Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ddyy

Dátum: 2014.04.08. 08:00:33
Minden jót neked! Ahogy kell.
Dátum: 2014.02.27. 17:46:01
Tesó, ne a múlton merengj! Eddig az VOLT, de a jelen helyzetben nem kevés.
Dátum: 2014.02.27. 17:06:26
Szerintem ez 20 20, a második 20 40, a harmadik 20 60 milla. És így tovább.
Nekem ez tűnik logikusnak az eddigiek alapján.
Dátum: 2014.02.27. 17:02:46
Idézet: Kocos - 2014.02.27. 16:51:25
Idézet: Ddyy - 2014.02.27. 16:27:11
Idézet: Maci - 2014.02.27. 15:41:46
Szeretnem megkerdezni az erintettektol: jelenleg a 100 millio kutas szovetseg mivel ad tobb bonuszt egy 30 milliosnal?


Annyival, amennyivel két nap alatt többet töltődik a kútja. Azaz 70 milla. Semmiség.


Maci arra probalt utalni, hogy azt a 70 millat eddig arra hasznalhattad, hogy kitarto kemeny munkaval ne vilagos, hanem sotetkek jelzo legyen a neved mogott, ami azert a jelkepesnel is kicsit kevesebb tapot jelent.


Ha a múltra utalt, akkor érthető, de most ebben a helyzetben ez a 70 milla sajnos kézzelfoghatóan 3 és fél szint előny tud lenni, ami hosszútávon nem elhanyagolható.
Dátum: 2014.02.27. 16:54:10
Bekerült egy új épület a játékba, az evolúciós kamra. Előfeltétele 1-es tudás fája. A kamra minden 20 szintje +1 TP-t ad a csatlósnak a csatákért és kihívásokért.
Az épületnek 3 célja volt:
- Egy kis plusz segítség a V5-ös top szöviknek a 10 szintes küldihez.
- Legyen mire költeni a lélekkutat annak is, akinek van már tudás fája.
- Egy bónusz épület a csatlósokhoz.
Az első 20 szint mindegyike 20 millió LE, a következő 20 40 millió stb.
Dátum: 2014.02.27. 16:48:12
Az első 20 szint mindegyike 20 millió LE, a következő 20 40 millió stb.
Dátum: 2014.02.27. 16:27:11
Idézet: Maci - 2014.02.27. 15:41:46
Szeretnem megkerdezni az erintettektol: jelenleg a 100 millio kutas szovetseg mivel ad tobb bonuszt egy 30 milliosnal?


Annyival, amennyivel két nap alatt többet töltődik a kútja. Azaz 70 milla. Semmiség.
Dátum: 2014.02.19. 15:42:56
Az utolsó hozzászólások azt taglalják, hogy a csaták során esik.

Idézet: Katymaty - 2014.02.19. 15:17:07
Nekem már pottyant PP-s királynőharc során, azért is tudtam bemásolni az infót... sőt már 10 darabom van (azt nem tudom, hogy esetleg CSP-s csatánál eshet-e?) szóval akár össze is jöhet egy event alatt


Idézet: Zooleee - 2014.02.19. 15:25:03
Egyébként nálam is van 10 db (gondolom mindenki kapott), ha rákattintok el is száll a böngésző!
Dátum: 2014.02.19. 15:37:38
117 csatából itt még nem potty. Sajnos nem alanyi jogon jár.
Dátum: 2014.02.17. 11:57:53
Nahát, ebben benne vagyok!

A rohadtéletbemár! Ugyan csak most léptem be nemrég, de már két-három küldetést is le tudtam volna darálni és a szövetségi küldetésből is minimum egyet. Ha ezt tudom hogy ma lehet... Fúúú, nagyon felidegelődtem.

(Milyen fétist is kapunk kompenzációnak? Remélem nem spiláztam túl, Éljen a Fétisfetisiszta Mozgalom!)
Dátum: 2014.02.17. 01:01:58
Idézet: Kocos - 2014.02.16. 22:34:30
Idézet: Ariel - 2014.02.16. 21:31:10
Idézet: Kocos - 2014.02.16. 20:55:52
Idézet: Ariel - 2014.02.16. 19:33:13
Azért építésben én sem vagyok olyan szar, még ha a toplista ezt is mutatja... A szerencsém lassan megelőzi az IQ-t


Azert eleg sokat kene gyurnod, hogy fele annyi legyen az osszepitesed, mint nekem.

