Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hombre1970

Oldal: 1234
Dátum: 2018.05.21. 10:39:42
Ünnepnap van, nem indul. Ez már hagyomány. Ha beüt valami gixer kezdéskor, utána macerásabb a javítás.
Dátum: 2016.03.02. 15:00:51
Nekem csak az ilyen csatákkal van bajom:

Az adamantitgólem feléd dob egy lilavihar varázslatot. 56146 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van rád: -31 Védekezés, -32 Taumaturgia, -31 Kritikus sebzés, -31 Kábítás, -31 Elnyelés. A negatív aurád sebez rajta 17405 életpontot.
Az állataid 25337 életpontot sebződtek.

valamint a közelharci adok-kapok közben ugye nem csak én kapok:

Az állataid 1341 életpontot sebződtek.
Az állataid 3068 életpontot sebződtek.
Az állataid 1277 életpontot sebződtek.
Az állataid 1965 életpontot sebződtek.
Az állataid 512 életpontot sebződtek.

A csatában összesen 56584 sebzést okoztál, és 80346 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.


Legalább ezeket az ordas nagy MÁSODLAGOS SZÍVATÁSOKAT KI LEHETNE VENNI, mert 3-4 ilyen hamvába holt kísérlet és már fekszik minden állat.

AMi a paramétereket illeti: 227. szint, full IQra öltözve (224-227. szintű prémes cuccok), a 3 megmaradt legnagyobb állatot betárazva, legjobb csatlóst bepakolva ÉS a természetesnek mondott őrjöngés-ital-1-pint- felhörpint! után...

Amúgy érdekes kérdés ez a turbó ide-oda pakolás is:

- ha nem a varázslaton van, hanem az ütésen, akkor varázslat lesz megrázó élmény
- ha varázslatra teszem, akkor a 6 körös csatában gyalul végig

Ez utóbbival egyébként legyűrtem
(behívtam a harcoló 3 mellé még 2 kisebbet is -
egy 333. szintű, egy 264. szintű, egy 192. szintű, egy 146. szintű, egy 145. szintű állat is részt vesznek a csatában.):

A csatában összesen 39511 sebzést okoztál, és 31434 sebzést kaptál.

Igaz a kritikus ütéseknél a másodlagos eredmények:
- Az állataid 3689 életpontot sebződtek.
- Az állataid 3682 életpontot sebződtek.
- Az állataid 3656 életpontot sebződtek.
- Az állataid 888 életpontot sebződtek.
Dátum: 2013.12.11. 20:38:53
Idézet: Miklós - 2013.12.11. 13:59:38
Annál, hogy a hatalmasokra is működik fele hatásfokkal, jobb, ha az óriásiakra 2-ért működik 1,5-en, mivel az óriásinál nagyobb az alap LE.


Ha ezt a fele hatásfokot kihagyjuk, máris jobban hangzana, miért is van ez ott? Meg ez a 1,5x-es szorzó, ezt ki kérte? Ha 2 ősdrágakövet használok el, akkor 2x annyi LE jár, ne legyetek már sóherek szokás szerint!
Dátum: 2013.07.24. 12:17:40
Idézet: Fsanyi82 - 2013.07.24. 11:53:31
ne lefelé görgesd , hanem felfelé s ott találod az ujra támadás gombot;)


Köszi, tudom, hogy fent van a támadás gomb, pont azt szeretném, ha nem kéne előbb legörgetni, mert nem a végére dob, hogy láthassam, mi is lett a jutalom, utána meg fel!
Dátum: 2013.07.24. 11:51:50
Tényleg olyan nagyon nehéz lenne megoldani, hogy amikor lezajlott a csata (V5-ön most kb. 10-15-30 mp), akkor a végére ugorjon és ott legyen, hogy újból támadhatok? A vissza gomb a csatákhoz dob, így meg már elkopik az ujjam az egér görgetésétől. Némi kis kényelmi funkció is beleférhetne igazán!
Dátum: 2013.05.13. 11:47:58
Részemről is teljes támogatást kap az ötlet!
Dátum: 2012.12.24. 15:05:06
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk! Dec. 25-én délig nincs portyázás, mindenki tápoljon békében, nyugalomban a szeretet ünnepén!

Ma, 15:02 *Jeremon* Malabar Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1698 lélekenergia és 9 TP.

Békés, nyugalmas bugozást a VÚ összes játékosának!
Dátum: 2012.07.19. 17:19:40
Nekem is nagyon tetszik ez az új fejlesztés! Egy megjegyzésem lenne csak, mivel a többiekét nem ismételném már, de ezt még nem láttam eddig. A gyűrűknél és nyakláncoknál nem lehetne szétválasztani a térkapusokat az epikusoktól? Mondjuk ha szintre lenne lerendezve az szerintem meg is oldaná a problémát.
Dátum: 2012.06.27. 17:42:24
Na így már tényleg gyorsítás lenne, nagyon tetszik az ötleted!
Dátum: 2012.06.27. 13:52:10
Én valahogy jobban szeretem, ha én tartom kézben a dolgokat, másrészt meg minden gyorsítás több, elég hasznos dolgot tud, ez meg csak ennyit? Ha benne lenne az is, hogy a 10 őskő költség nélkül áttenné a specializációt legalább a templomos küldihez, akkor tuti megvenném, de így nem fogom!
Dátum: 2012.06.04. 11:13:05
Pár észrevétel : a vissza gombra nyomva az eddigi csatáimhoz dob, a sajtolások nem számolódnak be a templomos küldibe! Ha az elfogás számít, a sajtolás miért nem? Kiégett őskövet ugyan miért nem lehet találni, ha vadászatnak számít??
Dátum: 2012.05.25. 15:32:13
Életpont: 17.742 / 58.496 ÉP

Életpontod alacsony, nem támadhatsz, és nem támadhatnak!
Legközelebb 07:28 idő múlva támadhatsz.

