Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lukulluszi kexkapalo

Oldal: 1
Ki volt Hunyadi János édesanyja?

Morzsinai (Marsinai) Erzsébet
Bors (Borshch) Erzsébet
Morzsinai (Marsinai) Ilona
Bors (Borshch) Ilona

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

bocs mit szúrtam el?
Bámulatos a szakértelme wiki-nek, szavam se lehet. viszlát.
Szevasztok, a kvíz illetve, a szerepjátékos hangulat tartott itt, az feltett kérdés egyenlegem 25-25, sokat próbálkoztam lelkesen, átgondoltan s ami szerintem fontos dolog nem innen onnan ollózva. Tudom, hogy számtalanszor hallottátok már, de ehhez képest számtalanszor kerültem szembe válaszra méltatlan kérdéssel:

Milyen hangszer a doromb?

Ütős
Pengetős
Vonós
Nem hangszer

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Dátum: 2009.06.24. 17:50:39
üdv tudorok... állatról ugye le lehet venni vanahogy a "drágán vásárolt ékszereit"!!!

köf
Dátum: 2009.06.16. 22:39:11
felnyomtam a szívosság szakértelmet 30ra, oly boldog voltam valah, végre ím többet támadhatok, végre a profilitás nyerhet nemes teret, de hiába még a gyenge szakértelmű ellenfeleimet sem tudom egy körben többször megütni?

köf kex
Dátum: 2009.06.12. 13:06:11
már biztosan 1000szer kérdezték, de vanahogy nem egyrtelműű, illetve túl szépnek tűnik:

energiakristályosító építésekor a kiégett őskövekkel is 1az1ben lehet építeni, vagy van valami osztója...

köf
Dátum: 2009.06.02. 21:42:05
köszi
akkor haaarc haaarc, éljen az elmés szolidalitás...
Dátum: 2009.06.02. 21:34:03
No olvastam, hogy amint jelentkezek a bajnoki viadalra, elmenti az értékeim.
Ám holnap már szintet léphetek... s szívem szerint még a 24. szinten vívnám meg eme nemes küzdelmsorozatot. Tehát a szintemet is elmenti? ugyeugye...
kösz kex
Vagy korhatár lenne az indok, de akkor hívlátok fel a figyelmet a 18 as karikára. Mellesleg hát... na mindegy hagyuk!
Kedves valaki

Már nem az első eset volt, hogy egy normális kérdésre negatív értékelést kaptam...
Egy átlagos értelmi illetve olvasottsági szintel rendelkező tudná erre a választ...

Mennyi dicső italunk, a pálinka minium alkoholtartartalma?

25 %
32 %
37,5 % - ez a helyes
47,5 %

Gondolom akkor helyesírási vagy stilisztikai hibára akadhatott ki valaki. Elbeszélgetnék vele, mert javíthatnék helytelen magyarságomon, vagy inkább az övén...

S hogy ezk után még fenyegettek is:
Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.

Ezt jobban kéne karban tartani véleményem szerint, mert pont ez a kvíz része volt ami letenni késztetett más ilyen típusú játékot veletek szemben!!!

Tudom nem veszetek semmit ha nagy "hepciával" kiszállok, csak kár, hogy egy ilyen klasz játékban ilyen buktatok rondítanak.

üdv kex
Dátum: 2009.04.08. 19:24:51
jeje köszi szépen, akkor uzsgyi s legalább kis kedvencek is névre hallgathatnak!!!
Dátum: 2009.04.08. 19:17:04
már biztosan kérdezték párdon, de ha képet töltök fel magamról, az a prémium tagsággal el is múlik vala, vagy amit "megszereztem" az már az enyimé is marad?
Dátum: 2009.03.01. 22:47:00
ponk a kvízolimpia közben!!!!!
köszi szépen a szakadt 71 le-t
nem győzelemre de korek kárpótllásra számítanék:)

adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!
Oldal: 1