Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ezüstszél

Dátum: 2011.02.09. 21:12:52
Ne bántsad mán, ő így született.

Ronda kinövésekkel az egész testén, csúfolják is miatta eleget az oviban.
Dátum: 2011.02.09. 20:38:45
Hát, V1-en minden csapda elkészült...
Dátum: 2011.02.09. 17:44:37
Kedves Viszok!

Nem árt az összes hozzászólást elolvasni ami termett, nem valamelyik közbülsőt tekinteni etalonnnak. Ajánlom az 1507-es hsz-emet, a tiedé felett van nem sokkal.
Dátum: 2011.02.08. 22:44:38
Ez tiszta sor, viszont nálatok a xenó királynők erősségének belövése a ludas.

Amit én írtam az az arról való panaszkodásra replika, hogy "nincs annyi időm a játékra, hogy összehozzam a 400 győzelmet, mert dolgozom, családom van, síelni voltam, etc." Itt nem kell várni mint a portyák és a vadászatok között.

1 hét alatt normál esetben kényelmesen meg lehet csinálni. A dolog kicsik esetében történt elbaltázása már más lapra tartozik.

De ezt az elnyújtást nagyon rondán sikerült megoldani. Ha teszem azt hozzávágnak még 200% életerőt mindegyik élő királynőhöz, akkor legalább látná az ember, hogy haladás van még ha ki is tolódik végső győzelem.

Most tulajdonképpen csak várunk, hogy mikor pöccintik át ismét üthetőre a legnagyobb anya(szomorító)királynőt.
Dátum: 2011.02.08. 22:08:52
V1-es Zarknodos toplistákat feltettem.

Edit: V1-es Landragóros toplisták is felkerültek.
Dátum: 2011.02.08. 20:39:45
Ácsi.

Nem az a demoralizáló, hogy az esemény hosszabb ideig tart, vagy rövidebbig. Az a demoralizáló, hogy mesterségesen van nyújtva, be lett lőve a királynő olyanra, hogy még a fél játékosgárda sem tudja lenyomni.
Aztán egyszer csak majd hopp kap egy fertőzést vagy mit, vagy kifogy a fridzsidere, legyengül, és hirtelen meg lehet ölni.

Azok a karakterek, akik nem tudnak 28 órát a gépnél lenni 1 hét alatt akkor is össze tudják hozni a 400 támadást és 1600 építést. Elvégre van hétvége is.
Én speciel főleg portyapontból nyomtam (50 CSP-s küldire költöttem CSP-t egyedül), 1 hét alatt lettem kész.

Nem feltétlen tartom helyesnek, hogy 1 hét alatt meglegyen a 3 hetesre tervezett esemény. De 1 hét alatt össze lehet hozni a jutalomra való csatát és építést.
És ha sok az aktív ember, akkor miért ne lehetne meg 1 hét alatt? Kötelező kivárni a 3 hetet? Nem a galetkik alakítják az eseményeket?
Dátum: 2011.02.08. 19:37:35
Óránként felugrik 5,5%-ra, ahogy nézem.

Egy óra alatt kb 1%-ot ütnek le róla, és úgy néz ki, azt mindig visszaregenerálja. Mindenkiből Don Quijote lesz így...
Dátum: 2011.02.08. 18:12:43
10 perce már 5% alatt volt V1-en a legnagyobb, most ismét 5,5% körül van.

Közben én is nekiálltam csépelni, meg gyógyitaloztam is, és nuku eredmény. Kissé demoralizáló...
Dátum: 2011.02.08. 17:43:31
Idézet: Tpe71 - 2011.02.08. 08:38:18
Úgy néz ki, a V1 ma véget ér. Ha elhullik az első, a nagyok a kisebbeket pillanatok alatt ripityára verik.


Hát, nem azért verik ripityára, mert nagyok, hanem azért, mert rengetegen vannak, vagyunk. Főleg, hogy melóból is lassan hazaér mindenki.
Kútból pedig már csak a 3 legkisebb nincs feltöltve.

Mivel mindenki látja, hogy felgyorsult a folyamat, ezért mindenki elkezdett hajtani akár toplista miatt akár az 1600-400 elérése miatt. Mintapéldája az öngerjesztő folyamatoknak. Nagyon meredek.
Dátum: 2011.02.07. 22:04:23
Efreet-khuan, a kíméletlen van már terítéken V1-en.

The greatest obstacle is about to fall tomorrow.
Dátum: 2011.02.07. 18:40:12
Na de Cras.

A transzplantáció szakértelem leírása úgy szól, hogy "nemhogy nem növeli a többi szakértelem fejlesztési költségét, de egyenesen csökkenti azt".

Ez annyit jelent, hogy nem növeli ahogy a többi növelné, sőt még csökkenti is.
Dátum: 2011.02.07. 10:02:50
Hmmm.

V1-en a kicsik használják ki ezt a 2-3 napot még. Saccra szerdára megérkezik hozzájuk a teljes felső szekció ahogy nézem...
Dátum: 2011.02.06. 22:44:24
Sajnos vitatkoznom kell.

