Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.03.04. 20:48:23
Az enyéimnek most is... Viszont az event összes szörnyét úgy nyomta le mindkettő, mintha legyeket csapott volna agyon. Nem értettem félre, nem a sértődés beszélt belőlem, már csak ezért sem.
Dátum: 2016.03.04. 20:43:45
Akkor is ha az adott szintsávban vannak mondjuk összesen ötvenen?

De ez már haladás, már nem az a kérdés, van-e hiba, már csak az, hogy mi a hiba. Jó, hogy eljutottunk idáig...
Dátum: 2016.03.04. 20:16:28
És ez még csak az esküvői készülődés...kis ízelítő abból, mire számíthatsz később

Gratulálok, jut eszembe
Dátum: 2016.03.04. 20:12:40
Nem érzitek úgy, hogy kicsit erőltetett már ez a nagy számolgatás? Ha nem értelmes módon lenne elosztva az TÖ, akkor mire 100. szintre ér, azért már erősen észrevette volna, és valószínűsítsük már, hogy eddigre tisztában van a tudatturbó jelentőségével is.....

Többnyire az egyszerűbb megoldás a jó...az algoritmus magas szinten, a kisebb létszám, és azon belül néhány " elszállt" karakter miatt extrém értékeket ad. Vagyis korrigálásra szorul.Ennyi. Ehelyett körömszakadtáig magyarázzuk, hogy gyengye a kari, ha nem így számolva, akkor úgy...
Dátum: 2016.03.03. 18:32:56
Semmi gond.
Dátum: 2016.03.03. 18:18:44


Ha kicsit visszaolvasol, látni fogod, hogy nem nyali, inkább irónia ez részemről.
Dátum: 2016.03.03. 17:46:22
Idézet a topic idító hsz-ből.

++Fontos infó: a szörnyek nem klónok, egy algoritmus által létrehozott ellenfelek. Szerintünk minden normálisan fejlesztett karakter le tudja őket győzni, de a biztonság kedvéért beraktuk, hogy aki akar, használhat támadás / őrjöngés italt, ill. lesz egy még további buff vásárlási lehetőség, de erre max. egy építő rabszolgának lehet szüksége
Dátum: 2016.03.03. 13:27:33
"... de teljesen ingyenes biztosan nem lesz. "

Ez forintot, vagy játékon belüli erőforrást jelent?

Egyébiránt köszönöm, hogy reagáltál, és hogy hajlasz a kompromisszumra.Ha elolvastad,amit írtam, láthatod, hogy nem ingyensegélyre gondoltam természetesen, bár nem is készpénzesre. Ha a csp. szerinted is értéktelen ezen játékosoknak, legyen helyette más, de ne ősköves megoldás.

Még mindig tartom, hogy az event jó lett, az eddigi legjobbak egyike, csak épp kis hiba csúszott bele, amit nem sikerült megfelelően lereagálni.
Dátum: 2016.03.03. 00:38:31
Az arányokkal van a gond.Kezdetben vala,hogy minden van mindenkinek, de a fizetősöknek kicsit jobb van mindenből, meg kicsit több.Mert van ugye prémium játékos.Később lett az, hogy a fizetőseknek van olyan, ami másnak nincs. Folytatódott azzal, hogy sok pénzért bármi van, bevezetődtek univerzálisan használható forintért szerezhető erőforrások, az eddigiek kombinálásával.Mostanra kb. ott tartunk, hogy van minden a fizetősöknek, és néhány dolgot, amolyan demo szinten, kipróbálhatnak az ingyenesek is. Ráadásul létrejött a bizonytalan státuszú középosztály, akik fizetnek ugyan, ha jut rá, megveszik a prémet, néha vesznek ősköves cuccot, esetleg beáldoznak pár kavicsot valami izgalmasnak tűnő újdonságra.Ők,ugye fizetnek, ha nem is rendszeresen, és sokat.Ezért elvárnák, hogy hozzáférjenek azokhoz a dolgokhoz, amihez a többi fizetős emberke is. Jó példa rá ez az event is.Hamar világos lett, hogy aki toplistás akar lenni, annak vásárolnia kell a boltokban, a max. pontszám eléréséhez, ezért hozzányúltak valamilyen szinten a pénztárcájukhoz.Fizettek.Csakhogy kiderült az is, hogy bizonyos esetekben,hiába fizettek, mert egy agresszív algoritmus miatt, nemhogy a toplistára nem tudnak felkerülni, de még végigmenni sem, ott ahol a tényleg soha egy fillért sem áldozó karakterek vidáman sétáltak. Amikor ezt szóvá tették, lényegében azt a választ kapták, hogy fizess többet.Azért, amit mások tök ingyen megkaptak.

