Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kyron

Dátum: 2008.12.28. 06:31:36
Kedves Játékostársaim!
Aki sokat fórumozik nagyon kérem, tegye be aláírásába a következő linket : http://vegzetur.wikidot.com/ egy szöveggel, ami rávezeti a kezdőket, hogy itt sok minden fontos dolgot megtalál!!!! Ne legyenek már állandóan ugyanazok a kérdések és válaszok ismételgetve!
Megértéseteket és segítségeteket köszönöm!
A probléma gyökere az, - szerintem - hogy a lélekkutak mérete elriasztja az új játékosokat egy már meglévő szövetségbe való jelentkezéstől. Mivel már egy 40K-s szövetség kútjába is viszonylag sok LE-t kell tölteni ahhoz, hogy élvezze a szövetséggel együtt járó bónuszokat.
Ennek az lesz - és szerintem lett is - a következmény, hogy mindenki a kis kutas szöviket keresi vagy - és ez a jellemzőbb - saját szövetséget alapít. Ezzel pedig az a gond, hogy sok a kicsi 1-5 fős szövetség akik iszonyúan lassan fejlődnek - szövetség szinten - és így nem kapnak akkora játékélményt mint a nagyok.
Ha hamarabb kapnák meg a szövi bónuszokat, akkor valószínű nagyobb számban keresnék a már működő és erősebb szövetségeket így mindenki jobban járna, mivel nem lennének akkora szakadékok a szövetségek között, izgalmasabbak lennének a háborúk, és több szövetség jutna el a Térkapuhoz és az Epikus emlékműhöz.
Erre lenne egy javaslatom:
A lélekkút nagyságának bizonyos százalékig való feltöltésekor egyre több épület bónuszt kapjon az új belépő.
Egyszerűbben és érthetőbben:(a számok csak körülbelüli értékek, sok finomítást igényelnek még)
10%-os lélekkút feltöltés-->Megkaptad a Mágustoronnyal együtt járó bónuszt
20%-os lélekkút feltöltés-->El tudsz bújni a Katakombába
40%-os lélekkút feltöltés-->Használni tudod a Kémgömböt
60%-os lélekkút feltöltés-->Megkapod a Védőfal védelmét
80%-os lélekkút feltöltés-->Megkapod a Gyakorlótér támadás bonuszát

stb.
Az értékek fixek lennének, ha valamelyik szövetség nem rendelkezik az gyik épülettel, akkor a belépő nem kap azon a szinten semmit. Természetesen a Térkaput csak teljes feltöltéskor kapnák meg.

Vélemények???
Dátum: 2008.12.26. 11:33:31
Igen szakértelem kell hozzá. Bővebben http://vegzetur.wikidot.com/skill22
Dátum: 2008.12.26. 06:01:35

Kösz!
Eredetileg csak toborozni akartam, de ez lett belőle.
Majd a Kötetlen Csevejben válaszolok, hogy ne vigyük el ezt a topicot.
Dátum: 2008.12.24. 21:49:24
A Sárkány Testvériség keres, jó ötletekkel megáldott, aktív, kicsit kocka, nagyszájú, fórumozó, önfeláldozó, erős, ügyes, nagylelkű, nagymellű, 190-60-190 méretű, végzethölgyeket szilveszteri bulijára. Valamint a mell és a méretek kivételével a többire jellemző tulajdonságú végzeturakat.
Menü:
1., Nyálkacsiga pástétom, Töltött Mirggel
2., Panírozott Nerub kórokozó szárnyak olajban hirtelen átsütve
3., Flambírozott Jégféreg saját jegével lehűtve
4., Csokoládés Mannapuffancs

- Saját beszállítóktól végtelen mennyiségű, Mi-a-Manópálinka, Gút-Better-Orksör, Elfi Bikavér és természetesen Törpey pezsgő!

- A zenét a Meg nem Értett Goblinok (M.É.G.) szolgáltatja.(Piát tilos adni nekik)

- Belépés csak gyémántoknak(50 őskőéért a szomszédban hamis hordajelvényt árulnak)

- Belépő, ha rendelkezel a fenti adottságokkal ingyenes, ha nem akkor 200LE+1 régi kavics. (Természetesen aki erősebb a a kidobóknál nyugodtan bejöhet.)

- Jegyek előrendelésben bármely Lélekkufárnál kaphatóak.

Ja amúgy van négy üres szobánk, ha nincs kedved hazamenni a buli után, akkor nyugodtan maradhatsz nálunk...
Érdeklődni nálam: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=2613 lehet.
Dátum: 2008.12.23. 21:33:36
Hányas a sajtolásod?
Dátum: 2008.12.23. 21:32:29
A karakter képe alatt lévő Beállításoknál!
Dátum: 2008.12.23. 16:05:03
Ha van pl. 10 kiégett ősköved akkor minimum 10 "igazi" őskövet kell venned pénzért, hogy mind átváltozzon "igazivá". Az őskő vásárlásról bővebben: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=oskovek
Dátum: 2008.12.22. 22:30:09
Írj Miklósnak, hogy szerinted Bug van a játékban, ha lesz idejük tánanéznek és biztos, hogy javítják!
Dátum: 2008.12.22. 22:23:57
Idézet: Chromecat - 2008.12.20. 21:57:02
A portyában véletlen sorsolna ki ellenfelet a masina (ahogy kószálsz a pusztában )
Esetleg még lenne párbaj ahol két végzetúr közös megegyezéssel megvívhatna.

