Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tomreptile

Oldal: 12345
Dátum: 2010.02.14. 13:26:28
Én alapjában a problémát ott látom,hogy minden a nagyokról szól.Nem is csodálom,hogy drasztikusan megnő a törlők száma a 60as szint környékén.A karakterem mindig benne volt az aktuális szint top 5ben mégis,most így közeledve a 60as szinthez reménytelennek látom a játékot több oldalról is.Nézzük például a kristályhorda elleni maximális lélekszívást.Sokan eddig élvezték a gyümölcsét és pl. jómagam is ebben láttam a fantáziát,ez adta az erőt,hogy ha majd egyszer ott tartok akkor milyen jó lesz.Természetesen leszabályozták,mint ahogy a kvízmedálok számát is.Gondolom Miklóséknak eszükben sincs kompenzálni azokat akik ebből az előnyből nem részesültek.Továbbá,miért nem lehet bevezetni a kristályhordát alacsonyabb szinten?AH:akik az elején megcsípett az aukciós bérletből egyet(3szoros áron tudod eladni a térkapus cuccokat) azok behozhatatlan előnyre tettek szert.(remélem nem kell leírni miért).Ki kellene dobálni az összes +3as tárgyat,mert azon kívül,hogy jót röhögünk azon aki elviszi 6-700ért másra nem igazán jó.Pont egy éve játszom és a háborús rendszerről azóta olvasom,hogy hulladék.Nos én az ígéreteken kívül még nem láttam fejlődést,bár örömmel láttam,hogy 15év múlva tudok vásárolni 180as szintű varázslatot!!!
Pusztán azt nem értem (és nagyon meg is köszönném ha valaki leírná),hogy egy csomó kiváló ötletet olvastam amit a játékosok szeretnének akkor miért nem kerül bevezetésre???
Jó lenne eldönteni,hogy kikről szól ez a játék,mert,hogy nem az alacsonyabb szintű többségről az biztos...
Miklós már régóta nem jár sörözni,mert rajtatok röhög!
Tudom,hogy őket sértegetem,mert ők dobták vissza a kérdésemet és ők azok a madarak akik ingyen dolgoznak és nekik kell kb 2 év ahhoz,hogy rájöjjenek,mekkora címeres ökrök!!!Ti is elismeritek,hogy a beholder nem tesz semmit,de ti ennek ellenére melléjük álltok és bár a szándékotok nemes ezt mindenki leszarja magas ívből,főleg Miklósék.Ezek után ne haragudjatok,de nem vagytok ép elméjűek,ha ezt a szart csináljátok.Bár lehet mazochisták vagytok és tetszik ha a keresztbe tesznek nektek miközben jótékonykodtok. Ha megválaszoljátok,hogy miért nem hajlandó a beholder kivenni a hibás kérdéseket akkor minden kiértékelő a vendégem egy 350ősköves feltöltésre!
Persze,hogy nem tűnt el,mert a beholder szarik a fejünkre és mivel megunta,hogy őket fikázzuk ezért kiadta néhány önkéntes madárnak az értékelést így most egymást tépjük!A legnagyobb ötlet volt a részükről és ha mindez tudatos volt akkor kiváló szakembereik vannak,GYAGYA!!!
Még egy megjegyzés!!!Ha olyan kurva jól működik ez a kvízkiértékelés akkor mondjátok már meg nekem,hogy miért van az,hogy a 179. topic nyílik meg azzal a névvel,hogy rossz,hibás kérdések???
Ha valakit nagyon érdekel akkor bemásolhatom azt a privát e-mailt amit a vezetőség elismeri,hogy természetesen a kiértékelők is hibáznak.
Ja és a "tegnapi házi nem általános tudás",de az összes focis,zenekaros,fantasy regényes kérdés az az!
Ja és Mind1 amiért letaplóztál számomra nyilvánvalóvá vált,hogy te vagy az az alul iskolázott aki képtelen volt értelmezni ezt a kérdést.Nyugodtan add meg a bankszámlaszámod,vagy azt,hogy melyik intézmény támogat,mert szívesen adakozunk.A párommal rendszeresen jótékonykodunk.
Melyek nem az egysejtű eukarióták közé tartoznak?

