kevin Costner eléggé ismertek-e? Velük kapcsolatban is tudnék hasonló kérdést feltenni. Vagy színészekkel kapcsolatban csak azok az általánosan elfogadott kérdések, hogy ki melyik filmben szerepelt vagy melyik filmben mit mondott/tett? Csak hogy tisztázzuk a dolgot, mert akkor nem erőlködöm tovább ezzel a témával.
Az alábbi színésznők közül kinek van zenei karrierje is?

Courteney Cox-Arquette
Sarah Michelle Gellar
Jennifer Love Hewitt
Neve Campbell

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Srácok, ezt most miért kaptam? Két klikk az egész, a wikipediából simán megtudható. Semmi speciális nincs benne. (ráadásul ismert személyekről van szó, azt se lehet mondani, hogy nevesincs színésznőkről tettem fel kérdést) Egyébként meg direkt nem olyan kérdést raktam fel, hogy xy melyik filmben szerepel, mert abból tonnaszámra van. Ráadásul ezt az értékelést a V4-es kvízes küldetéshez kaptam, és most nem tudok továbbhaladni a küldetésekkel amíg nem gyűjtök össze újabb 100 választ. (Drakin még messze van )
Dátum: 2010.08.11. 22:34:32
Köszi, közben úgy tűnik, elértem a célomat, megkaptam az ősköveket.

Bónuszban pedig megkaptam a szokásos egyeseimet is, amiért leírtam az igazságot. Szóval most már minden rendben van.