Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Dátum: 2009.08.10. 19:26:36
Ramdom az LE kicsit kevesebbet ad mint egy térkapus lény.
Dátum: 2009.08.10. 19:19:57
Ahogy számolgattam a V2 töltése napi 100k tehát, ha ez az ütem marad akkor minimum 8nap a vége.
A V1 4 nap alatt végez!
A V3 3,5-4 nap alatt végez!
Dátum: 2009.08.10. 14:18:54
Értsd jól!
Dátum: 2009.08.10. 14:13:52
Pontosan én nekem is ez a véleményem, hogy most a legesélyesebbek a hibridek, mind győztes csatákban mind feltöltésben. Mert a Csp-k előbb-utóbb mindenkinél elfogynak és onnantól lelassul. Viszont a hibridek kisebb léptékben, de töretlen lendülettel tudnak haladni és megfogják előzni a portyákat is és a vadászókat is.
Dátum: 2009.08.10. 14:06:34
Ezt nem igazán értem, mármint, hogy miért ne lehetne. Elvégre kétféle fő fejlesztés van a portya karakterek és a vadászós karakterek. Jelen esetben a vadászós karakterek hátrányban vannak a portya karakterekkel szemben. Az aktiváláshoz szükséges LE-t vadászatból kell megszerezni és az aktiválás is csp-be kerül. Így ők több Tp-t kapnak a portyákkal szemben. Vadászat+2csp aktiválás. A portyázás kevesebb Tp-ből meg lehet úszni. Ezzel szerintem megint csak nő a szakadék a portyázók és a vadászók között. De lehet, hogy én látom rosszul a dolgokat. De az én igazamat támasztja alá az is, hogy a míg a győzelem táblázatot a portyakarik birtokolják addig feltöltés táblázatból szépen kezdenek kiszorulni. Vagyis hiába van a VF kifejlesztve a vadászónál, akkor is több Tp-t szerez mint a portyázók.

Játéktechnikailag is megoldható lenne ugyanis a pp-ért szint azonos Tp-t kellene adni. Így mindenki a saját karakterfejlesztésének megfelelő többletből tudna aktiválni és megoldódna a Tp-k közötti különbség is.
Dátum: 2009.08.10. 01:03:55
Egyébként meg nekem tök mindegy mert én a bevételemet fele-fele arányban portyából és vadászatból szerzem így sosincs se pp-m se csp-m! És azért csinálom így mert ha csak portyáznék akkor az unalmas lenne és lassú.
Dátum: 2009.08.10. 00:59:08
Látom nem érted. Itt nem az a lényeg, hogy kinek mije fogy el előbb, hanem az, hogy ki mit halmoz fel többet. A portya kari csp-t, Ő csp-vel aktiválja, a vadászós kari pp-t halmoz fel többet Ő pp-vel aktiválja. Ezzel és senki nem bukik.
Dátum: 2009.08.10. 00:40:59
Nem is kell max-ra elég ha tt-vel maxon van így nem kerül sokba a fejlesztés. Ráadásul számtalan küldetésbe kell vadászni. Ami ugye Tp-vel jár. De kár ezen vitázni. A portyakarik ugyan úgy csapkodják a manókat. Legalábbis a V2-n.
Dátum: 2009.08.10. 00:28:07
Szerinted nem, szerintem meg a V2 a győztes toplistában legalább 6 van! Maxolt VF-fel az első helyezett 155 csatája max 1 szintet jelent eddig a köztes portyákat is beleszámolva.
Dátum: 2009.08.10. 00:04:34
Köszönjük a tájékoztatást. Ha ezt mondjuk már az elején bevezetésként elmondtátok volna akkor sokan más szájízzel álltak volna a játékhoz. Ahogy írtad sok játékosban a bizonytalanság volt az ami kétségeket támasztott a "minijátékkal" szemben.

Egy dolgot azonban még szeretnék kérni, illetve kérdezni. Megoldható-e az, hogy a csp. helyett pp-t
is lehessen használni az aktiváláshoz?
Ez azért lenne fontos mert a portya karik a felhalmozott csp miatt minimális előnyt élveznek a vadászós karakterekkel szemben akiknek viszont a pp van felhalmozva. Ha megoldható lenne a választhatóság akkor már jó úton haladnánk a szórakozás felé.

