Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Dátum: 2010.04.19. 23:42:37
Tényleg igazad van! Én tévedtem. Elismerem!
Bocsánatot kérek az összes script használótól és a játékvezetéstől! Bocsánat!
Dátum: 2010.04.19. 23:21:14
Olvas felhasználói feltételeket, a szabályokat nem én találtam ki és nem én hozom. Minden nemű külső segítség vagy programhiba kihasználás tilos! Ezen nincs mit magyarázni.
Dátum: 2010.04.19. 23:03:00
Ezzel részben egyet is értek. Ezért is írtam az erősen idéző jelbe tételt.
Azt meg hogy a scriptelőket nem lehet megfogni nem igazán tudom elfogadni, gondolom MIklós is olvas fórumot. A fórumon jó páran önként és dalolva hencegtek, hogy használnak scriptet. Ezekkel a játékosokkal azóta sem történt semmi. Ráadásul olyan játékosok akikre korábban én is felnéztem és hallgattam rájuk, de mostanra már a szememben semmit nem érnek. És akkor ezek pontoznak le.
Hát ez szánalmas és bocsánatot kérek azért mert Én csalás nélkül játszom és felhívom a magam durva stílusában a játékvezetők figyelmét arra hogy igenis vanak csalók és a kényelmi funkció jó de jelen helyzetben indokolatlanul drága, mert nem áll mögötte hiteles állítás hogy fellépnek a csalókkal szemben.

Szerintem zárjuk le ezt a vitát mert nem lesz vége soha és sosem fogom megérteni, hogy mi a jó a csalásban.
Dátum: 2010.04.19. 22:47:45
Mondjuk a lepontozáson látszik hogy fáj az igazság a scriptelöknek. Szánalmas.
Dátum: 2010.04.19. 22:43:57
Mikós nekem nem az árával van a bajom és az is igaz, hogy vannak olyan dolgok benne amit nem lehet scriptel kiváltani, de pontezek a funkciók sajnos a haszontalanabbak erős idézőjelbe téve.

Én azt várom el és azt hiszem joggal, ha már fizetek a játékért, hogy legyenek kizárva azok a játékosok akik a bevezetés után (ha már előtte nem lettek) scriptelésen vannak érve. Ha ez megígéred és nem csak a levegőbe beszélsz akkor sokkal többen megfogják venni a funkciót.
Dátum: 2010.04.19. 22:36:10
Let akkor te sem olvastad végig figyelmesen azt amit írtam. Ha valaki fizet ezért akkor az joggal várhatja el, hogy a csalásokat szigorúbban szűrik és a csalókat véglegesen kizárják.
Dátum: 2010.04.19. 22:33:40
Hát akkor megint csak olvasásra tudlak sarkalni. Én sehol nem írtam, hogy legyen ingyenes. Azt írtam hogy anno egyetértett a többség abban, hogy azok a funkciók amiket ki lehet váltani a scripttel azok legyenek ingyenesek vagy max. prémiumhoz kötöttek.

Én sem várom el hogy ingyen legyen viszont az egyenlő feltételeket igen. Valaki megveszi használja, de ha nem veszi meg akkor ne pótolja azt csalással.
Dátum: 2010.04.19. 22:29:55
Bocs de Te kevered a szezont a fazonnal! Olvad már végig miről írtam! Itt a scripteken van a hangsúly. A Pérmium tagságot ne keverd ebbe bele mert az nem lehet scriptettel kiváltani míg az átöltözést és a sajtolást pl igen.
Dátum: 2010.04.19. 22:26:17
1000 forint van olyan gyerek akinek 1 havi zsebpénze ne a keresőképes játékosokból indulj ki! Tényleg nem sok! Itt elvekről van szó!
Dátum: 2010.04.19. 22:21:00
Jó írok egy pozitív hangvitelű posztot.

Az alap elképzelés és a funkciók többsége tényleg jó. A sajtolás nekem pl. baromira tetszik. De ezt meg lehet oldani scriptel ingyen.

