Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Snitt

Oldal: 123
Dátum: 2010.10.30. 11:16:58
Éjfélkor mégis sikerült átkapcsolni tökmódba...talán a viadal is belefért volna (ha automatizált, ha manuális volt), mert biztos jópofák a levadászható állatok, csak nem tudok vadászni amíg nem tudok nevezni, lehet, hogy páran vagyunk még így:D
Dátum: 2010.07.05. 17:48:08
Idézet: FeketeS - 2010.07.05. 12:42:31
Nyugodtan ellenőrizhet, nem csináltam semmi szabálytalant.
Bemásolnám az üzeneteket, amiket kaptam, de nincs üzenet fül, így nem tudom.
Talán azért nem téged támadtak, mert nem voltál fennt 30-szor a portya listájukon...
Rosszul fogalmaztam meg egyébként, 1 ember támadott folyamatosan, de ő sem 2 óránként, 3 napon asszem 3-3-szor, Kecskex (írtam neki, de ő azt írta, hogy szimpatikus volt a válaszom, ezért mostantól ő támadni fog. Én ezt elleneztem, és írtam neki, hogy nem kell semmiféle segítség, egyedül akartam TOP3-ba kerülni, de ő csak támadott...
Ezen kívül többen is felajánlották a segítséget, én mégsem fogadtam el, de ezeket Baraty mind látni fogja...

Egyébként nem is tudom mit magyarázkodok itt, amikor 2-3 ember vádaskodik csak, és ők sem ismernek, és nem dolgoztak annyit, mint a feljutók


Tesó a világért sem akarlak megbántani, de én nyertem azt a kategóriát...ki sem szúrtam volna a dolgot, ha nem megyek le hosszúhétvégére Balatonra és nem látom vasárnap este, hogy még mindig sehol nem vagytok majd hétfő reggel azt, hogy másfél millát szedtek be 8 óra alatt, feltételezem hasonló teljesítménnyel lenyomtatok volna. Huntelar pedig multizott ráadásul annyira volt pofátlan, hogy 2 rabszolgája a mi szövinkben volt, akiket kivágtunk, mikor kiderült.
Dátum: 2010.07.05. 12:10:12
Idézet: FeketeS - 2010.07.05. 11:55:50
Mire gondolsz?
Nem multiztam, egyszerűen ezen a világon élmény volt rabolni
Most a taktikámat nem fogom leírni, de nem volt valami bonyolult rájönni, kik adnak sok LE-t
A vége meg vicc volt, páran elkezdtek támadni, hogy ők most uccsók akarnak lenni LE Diff.-ben...
De ekkor már megvolt a top3 2 milla előnnyel


Elég zavaró, ha nekiugrik az embernek a multi:)
Dátum: 2010.07.05. 11:54:16
Nehéz volt vinni a multit?
Dátum: 2010.07.05. 10:28:48
Lédiffben hogy ugrottatok meg ennyire a végére?
Idézet: Manipulator - 2010.05.15. 16:33:48
Az, hogy az egyik világon az egyszem karakteredet mire használod az a te dolgod. Ha építész akkor az, ha POK akkor az, ha vadász akkor meg az. A baj akkor van, és most ez van terjedőben, hogy átveszik a gyengébben fejlesztett, megunt karaktereket és onnantól csak és kizárólag ezek a karakterek pakolják a téglákat (a multi egy formája).

Így remélhetőleg érthetőbb!!!


Az lenne a kisebb baj...ezekből farmok lesznek:)
Dátum: 2010.01.28. 18:24:58
Csodálom, hogy sokaknak még mindig van kedve pontozni hszt és csak azok kapnak negatívat, akiknek nem jön be ez a történet. Szerintem sírjátok ki, hogy vadászatért is kpt kapjatok
Dátum: 2010.01.28. 17:39:25
Igazatok van...ezzel összehasonlítva is értelmes fejlesztés:D