Köszönettel.
Dátum: 2009.08.09. 22:55:58
A tárgyak potyogása teljesen ramdom szerintem. Mondjuk annyit tisztesség volt a Beho-ban, hogy legalább a szintmegkötést kivették. Így akár 3. szinten is eshet T.Fókusz és Nektár. Nekem eddig 24 csatám volt és jött mindenből.
Dátum: 2009.08.08. 21:59:57
Nekem nincs gondom az állatokkal. A manókkal sincs alig sebeznek valamit.
Dátum: 2009.08.08. 19:15:22
Nem kell vele csinálni semmit nálad van és kész ha megvan hozzá a megfelelő szaki akkor kifejti a a hatását.
Dátum: 2009.08.08. 19:13:53
Ez nagyon jól hangzik, de pont a top 20 jutalmazása az ami meglepetés kellene hogy maradjon. Ugyanakkor nincs szó benne a győztes hordáról és azokról akik részt vettek az eseményben de lecsúsztak a toplistáról. Ugyanakkor a visszaállítás is sántít egy kicsit. Ugyanis ha valaki csak napi 1 alkalommal vett részt a történetben és az LE-t és Csp-t a manók hajkurászása helyett inkább a fejlesztésre fordította annak mindene elvész amit a 6 vagy x hét alatt csinálta teljesített küldetésekről már ne is beszéljünk. Az ő felháborodásuk teljesen jogos lesz/lenne.

Nem találgatások kellenek hanem korrekt tájékoztatás a Beho részéről.
Összeesküvés elméleteket én is tudok gyártani és találgatni is tudnék jutalom ügyileg de nem teszem mert az csak parasztvakítás lenne.
Dátum: 2009.08.08. 13:11:07
Én is remélem, hogy olvassa valaki és azon törik a fejüket, hogy hogyan lehetne megnyugtatni a népet és hogyan lehetne motiválni a többieket a "minijátékban" való részvételre.
Dátum: 2009.08.08. 12:12:51
Mortimer részben igazad van, sőt. A fejlesztés jó meg ötletes de szarul lett tálalva. Nem lett bevezetve az embereknek. Ezzel bizonytalanságba hagyták a játékosokat és ez a legnagyobb hiba amit el lehetett követni. Főleg azután hogy sokan megrökönyödtek az aktiváláskor s költségeken. Erre nem lehet egy - hidd el megéri - három szavas magyarázatot adni.

Amúgy nekem is tetszik és próbálok a toplistán maradni, de már nincs vissza út mert rengeteg erőforrást beleöltem és hogy a Te szavaiddal éljek még csak két napja folyik. Nem csak 50-60 játékosnak kellene részt venni benne hanem mindenkinek. Viszont egyenlőre nincsenek motiválva az emberek.

Legalábbis én így látom a dolgot most, de ez még bőven változhat.
Dátum: 2009.08.08. 12:03:34
Dehogynem a pókok nem szeretik a Tp-t.
Dátum: 2009.08.08. 11:58:30
Na figyelj! Azt senki nem mondta, hogy a szorzók nincsenek jól beállítva. Viszont jelen állás szerint az egész esemény kezd az érdektelenségbe fulladni és csak azok aktiválják akiknek esélyük van a toplista elérésére.
Ahhoz hogy a játékosoknak vonzó legyen az ébresztés változtatni kell. Világonként a legerősebb szorzóval rendelkezőkhöz képest a többiekét minimálisan de növelni kell, hogy növekedjen a játékosok aktivitása. Később az idő és az aktivitás előlrehaladtával a szorzót vissza lehet finomítani az eredetire.

A kulturált fórumozásról most nem tartok kiselőadást, mert nem szeretnék off-olni!
Dátum: 2009.08.08. 11:46:55
A toplistások plusz jutalma szerintem is legyen meglepetés, de ne csak ők legyenek jutalmazva, hanem mindenki aki részt vesz az eseményben. Az alap jutalmazást pedig meg lehetne mondani. Pl. mindenki visszakapja a felhasznált LE-t vagy az elhasznált Csp-t. Mert akkor tudják a játékosok, mit várhatnak és talán nagyobb lenne az aktívitás a hordabónuszért.hogy Sőt azok akik részt vesznek küzdelemben azok ramdom kapnak egy felszerelést a lélekkufártól mondjuk +10 szintig max. Máris vonzóbb lenne az alsóbb szinteken is a játék, ha tudná a 10. szintű játékos hogy kaphat egy 20. szintű fegyvet is.

Nem kell megmondani konkrétan hogy ezt kapod. Azt kell megmondani hogy ezt kaphatod. és ez nem mindegy.
Dátum: 2009.08.08. 11:17:18
Vizesember 36 8k LE 116
Zolior 57 6.5k LE 114
Ripityom Bácsi 53 5.4k LE 64
Sznoopy 37 4.6k LE 91
Grovex 54 4k LE 12
Bumbi 45 3.7k LE 74
Nicky Santoro 58 3.4k LE 52
Zenithas 42 3.1k LE 22
GlassEye 52 2.9k LE 51
Raulh de Con 37 2.8k LE 21

winnie Én toplistás vagyok és Te? Tehát kb. tudom miről beszélek és Te?