Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Dátum: 2009.05.06. 10:28:16
Pontosabban 10 szint van még hátra
Dátum: 2009.05.05. 22:31:49
Én arra lennék kíváncsi, hogy ha láthatatlan volt végig, hogy a viharba verték el ennyiszer?
Dátum: 2009.05.05. 22:08:01
Csapdakészítésed elérte a 20. szintet, így speciális lehetőséget kapsz: beállíthatsz egy konkrét lényt, amire vadászol! Undorodsz a pókoktól, de szeretnél egy sárkányt? Semmi akadálya! Add meg egy olyan lény nevét, amellyel néha találkozol az aktuális vadászatok során, és ekkor ennek a lénynek a foglyul ejtésére kétszeres esélyed lesz! De amíg van ilyen beállításod, másfajta állatod nem foghatsz el.

Ilyen kis bónuszok másfajta szakértelmeknél is van?
Dátum: 2009.05.05. 21:40:23
Ebben az a vicces, hogy sokan nem a 100%ost ütik, hanem a 60%, 40%osokat tovább
Dátum: 2009.05.05. 21:14:09
Jah közben rájöttem, hogy félreértettem Valszeg nem azt láttam ami oda van írva, hanem azt amit látni szeretnék Mert ugyan abból az okból keresgéltem, mint te, hogy miért ütnek át 20 IQ-val alacsonyabbak. Az én esetemben ezek klántársaim voltak! Bár 3-4 szinttel ugyan magasabbak, jó lenne tudni a szint milyen előnyöket ad!
Dátum: 2009.05.05. 20:32:36
Öcsém mire megtaláltam! Érdekes ez a kereső, egy bizonyos dátum után már nem írja ki az üzeneteket! Szal kénytelen voltam végiglapozni isten tudja mennyi topikot

De megtaláltam:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,47.0

Első post 4 pontban, de érdemes egyben elolvasni az üzenetet.
Dátum: 2009.05.05. 19:54:05
Úgy értettem, hogy ne az építésösszegét nézze, hanem a szerencséjét

Mármint ne csak saját magánál figyelje ezt, hanem a másiknál is! Ha a másiknak kevesebb építése van, de mégis több szerencséje, akkor egyértelmű, hogy átüt!
Dátum: 2009.05.05. 19:41:11
IQ-s ügyben még annyit tudok ajánlani, hogy növeld a szerencsédet, a sima szerencsét, ne az építést! Nemrég találtam Miklóstól egy hozzászólást, amiben le van vezetve, hogy mekkora előnye van egy nagy szerencséjű mágusnak a betalálás szempontjából!
Dátum: 2009.05.05. 19:38:24
Nem az egész klán tette? Már a kezdetektől ki kellett volna azokat vágni nem felszólítás után, és az hogy addig ott lődörögtek arról igenis az egész klán tehet! Meg nem az egész klánt akartam büntetni, mert az, hogy elveszik azt amit ők építettek, az nektek hol hátrány? Az csak előny volt eddig számotokra!

Illunál zároltak is egy tagot, de nem mindegy, hogy adatlapért zárolnak, vagy multizásért! Meg mint írtam nekem nem az eredeti karakterekkel van bajom, hanem a copy paste tagokkal. Jah meg behívsz pár embert a játékba, hogy ugyan építsen már helyetted pár ezer LE-t, és ha skypon beszélgettek az hol növeli a játékbeli társadalmat? Nekem nem mindegy, hogy egyesek azért hívnak be valakit, hogy élvezze a játékot, vagy azért, hogy helyetted építsen!

Ha én új játékosokat akarok, akkor azokat hagyom, hogy felfedezzék a játék örömeit, és nem azért, hogy egy verseny részesei legyenek, ahol azt csinálják amit mások mondanak, igaz egy barátnak ki mondana nemet? Inkább épít szorgosan. Nálam ezt jelenti a rabszolga.

De téma lezárva, felesleges ezen vitázni, mert tenni nem tudunk ellene, és mi nem is fogunk ilyen módon embereket hívni a játékba. Végülis legális, de én előbb halok meg, mint hogy így építsek fel valamit hamarabb.
Dátum: 2009.05.05. 19:08:20
Hát olyan módszerrel, hogy csak azért hívunk be pár havert, hogy építsen. Ez számomra olyan, mintha multiznék. És volt rá példa is, hogy csak simán multiztak, ha jól tudom nálatok is (üzeneteidből ítélve pont KoDos vagy)... És az igenis csalás! Akár milyen szempontból nézzük! Lehet, hogy zárolva lettek, de az amit beépítettek az nem tűnt el!

Nekem nem a fejlődési taktikákkal van bajom, én elhiszem, hogy vannak egyesek, akik azért építenek, mert optimalizálnak, Malackáról pl pont tudom, hogy ezért építkezik. Nekem a multizással van bajom, és az, hogy hiába zárolják őket, a kezdeti építéseket nem vonták meg tőlük, igaz nem is tudnám elképzelni hogy lehetne! Jah és multizásnak számít nálam az is, hogy egy havert felhívsz, hogy építsen, mert az nem az ő ötlete volt, hanem a tiéd. Nem az ő fejlődés taktikája, hanem a tiéd. Ez nálam már multi. Lehet, hogy legális, de nem etikus.
Dátum: 2009.05.05. 18:43:18
Ki akar ilyen módszerrel előnyt szert tenni? Inkább nem jellemezném az ilyen embereket...


