Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jucus

Dátum: 2009.08.04. 11:16:00
Mi az a johhtukul?

Egy ronda szőrös féreg, ami egyben az egyik szörny is a játékban
Egy hirhedt orgyilkos beceneve
Egy izé
Egy ősi csillagmaradvány, ami két csillag összeütközésekor keletkezik

3. válasz miatt del.

Milyen fajta kutya volt Bethoven a róla elnevezett családi filmben?

bernáthegyi
tacskó
uszkár
dobberman

hibák aláhúzva

Ki kapja a Forma-1-ben az 1-es rajtszámot?

A tavalyi bajnok csapat
Nincs egyes rajtszám
A tavalyi világbajnok, amennyiben elindul
A legfiatalabb pilóta

Ha nincs egyes rajtszám, ne tegyél fel kérdést róla.
Dátum: 2009.08.03. 15:13:07
Utolsó 10 percben nem engedett belépni a játékba, adatbázis hibával
Dátum: 2009.07.31. 12:17:41
Adatbázis hiba az utolsó öt percben folyamatosan. Se vadászni se portyázni semmit nem enged. A játékba mindezidáig nem is tudtam belépni se. V2-re pl. adatbázis hibával nem enged belépni.
Dátum: 2009.07.27. 21:42:30
Melyik az ujabb counter strike játék?

1.6
source
condition zero
1.5
No Mr. azt nem nem
Találj ki egy témakört, és keress meg vele PM-ben. Segítek szívesen.
Azt hiszem ezek az utolsó hozzászólásokat végigolvasva én is reagálok pár dologra.
Ma nekem is visszadobtak egy kérdésemet, amit véletlenül se gondoltam volna hogy hibás lesz, ugyanis egy másik kvízoldalra beküldtem ott elfogadták. Igen elsőnek mikor megláttam az értesítést, hogy rossz a pumpa bennem is felment, pár keresetlen szót el is mormogtam magamban viszont amint ide kimásoltam azt, próbáltam normális hangnemben keresni az értékelés miértjét. Ezt sokmindenkinek ajánlanám, hiszen ez csak egy játék. Az élet megy tovább anélkül is, hogy kvízkérdést írunk vagy sem. Azzal sem kell foglalkozni, hogy ezt más oldalon elfogadták, vagy hogy másik oldalról esetleg játékból másolta ki valaki, itt máshogy értékelnek. Abban igaza van azoknak is, akik szerint a nagyon alulművelt kérdések miért vannak még bent a játékban, viszont itt meg azt kell megérteni, hogy ezeket az alulművelt kérdéseket (mi!) a játékosok fogadták el, hiszen az elején még mindenki értékelhetett. Törölni őket pedig nem egyszerű.
Ezeket a topicokat pedig mezei játékosok hozták létre, olyanok akik tenni akarnak a színvonalért, igen saját szabadidejükben (!), viszont felesleges felbőszült hangnemben nekitámadni a "segítő kéznek" azért, mert nem azt a választ olvassuk tőle, amit mondjuk elvárnánk. Egy építő kritikából mindig lehet tanulni.
A továbbiakban hőbörgőknek pedig: vegzetur.wikidot.com/kerdezes

u.i.: Bocs az offért
Átfogalmazom a kérdést úgy hátha nem fog...
Melyik zöldség lehet az alábbiak közül előtagja egy tökfajtának? (De beírom majd a megfelelő topicba is)
Melyik szó jelöl egy tökfajtát?

zsinór
spárga*
cérna
madzag


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Csak én ismerem a spárgatököt?
Ma nincs jókedvük az értékelőknek (Pedig már olyan régen kaptam vissza rossz értékelést )
van sok. Fajtára, puttonyra, aszúra. Találj ki mást
szerény véleményem szerint, de www.rovidites.hu ott minden megtalálható
Marsjáró, és a válaszok között szebben nézne ki (szerintem!) az és szó.
ezüsttartalma egy szó, de szerintem érdektelen a kérdés. Bár lehet hogy az új kétszázas kapcsán foglalkozott vele a média. De jövőre szerintem a kutya se fog rá emlékezni.
Dátum: 2009.07.13. 14:53:58
De lehet. Ezer egy módon van lehetőség az ékezetek írására, másolására.
Te amilyen hangnemben kérdeztél, örülj, hogy nem olyan hangemben kaptál rá választ. Mi az hogy okostojások? Mi az hogy akasztást kérsz? Hol élsz te? A másik nem tudom, hogy mióta játszol, viszont(!) van egy olyan topic hogy Vajon elfogadják a kérdésemet ha felteszem, ha kérdést szeretnél írni tedd fel. Vagy keresd meg azokat akik ott fel vannak sorolva, és hidd el fogsz segítséget kapni, de ezzel a hangnemmel nem mész sokra!
Dátum: 2009.07.08. 20:48:57
Melyik ázsiai arab állam?

Líbia
Szudán
Jemen
Dzsibuti

Kiket hívunk senioroknak?

tekecsapatok szakszerű megnevezése
részeg embereket
idős embereket
senkit

Melyik online játék az alábbiak közül?

The West
Prohardver
Google
Gamepod.hu

hogyan folytatódik?kutyaharapás......?

tetanusszal
nincs is ilyen
szőrivel
fájdalommal

Hány százalékról indul a fertőzés?

50
100
25
75


1.: Kicsit nyakatekert a kérdés
2.: Ha senkit minek kérdezi? Törlés!
3.: Reklám. Törlés!
4.: Gagyi kérdés még gagyibb válaszokkal! Törlés!
5.: Aki még nem védekezik a fertőzés ellen nem tudhatja. Törlés!
Dátum: 2009.07.08. 06:50:10
Ki Steven Seagal társ föszereplője az Ölve vagy halva cimü filmben?

Sofia Vassilieva
Kelly LeBrock
Jane Birkin
Vanessa Williams

társ főszereplője kicsit bénán hangzik, vagy társa vagy fogalmazzon máshogy. Helyesírási hibák aláhúzva.
Ki lett 2009ben az USA elnőke?

Barack Obama
én:D
Bill Clinton
George Bush

Ez egy tipikus degenerált kérdés. Törlést neki! Az íróját örökre eltiltani a kvízírástól, de még csak le se mondhasson lélekenergiáért cserébe. Aztán majd rájön, hogy ha ad négy normális választ akkor nincs bünti
Amíg a napokban kezembe nem került egy keresztrejtvény addig nem tudtam, hogy eozin a porcelánmáz. Lehet az én szegénységi bizonyítványom, de ez van. Awenhai pedig szépen összefoglalta a lényeget nem írnám le mégegyszer ugyanazt. Viszont én sosem szerepjátékoztam, nem érdekel se a HP, se a GYU, nem néztem, nem olvastam egyiket sem. Viszont az alap dolgokat megtanultam itt. Nem mondom, hogy most fejből akármi is beugrana de ha kapok ezekkel kapcsolatban egy kérdést, akkor már tudom rá a helyes választ. Ezzel azt akartam mondani, hogy nekem speciálisak az előbb felsorolt témák, míg másnak biztosan nem.
Ööö...volt Háti a dzsungel könyvében? Én ezerszer láttam, igaz színházban, de nekem nem rémlik.
Dátum: 2009.07.07. 20:42:42
Nem biztos hogy Hatse nyomta rá a rossz jelzőt.