Én is fizetek a játékért súlyos ezreket. De olyanért nem fogok amit más saját erőből büntetlenül tud használni. És az a játékos aki ezért fizet az buta! Ha látom azt, hogy véglegesen kizárjátok a scriptelőket vagy a markot használókat akkor én is megfogom venni a gyorsítást mert akkor már van értelme. De 100%ig biztos vagyok benne, hogy nem lesz kizárás.

Értelem szerű és meg is értem, hogy a szolgáltatónak az a célja, hogy hasznot húzzon a szolgáltatást igénybe vevőkön. Megértem, hogy ez üzlet és nektek is az a célotok, hogy minél több játékost sarkaljatok a költekezésre. De az üzletnek vannak szabályai. Mint ahogy a játéknak is. Én egyenlő feltételekkel szeretnék játszani a többiekkel. És ez lenne az a cél amit a szolgáltatónak nem lenne szabad szem elől téveszteni.
Dátum: 2010.04.19. 21:46:15
Minden elismerésem Aurrié!

Srácok visszaolvastam az előző 5-6 oldalt és olyan szépen elbeszélgettetek a semmiről. Tényleg nagyon sok hibára rávilágítottatok.
Ez a jelen "gyorsítás" a prémium prémiuma. Anno amikor a scriptekről és a markotokról vitáztunk a többség egyetértett abban, hogy a scripteket csak úgy lehet kivédeni, ha a Beho bevezeti azok funkcióit a játékba úgy hogy az mindenki számára ingyen elérhető legyen, vagy maximum a prémiumtagsághoz köti őket. Erre most jön ez a dupla sarcolás.

A korábbi viták és beszélgetések fényében kérdem én, ki az az ökör aki megveszi 50 kőért és hetente +6 kőért azt amit büntetlenül is megtud csinálni saját magának.
Biztos van ilyen játékos és ezt teszi jóhiszeműen.
Én eddig nagyon a scriptek és a markotok ellen voltam, de ennek az ocsmány lehúzásnak a tükrében aki azt mondja, hogy azért csinálja mert ez így nem fair az megtudom érteni!

Én nem értek a külső segítségekhez, de azért nem fogok egy kurva forintot sem fizetni amit más továbbra is ingyen tud saját maga használni. Mert abban biztos vagyok, hogy akik a "kényelmi funkciókat" ingyen használták azok mondhatnak bármit továbbra is ingyen fogják használni. Tehát nekem marad a 4-5 kattintgatás a manuális sajtolás és a képernyő pörgetős átöltözés!

Nekem ez a véleményem és vállalom is azzal, hogy leírom.
Dátum: 2010.04.17. 23:13:12
Lehet rosszul fogalmaztam, de az alacsony taglészámú szövetségekre gondoltam. Ők mindenképpen hátrányban lennének a nagyobb taglétszámú szövetségekkel szemben hiszen összességében kevesebb "bónuszt" kapnak.
Dátum: 2010.04.17. 20:25:26
Persze az élmezőnyben lehet, hogy nem okozna különösebb gondot, de a középmezőnyben igenis döntő lehet a taglétszám. És ahogy írtam azoknak meg egyenesen hátrányt jelentene akik nem rohantak az epikkel és csak annyit ütöttek le amennyit feltétlenül szükséges volt, vagy csak annyit amennyit a szövetség összes tagja még elbírt.
Dátum: 2010.04.17. 19:55:25
Ezzel nem igazán értek egyet:

"Az pedig, hogy egy adott szövetségen belül valakinek esélyt adnak epikus ütésre, semmilyen hátránnyal nem jár az összes többi szövetségre és azok karaktereire nézve."

