Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Semelyik

Dátum: 2011.04.18. 20:02:58
Ez hogy ment át?

Hogy nevezik a Észak-Amerikában élő van szarvasmarhákat?
bölény*
musztáng
bivaly
ox

Kóbormarha?
Bölény: a bölény (Bison) a párosujjú patások (Artiodactyla) rendjében a kérődzők (Ruminantia) alrendjébe és a tülkösszarvúak (Bovidae) családjába tartozó tulokformák (Bovinae) egyik neme.
Egyébként van még egy asszociációm.
Te sokat tudsz a góról.
Tegyük fel, hogy bent van a játékban a kérdésem a jelenlegi formájában.
Megkapja Kiss Béla, aki semmit sem tud a góról.
Eltalálja vagy sem, s máris van 3-4 információja a góról.
Nocsak van értelme egy olyan játékbak, melyben minden bábu egyforma (le mertek őket kavicsozni - tehát megkülönböztethetetlenek) és nem is e mezőkbe teszik őket?
Ezt érdekesnek találja és utánaolvas.
Tudom, nem akartál szabályokat.
De fontos, hogy ha népszerűsíteni akarsz egy játékot, akkor nem neked, hanem egy vadidegennek érdekes adattal akard megtenni azt.
Dátum: 2011.04.14. 21:00:36
Random.
De meg is gömbözheted, ha tagja vagy szövetségnek: ekkor látod az értékeit.
Mivel éreztem, hogy csak az én szemem kívánja az ékezetet, ezért mondtam, amit mondtam.
Ezenfelül próbáltam mutatni egy sablont, hogy mehetne át egy kérdés szerintem a góról. Persze, biztos, lehet máshogy is, de ez egy sablonnak elmegy, amihez a nevemet is merem adni.
Engem nagyon érdekel például a kézilabda, de belátom, hogy amit én érdekesnek tartok benne, arra nem tudok elfogadható kérdést föltenni.
És ez nem az én a rendszer vagy bármi hibája. Ebbe a kvízbe nem való.
Amúgy meg segíteni próbáltam.
Értem, mit mondasz.
De hogy kötekedjek, az pl hogy egy stratégiai játék jegyzett valakije nő, érdekes. Csak nagyon nem alap.

A kérdés így elmegy? Vélemény?
Ha a gó fontos neked, kreálhatunk egyet rá, csak sokkal egyszerűbb dolgokat érdemes kérdezni, amihez nem kell tudni mindent róla.
És szerintem gó, hosszú ó-val, toldalékolva pedig teljesen biztos, mert a magyar nyelv megköveteli. Ezért direkt csak toldalékolva fogom használni.

Az alábbiak közül melyik állítás hamis a góra?
A sakkal ellentétben mindig a fekete játékos kezdi a partit.
A játék célja az ellenfél minden bábujának leütése.
A játékosok kavicsaikat rácspontokra helyezhetik.
Kínai eredetű, több ezer éves játék.
Dátum: 2011.04.06. 08:48:51
Ebben benne vannak a VF további előnyei?
Térkapu és kalandok...
Változhat még?
Dátum: 2011.04.05. 19:29:16
Utánanézek, azt hiszem van valami szabály a tárgy szintjére.

Nos:
Egy karakter csak olyan epikus tárgyat készíthet be, amelynek a szintje VAGY max. kétszerese az övének, VAGY max. 20 szinttel nagyobb (a két feltétel közül bármelyiket elég teljesíteni). Miklós hozzászólása 2010.01.11. Licitálni olyan tárgyra is lehet, melyet a karakter nem készíthet be. Miklós hozzászólása 2010.01.07.
Dátum: 2011.04.05. 16:58:24
Helló.

Harc megaesszencia hat bajnokira?

Köszi,
S.
Helló.

Én az érdemi válaszomat nem írnám le.
Csak annyit kérdeznék, utánaolvastál-e, hogy kell kérdést föltenni?

Üdv, S.
Dátum: 2011.03.15. 23:45:33
dettó

A kvízolimpia jelenleg nem fut
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és ma éjfélkor véget ér.


Most akkor?
Dátum: 2011.03.05. 13:31:07
Megpróbálom rekonstruálni a V2 22-es kategóriájának ágrajzát, érdekel, hogy jött ki ez a végeredmény.
Ha ide neveztél, kérlek, küldd el az eredményeid privátban, köszi.

S.
Nem jó oldaláról közelíted meg.
Nem az számít, jó-e a kérdésed, téged sem ez érdekel.
Itt a kérdések elfogadhatósága az egyetlen szempont. Ez nem felel meg az ehhez szükséges elvárásoknak, és megkockáztatom, te is adtál esélyt a visszautasításra, amikor föltette.
Ilyenkor célszerűbb másikat kitalálni.
Az meg nagyon nagy ferdítés, hogy ha valami nem rétegtudás, akkor triviális.
Dátum: 2011.02.13. 12:08:53
Az, hogy ez egy stratégiai játék, és a kompenzáció kompenzációjának a kompenzációjának a kompenzációját már nem veszi be a gyomrom.
És ha valaki egy valag cuccot elköltött előnyszerzési céllal, akár direkt kinyírt egy csomó xenót, hogy ne jusson másnak? Vagy a valaki a kezdéskor, amikor még akkorát sebeztek állatba, hogy ihaj, akkor erőltette, az miért nem tudta, hogy az event végén állatnevelde lesz belőle állatleverde helyett. És ugyanez fordítva: aki sajtolómedált akar, már esélye sincs, ha az elején nem ölette meg a szolgáit.
Nem szabad ennyit kompenzálni, és nem ez nem az első eset, de itt ment minden határon túl.
Nem javaslom.
Dátum: 2011.02.12. 22:55:53
Ne szervezkedjetek, egyelőre fölösleges.
Amíg nincs esély arra, hogy leverjétek, mindegy, hogy egyesével karmolásszátok vagy együtt pofozzátok meg. Nem a regenerációja miatt nincs esélyetek.
Hanem mert a bolygó urának olyan kedve volt, ami a xenóknak kedvez, és titániumeső potyogott az égből a héten, és a titánium a xenótest-váladékkal vegyülve köztudottan a legerősebb pajzsréteg kialakulását eredményezi, amelyen a sebzések csak elenyésző, mintegy 1%-a hatol át.
De ha mázlitok lesz, jövő héten híg protoliszklárva-kivonat hullik az égből, mely köztudottan épp ennek az anyagnak a legjobb oldószere! Sőt, bizonyos legendák szerint még fel is oldja kicsit a xenóbőrt...

Röhej.
Dátum: 2011.02.12. 22:32:06
Gyakorlatilag kijelenthető, hogy a xenók leverés(hetőség)e NEM a játékosoktól függ.
Akkor viszont NEM szabad a díjazást ennek függvényévé tenni.
Dátum: 2011.02.10. 21:59:39
Lejárt a 3 nap?
Dátum: 2011.02.10. 16:47:42
Ahhoz, hogy egy szövetség teljes jogú tagjává válj, meghatározott mennyiséget építened kell, a kút méretétől függően.
Ha voltál már korábban más szövi tagja, és van korábbról építésed, a töltést nem nulláról kezded, hanem az eddigiek nyolcvan százalékáról. [De a léd ténylegesen az előző szövi épületeibe épíve marad.]
Így oké: