Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Dátum: 2012.06.08. 20:28:43
Köszi!
Dátum: 2012.06.08. 20:25:22
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a CSP-s xeno csata a vadásszatok x alkalommal szövetségi küldetésbe beleszámít-e?
Dátum: 2012.06.02. 09:13:51
Köszi!
Dátum: 2012.06.02. 09:01:55
Lélekenergiád egy részét elrejtheted ellenfeleidtől. Minden szakértelemszint után 100+2*szint LE-d érinthetetlenné válik, azaz ellenfeled nem tudja ellopni belőle a részét győzelem esetén. Ha pl. 4-es projekciód van, és 10. szintű vagy, és van 2000 LE-d, akkor ellenfeled csak az 1520 LE arányos részét lopja el.

Valaki elmagyarázná, hogy hogyan jön ki a 1520?
Dátum: 2012.02.24. 13:39:35
Idézet: BlackSheep77HUN - 2012.02.24. 11:25:10
A korábbi eventeknél gyűjtött és megmaradt eseménypontok miért nem kerülnek jóváírásra?
Vagy jóváírásra kerülnek, de csak az adott event ismétlésekor?
Dátum: 2012.02.24. 13:30:11
Értem! Ez abban az esetben állná meg a helyét ha tényleg 6 hónap telt volna el két esemény között! De most hány hónap telt el. Vagy inkább hány hét? És ez idő alatt mennyi szintet léptél? Ebben az esetben igazad van!

De az elméleted már is borul, ha csak adott event, adott eseménypontjait lehetne áthordani. Vagyis a térképben megmaradtat a térképhez, a kufárcsatát a kufárcsatához!
Dátum: 2012.02.24. 13:25:13
Ez a megállapítás nem helyes!

Minden esemény alatt vadászni és és portyázni is érdemes! Kufárcsata alatt az EH-s azért vadászik, hogy meglegyen az eseménypontja a csatákhoz. A VF-s meg azért csatázik, hogy meglegyen a 400 csatája a nyereményhez. A Térkép alatt VF- csak vadászik. Az EH meg azért vadászik, hogy kapjon eseménypontot és így kevesebb vadászatból legyen meg a szükséges térképe! Jól kivan az találva, hogy ne legyen meg az egyik a másik nélkül.

Milyen dupla haszonnal gyűjtik be? Ezt nem értem. Arra gondolsz, hogy a VF- a térkép alatt vadászik, mert úgyis kapja a darabkákat és majd a kufár alatt elhasználja az eseménypontot, mert ott akkor nem kell vadásznia "haszon" nélkül? Haszon alatt a térképdarabokat érted, gondolom. Gondolom, lesz olyan VF-es aki 4 hétig nem fog vadászni pár darab térkép miatt!? :-))) Ez egy kicsit vicces lenne. A túlcsordulásról már nem is beszélve! Ez így egy kicsit sem állja meg a helyét. Pont azért mert az esemény alatt a vadászatért kapott TP ugyanannyi minkét esetben. Ergó mindegy melyik esemény alatt vadászik.
Dátum: 2012.02.24. 12:54:28
Értem mire gondolsz! Arra hogy "A" eventnél 50.szinten megmarad 100 eseménypontom. A következő "B" eventnél már 51. szinten járok és az 50. szinten kapott TP-ért, az 50. szinten kapott esménypontot használom el.
Kérdem én ha eseményen kívül vadászol és vadászat közben szintet lépsz az addig kapott LE elvész? Nem, 50. szinten szerezted és a vadászatért 50. szintnek megfelelő Tp-t kaptad. Az így gyűjtött LE-t pedig a lélekufárnál már az 51. szinttől elérhető tárgyakra költötted. Érzed a visszásságot abban amit írtál.

Nem lehet az eseményponttokkal trükközni és visszaélni. Pontosan azért mert csak egy erőforrásoz a vadászathoz vannak kötve. A vadászat TP-je meg adott! Ezen egyik esemény sem változtat!
Dátum: 2012.02.24. 12:47:29
Amit írtál az butaság. Hogy miért, mert tökmindegy melyik esemény ideje alatt gyűjtőd és használod fel az eseménypontot a vadászatért kapott TP mindig eseménytől függetlenül ugyanannyi!
Dátum: 2012.02.24. 12:01:00
Miért adna okot a spekulációra? Azokra az eseménypontokra ugyan úgy elköltötted a megfelelő erőforrást! Csak éppen már nem tudtad vagy nem akartad felhasználni! De ha úgy gondolod, hogy a tartalékolásukkal lehet előnyt szerezni akkor az mégis hogyan? Hiszen az eseménypont csp- függő, aminek a tartalékolása viszont nem szabályozott! így az eseményponttal nem lehet spekulálni és még csak előnyt sem lehet szerezni. Ja, hogy arra gondolsz, hogy nem 0-ról kezdesz, hanem mondjuk 100-ról? Ez miért is jelentene előnyt? Tök mindegy mennyi eseménypontod van, ha csak adott erőforrást pp-t használhatsz fel. Lehet 1000 eseménypontod is ha max 300 pp-d lehet! Most mondhatnád azt, hogy 100 többet kell vadásznia annak aki 0 eseménypontról kezd a másikkal szemben. Valóban, de ez nem jelent hátrányt. Hogy miért nem hát azért, mert akink van 100 eseménypontja az már ezt a 100 vadászatot megcsinálta. Ergo ugyanannyi vadászatért kapott Tp-t. Amivel lehet spekulálni az az idő. Hiszen ha felhasználhatóak az előző event megmaradt eseménypontjai akkor eseménypont/vadászatnyi időt spórolhatsz! De ez nem jelent akkora előnyt egy 3-4 hétig tartó esvetnél hogy az bármit is befolyásoljon.