Kékmoszatok
Ostorosmoszatok
Egyfélemagvúak
Kétfélemagvúak

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Biológia, általános iskola 6.osztálya rendszertan alapfogalmak...Gratulálok!!!
Itt világosan kiderül,hogy az értékelő nem érte el 18éves koráig ezt a szintet.De ne aggódj sok ember szaladgál még ekkora intelligenciával,csak arra kérlek,hogy sterilizáltasd magad és akkor a gyermekeink már egy szebb korban élhetnek...
Dátum: 2009.12.27. 14:02:20
Mi értelme a védelem italának???
54es szintű,top 5ben lévő karakter vagyok és úgy vernek el a 60as szintű emberek 170-250nel nagyobb tulajdonságösszegűek mint a huzat.Ezek után megint csak kérdezem,mi értelme a védelem italának???
Dátum: 2009.10.25. 11:41:38
Hogyan épül fel az alaphangra egy dúr hármashangzat?



abszolút speciális...
Az 5perc keresgélés sem volt elég a jó válaszhoz..
Dátum: 2009.09.13. 10:25:42
Most olvasgatom,hogy sokan porul jartak...Nekem messze plusszos volt a manoirtas!!!+65tulajdonsagosszeg+3 relikvia+targyak es italok es ami a legfontosabb a +5% fertozescsokkenes!!!Kb 360Kt koltottem a 93 manora,de ha azt szamoljuk,hogy LE-t is adtak vissza szepen akkor meg ennyit sem...
A fertozescsokkenesert kulon koszonet,nagyon nagy otlet volt!!!Azert irom ezt mert sokan (szerintem) ugy vannak vele,hogy minek kuzdjek a fertozes ellen,ugyis abbahagyom a jatekot mielott megszunne!Mint nem olyan regen kiderult van ertelme kuzdeni a fertozes ellen,de meg mindig ott volt az a borzasztoan hosszu ido a sikerig.Ezzel azonban most kompenzaljatok es ez nagyon dicseretes.Mar alig varom amikor a "fertozes ellen kuzdok" csapata osszetalalkozik a "szarunk a fertozesre" csapataval!!!
Dátum: 2009.09.13. 10:03:57
Gratulalok a csapatnak ehhez a Zarknod ebredese bulihoz!!!Nagyon feldobta a jatekot!!!Kezdett egyhanguva valni szamomra a jatek es tenyleg gondolkodtam rajta,hogy abbahagyom.Ezek utan azonban maradok meg egy idejig, bizva abban hogy meg az iden lesz valami hasonlo parti!!!
Dátum: 2009.09.12. 11:42:15
Nem nehez nekik jo motorokat epiteni amikor szarnak a kornyezetvedelemre es a fogyasztasra!!!Egy sima V8as motorhoz csak 30gallon benzin es egy kis szikra kell es maris megvan a 400loero ami elhuzza a majd 3 tonnas kasznit!!!Ja es mivel nincs komputer ami ellenorzi a karosanyag kibocsajtast,tul nagy baja nem is lehet meg 20 ev mulva sem!!!Nem tudom mit szolnanak hozza,ha beszoritana oket a tobbi allam es ala kellene irniuk a kiotói egyezményt!!!Holnaptol seta!!!
Dátum: 2009.09.07. 11:39:46
Deutsch Tamás lemondott parlamenti mandátumáról, mert elment európába...

Miert eddig hol volt Afrikaban?
Tegnap, 12:59 Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.
Tegnap, 12:59 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


Melyik nem tartozik az Európai Unió fő intézményei közé?

Európai Parlament
Európai Nemzetőrség
Európai Bíróság
Európai Bizottság

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


Na varom a hozzaszolasokat,ne kimeljetek!!!
De meg mielott lejaratna magat valamelyik okostojas,nezze meg alaposan a valaszlehetosegeket,mert logikailag is megvalaszolhato.Nem lexikalis tudas kell hozza,hanem egy max. 90es IQ.Na most a kerdeseim zome itt hullott ki,hogy nem szamolok a szellemi fogyatekos ertekelokkel!!!

Megigerem tobbet nem irok kerdest,mert nincs vegzetsegem ahhoz,hogy serult emberekkel foglalkozzam.
Dátum: 2009.08.07. 11:56:32
A 2009/10-es szezonban melyik csapat versenyzője lesz Fernando Alonso?
Renault
BMW
Ferrari
Honda


Tobb mint 2 honapja benne van a panaszok kozott,de engem a nagyokosok lepontoznak,ha azt irom,hogy semmi ertelme ennek a topicnak!!!
Asszem a Renault volt a jo valasz,persze nem talaltam el...
Ja es remelem megszunik ez a szaros forma 1 jovore,mert mar a tokom kivan azokkal akik nem latnak tul rajta.Ez elsosorban az ertekeloknek szol!!!
Dátum: 2009.08.07. 01:07:41
Mi a különbség egy korsó sör és a WC között?
húsz perc
semmi
Ennek nincs értelme
meglehet inni a sört

megazanyád....
Mindig elgondolkoztat,hogy mi alapján választották ki a kérdésértékelőket!!!
Mar régen nem a rossz kérdések bosszantanak,mert hülyék mindig is voltak és lesznek is.Az a baj amikor eme kaszt pozíciót kap és döntést hoz...
Dátum: 2009.08.03. 15:35:55
más:
a rökamiét, amit csati777 is írt, már én is jelentettem. ugye van értelme ennek a topicnak??


Az égvilágon semmi!!!!Csak arra jó,hogy egymást tépjetek,ne a vezetőséget!!!

A tipikus,szemet gazdi-buta kutyus esete:ugy nez ki,mintha a gazdi eldobna valamit es a kutya utanaszalad.Semmi ertelme,de a kutyat lekotjuk egy par percig!
(Ja es itt megjegyeznek egy fontos dolgot: a legbutabb kutya nehany perc alatt rajon,hogy ki.asztak vele.Sokan itt kozel egy eve irogatnak abban a hiszemben,hogy jobba teszik a jatekot.Koszonet nekik!Komolyan,tiszta szivbol!!!Hajra sracok a remeny hal meg utoljara...)
Dátum: 2009.07.30. 17:34:48
Beleszaladtam a best-be!!!
Csak fejbol idezem,mert olyan egyertelmu volt,hogy nem masoltam ki:
Melyik keresztnev egyben a 7 torzs egyik vezere ?
A felsorolt nevek kozott csak az Előd az ami szamitasba johet,de termeszetesen nem az volt hanem a Jenő!

Ismetelten remekeltek a kvizertekelok.Koszonet nekik.
Mar reg nem a kerdesfeltevokkel van a baj,hanem akik teret engednek nekik...

Ja es keretik a hozzaszolasomat lepontozni.Sokak ebben elik ki magukat,en addig lemegyek a tengerpartra es iszok egy sort!
Dátum: 2009.07.28. 12:19:37
Mikor jelent meg a Depresszió Egyensúly című lemeze?
2009
2008
2000
2006

Kommentarkent idezet A nagy csapat (Major League, 1989) cimu filmbol:-"Kik ezek a balfaszok???"
Dátum: 2009.07.26. 08:28:51
Eloszor is kedves winnie ha vetted volna a faradsagot akkor vegigolvastad volna a hozzaszolasomat,aminek a vegen kertem,hogy "Normalis valaszokat szeretnek,lehetoleg az uzemeltetoktol,nem az okostojasoktol!!!!".Na most akkor ki a 11 vagy 13 eves?Masodszor olyan helyen vasarolok ahol mindig kapok szamlat.Harmadszor pedig engem csak itt erint az AFA emeles,mert kulfoldon elek!
Sajnalom,hogy hozza mertem szolni az engedelyed nelkul,de legkozelebb eloszor neked kuldok egy PM-et,hogy szabad-e hozzaszolnom!
Ja ezt a belso hangos parbeszedet,ha jol tudom mar tudjak kezelni a pszichiatrian!!!
Oldal: 12345