Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jucus

Dátum: 2009.07.07. 20:41:31
Ezzel én is vitába szállok, sok helyen van hideg előétel (pl. tatár beefsteak, vagy a sajttál, vagy a krémek (körözött, padlizsánkrém stb)).
Dátum: 2009.07.06. 21:19:00
Kimi Raikkönen első Ferraris évében lett világbajnok?

nem tudom
nem is ült Ferrariba
nem
igen

A falra mászásom tipikus példája. Igazából nem tudom, hogy ült e Ferrariba vagy sem, de ha igen a válasz, miért van ott a nem? Törlés!
ki nem szerepelt a Sin City c. filmben?

Miky Rourke
Lucy Liu
Jessica Alba
Bruce Willis

Mondat nagykezdőbetű és spec. Törlés.
Ki volt Gombóc Artúr?

Író
Mesehős
Énekes
Filmszinész

filmszínész
Nekem(!) még ez is speciális
Dátum: 2009.07.02. 20:25:18
Szerintem ez egy nagyon jó kérdés. A törlés indokodból látom nem érted. Az első gombócot eszi éhgyomorra, a többit már nem
Dátum: 2009.07.02. 20:24:24
Hol halt meg Petőfi?

Pesten.
Budapesten.
Debrecenben.
Nem tudjuk, de többek szerint Segesvárnál.

Üvölt a helyes válasz.
Melyik film szereplői: Lali, Gaben, Sanyika, Cingár, Róka, Csoki ?

Csapd le csacsi
Valami Amerika
Üvegtigris
Cimmer Feri

Helyesírás: Szóköz előtti felesleges kérdőjel, vagy fordítva és Zimmer Feri
Hány foga van egy kifejlett tyúknak?

egy sem
20
8
32


Nc...
Dátum: 2009.07.01. 11:31:15
Ki nyerte a 2008-cas EB-t?

Olaszok
Hollandok
Németek
Spanyolok*

2008-as, és milyen EB-t? Több sportágnak is van...

Milyen országok tartoztak az Antanthoz ?

Swéd,Ausztria,Kína
Anglia,Francia,Orosz
Német,Olasz,Japán
Norvég,USA,Magyar

Idióta barom! Svédország nem w-vel írandó, kérdőjel előtt felesleges a szóköz, a válaszok között nincs szóköz, és az ország szavak mindenhonnan hiányoznak. Norvég ország meg nincs, csak Norvégia. Törlés, írástól örökös eltiltás. Ne szórakozzon itt az ilyen kis....
étkezési kiegészítő
Idézet: Lanmandragoran - 2009.06.30. 09:47:37
Ezek alapján pl Sean Connery szerinted hihető válasz?
A saját korosztályában biztosan
helyes választ nagy betűvel kezdted a többit kicsivel.
Azért kaptad vissza hogy javítsd. De Tony Curtis mellett Roger Moore
Hogy minden hozzászólásomat lepontozza. Istenem nagy az állatkerted, csak alacsony a kerítése. Ha nem tűnt volna fel, segíteni szerettem volna. Építő kritikával élni. Ha ezt valaki zokon vette, akkor meg is érdemli.

Szerk.: Minden olyan hozzászólást lepontoz amelyikben kritikával illetik
Te nézed én nézem, te tudod én tudom, de nem biztos hogy mindenkire igaz
1. kérdésed a nincs ilyen miatt
2. kérdésedre tényleg azok tudják akik ismerik ezt a díjat. Én nem tudom, hogy mennyire van benne a köztudatban hogy ez létezik, és ha ismerik tudják e ki hozta létre.
3. Én matematikához közel álló vagyok tudom, más nem biztos. Tőlem ha valaki fizikát kérdez már nem biztos hogy tudnék rá válaszolni.

Vajon elfogadják e topic használatát javaslom neked is a kérdéseid feltevése előtt Vagy keress bátran engem.
Ráadásul szerepel is a wikiben, hogy ne tegyenek fel se HP-s se GYU-s kérdéseket.
Nem értékelhet bárki bárhogyan. Sajna nekem is lexikális tudás lenne, mivel én iskolába régen jártam. Akkoriban még nem volt divat Tolkienről tanulni. Van egy topic a Vajon elfogadják e a kérdésemet. Ha kérdést akarnál feltenni írj oda. Vagy keress meg engem privátban.
Dátum: 2009.06.29. 09:59:31
Tipikus "hiányos időhatározós" kérdés. A kérdést szerintem akkor írták, amikor még nem volt vége a bajnokságnak.
Most igen, de 3 év múlva te tudnál rá helyes választ adni?
Dátum: 2009.06.28. 10:40:36
Hol található németországban a legnagyobb kisméretü téglájábol épitett temploma?

München
Frankfurt
Landshut
Berlin

Helye sírás a helyesírás
Azon felül, hogy vannak keret színek és történelmi színek többre nem emlékszem, régen tanultam nem tagadom. Lehet, hogy neked még friss, mert most tanultad. De csak úgy tudtam rá válaszolni, hogy utána kellett néznem. De várd meg a többiek válaszait is.
Dátum: 2009.06.27. 22:54:53
Idézet: Endyr - 2009.06.27. 21:30:41
Dzsuzsák Balázs melyik csapatban játszik.
Milán
Roda
Roma
PSV

Torolni de gyorsan


Holnap például a DVSC Nosztalgia Válogatottban fog egy gálameccsen. Tehát rossz a helyes válasz