Ha akarnám, a kétharmada is rögtön meglenne


Ha akarnam a nalam levo LE felet elkoltve annyit epitenek, mint amennyi az osszesed jelenleg.


Alkonyi csata:
méricske kié nagyobb.
De fúj, ez nem kard!
Jaja, most már tiszta minden, köszi neked is!
Idézet: Kocos - 2014.02.01. 02:05:40
Minden csatlos max 250. szintig tud fejlodni (vagy tud tovabb, de nem ad tobb bonuszt?). 250/10=25, bar ezt felteszem onalloan is kiszamoltad volna.


Ki.
Csak azt nem értem, hogy ha a templomkristály fétis 100. szintű (nem 250), akkor 100 szint lesz a csatlós max szintje köszönhetően a fétis adta korlátnak. Ez nekem 10 transzdestrukció.

Templomkristály fétis
Típus: felszerelés állatoknak
Szint: 100
+14 TP győzelmenként
+1 transzdestrukció minden 10. csatlós szint után (max. 25)


Azért kérdezem, mert valami apróság nekem kimaradhatott, szóval így kérném az infót. Ez a mondat kavar be nekem: "a csatlós szintje: eredeti állat szintje/2 + eredeti állat alapszintje/5 (de maximum a fétis szintje)". Pontosabban a zárójeles rész a homály. Gondolom nem csak a plusz utáni részre vonatkozik, mert azért 500 körüli alapszintű állat nem kicsit durva.
Hogy jön ki a 250 csatlósszintnek? Esetleg ez az egész korlát csak az átváltáskori szintekre vonatkozik? Utána mehet minden 250-re?

__________________________________

Közben végignyálaztam újra a témát, s megtaláltam, de azt nem, hogy a jelenlegi hivatalos kiírásban ez valahol is szerepelne. Szóval itt volt a bibi nekem. Köszi a választ.

Idézet: Miklós - 2013.11.25. 22:41:32

A jelenlegi tervek szerint a csatlós minden 10 szintje +1-et ad minden tulajdonságra, egészen +25-ig (250. szinten). A csatlós kezdeti szintjét a felemelkedett állat lépett és alap szinjéből számítjuk, de lesz egy maximum, ami a fétistől függ.
Elakadtam.
Ha a csatlós szintje: eredeti állat szintje/2 + eredeti állat alapszintje/5 (de maximum a fétis szintje), akkor a templomkristály fétis által adott +1 transzdestrukció minden 10. csatlós szint után (max. 25) az mit jelent pontosan? Ez -ahogy látom- egy 100. szintű csatlóst eredményez ami mindössze 10 transzdestrukciót jelent. A zárójeles érték (max. 25) hogy jön ki? Az összes csatlósra él?
Dátum: 2014.01.27. 01:30:05
Ha jól sejtem az a gond, h a detektorok hiányoznak, holott a maszk már ott lakik.
Dátum: 2014.01.21. 00:48:22
Idézet: Maci - 2014.01.20. 21:46:06
Ez azt jelenti, hogy maxra húzott transzplantációval olcsóbb fejlesztened, mintha tudatturbóval növelve lenne csak maxos.
Valamikor régen tényleg volt ilyesmi, még a thxtobiri.xls is számol ezzel. Most tesztelve azonban ez nem így működ. Marad ugyanannyi a fejlesztési költség akkor is ha emelek a transzplanton.
De az is lehet, hogy ez a huzalozott reflexek egy nem várt mellékhatása. Fene tudja, mindenesetre nálam biztos h nem változik a fejlesztési költség csináljak bármit is.
Dátum: 2014.01.19. 12:08:14
Kóc, rossz embernek mondod.
Dátum: 2014.01.19. 11:02:59
A csalódottság észlelve. Belőlem pedig a ne szórakozz beszél! Bármikor olthattam volna, de mégsem tettem, mert nem ért annyit s még csak nem is vicces, de van egy pont mi után ácsi van. Felőlem továbbra is puffoghat, csak maradjunk ki belőle. Emellett nincs bajom vele, sőt van néhány egészen jó észrevétele más témában, de ez itt sok.

