Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2012.07.27. 09:27:41
Igen.Valamilyen formában jól esne egy extra esély, eddig három olyan templom volt, amit egy küldi híján megoldhattam volna.Ebből kettő a legutálatosabb(számomra) sajtolj ki egy nap 10 állatodat. 10 állatom lehet összesen,autosajt nélkül gyk.esélytelen, ha csak be dobom a harcra tartott sok szintű állataimat is,amik nélkül igen hosszú időre brutálisan meggyengülnék,mert állatfelszerelések nélkül,száz év mire kinevelődnek....

Tudom, vegyek követ....
Dátum: 2012.07.27. 08:53:36
Cras , amíg pisztolyt nem tartanak a fejemhez ,addig nem.

Aki a legjobb akar lenni,az eddig is kövezett, aki pedig nem tör ilyen célok felé annak nem " kötelező" a templom.Jó lenne ha tudnám csinálni,de valahogy megleszek nélküle.
Szerintem elhanyagolható lesz azok száma,akik pont a templom miatt kezdenek el követ venni.

Ha minden marad így, hát így jártam...ennyi.
Dátum: 2012.07.27. 07:41:22
A rejtély kulcsa a sebgyógyítás szakértelem. Olvasd el a leírást MINDÍG , ha valami olyasmit csinálsz,amit eddig nem.
Ez kellemes meglepetés volt,de akadhat kellemetlen is, ha nem olvasol...
Dátum: 2012.07.27. 07:26:31
Esetleg marad minden így ,csak garantáltan nem lesz 2-nél több fix ősköves feladat egy templomban.Akkor a harmadik dekrétum szabad marad a "balesetekre".
Dátum: 2012.07.27. 06:26:42
Nem véletlenülm írtam ,hogy a kisebb kövek helyett Azok ugyanis ultragyakoriak
Dátum: 2012.07.26. 11:09:44
Érdemes....igazából pár kattintáson kivűl semmibe sem kerül,és pár embembernek jobb lesz a kedve tőle,olyan embereknek,akik képesek rá,hogy adott esetben téged is jobb kedvre derítsenek

Szóval ,nem az a kérdés hogy érdemes-e, hanem, hogy ha neked nincs webshopod(és rokonnak/havernak/főnöknek/feleségnek,stb.)akkor miért ne?Akár jutalomlé nélkül is.
Dátum: 2012.07.26. 11:04:59
Talán nem lenne hülyeség,ha az AH.-ban a sok "x kisebb köve",tétel közé bekeverni varázslatba rakható fókuszkristályokat is, kisebb kőhöz méltó "táppal".Szerintem jó pár templomozó életét megkönnyítené picit,mármint a hozzám hasonló, ingyenélők közül.
Dátum: 2012.07.26. 10:47:56
Nem,és nem. Mindkét esetben az a feladat ,hogy az aukciós házban szerezd..a dukátitalok sem nyerők.

Illetve...tulképp azt is az aukciós házban szerzed...de eddig minden esetben a játékos számára kedvezőtlenebb irányba dőlt el a bizonytalan Inkább kérdezd az illetékeseket , mielőtt megveszed.
Dátum: 2012.07.26. 09:24:30
Köszi

Megértettem fordítás nélkül is, csak nincs további ötletem,ekkora sz*-s esetére...
Dátum: 2012.07.26. 08:41:47
Oké.Akkor mindegy, láthatatlan vagy sem.Nem számoltam utána ,csak ötlet volt..

MOD.:


Viszont lassít a szintlépés tempóján ,igaz a fejlődésén is...
Dátum: 2012.07.26. 08:31:25
Láthatatlan vadászat,a LÉ-is csökken ugyan,de a plusz LÉ-t adó dolgok segítenek valamit.
Dátum: 2012.07.26. 08:26:52
Erre most mit mondjak?
Én benevezettként tudok"sima" portyázni is,mindkét világon(3 , 5) sőt,event alatt háborúzom is épp a v3-on.
Dátum: 2012.07.25. 14:10:02
Ez micsoda? :


Dátum Licit
2012.07.25. az aukción megvásárolta a következő tételt: Gyorsított fejlődés 0 aranydukátért.


A korrupció bizonyítéka?, a Kedvenc név nélkül,ingyen pult alól megvette?
Dátum: 2012.07.25. 13:57:16
Kiváló,10 pontos ötlet ,támogatom,amennyiben kék lesz az ikonja,sárgát nem akarok
Dátum: 2012.07.25. 13:31:11
Cras
Ez olyan igazi végzeturaskockaoptimalizálós elemzés volt, mint amikor a eventcsatákért kapott LÉ-t számolgatjuk..

Hangulatában tökéletesen illeszkedik.Adtam rá egy tizest
Dátum: 2012.07.25. 13:26:19
Ráadásul,ez valóban erősen pongyola fogalmazás is...

"Drakint, a Hordaparancsnokot, az Orákulumot, és ezeket hol találhatod meg?"
Na.
Ezek már értékelhetőbb megnyilatkozások

Érthetőek és elfogadhatóak a szempontjaid ,mindazonáltal te annó "megvettél" valamit ,mert úgy gondoltad( igen helyesen),hogy az előnyt fog jelenteni számodra.Jelentett is, nem kicsi mennyiségű tp.-től kimélt az eltelt idő alatt.Miután azóta bekerült néhány fejlesztés a játékba,mostmár inkább terhedre van, megszabadulnál tőle.Őszintén, ha te lennél a JV, megengednéd?
Én már csak azért sem,mert eddig alaposan kihasználtad,amikor megvetted,tudtad hogy "permanens",ráadásul ha engedném,igen durva precedenst teremtenék mindenféle hasonlóan "kreatív" érvekre alapuló követelőzésnek.
Ráadásul,még tisztességtelen is lenne a többiekkel szemben.
Szó szerint.!!Nem azt húztad alá...
Na ,ha szó szerint,akkor kiemelnéd nekem azt , hogy "minden esetben" ?


Harmadik lehetőségként elkölthetsz 200 CSP-t arra, hogy minden egyes megválaszolt kvízkérdésed kettőnek számítson. Tehát ha elmész 20 vadászatra, elegendő lesz 10 kérdésre válaszolnod, az 20 válasznak fog számítani. Tehát ha mind a 10-re jól válaszolsz, az olyan, mintha 20 helyes választ adtál volna, ha csak 9-re, az olyan, mintha 18-ra helyesen, kettőre pedig helytelenül válaszolnál.
Ezen kívül ezt kiválasztva egyszerre 50 vadászatot is elindíthatsz.
Dátum: 2012.07.24. 14:34:37
Jó.Akkor félrevezető.

Fáraszt már ez az óvodás vitatkozósdi.Mindenki ,aki képtelen arra,hogy elolvassa valaminek a leírását,az szegény szerecsétlen,a játékvezetés által félrevezetett áldozat.Igenis.