Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rumcájsz

Oldal: 1
Dátum: 2010.06.02. 20:33:30
Dupla klikk nem lehet... Már ha arra gondolsz, hogy a következő kérdést is elnyomnám. Legalábbis én azt tapasztalatam hogy megjelenik egy csúnya piros felirat hogy " nem válaszoltál a kérdésre " ... ha nincs kijelölve a helyes, vagy helyesnek vélt válasz. Márpedig dupla klikk-nél a második válasz nem lehet kijelölve...


Mégegy csodás kérdés. Valaki tudja rá a választ ,

Melyik filmgyár készíti a legtöbb rajzfilmet ?

Dreams Work
Columbia
Paramount
Walt Disney

Rengeteget láttam már mindegyiktől, de sajna nem számoltam össze ki készitett többet..
Dátum: 2010.06.02. 20:15:10
Egy kis kiegészités, a vita lezárása érdekében. Szerintem akik régen tanultak földrajzot, néha felnézhetnek a Wiki-re..érdemes. Vagy vegyenek elő egy megfelelő könyvet

A Földet általában hét kontinensre (földrészre) osztjuk: Európa, Ázsia, Afrika, Észak-Amerika, Dél-Amerika, Ausztrália és Óceánia, valamint az Antarktisz. Európát és Ázsiát szokták az egységes Eurázsia kontinens („szuperkontinens”) részeinek is tekinteni, sőt újabban az Afroeurázsia szuperkontinens fogalma is megjelent, amely Afrikát is magában foglalja. E három kontinenst régen együttesen Óvilágnak is nevezték. Észak- és Dél-Amerikát gyakran szintén egyetlen kontinensnek tekintik Amerika, illetve régebben Újvilág néven.


Ha már itt vagyok, feldobnám egy problémámat. Millió gond van itt leírva, és nem találom a "tűmet" a " szénakazalban"

Már többször fordult velem elő ilyen. Kíváncsi vagyok veletek is történt e ilyen... A kérdést nem tudom pontosan idézni. De a lényeg benne lesz...

Kérdés. : Milyen lábbeli a mesékből is ismert topánka?

Válaszok. . 1. Könnyű facipő
2. Bakancs
3. Nehéz facipő
4. Könnyű női cipőcske

A helyes válasz, talán a könnyű női cipőcske lenne ... MEgjelölöm..Erre jön a szembesülés... a VÁLASZ HELYTELEN!!! A helyes válasz a következő lett volna. ISTVÁN A KIRÁLY..

éS az ilyenek mostanában elég gyakran előfordulnak... Mi az oka?
Dátum: 2010.05.09. 17:08:08
Yrsa!

Szerintem ebben sem neked, sem azoknak nincs igaza, akik ezt a "hitet" vallják.
Én mondjuk nem vagyok tipikus portya kari. De most épp a portyázós időszakom van. Igaz, nem vagyok túl alacsony szintű sem. 30 as voltam mikor a térkép gyüjtögetés elindult. Viszont. A mászásom nulla, még mindig. Volt néhány vadászatom, kiegészitésként, de azokból taLÁN 2-3 térképet találtam. Az összes többi mind portyából jött...JAh...és hogy mennyi lett így összesen?... 31 db. Vagyis, kb 28 db esett portyából. Így azt mondom, azok, akik portya karinak mondják magukat, és sír a szájuk hogy nem tudtak elég térképet gyűjteni, az nem azért van, mert portyából nem esett térkép, hanem mert voltak annyira sóherek, és nem akartak TP-t gyüjteni, hogy továbbra is a megszokott kerékvágásban portyázgattak. Látogatták a biztos farmokat, naponta 8-10 alkalommal.... Kinek mennyi PP termelődik vissza...ÉS várták hogy mindezért cserébe, a sültgalamb a szájukba pottyanjon... Aki így csinálta..sajna annak nem pottyant... Ezért ugyanis némi áldozatot kellett hozni...
Szerintem nem volt túl nagy ez az áldozat... de aki még erre sem volt képes, meg is érdemli ha lemaradt a nyereményről, még a győztes csapatban is...
Dátum: 2010.04.12. 19:10:03
Egyébként befejeződött az előző bemásolt vadászatom, és eléggé meglepő volt.... MOndjuk én örültem neki... 20 as CSapda, nullás mászás...Az eredmény a 20 as vadászatból 1 óra 40 perc alatt ... 5 befogott állat... és 2 térkép...