Ez most jelentkezett, hogy bekerült a szintlépés lassítás a topnak. Nekem az ÉP-m nem 15% alattinak tűnik, akárhogy is számolom!
Dátum: 2012.04.23. 11:49:03
Miklós : Nem tudom, hogy megnéztétek-e, hogy mekkora projekcióval rendelkeznek az aktív játékosok, de ez így teljesen használhatatlan jutalom! Havonta 2-vel tudom feljebb vinni, miközben 3-al vittem feljebb a projekciómat, az egyik templomos küldi miatt, így már 6-os (V5-ön), amit 3 hónap alatt le is tudnak nullázni a támadóim, hacsak nem kapok megint ilyen küldetést. Ez a szokásos szélmaromharc tipikus esete! BEraktok olyat, amivel egy korábbi fejlesztést le lehet nullázni, amivel gyakorlatilag csak az időnket meg a LE-t dobjuk a kukába!
Dátum: 2012.04.17. 18:33:55
Szépen összeszedted a dolgokat, teljes mértékben egyetértek veled!
Dátum: 2012.04.17. 00:39:01
3 szerencsekerék pörgetésből 2-t számolt el.
3 egészség növelésből 2-t szintén.
12 nyert portyához 6-ot nem, az utána következő 5-öt igen.
Állatfelszerelés vásárlásánál azt az 1 gradulátumot sem számolta.

Ez így eléggé gáz azért! Minden egyes dolognál még figyeljem is, hogy számolja vagy nem??
Dátum: 2012.04.17. 00:11:02
Idézet: Ariel - 2012.04.16. 23:26:49
A tulajdonságnövelés a specváltások miatt tényleg költséges tud lenni. De ezen simán lehetne még finomítani. Pl ha a küldetés ikonjára klikkelsz, és ez megnöveli +1-el az adott tulajdonságot, mintha rajta lenne a specializáció és egyéb költségcsökkentő hatások. Természetesen ha megvan a +3, utána már nem működne ez a hatás.

Akinek van 3-4 tulajdonságfejlesztős feladata, az elhiszem, hogy szívja a fogát...


Kóc : szerintem Ariel javaslata teljesen tökéletes lenne! Mire felépülne még az épület is, már a 3. templomban szívnánk a ... fogunkat! Független épület javaslatnak viszont nagyon jó!
Dátum: 2011.12.24. 14:09:44
Az állatok morálja csökken és a KH úgy tűnik nem tud arról, hogy Karácsony van, mert minden órában támadnak!
Rendben, elérted azt a szintet, amit már nem vagyok hajlandó eltűrni, csak sértegetésből álló mondandód innentől kezdve hidegen hagy, mint ahogyan az is, hogy annyira beképzelt vagy, hogy másokat gondolsz butának, miközben a te értelmi szinted nem éri el egy döglött lepkéét sem! További jó mocskolódást!
A hazug kis patkányt jobb lenne ha visszavonnád, ez még tőled is színvonal alatti, pedig te aztán nagyon színvonaltalan vagy! De a hazug kis patkány azért összegyűjtötte 2 hozzászólásodból is azt, amiről azt állítod, hogy te ilyet nem írtál :
1. "A nerftől senki nem tudna gyorsabban haladni a kincstáblával, legfeljebb ritkábban próbálhatná meg egyáltalán. Tehát tökéletesen értelmetlen, senkinek nem lenne semennyivel sem jobb."
2. "Cras, most láthatod, hogy kerülte ki Ariel sokadjára a leglényegesebb kérdést: hogyan lesz a nerfektől jobb a játékosoknak. "

Nos? Mindkettőben egy helyen emlegeted a nerf és a jobb szavakat, összefüggésben, amit oly szépen letagadtál.
Ne haragudj rám kérlek, hogy csak ennyihez volt kedvem, de tényleg fájdalmas már olvasni a modortalan, alacsony színvonalú hozzászólásaidat, amikben gyakorlatilag csak vagdalkozol a vakvilágba, anélkül, hogy csak egy pillanatra is értenéd a helyzetet! Olyanokról mondasz véleményt, akik már tényleg tettek nem is keveset a játékért, nem csak annyit mint te, hogy szétoffolod ezt a topikot!
Nagyon vicces, hogy pont te kifogásolod a papagájként ismétlést, amikor a hozzászólásaid túlnyomó többsége pont arról szól, hogy beidézed mások hozzászólásait és egyenként mindenféle logikus indok nélkül egyszerűen csak baromságnak nyilvánítod őket! Attól meg, hogy te elmagyarázod, hogy a nerf azt jelenti, hogy mindenkinek jobban kellene járnia még egyáltalán nem ezt jelenti, szóval ez szép nagy öngól, köszi, hogy mulattatod a közönségedet az ostobaságoddal!
Oldal: 1234