Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shokk

Oldal: 1
Dátum: 2010.03.26. 02:03:00
Végigfutottam a nem is olyan rövid hozzászólásokat, és ezután kifejteném én is a véleményemet.

Nem tudom mit kell megmagyarázni ezen. A script tiltott ergó se öltözéshez se semmihez nem kéne használni. Ez ennyire pofon egyszerű.
És még egy aprócska hátrány ami a magamfajtát emiatt érinti: jelenleg szinte 100%-osan portyázással fejlődök ebből kifolyólag a scriptelőkből kapásból 2 dolog érinmt hátrányosan.

1: 15% alatt tartatja magát a vadász és sanszom sincs beütni hogy esetlegesen hozzak is tőle. A játékbeli fejlesztések így is szinte csak a vadászok számára kedveznek. Ha ennyire el akarják lehetetleníteni a portyázást akkor nevezzék át "Galekti tamagocsi" -nak.

2: több alkalommal előfordult hogy valakit meg akartam támadni, rászámoltam körülbelül az ÉP-jére. Nem kapkodtam ugyan de maximum 3-4 másodperccel ütöttem később mint ahogyan átlépte a határt. Jobbanmondva ütöttem volna, mert valaki beelőzött. És biztos nem önmagát üttette le az epikkel mert változott a LE diffje.

Én is informatikusnak tanulok és amatőr szinten ugyan de konyítok valamicskét a scriptekhez, mégsem élek ezzel vissza. Büszke vagyok arra amit elértem itt mindenféle csalás és farm nélkül.

________________________________________________
V1 - Brutikusz (Low Sapphyre)
V2 - Monroe (Draconos Adamantis)
Dátum: 2010.01.08. 02:05:58
Értettem, köszönöm a gyors reagálást és a segítséget. Erről a regenerációról nem tudtam
Dátum: 2010.01.07. 21:14:05
Minden ütés előtt full ÉP-ről...?! Onnan hova regenerálódik?
Dátum: 2010.01.07. 21:02:19
Szziasztok!

Lehet hogy én nem tudok valamifélem inuszról, de mindenesetre a normális matematikának ellentmondanak a számok az entitásos csatáknál:

Ellenfél: Gindalf, a nagyhatalmú mágus (78. szint) Kerek 52.000 ÉP

Csata: A csatában összesen 2031 sebzést okoztál, és 1476 sebzést kaptál.

Jelenlegi ÉP: 50.749 / 52.000 ÉP


Akárhogy számolom alig írt jóvá 1251 sebzést holott belement 2031. Hol a maradék?! Elég idegesítő mert ez megy az eleje óta kb, csak sose számoltam ennyire utána. De így 2x annyi idő legyőzni egy entitást. (ÉS akkor hol is tartanék már? :S)

V1 - Brutikusz
Dátum: 2009.04.28. 08:24:04
Kedves Solikka11!

Először is vedd figyelembe hogy 2 portyát tudsz indítani óránként 100%-os teljesítménnyel, mert utána minden következő csatádban 10-10%-al gyengülsz. Ráadásul a rendszerbe van iktatva bizonyos szintű random is szóval néha gyengébbtől is kikaphatsz. Valamint az se mindegy milyen tulajdonságod van pluszban az ellenfélhez képest. (például neked hiába 30-as az egészséged ha neki a támadása, abban az esetben jóval nagyobbak az ellenfeled esélyei. Javaslom h. nézd meg mik a hordád erősségei és az alapján pakolgasd a tulajdonságokat.)

Illetve rád nézve a legfontosabb h. az elején 1es szinten még nem igazán tudsz annyira jelentősen erősebb lenni hogy biztosan nyerhess szóval szerintem még óvatosan a portyával.
Dátum: 2009.04.28. 01:35:13
Köszönöm csak gondoltam itt hátha feltevődött már ez a kérdés és hátha nektek ezügyben van tapasztalatotok
Dátum: 2009.04.28. 01:21:35
Sziasztok!