Bár ha az előzményt nézem...Tegnap reggel 7-től egyfolytában vadásztam este 10-ig és portyáztam is megállás nálkül... és nem találtam egyetlen térképet sem..és talán 3 vagy 4 állatot fogtam be... Most bepótolta a random isten
Dátum: 2010.04.12. 18:58:08
Köszi

Most már akkor remélem mindenkinek minden tiszta
Dátum: 2010.04.12. 18:36:22
Áhhhááá... Íg y már más.

Azért az fura hogy azon a vadászaton, mikor térképet találok, találhatok kalandot, és kiégett őskövet is...mert volt már rá példa. Igaz csak egyszer,....hogy egy vadászaton belül esett kiégett őskő, kaland, és egy térkép darab... HA befogok egy állatot... miért nem lehetséges hog y ugyanakkor térképet is találjak?... VAg ykalandot?... VAgy kiégett őskövet?... Az állat befogás miért ekkkora misztifikum?...
Dátum: 2010.04.12. 18:02:50
Sokszor láttam már ezt a kérdést, hogy lehet e úgy térképet találni, hogy nincs fullon az állat listánk. Valaki ugyanis kitalálta ezt a baromságot, hogy térkép nem esik vadászat közben, ha van esélyed állatot befogni....VAgy ilyesmi.....ezért bemásolnám, a legfrisebb vadászatom eredményét.... Remélem elég hihető választ ad a kérdésre....Ez kb. fél órás....


Ma, 17:55:15

Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy pterodaktilusz. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!


Ma, 17:50:15

Még ennyi évszázad után sem heverte ki mindenhol a felszín az egykori háború pusztítását. Az Ellenség csapásai nyomán gigantikus kráterek tátonganak a földben, átmérőjük néha több mérföld. Az ilyen kráterekben kiválóan tudsz vadászni, hiszen az itt rejtőző vad nem nagyon tud elmenekülni, csak a kráterbe való leereszkedés a nehézkes. Most is zsákmányra bukkansz egy ilyen helyen: egy apró ragyás burástya. Rövid üldözés után sikerül sarokba szorítanod a kanyon falánál. A csata gyors és kíméletlen, 394 lélekenergiát nyersz ki belőle. +11 TP A szerzett lélekenergiából 36 a helyes válaszért kapott LE.


Ma, 17:45:15

Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy sóhajtó dorony. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!


Ma, 17:40:15

Egy ősi város romjaihoz érkeztél. Minden csendes, még a levegő sem mozdul. De várjunk csak, egy árnyat látsz elsuhanni egy ezeréves oszlop alatt. Utána vetődsz. Egy sóhajtó dorony! Amikor látja, hogy nincs menekvés, szembefordul veled. Körömszakadtáig védi az életét, de végül te győzöl, elrabolsz tőle 669 lélekenergiát. +11 TP A szerzett lélekenergiából 61 a helyes válaszért kapott LE.
A vadászat során találtál egy térképrészletet!


Ma, 17:35:15

Egy káoszvortex a közvetlen közeledben tombol! Ha gyáva lennél, menekülnél, mentenéd az irhádat. De te inkább kihasználod az alkalmat, és lecsapsz a vortex elől menekülő lények egyikére. Szegény förtelmes kriptod, azt sem tudja, honnan jön a támadás, és már ki is nyertél belőle 646 lélekenergiát. +11 TP


Ma, 17:30:15

Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy ragyás burástya. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!
Oldal: 1