Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.01.04. 16:12:58
Na jó...eltekintek a vérontástól,és bűnbocsánatot hirdetek azoknak, akik visszatérnek....(sünt se kell nyalniuk, csak egyszer ).

Másrészt pedig szeretettel,és világhírrel várunk mindenkit a Próbacseresznye szövetségbe, ami még mindig a világ legjobb smaragd szövetsége.
Felvételi nincs, kút az van, nem kicsi, de valamit valamiért ugyebár...
Dátum: 2016.01.03. 22:22:09
Asszem kezdek feltámadni...bár nem biztos.
Mindenesetre minden renegát Cseresznyének üzenem, hogy : nyaljatok sünt
Dátum: 2015.07.31. 16:08:52
A játék, hála a fejlesztés címén elkövetett hibák egymásra halmozásának, teljes mértékben egysíkúvá vált, eltűnt belőle az a sokszínűség, ami a hasonló, ámbár végtelenül lineáris, és unalmas társaitól megkülönböztette.
A színesítésnek, alternatívának szánt csatlósok rendszere éppen az ellenkező hatást érte el, nem hagyott semmilyen más lehetőságet az érvényesülésre, mint a mégtöbbfétis mégtöbbcsatlós utat. Mindezt még megfejelte a játékvezetés a csatlósokra épülő további fejlesztésekkel...

A v6-sem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet, nem lett "új", csak újraindult az 5. világ. Semmi sem maradt abból, amiért sok-sok évvel ezelőtt elkezdtem, és néhány éve újrakezdtem.Nincs miért tovább foglalkoznom vele.
Köszönöm a volt, és jelenlegi szövetségeim tagjainak hogy szórakoztatóvá, "játékká" változtatták az itt töltött időm nagyon nagy részét, és köszönöm a fórumos vitapartnereimnek, hogy kedvemre vitatkozhattam, érvelhettem, néha legalább olyan szórakoztató volt, mint maga a játék.

Kivánok mindenkinek további jó játékot, rengeteg felhőtlen percet, és újabb csatlós hegyeket....
Dátum: 2015.07.29. 00:21:58
Én meg a zabáltatatóst buktam, mert nem volt még meg a képesség...van aki eleve szintje miatt...sírjak én is? Minden miniben volt valami ilyen jellegű szívás.
Dátum: 2015.07.27. 13:07:45
Nem. A zenekar a kémgépről kapta a nevét, nézz utána.
Dátum: 2015.07.20. 13:53:17
Kicsit túl van ez a kérdés akademizálva.

Ki tud durva nagyokat robbantani? Akinek sok, nagy csatlósa van. Kinek van sok nagy csatlósa? Aki hamar, sok forintot tolt bele. Kik a "csúcsragadozók"? Akik sok forintot toltak bele( tisztelet a legendák szerint létező, 1 százaléknyi kivételnek, akik az überjátéktudásukkal érték el).
Ki robbanthatna cafatokra egy tápkirályt tehát? Egy másik tápkirály, és nem egy "gyenge" kari.

Más kérdés, hogy a csatlósok megjelenésével megszűnt minden más út a csúcsra, a mitókkal még ez az egy út is szűkebb lett, a robbanás pedig egyetlen lábnyomnyi ősvénnyé változtatta...
Dátum: 2015.06.18. 15:09:29
Köszönöm.
Dátum: 2015.06.18. 15:00:06
Hol van ez a Lélekenergia tároló? Nem találom az épületek között..(v6)
Dátum: 2015.05.20. 21:10:56
Bizonyos hatások viszont (lélekszívás, szkarabeusz, büntető tárgyak) nem működnek, és a normál háborúkba ezek a csaták nem számítanak bele.


Ha beneveztél, és akit támadsz, szintén, akkor kufáros csata lesz, akkor is, ha háborúban támadtad, és nem a kufáros felületről.
Dátum: 2015.05.11. 13:46:26
Az Egyéb kategóriát bontsuk fel.Marad az Egyéb,jön az Eventcuccok, és a Löttyök. Így már elég átlátható lenne.
Dátum: 2015.05.11. 10:36:34
Szeretnék gratulálni annak a versenyzőnek, aki a következő sémájú kalandot írta :

kétszer egymás után LÉ cirka 2x800, utána 800 vp, majd egyetlen csata, amiért visszajön kb. 400 Lé, és ennyi. Köszi, igazán megérte.
Dátum: 2015.05.10. 09:30:06
Nem kell...csak nyomd meg ezt a gombot v6-on :

Itt olvashatsz az állatoknak adható felszerelésekről bővebben.
Dátum: 2015.05.06. 21:22:44
A tavaszi ládikó megszűnt, vagy csak különösen szerencsés vagyok a 43 portyából egy se, aránnyal??

Nagyot javult...59-ből 1.
Dátum: 2015.05.05. 20:05:42
Ez az Arany ládikó, az előző event Arany szelencéjéhez képest egy inkábbnemondommi...
Dátum: 2015.05.04. 22:01:54
Normális tempójú fejlődésre gondoltam. Elér 65. szintre, utaztat, és csak a szürkékre lesz gondja jó darabig, aki meg nem tapsolta el legutóbb a kamionnyi kavicsot, az majd akkor kezdheti egyesével, kettesével kuporgatni mindet .

Szóval mindenképp előny, nem is kicsi. Persze pókháló szövéssel sokáig tart eljutni odáig, de mindegy, mert 5 év múlva is előnyben lesz, az akkori 65. szintűekhez képest. Szóval csak rajta múlik mennyire hosszú az a hosszútáv.

A közös pontunk, hogy nagyon rosszul esett mindkettőnknek az utólagos tájékoztatás...
Dátum: 2015.05.04. 19:05:58
Nem az én érvelésem.Én legalább annyira örülök neki, mint te, csak továbbadtam a lényegét annak a válasznak, amit én kaptam ugyanerre a sirámomra.
Amúgy az a 800 bigyó rohadt nagy előny lesz, ha felnősz, szóval nem kidobott pénz, csak hosszútávú befektetés.
Dátum: 2015.05.04. 14:19:31
Írja is szépen, ha fölé viszed az egeret, hogy 1 db. van benne. Nem random a mennyiség, csak a szín. Nem azért csomag, mert sok van benne, hanem azért, mert az az egy szépen, gondosan be van csomagolva.
Dátum: 2015.05.04. 14:16:22
Kicsi vagy, ércsed má'meg!! Tessék szépen kaparni, nagykanállal enni a tépét, meg a vitaminokat, hogy szép nagyra nőjél, és akkor majd játszhatsz
te is, a sok szép szines mytogolyóval.

Egyszerűen nem megegendhető az alacsony szintű karakter.Semmi pókoskodás, lustálkodás, haladni köll!!
Dátum: 2015.05.04. 12:20:31
" A következő tárgyak(at) találtad: sárga mytokronit "
Dátum: 2015.05.04. 11:58:01
Azért ezek az 1 darabos csomagok....hát na.