Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Felicia

Oldal: 123
Dátum: 2010.11.16. 16:37:34
8% kár hogy nem vettem fel előbb . Köszönöm
Dátum: 2010.11.16. 16:16:21
Landragór bebörtönzéséért 4% fertőzés csökkentést kaptam jutalmul. Még nem vettem fel. Ma néztem csak 3% van. Hová lett? Ki tud segíteni?

Köszönöm a választ.
Dátum: 2010.10.10. 10:21:23
Melyik a világ legnépesebb városa?
Nem rontottam, mert a legnépesebb nem volt ott.

A felsoroltak közül melyik a legnépesebb város? Nem így kellet volna feltenni?

Mási kérdés egy idézet volt.

Ezt is tudtam, csak nem kötelező, már kérdőjellel lezárni?

Kitől származik az idézet? " aztán itt az idézet"

Köszönöm a választ.
Dátum: 2009.12.26. 21:51:45
Most figyelmztetést kaptam de ezután reszketni fogok, hogy rossz és letiltás. Inkább lemondok a kérdésfeltevésről, vagy egxáltalán nem foglalkozok vele. Most rosszul esett ez a durva figyelmeztetés.

Ha februárig nem lennék prémium tag, már megszütettem volna a karakterem.
Dátum: 2009.10.26. 19:10:48
Miért nem működik a mannakonstrukció szakértelmem nem tudok építeni?
Dátum: 2009.10.25. 05:27:39
Csak nem sok időbe telik a pontos idő kiírása?
Dátum: 2009.10.25. 04:46:48
Nem tudok belépmi? Az tényleges időt ki kellene írni, mert ami ki van írva nem helyes.
Dátum: 2009.10.17. 14:54:44
Miért írja ki, hogy törölt karakter, be tudok lépni a játékba most váltottam szövetséget simán ment és olyan üzeneteket kapnak, hogy törölt karakter. közben beszélgetünk.

Üzeneteimet miért nem tudom törölni?

A másik a szövetségbe való belépéskor az állataim majdnem elvesztették életpontjukat. Miért gyógyultok voltak.

Egyébként prémiumos vagyok.
Dátum: 2009.06.12. 16:48:41
Hát ez az valószínüleg jól termeltem, és de.11-től másnap de. 11-ig vagyok ott? És mi ez az ÁLDÁS?
Eddig kerestem.
Dátum: 2009.06.12. 16:17:32
Egy kicsit bővebben kifejtenéd ezt az áldást?
Dátum: 2009.06.12. 16:06:30
Sziasztok!
Most két napja rendszeresen elvisznek a kinzókamrába. Kérdésem: Mikor engednek ki, ha de. 11 óra körül visznek el és a napi LE hány %-át kapja aki elhurcol?
Hiába olvasgatom, a szabályzatot nem egyértelmű. Esetleg az egészet amit aznap szerzek?
Dátum: 2009.05.21. 14:09:43
Ma ezt a kérdést kaptam.
Mi Svájc államformálya?
Nem a válasszal volt a baj hanem a kérdéssel. Gondolom nem kell hozzá magyarázat.
Dátum: 2009.05.21. 12:36:40
Eddig ez volt a csúcs.
Mi Svájsc államformálya? Vagy én nem tudok helyesen írni?
Mi ezzel a kérdéssel a baj?
A Tiszán 2000 tavaszán milyen szennyezés pusztított?

ammóniaszennyezés
olajszennyezés
nem volt szennyezés
ciánszennyezés*


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Ma ilyen nap van enyémet sem fogadták el.
Ha unod, hogy speciális/érdektelen/lexikális kérdéseidet rendre visszadobják, tegyél fel te is primitív kérdéseket! Az értük kapott jogos törlésekkel megoldódik a problémád, nem kell soha többé kérdést feltenned.
Nem sértő ez a mondat egy kicsit?
Nem értékeled alá egy kicsit a játékosok tudását? Nem azért van a kvíz. hogy ismereteink fejlődjenek, én elég ritkán támadok, imádom a kérdéseket, és örülök ha valamire nem tudom a választ és megtalálom, máris tanultam valamit.
Kaptam például matematekai kérdést. Szerinted mindenki vágja, a faktoriálist, vagy az ikozaéder tulajdonságait? Ezek simán átmentek.
Igaz a 2+2 volt eddig a csúcs.
A következő kérdést tettem fel.
Mi a giardiasis?

parazitafertőzés*
nagyothallás
egyfajta infúzió
kőzetfajta

Nem fogadták el rossz értékelést kapott csak speciális csoport tudhatja. Megnéztem a keresőben mielőtt feltettem volna, ha beírja a szót azonnal kiadja. Különösen keresni sem kell. Hogy hány nehezebb kérdést kaptam nem is tudom megmondani.
Tegnap nem fogadtak el egy kérdésem. Nagyon roszul esett de ez van.
Most vadászok.
Néhány kérdédésben ezeket a hibákat viszont igen.
Horoszkop, nem horoszkóp?
Hal helyett ha volt írva.
Plútót tudtommal 2006 óta nem sorolják a bolygók közé. Megnéztem besorolása törpebolygó, vagy kisbolygó.
Ok megértettem, csak egyforma mércével kellee mérni. Legalább 10 kérdést kaptam ami a "Végzetúrra" vonatkozott, és őket jóra értékelték. (állatokra vonatkozót is). Volt amit szerintem nem is igazán állatnak neveznék.
Oldal: 123