Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Dátum: 2010.10.16. 22:22:47
Lenne egy kérdésem, mi van rendszerben marat maradék LE-vel? Arra a maradékra gondolok, amiből már nem jön ki az utolsó TÖ.
Dátum: 2010.10.16. 22:20:05
Pontosan!
Dátum: 2010.10.14. 20:16:14
Mikor jön a következő event!?

Már volt Lélekkút felezés, HT rombolás. A következőben legyen folyamatos PC-zés! :-)
Dátum: 2010.10.14. 16:33:17
Így már jó!
Akkor lehet jutalom átvétel előtt TÖ-t növelni, de csak ésszel. Amint 1 TÖ pont levonódik azonnal abba kell hagyni.
Dátum: 2010.10.14. 15:40:26
Ok, ezt értem és azt is vágom, hogy az event alatt 1000%ig így volt, de vajon az event lezárása után is így van. 1000% hogy a jutalom osztás után is így változik a TÖ osztás. Nem vagyok benne biztos, hiszen már vége az eventnek.

Arról nem is beszélve, hogy azóta én már növeltem TÖ-t és nem változott a jutalom kiírásban semmi. Ugyan az az összeg van mindenhol.

Vagyis azt mondjátok, hogy a jutalom TÖ nem fix, hanem változó. Mégpedig a TÖ-növelés függvényében a bekövetkezett egyes Tulajdonságok drágulása miatt!
Dátum: 2010.10.14. 13:30:11
Most már végkép nem értem.

Ha az átvétel előtt az egyik tulajdonságomat növelem. Akkor annak megfelelően a jutalomban csökken, de egy másik érték meg nőni fog? Vagyis a végeredmény nem változik csak átrendeződik?
Dátum: 2010.10.14. 13:20:13
Kétszer el kellet olvasnom, de még így sem biztos, hogy jól értem.

Tehát ha a jutalom átvétel előtt TÖ-t növelek akkor az újra kalkuláció azt jelenti, hogy a kapott 150 összes TÖ jutalmam nem változik csak máshogy lesz elosztva.

Vagyis ha mondjuk a Mágiámra és az Egészségre kaptam +9 pontokat és megnövelem mondjuk az egyiket 1 ponttal akkor a kettő értéke ugyan úgy 18 marad, de már nem 9+9 arányban hanem 8-10 arányban!?
Dátum: 2010.10.14. 13:13:07
Nem!

10%nál kapod meg az 5%os jutalmat. 9%-4%, 8%-3%. 7%-2%, 6%-1%, 5%-0% jutalmat jelent. Ez már a Zarknodnál is így volt. Miklós álláspontja az volt, hogy a utolsó 5% fertőzést mindenki saját erőből küzdje le.
Dátum: 2010.10.14. 10:46:28
Azt azért ne felejtsétek el, hogy a jutalom TÖ növelésre ment el. Ha van két játékos mondjuk 50. szinten A-nak 1000 Tö, B-nek 750 Tö és mind a ketten ugyan azzal a paraméterekkel ölték a sárkányokat akkor B jóval több TÖ-t fog kapni hiszen neki olcsóbb a Tö növelése.
Dátum: 2010.10.14. 10:39:55
5 szintet hamarabb leszel tiszta!
Tehát amíg én nem kaptam semmit addig az aki csökkent a fertőzését az kapott 5 szintet ajándékba.
Dátum: 2010.10.14. 10:07:32
A fertőzöttek megint ki lettek zárva a jutalmazásból!

Én növelni szeretném a fertőzésemet. Ha lehet akkor oldjuk meg, hogy ne csak csökkenteni, hanem növelni is lehessen 5%-kal a fertőzést.

Köszönöm!
Dátum: 2010.10.06. 19:27:16
Igaz!
Dátum: 2010.10.06. 19:12:10
Szerintem ez kivédhető!
Lehet írni egy progit, ami ami automatizálja a legerősebb felszerelést a bajnokira. Nincs gond a nevezéssel. Bármiben nevezel a bajnokira a legjobb felszerelésedet veszed fel.
Dátum: 2010.10.06. 13:42:43
Ahogy nézem az utolsó két oldalt valaki megint eszetlenül, érvek nélkül lepontoz mindenkit.
Gratulálok az agyatlanságodhoz.
Dátum: 2010.10.06. 13:38:59
Igazából nem értem, hogy miért kell ehhez hozzá nyúlni! Semelyikhez hasonlóan Én sem használom a láthatatlan sajtolást. Viszont a szabálymódosítás tényleg okoz/okozhat olyan problémákat aminek Én is megihatom a levét.