Szóval erről szól ez az egész, ezért vagyok kicsit kiakadva.
Dátum: 2016.03.02. 23:50:42
"... Ahogy az is nonszensz, hogy a drága fejlesztési időt arra fordítsák, hogy ezeknek a karaktereknek is könnyen élhetővé és zökkenőmentessé tegyék a játékot. "

A kérdésem erre vonatkozott.

Hol az az összeghatár, amitől kezdve, egy INGYENES játékban megérdemlem a drága fejlesztési időt, és kikerülök a nonszensz kategóriából? Mennyi idő után kerülök vissza, a nonszensz kategóriába, ha mégsem tudom tovább fizetni a havi minimumot, a még mindig INGYENES játékért?
Dátum: 2016.03.02. 23:03:11
Engedelmeddel ezt betenném a Kezdő játékosok kézikönyvébe.
Dátum: 2016.03.02. 22:47:03
Te hol húznád meg a határt? Mennyi az a havi összeg, amit el kell költeni egy ingyenes játékra, ahhoz, hogy létezzen a játékvezetés szemében?
Hány hónapot szabad büntetlenül kihagyni? Ha igazolom számlával a váratlan kiadásaimat, kapok felmentést a páriává visszaminősítés alól?

Ha 5 évig rendesen fizette valaki a havi kötelezőt, de már nem jut rá, húzzon innen, de legalábbis lapítson?
Dátum: 2016.03.02. 21:59:07
Oké.Akkor 45. szinten 15%-al az átlag alatt vasárnapi kirándulás, 170. szinten 15%-al az átlag alatt totál lehetetlen. Ez így rendben van egy event esetében szerinted? Nem férne bele egy kis igazítás?
Dátum: 2016.03.02. 21:27:00
Na, ez az...most már tudom, mi borította a képletet magas szinten. A csatlósok. Nem a fejlesztési irányok, játéktudás, miegyéb.A készpénz.
A csatlósok mennyisége, és a szintjük minimum 80%-ban attól függ, ki mennyi forintot áldozott rá. Nem kell a duma, hogy forint nélkül is van.Van.
Csak épp jóval kevesebb, és alacsonyabb szintűek, mint ugyanannyi idő alatt forintért. Ez nem baj, aki többet fizet,többet kap.
Csak akkor ne mondja senki, hogy szar gagyi a karakter, mert bénán fejlesztették.Nem. Csak nem tola bele egy zsiguli árát.A többiek mellette pedig igen, ezért ott ahol nem olyan népes a mezőny, nagyon feltolják az átlagot a fizetősök, ezért bukik aki nem fizetett annyit, mint a többi.
Dátum: 2016.03.02. 20:52:32
" Azokról a karakterekről van szó, akik olyan gyengék, hogy nem tudják legyőzni az ellenfeleket"

Nem. Azokról, akik nem tudják legyőzni a lépcsőn ülő szörnyeket.Akik a többit sem, azok ne is menjenek az event közelébe, ez oké.
Akik továbbra sem gyengék, csak nem átlag felettiek. Igen arról beszélek, hogy nekik is jusson valami, ha hajlandóak cserébe több tízszeresét áldozni annak, amennyit a többi karakter. Magyarázd el nekem, hogy erős karakternek mennyivel, és miért értékesebb a csp., mint egy átlag karakternek, kivéve a csp. faló eventeket.
Dátum: 2016.03.02. 20:13:30
Ez nem biztos, hogy az event hibája...tudok olyan karaktert, aki forint nélkül, megoldotta a vásárlásokat. Én, se kapok, pedig jól jött volna, de ez az én döntésem volt.
Dátum: 2016.03.02. 20:01:12
Attól lett értéke bakker...azért hordták vagonszám, hogy ott lehessenek a topban, a francos fülekért....meg hogy eseménypontot zsebeljenek. Az event nélkül nem volt értéke, pont az event adott értéket neki.

Szerintem hagyjuk ezt a vitát, mert képtelen vagy levenni az "elitszemüveged". Nem tehetsz róla, de egyszerűen nem érted,miről beszélek.
Dátum: 2016.03.02. 19:53:21
Ott a fétis. Az azért nem semmi. Az volt a jutalom.Minden más, a hordatrófeák is, csak hab a tortára.
Dátum: 2016.03.02. 19:37:41
Mondanivaló tekintetében nincs különbség.

Ha azt mondom valakinek, hogy látogassa meg a kedves édesanyját aki épp üzletszerűen kéjeleg, akkor ugye azt mondtam, hogy menjen a jó ....va anyjába. Csak más szavakkal.
Dátum: 2016.03.02. 19:21:58
" Magyar bank vezeti a számlám."

Biztos vagy benne??