Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Xiphoid

Oldal: 1
Dátum: 2009.07.02. 12:40:21
Megvan!

Utana neztem a wikidoton. Mar vilagos.
Dátum: 2009.07.02. 12:36:04
Udv, nem tudom hogy mas is jart e igy de nekem vagy 4 szer (nem egymas utan) mikor feljesztettem egyet a tanulas szakertelmen, a LE-t levonta de nem kaptam uj szakertelmet, egyik mellett sem volt az "uj" szo, de kulon kulon is megneztem hogy melyikek vannak 0 szinten es mindegyik ismeros volt. Eddig azt hittem hogy elneztem, de tegnap 27es tanulasra ranyomtam es direkt figyeltem de semmi.
ha tudom hogy nem tortenik semmi masra koltom mert azert nem keves az a LE. De hat nem lehet tudni. Mas jart igy?
Melyik márkának egy pipa a jele?

Adidas
Nike
Reebok
Budmil

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.


Nem tudom ennel erthetobben feltenni a kerdest.
Amugy ez a 3. kerdes sorban, amit nem fogadnak el, valaki hobbibol nem fogadja el szerintem
Dátum: 2009.04.14. 17:22:41
Sziasztok!

Par hete, amikor tobben is panaszkodtak az oldal leallasaval kapcsolatban akkor igenyeltem oskoveket 9 db-ot, amit nem kaptam meg. Ezzel a problemaval kapcsolatban irtam Miklosnak es a telefon szolgaltatonak is akik az oskoert felelosek, masnap jovairtak.

2009.04.07-en viszont nem voltak leallasok es igenyeltem 30 darab oskovet, amit ismet nem kaptam meg, Miklost nem akartam zavarni, gondoltam beirom a forumba, igy is tettem! 2 nap mulva latom, hogy senki sem irt semmit az uggyel kapcsolatban, megjegyzem 7.en irtam a szolgaltatonak is, o sem irt vissza, szoval 9en lattam, hogy semmi reakcio a forumokon ezert ismet megemlitettem a dolgot. Most egy het elteltevel ismet megemlitem a dolgot.

Szeretnem ha jovairasra kerulnenek az oskovek.

0690646046-os szamra kuldtem a "OSKO30 H2-11802-XIPHOID" uzenetet 2009.04.07-en 21:27kor, a 06209249581-es szamrol.
Dátum: 2009.04.09. 13:13:23
Valaki jovairhatna az oskoveket amiket rendeltem, vagy kuldje vissza az arat. De legalabb reagaljon a hozzaszolasomra.
A szolgaltato sem nagyon igyekszik felvenni velem a kapcsolatot.
Valami tortenhetne. 30 oskovet rendeltem.
Dátum: 2009.04.07. 21:38:23
Kernem az illetekeseket, hogy javitsak az oskovek menupont alatt leirtakat, mert nem csak egy sms az ara, hanem melle meg e-mailben konyorogni kell az sms szolgaltatonak, aki majd napok mulva valaszol, addig jarkaljon az ember 8000LE-vel!!! Ez mar a masodik egymast koveto eset!
Dátum: 2009.03.25. 22:42:26
Ertem, koszonom.
Dátum: 2009.03.25. 20:23:41
Na akkor megegyszer, mert beirtam egy regenyt es megint elment az oldal. De most nem tudok olyan finom es noies lenni, nezzetek el, a memoriam se a legjobb de azert megprobalom megegyszer megfogalmazni roviden.
Szoval kb 3 napja meg ma talaltam kiegett oskovet es az esemenyek ful nem sargult be es ha be is leptem az esemenyekbe, nem volt ott a szokasos gratulalos szoveg, ami nem nagyon zavar ugya, az annal is jobban, hogy kb negyed oraja kuldtem smst es kertem 9 db oskovet, igen jol irtam be mindent, jo szamra... es jott az sms vissza, hogy "Adatbazis kapcsolodasi hiba" , igy nem kaptam meg a koveket. Irtam emailt a ugyfelszolgalat@voxinfo.hu-ra, de azert itt is megemlitem, biztos ami biztos.
Kernem az oskovek mihamarabbi potlasat amennyiben lehetseges. A vilag 2 ben vagyok, a karakterem neve Xiphoid. Koszonom.
Dátum: 2009.03.17. 19:32:15
koszi.
Dátum: 2009.03.17. 19:12:24
Udv, az allatomra ra tudok tenni 2 felszerelest, vagy lecserelodik?
Legutoljára feltett kérdésed
Ki játsza Mátyás Tilda szerepét a Barátok közt c. sorozatban?

Mátyás Tilda
Szabó Erika
Mátyás Erika
Kiss Ramóna

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


Nem azert irtam, hogy miert nem fogadtak el, nembaj, hogy nem, csak szerintem nem olyan gaz kerdes, talalkoztam erdektelenebbel is mar, mellesleg az ember akarva akaratlanul is hallja a tv-ben hogy ki jatszik ebben meg abban es ez a sorozat fomusoridoben van es az ember ha nem akarja is megnezi, persze ha nez tv- egyaltalan.
Dátum: 2009.03.05. 22:48:32
udv, lattam, hogy a bajnoksag holnap delben lesz. Az lenne a kerdesem, hogy gep elott kell e lenni ilyenkor, mert en nemigen tudok ottlenni.
Dátum: 2009.02.23. 16:30:32
Udv, en tanacsot szeretnek kerni. Van 98 portyazaspontom, napi 30-at kapok, de velem egyszintueket, vagy magasabbakat tamadhatok es ha 48 percen belul 2-nel tobbet tamadok akkor utanna minden tamadasnal 10 szazalekkal gyengebb leszek, a masodiknal 20..., igy nem nagyon tudom magam utolerni es elhasznalni a 98 portyazaspontomat.
Azt nem tudom, hogy ha atallitom a pontjaimat, hogy 90 percenkent kapjak egyet (napi 15), akkor is gyengulok a 3. , 4. , 5. tamadas utan -10, -20, -30 szazalekkal, avagy sem? ---ez lenne az elso kerdesem.
HA nem gyengulok az utobbi esetben, akkor ha beallitom, hogy inkabb a napi 15 portyazaspontot valasztom, ami azzal jar, hogy nalam alacsonyabb szintueket is tamadhatok, korlatozas, gyengules nelkul, akkor nullazodnak a pontjaim, tehat oda lesz a 98 pontom, de tamadhatnek barmennyit.
Tehat a masodik kerdesem az lenne, hogy ha a napi 15 ppontal nem gyengulok, akkor szerintetek melyikkel lehet jobban fejlodni, illetve melyik eri meg jobban?
Tenyleg. Koszi. Sajna hozzaszoktam az angol billentyuzethez.
Udv,

Irtam egy kerdest es szamomra erthetetlen ertekelest kapott.
Igy szolt a kerdes es az indok:

Mikor lepett eloszor ember (Neil Armstrong) a Holdra?

1958
1964
1969
1973

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Dátum: 2009.02.16. 21:41:43
Udv,

A sajat avatar csak a premium tagsag vegeig lesz lathato, vagy megmarad?
Oldal: 1