Már hogyne járna. Egy magasabb taglétszámú szövetség így sokkal gyorsabban tud epikus kincseket szerezni. Arról nem is beszélve, hogy ha a szabály az éppen aktuális epikus szintjéhez igazodna, vagy ahhoz a 2-5 fős elithez. Lenne olyan szövetség akik 1-2 óra alatt leverik az epiket.
Míg a többiek továbbra is szenvednének vele. Azokra meg élből hátrányos lenne akik ésszel taktikusan csak annyi epiket ütnek le amit még a szövetség leggyengébb tagja is tud ütni. Így Ők a Kocos féle javaslatból abszolút ki lennének zárva, csak azért mert ésszel játszanak és nem rohannak előre.
Dátum: 2010.04.17. 19:28:27
Itt nem az összetartásról és a szövetségi morálról van szó. Majdnem minden szövetségnek van kis szövetsége is. Annak akinek hiányzik az epikus verés és nem elég neki az Entitáns az át tud menni a kis szövetségbe, hogy próbára tegye magát.

Itt egyszerűen arról van szó, hogy azok a szövetségek akik nem bírtak magukkal, most szívnak az epikkel mert csak 2-3 tag tudja ütni. Erre jött Kocos nonszensz ötlete, hogy akkor kapjanak bónusz a kisebb tagok. Az epikust nem kell mindennap ütni és kivégezni. Egyszerűen le kell vele állni 2-3 hétre vagy 1 hónapra, hogy a többiek is felfejlődjenek az ütéséhez. Ennyi az egész.
Dátum: 2010.04.17. 19:17:50
Korábban már leírtam, azt hiszem az általad említett topikba, hogy nem kötelező minden nap epikust ölni. Le lehet állni vele amíg a 2-5 fős "elit" felfejlődik 25-30 fős szövetségre. Ezt a szövetségnek kell eldönteni és nem szabályt kell hozzá módosítani.
Dátum: 2010.04.16. 23:24:48
Ebben azért nem vagyok olyan biztos, hogy ez olyan gyorsan menne. De ha igen akkor meg is adtad magadnak a választ. Érdemesebb új állatot nevelni mint a régivel bajlódni. Ezt kell eldönteni. Hogy ragaszkodsz a régiekhez vagy nevelsz újat.
Dátum: 2010.04.16. 22:45:27
Ezt is értem, csak valaki azt mondta, hogy a most kezdők előnyösebb helyzetben lennének állatnevelés szempontjából is. Erre írtam, hogy hiába van előnyösebb helyzetben, ha a karakterszintek miatt sosem fognak csatázni.

Az alapeset az azonos szinteken van én is erről beszélek! És erre írtam azt, hogy ha te megtartod az állatodat 111. szinten a veled azonos szintű kari meg kisajtolja az övét és újat nevel. Az Ő állata hiába lesz magasabb lapszintű az új idomítással mint a tiéd, sosem lesz olyan erős mint a Te állatod. Mert vak köztük 111. szint különbség. Ennyit meg az alapszint nem konpenzál. Azt vedd figyelembe, hogy a Te állatod is lépked majd szinteket és már kapja a bónusz is.
Dátum: 2010.04.16. 22:34:33
Értem, hogy a csatában a karakterre nézve az újonnan nevelt állat veszélyesebb lehet a bónusszal.
Mivel a szabály mindenkire azonos időtől lesz érvényes így csak a szintlépések gyorsaságán fog múlni. A Te 111. szintű állatod is fog szintet lépni igaz lassabban, de minden szintlépésnél megkapja a bónuszt.
Azt kell eldöntened, hogy nevelgeted tovább lassabban vagy újat nevelsz gyorsabban, de alacsonyabb szinten. Ez a döntések játéka.
Dátum: 2010.04.16. 22:22:15
Ez igaz! De ha minden szabálynak lenne Visszaható hatása akkor a VF-et is szabályozzuk át és vonjuk le a TP-t a korábban kezdőktől. Ez nonszensz lenne.
Az állatod nem lesz gyengébb mert a karakterek szintjéből adódóan sosem fog találkozni egy olyannal aki most kezdi a játékot és kezdi majd az állatát bónusszal nevelni. Aki meg azonos szinten kezd új állatot az meg 100 szinttel vagy X szinttel gyengébb állattal fog rendelkezni.