Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tomreptile

Oldal: 12345
Dátum: 2009.04.16. 22:27:26
Kedves Almacsut!!!Sajnálom,ha megbántott az amit írtam.30 éves múltam,nem tudom megjátszani magam.Ami a szívemen az a számon.Tudom,hogy rossz korba születtem,mert most nem az őszintéknek áll a világ,de ne várd tőlem,hogy azt írjam,hogy "a macska rúgja meg" és "irgumburgum".Amúgy ne aggódj nem kell sok hozzászólást olvasnod tőlem,csak néha írok,hogy hátha észreveszik a vezetők magukat,hogy lépni kellene az ügyben...
Dátum: 2009.04.16. 22:16:29
Tudod csak az bosszant,hogy van valami ami nem működik és azok akik profitálnak belőle nem tesznek ellene semmit,csak adnak nekünk egy topicot ahol leírhatod,hogy min kellene változtatni és közben nem történik semmi...
Szerinted mennyi időbe telne törölni a kérdésfeltevés lehetőségét?
És ne mond most azt,hogy vannak jó kérdések,mert tisztában vagyok vele.Ha leválogatnák azt ami már megvan szerintem akkor is maradna legalább 100000 jó kérdés.Ha a minősítés után nem marad elég kérdés akkor még mindig vissza lehet vezetni a korábbi rendszert,nem?
Dátum: 2009.04.16. 22:04:14
azt hiszem kifejtettem miért...
Dátum: 2009.04.16. 21:57:15
.
Dátum: 2009.04.16. 13:11:01
Melyik ország nem a Földközi-tenger partján fekszik?
Spanyolország
Olaszország
Görögország
Magyarország

Bugyuta kérdés!!!

Melyik menüpontban tudod megnézni az állatod ÉletPontját?
Legenda
Állatok
Toplisták
Szövetség

Ez meg nem is kérdés!!!Tedd fel inkább azt,hogy mi a neve a Holdnak!!!Esetleg Hold???
Amúgy javasolnám az összes végzeturas kérdést törölni,mert csak a baj van velük(Hibásak,bugyuták és sokszor csak magas szintű játékosok tudnak rá válaszolni)Ha a kvíznek esetleg van egy olyan hátsó szándéka,hogy ne adj isten némi tudással ruházza fel a játékost,akkor ezekre a kérdésekre semmi szükség...
Dátum: 2009.04.05. 23:02:25
Hol tartották a 2006os futball világbajnokságot?
elmaradt mert elfogyott a pénz
Hold
Németország
Antarktisz

Idióta válaszlehetőségek...Törölni legyetek szívesek!!!
Dátum: 2009.04.05. 11:13:38
Melyik a legmagasabb hegy az alábbiak közül?
Kilimadzsáró
Mount everest
Csomolungma
Kékes tető

"hogy lennél akadály a HÉV előtt"-Hofi Géza,én sajnos nem tudnám ilyen szépen kifejezni magam.
AZONNAL TÖRÖLNI!!!!!!!
Még jó,hogy a Kékestető és a Kilimandzsáró helyett,nem a Qomolangma, Sagarmatha neveket adtad meg Te állat!!!
Arról már nem is beszélve,hogy csak a Csomolungmát írtad le helyesen...
Dátum: 2009.04.02. 14:36:38
Szerintem hagyjuk van legalább 10000 ettől lényegesen szarabb kérdés amit törölni kellene Amúgy akkor is csökken tőle a testhőmérséklet,de ha Te úgy gondolod,hogy nem akkor legyen úgy...Itt azért megjegyeznék valamit skacok és ez szóljon minden hasonló felfogású embernek függetlenül a játéktól.Ha tévedtek az nem baj,mindenki téved.(ragozható az ige én tévedek,te tévedsz,ő téved...stb.)Csak ne tépjétek már annyira,hogy igazatok van...Ezt utálom ezekbe a fórumokban és ezért írok nagyon ritkán,mert itt egyes emberek azt hiszik,hogy ők a teremtés koronái.Akinek nem inge...Köszi
Dátum: 2009.04.02. 13:33:54
Nem értek veled egyet!!!Nem én írtam a kérdést és nem is találkoztam vele,de kapásból az alkoholt jelöltem volna.A szervezetből az alkohol a légutakon keresztül távozik,azaz párolog el.A párolgás viszont hőt von el a szervezetből,tehát csökkenti a szervezet hőmérsékletét.Persze előbb kapsz alkoholmérgezést,minthogy megfagynál
Dátum: 2009.04.02. 08:04:16
Hogy hívják az öreg táncosnőt?

No comment.Ez most kvíz,vagy humorfesztivál?????
TÖRÖLNI!!!
Dátum: 2009.04.02. 08:02:46
Melyik NEM tartozik a három alapszín közé?
piros
zöld
fekete
kék

Töröljétek,ha odaírta volna a kérdésfeltevő,hogy a színes katódsugárcsöves televíziónál, akkor azt mondom oké,de így hibás mert a 3 alapszín a piros,kék,sárga.Általános iskola rajzóra...Ja és még valami amikor én írtam ezt a televízióra hivatkozva, töröltétek.Remélem nem emiatt a kérdés miatt...
Még valami elküldtem az előbb a karakteremet vadászni és 4 kérdésből itt van 3:
Ki alapította meg a Kyokushin karatét?
Melyik megyében van Egyházaskozár?
Magyarországon 1989-ig állami ünnep volt március 21. Minek az ünnepe?
Na ezek után beszélj nekem lexikális tudásról
Oké kis Önkéntesek,"sok lúd,disznót győz",de azért lenne egy javaslatom:ne az új,jó kérdést dobjátok vissza,hanem a régi szarokat!!! És láttam hosszasan szoktátok támadni azokat akiknek visszadobják a kérdését.Hogy mi a lexikális tudás és mi nem az kérdésre gyakorlatilag nem lehet válaszolni.Kinek mi...és ezt ne a magatok tudástára alapján értékeljétek.Köszönöm!!!
Ha csak játékos vagy akkor,miért bírálsz, ha nemtetszésemet nyilvánítom???
Ne az én feladatom legyen a játék javítása, hanem azé aki elteszi a pénzt!!!
Ja és még valami,ha holnap bemész egy számtekboltba,hogy venni szeretnél egy 19"monitort és megkérdezed,hogy tudja-e a full HD-s felbontást azt fogják mondani "természetesen,már nem is árulunk olyat ami nem tudja".(Számtechboltba menj,ne múzeumba )
Biztos én vagyok a hülye de amikor a Magyar Televízió FULL HD-ban sugároz (tavaly nyár) egy műsort akkor azért csak van benned annyi kíváncsiság,hogy ha még sohasem hallottál erről azért csak rákeress,hogy mi a nyavaja ez,nem???
Már megbocsáss,de pont most írtál egy felesleges lexikális tudást:mitokondriumok...az emberi testben több száz olyan építő, anyagátalakító folyamat megy végbe,amiről az emberiség 99% azt sem tudja mi az.Ha ezeket egy kicsit is komolyan venné az ember akkor senki nem cigarettázna és drogozna.És ha már itt tartunk csinálj egy kis közvélemény-kutatást,hogy ki mire tud jobban válaszolni: az általam feltett,minden nap használt FULL HD-s,vagy a "mi a nátrium–kálium pumpa?" kérdésre!!!
Amúgy olvastam korábbi hozzászólásokat és megjegyeznék valamit.Ha egy kérdésíró,reklamál akkor ne a magatok igazát tépjétek,hanem át kell gondolni a dolgot.Ti egy szolgáltatást adtok ahol mi vagyunk a fizető vendégek(nehogy visszaírj egy "az oldal ingyenes"választ,köszönöm)!Elég szomorú volt az a hozzászólás,hogy miért kellene tudnom,hogy ki és hol született az USA elnöke,vagy valami ilyesmi...Hát barátom aki ilyet le tud írni,az aztán képben lehet a világpolitikában.Több évtizede USA politikája határozza meg a világ politikáját.Ha erre bizonyítékot akarsz akkor csak nézz körül Magyarországon...Az USA-ban összeszarja magát egy bank és Magyarország csődközeli állapotba kerül.Tényleg semmi közünk az USAhoz
Hát nem akarlak megbántani cirip,de ha nem tudod megindokolni rendesen,hogy miért felesleges lexikális tudás az amit írtam, akkor szerintem ne is írj semmit...Gimiben számtechórán már kellett tudnom,hogy mekkora a felbontásuk a CGA,EGA,VGA monitoroknak,pedig biológiatagozatos voltam és ez nem is az elmúlt 10évben volt hanem korábban.Manapság már a csapból is a FULL HD folyik.Ha neked felesleges követni a technikai fejlődés akkor csak gratulálni tudok.Remélem nem tanár vagy.Ja és azt is remélem,hogy amiért elmondom 30évesen a véleményemet,nem kell félnem attól,hogy figyelmeztetéssel,vagy esetleg eltiltással sújtotok.
Nap mint nap idiótábbnál idiótább kérdésekkel találkozok és lennénk egy páran akik rendes kérdést tesznek fel,azokat meg lehúzzátok.Mondjátok meg nyugodtan,hogy túl öreg vagyok a játékhoz és húzzak a francba,de ne csináljatok ekkora zöldséget,hogy egy nap,mint nap használt dologra azt írjátok,hogy felesleges lexikális tudás...
Mekkora felbontást takar a "FULL HD"?

600x800
1920x1080
1024x768
2540x1635

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Sajnálattal olvastam ma reggel a visszautasítást...Ha ez lényegtelen lexikális tudás akkor az összes számítástechnikával kapcsolatos kérdést törölni lehetne.Szomorú vagyok, hogy a vezetőség asszisztál ehhez a hozzáálláshoz.Remélem aki bejelölte, hogy érdektelen annak majd eladnak egyszer egy vízforralót full HD-s plazma helyett 300000ért...
Oldal: 12345