Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Dátum: 2009.09.12. 17:58:02
Ahogy olvasgatom ki mit kapott érdekes eltérések vannak közel azonos értékek mellet.
Dátum: 2009.09.11. 20:17:38
Nyilván való hogy nem lesz átütés a világok között, de mondjuk teljesen azonos feltételekkel a V3-on valaki kap +35 módosítást a tulajdonságaira a V1en és a V2ön meg csak +25öt az nem egészen korrekt még ha a világon belül a feltételek mindenkire azonosak.

Lehet, hogy nincs ilyen radikális változás vagy én értettem valamit félre, de szerintem ezt jó lenne tisztázni mielőtt változtatnának rajta.
Dátum: 2009.09.11. 19:30:25
Miklós:
"4. Minden rendben volt-e a jutalmazás képletével?
A jutalmazásnál szerintem mindenki nagyon jól járt, de egyetértek vele, hogy volt benne egyfajta súlyozás, ami jobban kedvezett azoknak a gyengébb karaktereknek, akik sok erőforrást áldoztak az eseményre. A képletet átnézzük, és egy kicsit módosulni fog az 1. és 2. világra."

A fertőzés is nagyon fontos és számomra is érthetetlen ez a (fertőzés>5%). Ez tényleg szívatás azokra nézve akik 5%on vagy alatta vannak.

De engem egy kicsit jobban aggaszt ez a - Képlet kicsit módosulni fog az 1. és 2. világra - kijelentés. Ez mit is jelent pontosan. Hogy az 1. és 2. világban egy számunkra hátrányosan módosított képlettel számolva kapjuk meg a jutalmat a V3-hoz képest?
Dátum: 2009.09.08. 21:26:39
Lehet tévedek, de szerintem a WoW és az általad említett Az Ősök Háborúja trilógia A Warcraft világában játszódik. Az egyik egy MMORPG a másik egy könyv sorozat. De ugyan az a világ. Ugyanazzal a városokkal.
Dátum: 2009.09.08. 19:54:02
Mortimer a világért sem szeretnélek megbántani, de ha egy kicsit figyelmesebb lennél akkor látnád, hogy Kocos válasza egy mind 3 világot érintő hszre ment. Vagyis a három világról van szó nem csak a V1-ről. Nem körülöttetek forog a világ, hogy mindenki V1-ben gondolkodik. A V2-ön az aki a jutalom után kezd el foglalkozni vele bőven behozhatja a bambuló Topokat.

Vagyis Te ne írj hülyeséget mielőtt átgondolnád.
Dátum: 2009.09.08. 19:37:10
Miről kapta Zin-Azshari városa a nevét?
a környező erdőkről
a királynőjéről*
a mellette elhelyezkedő forrásról
csak úgy kitalálták

Amikor elolvastam a kérdést csak néztem ki a fejemből, azt hittem egy ázsiai városról van szó! Gondoltam Google segít. Segített is. Ez a város a WoW-ban van. Ezért szerintem spec. kérdés és törölhető
Dátum: 2009.09.08. 10:27:56
Ebbe azért ne legyél olyan biztos!
Dátum: 2009.09.06. 23:09:58
Itt a fórumon belül tudsz neki üzenetet írni. A lap tetején van az üzenetek menü a gyors kereső felett.

Címzettnek megadod a login nevét annak akinek küldeni szeretnéd.
Dátum: 2009.09.06. 19:54:42
Kivételesen egyetértek. Bár még közel sem vagyunk a (V2) 3. fázishoz, de végre van értelme töltögetni, mert potyognak a tárgyak. A töltögetés nekem sem tetszik, de ezt már átrágtuk 1000x úgyhogy ezt kell elfogadni. De legalább megpróbálták színesíteni a töltögetést a tárgyakkal.

De azért még ennek a glóriázásával se rohanjunk, mert nem tudjuk hogy pontosan hogyan is működik. Aki kap valamilyen térkapus tárgyat az tájékoztassa a többieket, hogy minél több legyen az információ addig amíg Mikósék nem adnak hivatalos tájékoztatást.
Dátum: 2009.09.06. 19:20:06
Szia!

Bár én sem ismerem a Túlélők Földjét 100%-ig ezért remélem majd valaki pontosítja amit hibásan írok. Zarknod valami félisten szerűség és a végzeturaknak szükségük van a segítségére valami világégés megakadályozásában. Ezért a VU-k hordáktól függetlenül összefognak és közösen felébresztik az jéghegybe zárt 1000 éves álmát alvó Zarknod-ot. Kb ennyi a mese része és a lényeg belőle.
Játéktechnikailag meg a lényeg minimum napi 1 manót kell lecsapni a Vp. reg. miatt. Hordádtól és szintedtől függően vagy egy szorzód. Ez a szorzó módosítja feltöltött LE-t. A feltöltésed beleszámít a hordád töltésébe és az összes feltöltésbe is.
HA most kezdted a játékot akkor a Top10-10 szerintem nem érint téged úgyhogy rájuk nem térnék ki. Kb. ennyi a lényeg. A topik átolvasásával további információkhoz juthatsz.
Dátum: 2009.09.06. 17:40:05
Hogy hangzik magyarul az alábbi idézet: ''Ignoranti, quem portum petat, nullus suus ventus est.''?

