Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mort

Oldal: 123
Dátum: 2011.03.04. 08:12:33
Bizony. Szerintem a kommunikációt kéne fejleszteni. Jó lenne ha nem csak itt a nagy fórumon lehetne tudni a változásokról hanem pl ha belépsz felugrana egy kis üzenet a fontos változásokról. Ennyi. Mindig mindent időben közölnétek a játékosokkal sok problémát elkerülhetnétek, talán a morál is javulna. Ami nekem nem tetszik még az a folyamatos olyan változás ami "alapjaiban" változtatja meg a játékot. Értem én ,h ez hajtja a game motorját és a "változatosságot" egy új karakter kezdéséhez,h jobb legyél de ezekre kéne használni a másik világ létrehozatalát új ötletekkel és nem a már meglévő világokat bolygatni. Állítsatok vissza pl az utsó portya módosító LE szabályzó lótúrón és a mágia mesterei szervert töröljétek mert elég silány és legyen a helyén egy módosított "v2" vadász világ
Dátum: 2011.02.01. 10:55:41
Köszönöm a sok levelet és úgy döntöttem mégis maradok. Visszavettem a tempóból és nem számolgatok tovább csak játszom. Azért ez nem azt jelenti ,h farm karakter leszek csak nem érdekel a TP/LE arány.

Jó játékot mindenkinek.
Dátum: 2011.01.31. 17:58:29
Tisztában vagyok a szerencse %os pluszt adó szám adatával. 3 szerencse különbség max 10%. 10-30 szerencse különbségről van szó ami nehogy kompenzálja a több száz fontos TÖ különbséget.
Dátum: 2011.01.31. 17:54:23
SziSzept. Kis szinten kicsit más a csata arányok miatt. Magas szinten még van olyan karakter akinek jóval magasabb a nyert csatája mint a vesztett. Ha megnézed jóval nagyobb százalékban fordul elő ,h 200nyert és 1000vesztt csatája van. Hidd el nem lehet jót lopni kis szinten csak ha összebeszélsz egy max két jobb csata arányú karival.
Dátum: 2011.01.31. 17:30:53
Hali!

Van a fórumon olyan valaki aki le tudna vezetni nekem egy csata eredményét? Mit és hogyan számol ki a gépezet egy portyánál? Nagyon bosszant ,h "farm" karakter bántalmazni tud és több esetben elver mintha átlagon aluli karaktert nevelnék! Valahogy nem tudom megérteni mitől kaphatok ki több száz TÖ különbséggel ami nem is jelentene gondot ha magasabb szinten él esetleg fontosabb TÖ-m alacsonyabb lenne. Egyre több csatában szenved vereséget a karakterem olyanoktól akiknél 100-al nagyobb IQ,Tau,Erő,Védekezés,Támadásom. Nagyon szeretném látni ,h mit és hol nem fejlesztek jól. Miért őljek pénzt egy olyan játékba ahol a gyenge nem matekos karakter nyerhet. Tehát egy-egy csatámra szeretnék találni egy olyan embert aki ki tudja számolni miért lehet ez!!! Szó szerint ezért unják meg az emberek a játékot körülöttem. Sőt káromkodni is tudnék annyira bosszant! Ha random dönt akkor igazán térdre ereszkedhet aki ilyen formában leveszi a pénztárcám! Tudom ,h nem kötelező prém tagság vagy prémes cumók de egy ha van rá miért ne,2 ha odafigyelek a TP LE arányra és elég jól teszem ezt akkor igenis szeretnék nyerni csatákban főleg ha nem is kis eséllyel nyernem kéne!

Baráti kézfogás, az új-régi Mort
Dátum: 2011.01.03. 13:43:39
Hagyd mááá A múlt mindig elém kergette azokat akik után majdnem mindig sittre kerültem. Shutruk sem lehetne másképp. De a cél nem az erőszak hanem ,h töröljön
Dátum: 2011.01.03. 13:41:01
Nemo curat quid sentias. Stultus puer!
Dátum: 2011.01.02. 22:11:15
...volt tanítóm
Dátum: 2011.01.02. 22:10:51
Didi leporolva, mehetsz
Dátum: 2011.01.02. 21:07:25
Javítom, inkább azt állítom ,h rühellek Helytállóbb:)
Dátum: 2011.01.02. 20:57:42
Ez vitathatatlan
Dátum: 2011.01.02. 19:59:26
Öröm látni ,h örülsz ...
Dátum: 2011.01.02. 19:58:42
"RIP (Emlékük örökké...):
Mort 34. helyről
Reinkarnációja: Mort A Halál Kisinasa"

Husi vagy Birka de nincs változás a mihez képest Lassan egy éves az "új" Mort
Dátum: 2010.11.09. 23:29:07
Üdvözletem!

