Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Death Yuck

Oldal: 1
Dátum: 2008.10.14. 16:50:30
Értem, akkor pl ha egy gitárhúrral megfojtanak valakit akkor az összes gitárost meghurcolják, mert hát nekik is van gitárhúrjuk és ezáltal potenciális gyilkosok. Mit ne mondjak, érdekes egy elmélet.
Dátum: 2008.10.14. 16:41:40
Hát pont erre írtam, hogy ez az egész így családellenes, mert miért ne léphetnének ugyanabba a szövetségbe a család tagjai??? Miért akarja megszabni bárki is egy játékban, hogy a játékosok mit csinálhatnak vagy hogy csinálhatnak? Attól játék, hogy mindenki a saját elgondolásai szerint játsza, nem attól, hogy x vagy y megmondja, ezt így és így kel csinálni. az már nem játék, hanem az utasítások követése. Egészen más műfaj.
Dátum: 2008.10.14. 15:17:08
Ez a játék is családellenes. Milyen dolog már az, hogy a mai világban, amikor a szélessávú net ott van az otthonokban, a családban több számítógépen megosztva akkor egy ilyen játékban kitiltják azokat, akik egy IP-ről lépnek fel??? Mi történetesen 3-an játszottunk otthon. És akkor mi van? Miért ne lehetnénk egy klánban? Mi a fészkes fene olyan nagy probléma ezen? Az hogy egy család saját klánt alakít? A klánok mindig is erről szóltak a történelem folyamán, családok alkották. Miért akarja nekem egy játékfejlesztő megmondani, hogyan játszak? Ha én csak adózni akarok mert ahhoz van kedvem, akkor csak adózok, ha fejlődni hát akkor majd fejlődök. Miféle istenverte ok vezérelheti a játék fejlesztőit, hogy megszabják ki játszhat és hogyan?
Ez így sehogy nem jó, úgyhogy el is húztam innen. Ez sem jobb mint a többi ilyen stílusú játék... sajnos.
Dátum: 2008.10.14. 09:52:52
Nem tartom korrekt dolognak, hogy egy hibátlan kvízkérdésbe belenyúlnak a kérdésfeltevő beleegyezése nélkül. Épp ma találkoztam szembe az egyik kérdésemmel, teljesen más választási lehetőségekkel, mint amit én megadtam. Ha egy kérdés nem tetszik akkor inkább töröljék, de ne alakítgassák, vagy ha alakítani akarják, kérjék ki a készítő véleményét is.
Azt hiszem ide sem küldök be több kérdést.
Dátum: 2008.10.04. 10:49:11
Én csak vadászok, néha megtámadok boldog-boldogtalant, nem is nézem kit és minden LE-t építkezésre költök, időnként írok kvíz-kérdést... ja, és router mögött eddig ketten jártszunk egy IP-vel, de lehet hárman is fogunk hamarosan, így kiváncsi leszek, az elemző robotok mikor fognak kitiltani.
Oldal: 1