-A derűre ború jön, a borúra meg derű.
-Nem az a szegény, akinek kevés a vagyona, hanem az, aki többet kíván.
-Semmilyen szél nem kedvez annak, aki nem tudja, melyik kikötőbe tart.*
-Az első óra, mely az életet adja, el is vett az életből valamit.

Spec. Nem mindenki tud latinul. Ráadásul még csak történelmi jelentössége sincs a kérdésnek. Ha lehet vegyétek ki.
Dátum: 2009.09.06. 17:04:52
Ahogy olvasom a töltögetés megmaradt. A változtatás a térkapus cuccok lennének?

A V2 nem váltott át. :-)
Dátum: 2009.09.06. 16:18:28
Melyik világhírű punk zenekar tagja volt Erdélyi Tamás (dob)?

The Misfits
Social Distortion
The Ramones
Rancid

Szerintem spec. kérdés, mert a punk zenei irányzat csak egy bizonyos fogyasztói réteget érdekel. De még Ők sem biztos, hogy ismerik a tagokak. Kérem ha lehet vegyétek ki.
Dátum: 2009.09.06. 15:59:35
Így már érthető. Akkor nem szóltam. Teljesen rendben van.
Egy javaslat, hogy küld el az ötletet Baratynak vagy Miklósnak Pü-ben.
Dátum: 2009.09.06. 15:34:15
Nekem tetszik az ötleted. A Tekintélyt szerintem ki lehet terjeszteni az ismételhető küldetésekre, hogy azok akik már végeztek a küldetésekkel is tudják használni a szakit. Vagy egy alternatív megoldás lehetne a Beho részéről, hogy az ismételhető szakik helyet beraknának 50 új küldetést.

A sokkolást egy kicsit faramucinak tartom, hogy pont az ellenkezője a szívósságnak. Így a két szaki kioltja egymást. És ez nem igazán jó szerintem. A szaki fejlesztésével ebben a formában még magas TÖ eltérés esetén is nagyon két esélyes lenne a küzdelem ami elveszi a TÖ adta erőfőlényt.

A sokkolás helyett inkább én egy olyasmit javasolnék ami az alacsonyabb szintűeknek védelmet adna a magasabb szintről érkező támadásokkal szemben. Mondjuk Speciális védelem néven a szaki minden 10. szintje útán csőkkene a végzetúrak közötti szintkülömbség. De ez játéktechnikailag lehet nehezen kivítelezhető.
Dátum: 2009.09.04. 17:25:09
Ezért írtam a szavazásnál, hogy nem tarom korrektnek azt, hogy most a vége előtt írták ki. Mert "igen" győzelem esetén az alvók lehajrázhatják azokat akik eddig lelkesen erőforrást nem kímélve csinálták az eventet.

Az meg hogy valaki arra készül hogy a 3. fázisban szerzi meg mind a 3 tárgyat szerintem nagyon rossz taktika. A nullázás miatt sokkal kevesebb ideje marad rá.
Dátum: 2009.09.04. 17:03:32
a 3. világ végeztével így is úgy is kiderül a jutalom, de a tartalékoló pókoknak és optimalizátoroknak ne adjuk még 3 nap forrt sem azokkal szemben akik eddig lelkesen csinálták az eventet.

Én a részemről nem tartom korrekt dolognak azt hogy ezt a szavazást kiírták. Megint nem gondoltak bele hogy milyen következményekkel járhat.
Dátum: 2009.09.04. 16:58:10
Szerintem is így lenne a jó. Viszont jelen felállásban aki vár a 3 fázisra, hogy majd ott szedi össze a 3 relikviát csak 1/3 idővel rendelkezik és még ez az idő is harmadolódik a nullázások miatt. Ez ért ez így már nem olyan jó esély a 3 relikvia megszerzésére.
Dátum: 2009.09.04. 16:51:33
Ezen nem kell meglepődni. Mégis mit vártál, hogy azok akik eddig lelkesen csinálták az eventet majd most egy ilyen szavazással engedik kiteríteni a kártyákat, hogy a pókok és az optimalizátorok lehajrázzák őket a jutalom reményében. Én is nemmel szavaztam, mert nem akarom kockára tenni a toplistás helyemet. De ha ugyanezt a kérdést az event első fázisának felénél raktad volna fel akkor 90-10 arányban az igen szavazatok nyertek volna. Ez a szavazást csak azért írtad ki mert tudtad pontosan mi lesz az emberek reakciója és így most mondhatod, hogy nem is voltatok kíváncsiak a jutalomra.
Dátum: 2009.09.04. 16:41:09
Teljesen igazad van. Most már nem a jutalmat kell elárulni, hanem egy szintre hozni a 3 világot, hogy egyszerre legyen vég. Vagy legalább közel azonos időben.