Maci, a random mindenkinek ugyanaz. Az h ezt a tényezőt te az eseményről függetlennek veszed, attól még van, s mindenkit ugyanúgy sújthat vagy segíthet. Ha pedig ahogy írtad a top helyezés a nem egyenlő, akkor az tény, hogy egy 50. szintű valóban nem esélyes. Itt erről szó sincs.
Dátum: 2014.01.19. 03:53:16
Kedves Zoole,

Beszólogatni derék dolog, ugye? No akkor hadd én is:

Az esemény három hétig tart. Ez idő alatt kell az Irtózat Piramisának minél több szintjét leküzdened. Minden szintért, amin túljutsz, busás jutalom üti a markod. Az pedig, aki elsőnek jut a csúcsra, a bolygó ura címet viselheti egészen addig, amíg a következő verseny során kihívója le nem taszítja trónjáról. A piramisnak hét szintje van, minden szintnek csak akkor kezdhetsz neki, ha az előzőt teljesítetted és a jutalmad átvetted, és a feladatokat is csak akkor kezdjük el számolni. Bizonyos feladatok az elején jóval nehezebbek, és ahogy az idő telik, egyre könnyebbek lesznek!
Ha egy feladatot különösen nehéznek ítélsz, használhatsz helyette dekrétumot. Összesen legfeljebb annyi dekrétumot használhatsz fel, ahányadik napja tart az esemény. Van egy toplista is, a legtöbb feladatot teljesítőkkel. Azonos pontszám esetén az dönt, ki volt a gyorsabb. Sok szerencsét!