Attól, hogy valami kilóg a sorból még ugyanúgy benne van a sorban. Csak kilóg. Nem passzol oda tökéletesen, de ott van.
A kérdés tényleg nem szerencsésen lett megfogalmazva, mert ilyen formában azt jelenti, hogy mint a négy UNESCO-s, világörökség meg ilyenek, de van valami spéci dolog az egyikkel kapcsolatban, ami amúgy nem jellemző az UNESCO-s világörökségi helyszínekre.

Nyilván ha az ember tudja/utánanéz, akkor meg tudja válaszolni, de a megfogalmazás nem jó. Csomó olyan kérdés van benn, ami elvileg kakukktojás típusú, pl. "Melyik regény NEM orosz író műve?" Rengeteg ilyen típusú kérdéssel találkoztam már, teljesen rendben vannak.

Úgy látom a kérdésfeltevő annyira el akarta kerülni a kakukktojás-szindrómát, hogy belekeveredett a fogalmazásba.
Dátum: 2011.02.06. 22:31:42
Hát, erre több válasz is létezik.

Magasabb szintek felé fogynak a játékosok, így nagyobb ütőtáv szükséges, különben elfogynak a célpontok. Legmagasabb szinten már ez sem elég, azért van kristályhorda. Igaz ez a középmezőnyre nem magyarázat viszont ha van növekvő ütéstáv, azt logikusnak tűnik fokozatosan emelni.

Vannak nagyon erős taktikák. Pók, VF, láthatatlan vadászat. Őket még sok szinttel magasabbról sem egyszerű ütni, viszont így megvan a lehetőség rá, hogy magasabb szintről, jobb fegyverekkel, kisebb erőforrás-különbséggel esetleg üthetőek legyenek.
Dátum: 2011.02.06. 09:02:15
Üdv!

Nem lehet projekcióval védett LE-ből szívni.
(Persze ez csak akkor igaz, ha téged támadnak, de ha te támadsz, akkor a projekció amúgy sem működik.)
Idézet: Baba05 - 2011.02.04. 18:20:46
Szeretném ha valaki segítene már a 6. kvízemet nem fogadták el az utolsóra ezt a választ kaptam

Mi nem kell a rakott káposztához?

káposzta
darált hús
tejföl
méz

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Mi ebbe most a hiba? Soha nem lesz kész a küldim.


Hát, segítene, ha az indokot is látnánk amivel visszadobták.
Én mondjuk úgy fogalmaznám a kérdést, hogy 'hagyományos rakott káposztához' mi nem kell.
Dátum: 2011.02.05. 07:34:12
Hát, nemtom dicsőség medálokon mit értesz, de egy karakter 5 jutalmat érhet el az eventben.

Győztes csaták számától függően (100-200-300-400) valamint építéspontok mennyisége alapján (400-800-1200-1600) választhat az ember egyet-egyet a Jutalmak fülnél felsorolt tételekből.
Ez elvileg mindenki számára elérhető. (Most tekintsünk el attól, hogy mennyire lett jól belőve a Xenók erőssége.)

Ezen felül van a 3 toplista, itt
- a győzelmek száma alapján az első 10 kap Xenó medált (+5 kritikus sebzés),
- az ájult állatok száma alapján az első 10 kap léleksajtoló medált (+1% LE sajtoláskor),
- az építés alapján az első 10 kap végzetmedált.
Dátum: 2011.02.03. 18:05:23
Idézet: Yakazashi - 2011.02.02. 13:59:15

Nos, ki támadt fel? Jézus! Jézus égi neve: Mihály!

Köszönöm, ha elolvastátok.


Ezt a zöldséget honnan szedted? Jézus a Szentháromság tagja, nem arkangyal.
Mihály pl. arkangyal, meg Gábriel is, de Jézus nem.
Dátum: 2011.02.03. 18:03:09
Ki volt az első dobosa az Iron Maiden zenekarnak?
Airto Moreira
Gene Krupa
Barry Purkis*
Nicko McBrain

Durván spec, és a Wikipédia máshogy tudja: Ron Matthews volt a dobos 1975-től 1977-ig, csak 1977-től lett Barry Purkis a dobos...
Dátum: 2011.02.02. 17:07:59
Idézet: Dozer - 2011.02.02. 16:43:18
Darah:
"Azt miért nem lehet megcsinálni, hogy mindenki ütlegeli tovább a saját szintjéhez kirendelt Xenyót, és a nagyobb élete fogy tőle, ami gondolom klasszisokkal több is?"

- Szerepjátékot tekintve óriási hiba lenne.. ütsz egy hullát és a mellette 100 km-re lévő sebződik? ugyanmár


Ugyan már, szerepjáték. Minden csak fantázia kérdése.
Pl:
"A királynők kapcsolatban állnak egymással, életerejük mágikusan össze van kötve. Amíg mind el nem pusztul, addig az élet szikrája egyikükben sem húny ki végleg, bár regenerálódni már nem tudnak. Emiatt a kapcsolat miatt azonban a már "kivégzett" (átfogalmazható mondjuk 'halálra sebzett'-re) vegetáló királynőknek bevitt csapások az őket fenntartó életerőt fogyasztják."