Kék kristályital

Típus: egyéb
Szint: 40
Amikor megiszod, kapsz 50 Kristálypontot.
Ár: 5 Portyapont és 5 Őskő
Dátum: 2010.01.28. 17:06:27
Ez elég értelmetlen lett. Átlag 15 portyából van meg egy ismétlős portyás küldi, ad FIXEN 10 kpt, mellé lét és dukátot. Ha x kp lenne ez a baráti portyázósdi és adna y lgyot, akkor lenne értelme.
Persze, de nem azt mondta, hogy csináljunk egy totál más játékot, akár a meglévőn belül is. Én pl utálom a csináljunk 500 parasztot, gyűjtsenek búzát, építsünk nekik malmot meg kemencét és ha süt a nap, mert rányomtam, akkor majd adóznak, mert milyen jó a kedvük. Ez nem egy stratégiai játék, lehet így is rengteget matekozni (még akkor is, ha már úgy érzi az ember, hogy mindent tud), hogy mit fejlesszen előbb. Speciel elvagyok így, kell épület nyilván, de nem kell olyan fejlesztés, amit részben hónapokig tart leprogramozni , részben pedig megváltoztatja az egész eddigi világot. Hirtelen beugrik Zarknod, entitás, kalandok az elmúlt időből, van bőven fejlesztés, kell új épület, nem új játék.
Lehet, hogy van, akinek nem jött még le, de ez alapvetően nem egy legózós játék. Kell persze mindig új épület, de ezek totál felborogatnák a világot, pláne a hordákat tápolók, amiatt iszonyat népvándorlás indulna. Új erőforrást sem hiszem hogy be kellene hozni a játékba (aranypénz, ha jól emlékszem), most jött a légy is. Szépen kidolgozott ötletek, de aki olyanokat ír, hogy ezentúl lesznek háborúból élő szövetségek az kicsit nézzen körül, hogy hány ilyen van és mióta. Nem akarok gyökérkedni, mert biztos rengeteg melótok van benne, de ez nem az a játék, viszont leraktátok az alapjait egy másiknak, hajrá:)
Dátum: 2009.10.06. 09:44:37
Már dícsérni sem lehet Azt mondtam, hogy jól csinálod, csak nem a legszebben, de a győzelem a cél. Citadella szerintem is értelmetlen, de nem veszik ki, ezért együtt kell élni vele. Ugyanazt csináltad, mint a viadalnál, ha 2 nappal később teszed, akkor tisztességes. Ha megnézed világeseményeket, akkor látod, hogy mennyi jót tettél azokkal a szövetségekkel, akiket belerángattál. Ha maradunk a birkás hasonlatnál, akkor a vágóhídra kergettetd őket, amire nyilván számítottál is, de Nektek teljesen mindegy, hogy velük mi lesz


Miért kellett volna kapitulálni? Mert támadtatok és mindenki kapituláljon azonnal?


A belső dolgokról meg a jelek szerint lehet, hogy többet tudsz, mint én, ami elég furcsa, mert én ezt látom, ha belépek:
a Mohir szövetség tagja.


Dorina pedig lefutott történet már, jó játékos és sok dolog szól mellette, de... Amúgy is beszélsz vele folyamatosan, miért nem szervezed be? Még akkor is megéri, ha Te fizeted a hordaváltását, bár erre nem hiszem, hogy szükség lenne.
Dátum: 2009.10.05. 21:17:55
Grat Birka Az, hogy nem teljesen az igazat mondod, hogy elérd a célod nem baj, hiszen minden eszközt be lehet vetni a játékban, de az, hogy ennyi embert megvezetsz lenyűgöző. Nektek nem éri meg citadellát építeni, megcsinálod a rácsot még háború alatt a birkák meg mennek a kolompszóra, végre megértettem miért ez a neved A többiektől többet vártam, minthogy beleavatkoznak egy háborúba. McPaul, vagy Tkuzma, de sorolhatnám a neveket az én szemeben egyéniségek voltak eddig, most a nyájad része
Dátum: 2009.09.30. 14:43:03
Lemaradtam Én vagyok a titkos ügynök,azért is nem szoktam fórumozni.
Dátum: 2009.09.30. 14:34:54
V3 érdekes,mert ott prém miatt lehet,h bugos a rabszolgamodul,de ott eleve nehezebb póknak lenni a képlet miatt. Viszont lét is nehéz veszíteni Biztos sokan csalnak mindenhol,de nagyon nehéz megfogni őket,ezért nem igazán lehet elvárni játékvezetőktől,hogy mindet megcsípjék. Ha nagyon kiugró valaki úgyis jelzi,a probléma a többiekkel van.
Dátum: 2009.09.30. 12:57:55
Nem csalok játékban sosem,de ha megnézed akad jópár zárolt karakter kis szinten rengeteg zsákmányolttal,akik megpróbálták Idegesítő veszteni az bitos,de ez ilyen az elején,később meg a leveleken lehet idegeskedni Van elég más buktató is,ami erősebben random,mint az 1es szintű portyák. Nekem 200 vadászat volt befogni az első lényt,amivel majdnem 1 teljes szintet buktam és semmit nem tudtam tenni ellene.
Dátum: 2009.09.30. 11:21:35
Kezdjük az elején...100at nyersz,mert vesztett csatáért nem kapsz tpt. Iszonyat mákod volt 30as átlaggal vadásztál (kizárt,de lehet,h van akinek sikerült),összeszedtél 1500 lét,az az én 100 portyámra vetítve átlag 15 lé. 1es szinten is hoztam 100 felett,persze vesztettem is nagyokat,de 100 %,h jobban jöttem ki belőle,mint 50 vadászatból. A halottak kiszűrésére van egy rendkívül primitív módszer. Indítasz egy karaktert,felveszed a mentrotól az 50 lét és elkezdesz portyázni,akinél van azt felírod. Törlöd a karaktert indítasz egy másikat...na most ennél vannak sokkal intelligensebb módszerek is:)
Dátum: 2009.09.30. 11:01:14
Jaja,vadászhatsz 50et,vagy portyázhatsz 100at. Nem nehéz kiszűrni kik az aktívak,csak kell hozzá minimális logika és egy kis türelem.
Dátum: 2009.09.30. 10:52:19
Ezt gondold át mégegyszer...csak az első szint 100 portya,amit kihagytál.
Dátum: 2009.09.29. 22:08:24
Elég faszán időzítettétek viadal előttre 1én 12:01 után bármikor "lovagias" lett volna.
Oldal: 123