Az eseményponttal nem lehet spekulálni, sem előnyt szerezni, hiszen a szerzése is és a felhasználása is kötött egy-egy alap erőforrásoz amiknek a termelődése viszont adott!
Dátum: 2012.02.24. 11:25:10
A korábbi eventeknél gyűjtött és megmaradt eseménypontok miért nem kerülnek jóváírásra?
Vagy jóváírásra kerülnek, de csak az adott event ismétlésekor?

A Kufárcsatánál az event végén maradt jó pár eseménypontom. Ezt a maradékot a térképre nevezés után nem láttam az eseménypontoknál. A kufárcsatában gyűjtött eseménypontok végleg elvesztek, vagy csak nem kerültek jóváírásra, vagy nem vesztek el és a legközelebbi kufárcsatás eventnél kerül jóváírásra!
Nem kell aggódni! Én kb. már 1 éve várok 1 db. krit varázslat esszenciára!
Nagyon nem jól van összehangolva az, hogy milyen esszenciákat ad sajtoláskor! Legutóbb granulátummal próbálkoztam 5 granulátum 5 ugyanolyan esszenciát adott!! Legalább egy csoporton belül a granulátum lehetne pörgő rendszerű, ha már konkrétan egy csoportot próbál az ember legyártani!
Dátum: 2011.12.24. 11:19:37
Ment a 10-es!
Dátum: 2011.12.15. 13:40:59
Nem tudom felmerült-e már kérésként, de jó lenne egy új aréna opció amelyben utolsó vérig lehetne csatázni a szövetségen belül!
Dátum: 2011.12.04. 18:37:20
A háborúban szerzett LE növeli a lélekkút alapméretét az LE-ből történő építéshez hasonlóan vagy csak a kútba teszi a +LE-t?
Dátum: 2011.11.19. 14:48:34
Kóci, hol is írtam, hogy a fáradság bármit is számít? Nem értem az iróniát! A 8 és az 5 csata között pont 3 csatával kevesebb esélye volt az egyiknek kiesni! És az sem teljesen igaz, hogy az ágazat végén mindig a két legjobb csap össze! Ha most megnézitek a kategóriátok leosztását akkor biztos találtok benne olyan sokak szerint nem létező paradoxot, hogy az ágazatban továbbjutott egy olyan játékos akit 10ből 10szer elvernétek. Sőt olyan is lesz, aki titeket verne el 10szer mégis hamarabb kieset. Mondjuk azt is tudom, hogy a nagymatekosok szerint ilyen nincs!
Addig mindenkinek igaza van, hogy adott kategóriában az erősebb győz! Abban is igazatok van, hogy az egymás elleni győzelem számit! Az viszont már nagyon nem mindegy és én ezt hangsúlyoztam, hogy ha egy ág páratlanul jön ki akkor az ellenfél hiánya nélküli továbbjutás hol ugrik be! Az ág elején vagy a végén! Ha az ág végén jut tovább valaki, akkor az erősebb ellenfelek között jut, tovább csata nélkül ahol lehet legyőzték volna! Ezért írtam azt, hogy jobb lenne, ha a páratlan ágakon a továbbjutás az első csata helyén lenne ahol még teljes a mezőny és nem a végén ahol már csak az erősebb ellenfelek vannak és jut tovább ellenfél nélkül valaki!
Dátum: 2011.11.18. 19:12:42
Ez igaz! Az a nem mindegy, hogy az egyiknek 8 csata kellet a döntőig a másiknak meg csak 5! Ha az nyeri a döntőt aki csak 5 csata árán jutott el az szerinted mennyire igazságos a másikkal szemben. Hiszen 3-mal kevesebb ellenféllel küzdött vagyis 3 csata kimaradt neki ahol akár ki is kaphatott volna! A 3 csata rnd lehetőségeiről már nem is beszélve!
Dátum: 2011.11.18. 19:04:26
Megnéztem a bajnoki ágazatát! nem kellet volna! Rohadtul nem igazságos az, hogy egy 40 fős kategóriában a döntőig az egyik ágon 8 csatából jut el valaki míg a másik ágon meg 5 csatából! Persze a döntőben az nyer aki a kevesebb csatát vívta! Hol itt az igazság?

Szerintem valamivel igazságosabb lenne azokban a kategóriákban ahol lehet 16 fős csoportokat indítani. 16-8-4-2-1 Igen így egy kategóriában akár 2 bajnok is lehetne! De az igazi gond akkor van ha egy kategóriában a játékosok páratlanul vannak és az ellenfél hiánya többször is tovább juttat valakit!

Ha egy csoportban páratlanul jön ki a játékosok száma akkor az első körben jusson tovább ellenfél nélkül és ne az utolsó körök valamelyikében! Ez azért lényeges mert ha a végén nincs ellenfele akkor gyakorlatilag egy erős ellenfelet átugorva jutott tovább ami nem igazságos azzal szemben aki ugyanazon ág másik oldalán végig küzdötte magát!
Dátum: 2011.09.23. 20:19:53
Ez milyen erőforrást használ?
Dátum: 2011.09.23. 10:47:45
A maradék, bent maradt LE-vel mi lesz?
Mert hát ugye maradék nélkül nem lehet a tulajdonságokat leosztani? Valamennyi bent marad! Ezt a maradékot miért nem kapjuk vissza?