Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ezüstszél

Dátum: 2012.02.24. 07:57:13
Mely keresztény egyház(ak) jellemzője a hagyományok szerint tizenkét éves korban megejtett vallási ceremónia, a konfirmálás?
Keleti katolikus
Ortodox
Nyugati katolikus
Protestáns*

Református, nem protestáns. Számos protestáns egyház létezik, ahol nincs konfirmálás. Pl: Baptisták.
Dátum: 2012.02.23. 17:19:14
Tudod, több "orsza" létezik, ezek közül néhányat a gallok laktak.
Dátum: 2012.02.21. 23:06:44
Melyik országban találhatóak az alábbi városok,Lisboa,Coimbra,Braga?
Hollandia
Görög
Portugál*
Spanyol

Aú.
Országok neve kiírandó.
Olyan meg végképp nincs, hogy Portugál, még úgy sem, hogy Portugálország...
Dátum: 2012.02.06. 22:20:51
Idézet: Maldini123 - 2012.02.05. 20:33:58
Crasborg,Nagyon szépen köszönöm.Üdvözlettel.


Ez epic!!

Cras, hívhatlak így ezentúl?
Dátum: 2012.02.06. 20:14:57
Nah, nem értem mire fel ez a nagy felháborodás.

Én ugyan egy fikarcnyit sem fogom erőltetni magam, hogy maximális hatásfokon hozzam a szilánkokat. Jön az magától, ha kicsit később, akkor később. A taktikám fontosabb mint az, hogy 1 héttel később lesz-e sisakom vagy nem.
Dátum: 2012.02.04. 15:18:29
Az 5. szintes csizmák csak azért lettek betéve, mert a Landragór eventben esnek olyan tárgyak amik kis szinten nem érnek semmit sem, de LGY-ért beválthatók, és egy jelképes csizma beszerezhető értük.

Egy szó mint száz a 40. szint alatti csizmák kivételnek számítanak.
Dátum: 2012.02.04. 00:45:52
Kalandokban, 40. szinttől.
Dátum: 2012.01.30. 21:54:44
Hát ezt sajnos benézted.

A Jégszív amulett direkt eventes cucc, hogy akiknek kevés az ellenfél, azoknak is legyen esélye a maximális jutalomra. Az is ott van, hogy csak event idejéig hat, ergo az eventhez készült.

Megpróbálhatsz írni a JV-nek emailben, de nem adok rá sok reményt.
Dátum: 2012.01.30. 21:07:52
Ez a szilánkos rendszer hogyan fog működni?
Ugyanolyanok lesznek a sisakszilánkok, és combosabb sisakhoz több kell, vagy lesznek különböző fajták, és sisaktól függ, hogy melyik kell hozzá? (á lá esszenciák => ultraesszenciák)
Dátum: 2012.01.30. 16:58:48
Nem így van.

Entitásos tárgynál nem működik a +10 dukát opció, mivel nem "vetted meg". Nem költöttél rá semmit, csak leverted az entitást.

Anno amikor a Vámpírfókuszt kiütöttem, szintén nem lett nulla az egyenlegem. A +10 dukát csak kincspontért megvásárolt, epikustól pottyanó kincsre vonatkozik.
Dátum: 2012.01.29. 21:45:29
Ki volt a Nap Király?

XVI. Lajos*
Julius Caesar

II. László

XIV. Lajos.
Napkirály, egyben. Nem Nap Király.
Dátum: 2012.01.29. 12:18:02
Van amikor lassan tölt be az oldal, és amikor kijelölöd az összeset, csak néhányat jelöl ki ténylegesen.
Amikor rákattintasz a gyógyításra ott kiírja a neveiket. Ha valamelyik hiányzik, akkor nyomj nemet, majd újra az összes kijelölését.
Dátum: 2012.01.29. 00:25:39
Szintenként 3 AF pont beáldozásával megvan a szintlépés követése (Csonterősítés) akár utólag is, és még le sem csökkenti a lépett szintjét az állatkának. Meg őskőbe sem kerül.
Dátum: 2012.01.28. 18:27:35
Próba kalandban:
350. szintű kritikus ütés próba: kritikus ütés: 331 + 2 + 17 Kristálypont = SIKERES!