Az van Zoole, h alultervezted az eseményt. Miklós kerek-perec kijelentette, hogy emelni fogja néhány teljesítendő feladat mennyiségét. Mondott egy példát is aminek olvasásakor -meg kell mondjam- csaknem könny szökött a szemembe. Annyi kiégett őskő a szerveren nincs mint ami abban szerepelt.
Száz feletti af-fel vártam az esemény, több ezer csp-vel és elképesztő mennyiségű térkapuponttal. Be volt készítve sok 80. szint feletti állat, mert ugye nem tudhattam melyik feladat mennyire lesz erős. S emellett minden másból is betáraztam, mert nem tudhattam mi jön. Az utolsó event óta csak erre gyűjtögettem. Tudod mi szívatott meg? Az a rohadt vegyél két napi ajánlatot, mert -én balga- az event kezdete előtt megvettem a térkapu stimulátort. Mégis meg lehetett oldani, s korántsem voltam biztos benne, h elég lesz az élre. Elég lett. A másik, hogy az ősdrágaköveimet elfogyasztottam, mert nem kaptam tájékoztatást h ne tegyem, s kapcsoljam ki ezt a lehetőséget. (Szemetek!) Ehh, ez nekem így nem megy, de sebaj, a lényeg, h nagyon neki voltam szomorodva, még szerencse, h meg lehetett oldani máshogy a dolgot. S az egészben azon van a hangsúly, h meg lehetett oldani.
Azt írtad, h bekészítettél 13 kalandot. Nos, ha ennyire vágytál rá, akkor miért nem 15-öt? Lehetőséged lenne rá. Elfogtál 14 állatot, de csak 13 volt mert szükséged volt a sajtolásra? Nos igen, de a szinteden illendő lenne már 15/14 állattal futkározni, mint ahogy ezt szépen megjegyezték már mások is. Elképesztő mennyiségű kalandot kellett megoldani, s bármennyire is fájlalod h nem úgy csökkent ahogy te gondoltad, ha nem alkalmazkodsz, buksz. Minden hozzászólásodban nyígsz, h elegendő mennyiséggel jöttél. Nem, nem volt elegendő. Ahhoz, hogy az elején végezz nem azon múlt a helyezésed, hogy két-három kalanddal többet kellett találnod. S nem is azon, hogy nem 110 hanem csak 108 AF pontot kellett volna elkölteni. Ha kicsit is terveztél volna, akkor figyelted volna a csökkenést és számolsz! Ezek kifogások, nem azokon múlt amiket folyamat mantrázol, hanem hogy nem voltál hajlandó számolni és alultervezted az erőforrásaidat. Most forog az agyadban az ideges kis manó, h nem is 2-3 kaland hanem sokkal több. Nos, ha sokkal több, akkor már eleve nem voltál versenyben, mert ezek szerint lassan akartad csinálni. Miért? Mert nem volt erőforrásod?
Emellett ugyanazokat az esélyeket kaptad, mint más. Tehát ha nem értél fel időben akkor a probléma abban lehet, hogy alultervezted az erőforrásaidat (bár ezt mintha már említettem volna).
Nem tudtál a 8 óráról, ó akkor még én sem, no de mit is számít más, ó bocsáss meg. Aki tudott róla az előnybe keveredett volna, de nem tök mindegy? Mivel a 8 órával számolhatott a versenytársak zöme is, ugyanúgy a lehető legrövidebb idő alatt kellett megoldani az eseményt. A taktika ilyenkor viszont az, hogy mindent csinálni kell, mert a vásárlás és a szilánk kivételével mindegyik kevesebb mint 8 óra alatt elvégezhető. Így viszont nem számít az h tervezted-e vagy senem. Ha tehát ezt kilőjük, akkor valahol még akkor is hiba van. Figy, az erőforrásokról beszéltem már? Azért jó elmondanom ennyiszer, mert te magad is sokszor leírtad már, s legalább behozok valamennyit a lemaradásból.
Amúgy Miklós mondhatja, hogy a leírásban nincs nyolc óra, hanem az, h ki a gyorsabb.
A dekrétumok mellett mi nem volt feltüntetve? Ott van a leírásban: Összesen legfeljebb annyi dekrétumot használhatsz fel, ahányadik napja tart az esemény. Ez azt jelenti ami le van írva. 5. nap=összesen 5 dekrétum. Annak kellene örülnünk, h más sem értelmezte helyesen? Nem baj, ha nem teszem?
Úgy érzed roppant különleges karaktered van, s te magad megtettél mindent azért hogy az élben végezz. Tényleg? Te nem egy programozási/tájékoztatási hiba miatt kerültél hátrányba, hanem mert a képzeleted erősebbnek bizonyult a valósággal szemben még akkor is, mikor a szemed előtt feltárulkozott a kegyetlen jelen. A hiba a te nem megfelelő helyzetfelismerésedben rejlett, no meg persze az erőforrások azok mik cseppet nem lettek elegek. Nem fogod megérteni tudom. Még annyi, hogy a programozási/tájékoztatási hiba mindannyiunkat sújtotta. Ha jól számolt volna a program, akkor mindenki másnál is kevesebb lett volna a mennyiség. Tehát?

Az meg, hogy az önsajnálat süppedős mocsaraiba érve már azért is beszólsz, hogy kiáll valaki egy lehetséges toplista hiba miatt a szövetségi társáért (nem anyázva, nem elküldve a teljes Beholdert a búbánatba s nem is felháborodástól elvékonyodott hanggal ordítva), nos erősen felvet pár kérdést.
Olvasd végig magad, s hidd el, veled már nem lehet "empátiát érezni", ahogy te magad fogalmaztad meg. Mi mind együtt szívtunk, de -ha neked attól jobb lesz ezen tavaszias vasárnapod akkor kimondom- te nálunk is nagyobbat! Mi mind hülyék vagyunk, neked van igazad. Sajnálom. No, jobb így?

Mod: hejesírrás lyav.
Dátum: 2014.01.14. 23:51:07
Ha már eddig eljutottunk hogy számolni lehet a tevékenységet, az nem lenne egyszerűbb és igazságosabb, ha nem központi büntetés lenne, hanem csak bökjetek ki egy statisztikát mondjuk egy új fülre (mint az építés stat), s az adott szövetség gondoskodik az értelmezésről. Megoldják házon belül és ez már eléggé motiváló lenne azoknak, kik amúgy elevickélnek stikában, csendesen.