Ezen már én is gondolkodtam. Igaz, hogy ez csak egy játék de akkor is jó lenne egy kis "valóságosság". Vagyis nem egy szobában harcolunk, és rámutatunk valakire akit meg akarunk támadni, hanem egy hatalmas földrészen vagyunk szétszórva. Ez egyben meg is oldaná egy kicsit a farmolást.
A másik rész is érdekes a Vadászat és a Portyázás mellett lenne egy Párbaj menü, ahol két végzethölgy/végzetúr egy előre meghatározott időpontban összecsapna egy előre meghatározott LE-ben fogadva.
Hm... Már megint csak bonyolódna a játék... De egyszer, talán, réges régen, egy messz, messzi Galaxisban...
Bocs megint fáradt vagyok.
Dátum: 2008.12.22. 22:03:18
Gondolom kettő, egy a világ 1.-en és egy a világ 2.-n. Nem kell egyből rosszra gondolni.
Dátum: 2008.12.22. 21:54:22
Idézet: Karofi - 2008.12.22. 21:21:41
veletek is csak többen vagyunk!!!!!!!


Kedves Karofi!

Két olyan emberbe kötöttél bele, akik nélkül ez a topic arról szólna, hogy az új játékosok kérdeznek valamit, a régiek pedig vagy lehúzzák őket vagy szóra sem méltatják! Ezért kérlek kérj bocsánatot, és ha infprmációra van szükséged, akkor használd a: http://vegzetur.wikidot.com/ - ot!

Üdv: Kyron, Sárkány Testvériség
Dátum: 2008.12.22. 21:48:24
Köszönd Ciripnek és Byzonnak!!!
Nem is tudom, hogyan bírnak ugyanazokra a kérdésekre még mindig ugyanolyan lelkesedéssel válaszolni. Pedig már párszor megfogadták, hogy nem fognak.
Köszönet nekik, hogy emlékeznek még arra, amikor ők tették meg első lépéseiket az Ellenségtől megtisztított Ghallán.
Dátum: 2008.12.22. 21:37:44
Miután sikerült lecserélned, nehogy eladd az alap buzogányt, mert később más fegyver vételekor ugyanezt a procedúrát el kell játszanod és akkor jó, ha van egy fegyó, amit beraksz addig amíg megveszed az újat.
Dátum: 2008.12.22. 21:33:37
Ez Mort nagy mókája, de legalább hasznos, mert néhány megtudják, hogy van http://vegzetur.wikidot.com/! Jeeeee!
Dátum: 2008.12.22. 21:31:25
http://vegzetur.wikidot.com/vadaszat
Dátum: 2008.12.21. 21:07:14
http://vegzetur.wikidot.com/allattartas
Dátum: 2008.12.21. 20:58:04
A változások miatt gratula, remélhetőleg sok változást hoz az életünkben. Természetesen van olyan aminek én sem nagyon örülök, de ha nem válik be akkor még lehet rajta változtatni, lényeg, hogy minél jobbá legyen ez a játék.
A portyák miatt elégedetlenkedőknek a figyelmébe ajánlom, hogy most nem a top portyázók ellen, hanem az állandóan porban fekvők támogatására változnak meg a dolgok. Mellesleg nem is értem, hogy mit panaszkodtok így hosszútávon sokkal jobban jártok! Hogy miért? Ha ez a kizsákmányolgatás az eddigi medrébe folyik tovább akkor sok játékos fogja abbahagyni a Végzeturat. Lehet, hogy nem voltak HC játékosok, lehet hogy egy szem őskövet sem vettek, lehet, hogy nem szólnak bele a fórumba. De ti belőlük éltek! Ha kihalnak a zsákmányállatok, a csúcsragadozók először egymásnak esnek, majd kipusztítják egymást.
Nem tudom, hogy én meddig fogok játszani a VÚ-ral és azt sem, hogy meddig fog élni ez a játék. De az biztos, hogy akkor van jövője, ha minél több játékos játszik. Ezért tegyétek félre önös érdekeiteket, és inkább szerezz 1-2 K-val kevesebb LE-t, mint játssz egyedül egy kihalt világon!!!
Dátum: 2008.12.21. 12:59:11
Ahogy Magum mondta, jó, ha egy kicsit tapasztaltabb vagy, de arra vigyázz, minél később lépsz be egy adott szövetségbe, annál több LE-t kell majd betöltened a kútba. Természetesen ez csak olyan szövetségre igaz, akik sokat építenek így gyorsan nő a kútjuk.
Én személy szerint megkeresnék pár szimpatikus közepes szövetséget levélben, elmondanám nekik, hogy még tapasztalatlan vagyok, de szívesen csatlakoznék. Ha van náluk hely és tetszeni fog nekik amit írsz, biztos be fog venni valaki. Utána meg ráérsz töltögetni a kutat, a szövetség mindenképpen jól jár!
Sok sikert és jó játékot!
Dátum: 2008.12.20. 21:08:54
-Őskő kisütés maximumon
-Kereskedelem és tudatturbó maxon
-Az elérhető legjobb felszerelés
-Az egyik legerősebb szövetség támogatása
-Folyamatos portyázás
-napi 22 óra gépközelben

Nem ő az egyetlen de egyike azoknak a végzeturaknak/végzethölgyeknek akikkel a kis végzeturakat ijesztgetik, a félelmetes SZINTVISSZAMARADOTTAKNAK!

Kérdés: ha mi(Végzethölgyek/urak) mindannyian utáljuk egymást, hogyan lesznek a kis végzetgyerekek? Vagy erre még senki nem gondolt? Áááááá! Ki fogunk halni!!
Javaslom, ha már törvényesen nem lehet portyázni karácsonykor, hirdessük meg a "Szeretkezz és ne Háborúzz" akciót, fajunk fenntartása érdekében!!!!

Bocs fáradt vagyok...