Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.09.29. 16:27:26
Csak bátran...kihagyjuk a holnapi napot, hogy sikerüljön? Ennyit igazán megtehetünk a letűnt idők letűnt sztárjaiért
Dátum: 2016.09.29. 16:07:23
Valószínűleg nincs annyi barna mitód, hogy a csatlós Harc képességét megnöveld legalább eggyel.
Dátum: 2016.09.29. 15:25:56
Köszönjük hogy továbbra is rendesek vagytok...
Dátum: 2016.09.28. 16:54:24


Rendes dolog tőletek...
Dátum: 2016.09.28. 16:17:29

Letolta becsülettel, respect neki.
Dátum: 2016.09.28. 16:16:14
Szép piros cseresznye színű a térkép...
Dátum: 2016.09.28. 15:54:45
Én továbbra sem látom a lenézést.Aki nem tud úszni, mert nem érdekelte, nem akarta megtanulni, az megfullad ha elmegy egy úszóversenyre.

Ez nem lenézés, hanem tény. Viszont mindenki megtanulhat úszni, és ha megtette, indulhat nyugodtan, legfeljebb nem világcsúccsal ér be, hanem csak zárásra.
Dátum: 2016.09.27. 21:38:46
Mi mindent összehordotok itt,csak hogy ne kelljen kiállni velünk....
Dátum: 2016.09.27. 15:30:33
Biohumusz...csak nem okoz bajt
Dátum: 2016.09.27. 14:57:37
Megjött a harmadik dekrétum...
Dátum: 2016.09.27. 13:47:41
Igeeeen...megkaptuk végre a jutalomfalatot...hullákat eszünk vacsorára
Dátum: 2016.09.27. 13:43:39
Csakugyan ezt írtam volna?

Az fáj, ha olyanok akarnak vitatkozni velem, akik:

-a: nem tudnak olvasni
-b: nem akarnak olvasni, csak tolni a maguk szövegét
-c: tudnak, akarnak olvasni, csak a szövegértés problémás számukra
-d:értik amit olvasnak, de nem foglalkoznak vele, mert megsértve érzik magukat, és csak keménykedni akarnak
Dátum: 2016.09.27. 07:32:21
Láttam én már karón varjút....A sorsolásig szerintem ne cseréld mamuszra a harci bakancsod...
Dátum: 2016.09.27. 07:26:29
Egyéb véleményed a téma kapcsán?
Dátum: 2016.09.26. 15:05:05
Ez így van. Rétegjáték, és az is marad, mert kicsivel több agy kell hozzá, mint a Pokémon gó-hoz, vagy World of Tank-hez. Meg nem szines-szagos-csilingelős...
Ezzel nincs mit kezdeni, és nem hinném, hogy ebbe az irányba kellene elvinni, mert akkor a maradék játékosgárda is haját tépve menekülne...
Nem tudom, mi segítene növelni a játékos létszámot, talán épp a sokszinűbbé válás...egyik eventben ez a réteg, másikban a másik réteg találja meg a számítását...a fene nagy egyenlősdi sosem vezetett jóra.Természetellenes.Nem vagyunk egyenlőek.Van aki okosabb, van aki erősebb, van aki gazdagabb...de ez már egy egészen más téma.
Dátum: 2016.09.26. 14:49:05
Szerintem annyira nagyon nem számít, bár írtam, hogy korrektebb lenne, ha legalább a hordatrófeák mennyiségét nem befolyásolná...az hogy plusz 8,vagy 12 helyett csak 4 vagy 6 jön a medálból...szerintem ennyi előnye legyen annak, aki mindent beáldozott érte.
Dátum: 2016.09.26. 14:41:36
Na pont ezért nem kell a tegnapelőtt indult karakternek minden eventhez még hozzáférnie sem, nemhogy végigtolni.Fokozatosan kell belekeveredni a játékba. Nekem sok mindenem van, de reál beállítottságom, az biztos nincs. A Magyar Közlöny aktuális számából összeollózok egy verset bármikor, de a másodfokú egyenlet megoldóképlete sosem érdekelt, mégis jól szórakozom ezzel a játékkal, és van sikerélményem is. A csúcsra tényleg kell a reál agy, de erős közepesig simán elvagyok nélküle.

A szokásos ellenfélgyártó algoritmus ( a saját klónod) tényleg segíti a gyengéket, viszont nonszensz módon bünteti a karakterfejlesztést, erősítést.Minél erősebb vagy, annál nagyobb pofonokat kapsz saját magadtól.Szinte minden event ilyen, miért baj, ha van egy, ami nem, ami arra ösztönöz, hogy erősebb legyél?

Komolyan nem tudom megérteni, hogy miért kezd valaki egy ilyen játékba, ha már az alap koncepció sem elfogadható a számára? Van baj a játékban, de szerintem az, hogy aki nem tud legalább közepesen szinten fejleszteni egy karaktertm az nem jut előre, nincs sikerélménye, az nem hiba.Erről szól ez a játék.Az sem tartozik a fő problémák közé, hogy szöveges...ha lenne valami filléres flash sz@r, mint jópár böngészős cuccban, attól a hányinger kerülgetne, komolyabb grafika meg ugye jóval drágább lenne...Én tudok olvasni, nem kinlódás, nem arra kell koncentrálnom hogy olvassak, ezért közben elég jól magam elé tudom képzelni, amit olvasok.
Dátum: 2016.09.26. 13:32:15
Az egész inspiráció jól megtervezett, és átgondolt...(innen kifelejtettem egy vigyort, hogy jelezzem, iróniának szántam ).Még sosem voltam inspirált, de azért szerintem a dolgos hétköznapokon csak nem olyan rossz az a plusz csp.
Esetleg memoszelencével kombinálva meg pláne...eszenciagyártásnál se épp hátrány...
Dátum: 2016.09.26. 13:25:33
Megmondom őszintén, az utolsó napon majdnem felhoztalak benneteket... Hibásan írtam ki a jól megbeszélt taktikát, de szerencsére a főkolomposok észnél voltak, és a megfelelő mezőket ütötték, dicséret illeti őket.
Dátum: 2016.09.26. 13:13:22
Na tessék...mindenhol excseresznyék a taktikusok???