Viszont a rendszer az Alternatív fejlődés bevezetésével tökéletes egyensúlyba fog állni.
A mérleg egyik oldalán lesz a láthatatlan sajtolás és ezzel a lassabb, de biztosabb fejlődés és a jobb LE/TP arány amit 1 szinten el lehet érin.
A másik oldalán meg ott lesz az AF ami fejlődési bónuszokat jelent egyénileg és szinte követeli a normál (nem láthatatlan) vadászatot és haladást, mert pont a szintlépéshez és a TP-hez van kötve.

Az Én meglátásom az, hogy előbb kerüljön be a játékba az Alternatív fejlődés. Várjuk ki, hogy milyen hatást gyakorol a játékra és a játékosokra és ha ez sem hozna változást a láthatatlan sajtolásos vadászat szokásaiban a játékosoknak akkor lehet visszatérni a szabálymódosítás ötletére. De akkor sem így ahogy most tervezik!
Dátum: 2010.10.06. 13:14:49
Szerintem, igen!
Most néztem a LE Diff listát! Csak azokat néztem meg akik, 300k körüli pozitív diffel rendelkeznek. Nagyon sokan vannak!

300k-t elveszíteni nem nagy dolog a negatív diff és a láthatatlan sajtolás reményében. Ezzel még nem is lenne baj. A gond akkor kezdődik, ha az elvesztését lebeszélik. A 300k-t meg visszahozza a vadászat. Arról nem is beszélve, hogy azok akik meg 0 körüli diffen vannak majd elkezdenek itt táncolni és kiosztanak alkalmanként 1k-10k LE-t és pár embert meg majd jól zárolnak multi gyanú miatt. Arról meg már nem is beszélve hogy a zavarosban lehet a legjobban halászni.
Ez nem csak játéktechnikai gondokat vet fel, de ad egy kísértést a csalásra is.

Mód:
Nem a nullához viszonyítva kell figyelembe venni, hanem az általad pl-ként felhozott állandóhoz. (De egyébként meg mindegy, hogy hol a határ)
Dátum: 2010.10.06. 11:36:59
Ez generál egy jó dolgot is! Mindenki számára pár csatából megoldható lesz a döntetlenes küldetés. Mert az aki láthatatlanul akar majd sajtolni az tuti vakúval és buzogánnyal fogy pihenni!

De viccet félretéve! Bár viccesen de egy korábbi Hsz-ben pont erre akartam felhívni a figyelmet amikor azt írtam, hogy majd megindulnak a vereséget gyűjtő háborúk.
Ez csúnyán belerondít a háborús rendszerbe is.

A győztes mindenképpen szívni fog. A jelen szabályozás szerint nagyon kevés a győzelemért járó LE. A győztest "tömik" TP-vel és győzelemmel. Ugrik a már megszokott láthatatlan sajtolása és a Tp-vel romlik az LE/TP aránya is amit eddig tudott hozni 1 szintlépés alatt. A vesztesnek meg mondjuk egy 500k-s kútból az az 50k veszteség simán pótolható. Nem kap tp-t mert a vesztes csatákra megy rá. Nem veszíti el a láthatatlan sajtolás lehetőségét! Ergo a győztes lesz a vesztes a vesztes meg a győztes. Kicsit sincs fejre állítva a dolog.

Szerintem ez egy pillangó hatás amit erőteljesen újra kéne gondolni, hogy milyen valós és valószínűsíthető problémákat generálna!
Dátum: 2010.10.05. 19:17:09
Én is jól állok! Csak 7149+1 vesztes csatát kell összehoznom.
Dátum: 2010.10.05. 18:38:51
Lemerem fogadni, hogy ez is a Liga műve.
Dátum: 2010.10.05. 18:14:06
Már látom előre, hogy mekkorát fog fordulni a világ! Gart hozzá Miklós! Sikerült fenekestül felforgatni a játékot.

Eddig a nagy szövetségek támadták a "kicsiket" a győzelem reményében. Most meg majd a kicsik fogják a nagyokat támadni a vereség reményében.