Az lenne a nagy kérdésem hogy amennyiben a prémium státuszt igénybe veszem, abban az esetben van-e mód arra hogy Átnevezhessem a karaktert. Régóta tervezem a prémium tagságot főleg a kép lecserélése miatt, viszont "női" képet szeretnék betenni, és valljuk be a Brutikusz név nem túl nőies, regisztrációnál pedig anno még nem tudtam h. lehet képet külön feltölteni illetve h. ennyire meg fog tetszeni a játék
Dátum: 2009.04.15. 15:41:24
A kérdésem amit rontottam törölve lett, mostmár szerencsére senki sem találkozhat vele. Köszönm az illetékeseknek.
Dátum: 2009.04.15. 14:14:10
Véletlenül rosz választ jelöltem meg a feltett kérdésemnél, el lett ugyan ffogadva de nem akarom elrontani mások játékát aki meg tudja oldani legyen szives írja át a jó választ!

Ez a kérdés:
Milyen bor a Tokaji Aszu?

Fehérbor
Vörösbor
Rosé
Jégbor


Véletlenül a vöröset jelöltem meg holott a fehér a helyes. Köszönöm, és sorry.
Dátum: 2009.04.14. 08:58:31
Sziasztok! Elég régóta gyanús nekem de egyre biztosabb vagyok benne hogy portyában a 15% nem működik rendesen!

A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 244 lélekenergiát.

Ezek után maradt 746 LE.

990-nek a 15%-a 150 sincs?! Akkor mire fel veszítettem el majdnem a dupláját? Napok óta ez megy legalább 8-10k LE-t buktam így.
Én értelek, csak valahol felháborít hogy hogy 1x1 kérdért megkapja valaki a lélekenergiát nekem meg most nagyon szükségem lenne rá és sokkal értelmesebb kérdésért meg nem. bosszant az egész.
Még mindig nem érted. Engem speciel érdekel Obama karrierje és élete nekem ez egy teljhesen jó kérdés mint neked akkor Asimov. sőt messzemenőleg jobb mint az 1x1 -es baromságok.
Még mindig azt kellene megérteni hogy annak mindegy akit nem érdekel.
Engem nem érdekel Asimov attól jobban h. ismerjem a nevét. Titeket meg Obama nem. Ettől függetlenül lehet másoknak fontos ami neked nem. A kérdések megitélése sajnos szubjektív és ezért BAROMSÁG az egész értékelés. Annyiora szánalmas kérdéseket fogadnak el h. mennyi 1x1... nevetséges
Ez megintcsak relatív. Mondtam már Asimov nekem érdektelen mint ahogy valószinűleg neked J.F Cooper (Nagy indiánkönyv).
Engem meg jobban érdekel Obama. És elég érdekes szerintem hogy Hawaii -i illetőségű eredetileg. Éljen az Aloha State.
Figyelj, annyi jellegtelen kérdés van hogy hihetetlen. Én speciel 1 asimov könyvet sem olvastam mert kívül esik az érdeklődési körömön. Vagy például kvízolimpián ki nem volt a Metallica tagja. Nekem ez is érdektelen mert ne várják már el mindenkitől hogy a rock zenében jártas legyen. Én ha elektronikus zenét merészelnék kérdezni kivágnák azt is.
Obamáról meg annyit h. ha úgy vesszük akkor a rasszizmus melegágyában az első szines bőrű elnök. ez önmagában is elég indok ahhoz hogy léegyen róla 1 kérdés.
Nah neharagudjatok de baromira elegem van. Van 1 raklap olyan kérdés hogy sírvafakadok rajta annyira szar. Feltettem egy egész tűrhető kérdést amire a google első találata megadja a helyes választ erre lebasszák a kérdésemet:

Legutoljára feltett kérdésed
Hol született az USA jelenlegi elnöke, Barack Obama?

Kalifornia
Texas
Honolulu
Washington, DC

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.



Az olyanok után h. asimov könyv meg ki mikor meg hol született és mind-mind jó kérdés ezek után ez mivel roszabb?
Dátum: 2009.03.29. 00:59:12
Kérnék 1 apró szivességet, mindössze egyetlen kattintás kellene a linkre:

http://shokkland.myminicity.com/

Előre is köszönöm. Csupán 2 másodperc az egész....
Oldal: 1