Törölve, hülyeséget írtam Ahhoz nincs elég akadémiájuk!
Dátum: 2009.05.05. 18:13:53
Birka ott van még a smaragd gyűlölete, hátha kompenzálja a smaragdot! Gyémántbónuszban meg van olcsóbbak a tárgyak, és könnyebb teljesíteni egy két küldetést.

Toppal csak az a gond, hogy egyeseket az építőrabszolgák úgy felturbóztak, hogy arra nincs értelmes magyar mérték!
Dátum: 2009.05.05. 17:48:25
Nem tudom hogy csináltam, de már vagy 3 hete nem találkoztam smaragddal, vagy túlmentem rajtuk, vagy még nem értem utól őket Egyébként nálam ezt az IQ-s jelenséget nem csak smaragdnál vettem észre!

Egyébként átmentem a Rubin hordába, szerintem egész jól müxik, tényleg sűrűbben betalálok a fegyverrel!

Impopo: http://vegzetur.wikidot.com/vilag3
Dátum: 2009.05.05. 17:02:40
Üdv mindenkinek!
Dátum: 2009.05.05. 12:59:43
Sajnos nem találtam sima NEM szavazási lehetőséget így a "Foggal körömmel kapaszkodok az előnyömhöz, NEM!"-re szavaztam, pedig nincs előnyöm. Az indokom egyszerű: e miatt tömeges játékmegunás lesz a vége! Ez kb olyan, mikor egy játékban az ember beírja a "money" kódot, és kap egy csomó nyersit amiből gazdálkodhat! Ha rohamosan növelnénk a játék sebességét, akkor hamarabb beleunnának az emberek, mert túl gyorsan szereznének mindent, így nem is adna akkora sikerélményt, mint amikor hetekig fejleszted az spm-et, és elmondhatod, hogy "végre kész" és akkor te vagy a Jani. Így meg felhúzod 5 mp alatt és "csak ennyi??"...

Tapasztalataim alapján, ha egy játékot lassúnak találok és beírok egy kódot, majd felépítek mindent, attól a perctől kezdve már nem tud nekem újat mutatni a játék így megunom! Mindenhol azt írjátok, hogy a toppon lévő karakterek unatkoznak, nincs mit tenni. Most unatkozzon még több ember? Szeretném végigélvezni a játékot az elejétől egészen a végéig, vagy a végtelenségig. Nem pedig csak az elejét élvezni és a végét... Szeretnék úgy erős lenni, hogy nem jutok semmi bónuszhoz, semmi +táphoz, amit a toppon lévőek nem kapnak meg. Szeretném megelőzni őket a saját erőmből és tudásomból ugyan azokból az erőforrásokból, mint amit ők is használtak! Számomra ez a játék! És nem számít, hogy valaki előnyben van, "ügyesen játszott, gratula neki!"

Nem olvastam el, hogy mit írtak ez előttem lévőek (mert nemsokára mennem kell), szal ezt az üzenetemet csak a kezdő üzenetre értsétek!
A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.


Hehe, pedig itt megkérdeztem tőletek A bíráló szerint mégis volt benne! De legalább kérdezhetek egy újat! Sőt mgé a lemondás is visszajött, szal lehet lemondok róla.. tényleg nem megy ez nekem
Dátum: 2009.05.04. 14:36:25
Észrevettétek Milósnak mennyi kvízmedálja van?
Igen, de nem mindegy, hogy 2 hónapi játékot kezdesz újra, vagy egy fél-háromnegyed éves játékot! A mai napig nem tudok rájönni anno hogy tudták elérni olyan kevés CSp-ből a 24-es szintet thrillionban! Én ha jól emlékszek 12-es szinten haltam meg. Viszont érdekes volt, hogy az egyik adminnak az egyik ismerősével összahaverkodtam, egy csajjal. És olyan kis titokat árult el nekem, mint pl a vámpír kard, semmi leírás nem volt róla, hogy az gyógyít téged, de valójában gyógyított! és volt egy csomó ilyen titkos cucc. De később kivették azt is

Ami még ide is elférhetne, hogy voltak ilyen tekercsek és italok a játékban, amik egyszerhasználatosak voltak, és tulajdonságokat növeltek! Vicces volt így 3 szinttel erősebbeket is leverni
Dátum: 2009.05.04. 14:10:14
Ez nekem csak 1szer fordult elő, de utána elűnt
Pont ilyen volt a thrillion, és hidd el nekem egy másodpercig sem volt élvezhető az egész! Miért küzdjek meg kétszer ugyan azért a dologért? Nagyon sokan ithagynák a játékot, és azzal csak a Beholder bukik.