Szakértelmeknél:
kritikus ütés 231+149


Csak a +100 turbót vette figyelembe a kalandpróba, a tárgyaimból jövő +49kritikus ütés bónuszt nem.
Dátum: 2012.01.23. 00:01:17
Hm, igazából ugyanarról beszéltek.
Az úriember viszont megvilágította a tényállást, köszönöm.

A portyaLE növelő cuccok a kreaffhoz adódnak, ami a rabolt LE-t növeli. EH viszont nem rabolt LE, ezért ott a kreaff nem hat, ezt a nulla kreaffot módosítja az Energiamester. A kreaff viszont nem működik az eventben, ez nem volt világos nekem eddig.
"A kép már kitisztult."

Thanks mindkettőtöknek.
Dátum: 2012.01.22. 23:16:56
Ne hari, de ez nagyon feje tetejére állított logika.

Mit csináljon egy olyan pók, aki aktív szövetségben van? Csak az ő kedvéért a nem pókoknak kezet kéne adniuk neki csökkentve a saját hatékonyságukat mondjuk ismételhető küldetésekben, térkapuban, stb.?

Vagy ha mindenkinek alapvető jussa a segítő kéz, akkor mindenkinek járjon egy inaktív tagokból álló szövetség?
Amúgy pedig nem a segítő kéz a legbiztosabb mód a lerablás ellen, hanem a projekció. 100+ milla LE-diffből nehogy már ne teljen egy párszázasra.

De igazából van egy olyan érzésem, mintha nem olvastad volna el amit írtam. Említettem egy kirívó problémát, te pedig beszélsz az általános helyzetről.

A segítő kéz arra lett kitalálva, hogy az erősebbektől védjen. A legerősebbnek mire fel? Ez szerinted nem visszásság? Amúgy is bivalyerős, erre még túl is biztosítja magát. Kövezzetek meg, de ez akkor is irritáló.
Dátum: 2012.01.22. 22:33:02
Ömm.

Tehát az is mindegy, hogy az EH szakim 1-es szintű csak, vagy 65-ös?
Dátum: 2012.01.22. 22:26:08
Sajnos vitatkoznom kell.

A LE nem fix, lévén, hogy aki EH-s, az többet kap.
És ha már az EH befolyásolja a kapott LE-t, akkor az EH-t befolyásoló AF képesség miért nem működik?

Annyit én is láttam, hogy fix a LE, ez ütött szöget a fejembe, mert az AF képesség alapban javítja az EH-t. De ezek szerint az Energiamestert nem építették bele az event képletébe, csak a Hasznos energiákat.

Ez az amit furcsállok picit, és bátorkodtam megkérdezni, hogy biztos jó-e, hogy egyik AF képesség bekerül, a másik meg nem.
Dátum: 2012.01.22. 22:18:51
Átlagjúzer megszólal:

Nekem igenis csípi a szememet, hogy a világomon a legnagyobb LE-diffel (100+ milla) rendelkező karakteren ott figyel a segítő kéz...
Az ütőtávjában 1 nála lényegesen erősebb karakter van, aki már hónapok óta csak bajnokira lép fel ahogy észrevettem.

Kamrázni nem tudnám még kéz nélkül sem, így talán nem ér az a vád, hogy Xénával megegyező helyzetben volnék. De az, hogy segítő kézzel megspékelve növelgeti a No.1 LE-diffes a rabolt LE-mennyiségét, ahhoz talán nem tévedek, ha azt mondom, hogy vastag arcbőr kell...
Dátum: 2012.01.22. 21:58:36
A leírásból:

"A csata a normál portyázás szabályai szerint zajlik, lehet küldetést teljesíteni, kínzókamrába vinni, azonban nem a játékosnál levő lélekenergia alapján rabolsz, hanem fix mennyiségű LE-t kapsz, amit az ellenfél nem veszít el, az energiahasznosításhoz hasonlóan. Bizonyos hatások viszont (lélekszívás, szkarabeusz, büntető tárgyak) nem működnek, és a normál háborúkba ezek a csaták nem számítanak bele. Aki energiahasznosítással rendelkezik, annak ez a szerzett LE arányosan nő."

Problem: EH-s vagyok, kifejlesztettem az Energiamester AF képességet, hogy a portyaLE-növelő tárgyak az EH-s LE-re is hassanak, azonban ez a kufár csatáknál nem működik. Ha rajtam vannak a portyaLE-t növelő cuccok, ha nem, ugyanazon ellenfél ellen dettó ugyanannyi LE-t kapok.

Ennek így kell működnie?