Nem vagyok egy nagy külső fórum olvasó. Mint a láthatatlanság és az inspirátoros dolognál sem érzek jó döntés szagot. Szó szerint nem a kis gyenge karik hanem a full tápos best karik használják. Ami nem lenne gond de kérdezem én, amit betesztek a játékba azt nem nyomjátok végig valami "teszt" verzión ,h nincs e hazavágva? Nem szeretem V3as srácot(AFejedet....) de abban nagyon igaza van ,h nem lehet ezt így oda-vissza húzogatni. Nem rossz karim van de kezd beszarni mert nincs annyi időm ,h egész nap a gép előtt kockuljak. Akik alúlról jönnek sokkal erősebb karit tudnak összerakni mert nincsenek becumiztatva mivel a változás nekik már csak előny. De mit kezdjek a 6-7ezer nyert csatával ha bárki 10 kavicsért beszerzi a sztázist akinek rossz az aránya. Az inspirátorra gyűjtöttem! Köszönöm ,h sikerült ezt is hazavágni!
Dátum: 2010.04.22. 12:19:35
Mikor lesz a következő találkozó?
Valaki nem tud valamit?
Dátum: 2010.03.20. 11:37:08
Ez lemaradt

Chuck Norris szerverleállás esetén is képes VUzni.
Dátum: 2010.03.20. 11:33:05
Nem saját szerzemény én is csak olvastam.
Akik ismerik azoktól elnézést.
A többieknek pedig remélem sikerül egy kis molyost csalnom az arcukra


Chuck Norris alapított egy szövetséget, majd másnap felhúzta a mesteri építészetet.

A toplista gombra kattintva azoknak a névsorát találod akiket Chuck Norris legyőzőtt portya közben, aznap!!
Chuck nem költ Le-t az állatok idomítására, azok egyszerűen teszik, amit mond nekik.

Chuck már első szinten is tudja használni a Kataklizmát, de nincs rá szüksége.

Chuck egyetlen portyázásból megtudná oldani az "Érj el döntetlent 5 alkalommal" küldetést. Ha akarná, de láttál már olyat, hogy Chuck nem nyert??

Chuckra nem vonatkozik a szintkorlát, ő mindenkit támadhat.

Amikor Chuck regisztrált a VU-ra, megjelent egy olyan varázslat, hogy körbepörgőrugás. A fejlesztők a mai napig nem jöttek rá, hogy ez mitől van.

Chuck képes egyszerre három küldetést csinálni.

Chuck Norris a "Vadászat során ejts el 3 apró szörnyet" küldetést pihenés közben teljesítette. Óriási szörnyekkel.

Chuck Norrissal azért nem találkozunk bajnokin, mert senki nem mer kiállni ellene. Aki mégis kiállt, már törölt.

Chuck nem küzd a fertőzés ellen. A fertőzés küzd Chuck ellen. És veszít.

Cuck Norrisnak nem kell kémgömb. Rád gondol és tud rólad mindent.

Egy napon a hordaparancsnokok küldetést kaptak: Kutasd fel Chuck Norrist!

Chuck Norris csak élvezetből portyázik. Neki maximális számú lélekenergiája van.
Dátum: 2010.01.19. 12:25:42
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.01.19. 11:55:20
Mort ott van hogy a "normál szabályok szerint" a normál szabályokba beletartozik a szintátütési korlát is.


Ha beletartozna a szintkorlát akkor mindkét szövetségben több győztes is lehetne. A mostani elképzelés szerint az a szövetség győz akinek legalább 1 karaktere "életben" marad. Így viszont nem lehet szintkorlát...
Dátum: 2010.01.19. 11:44:44
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.01.19. 11:30:48
Nem tudom ki és honnan vette ezt a szintátütéses dolgot. Elolvastam Miklós kezdő hsz-ét, de ilyenről szó sem volt. Egy szóval sem írt olyat, hogy szintkorlátok el lennének törölve. Vagyis nem fog egy 80 szintű karakter egy 50. szintűvel csatázni.


"A gép választ mindkét csapatból 1-1 véletlenszerű harcolót. Ezek a normál szabályok szerint megküzdenek."
Ez pontosan azt jelenti hogy gyakorlatilag semmi akadálya annak hogy egy 20. szintű összekerüljön egy 80. szintűvel.
"Azonban a győztes sem nyeri vissza életpontját!" Nem hiszem hogy jelentős lesz az ÉP vesztése.

Alapvetően ez új háború nem rossz ötlet, viszont az alacsony szinten lévő karakterek így semmit nem érnek. Mindenképpen valamilyen kategóriákat kéne felállítani, és az a szövi nyerjen, aki a legtöbb kategória győzelmet szerzi.
Dátum: 2010.01.19. 11:24:48
Ha jól tudom a háború reformra van egy külön fórum ahol sok jó ötletet olvastam.
Ennek ellenére egyik értelmes javaslat sem szerepel a mostani tervezet között. És nincs üldözési mániám.
Nem kifejezetten engem szívatnak hanem az alacsony szintű karaktereket.
Oldal: 123