Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shutruk Nahhunte

Dátum: 2010.07.08. 09:47:30
@Dozer: Nézz utána a V3 képletének, és meg fogsz világosodni.

@Petking5: De Birka nem is akarja más világra átrakatni a karakterét...

Egyébként üdvözlet a jövevényeknek!
Dátum: 2010.07.08. 09:40:48
Én azt nem értem, hogy állítólag borzasztó sok fontosabb dolgot kell megcsinálni, és ezért nem foglalkozik senki a háborús rendszerrel. Tényleg ez az a bizonyos fontosabb dolog?
Nekem az az benyomásom, hogy azt a problémát, aminél gondolkodni kell, azt Miklós berakja a "kötsög eltartóim által forszírozott hülyeségek" feliratú dobozába, és inkább kivesz egyet a "kötsög eltartóimat szivatni hivatott csak-nekem-fontos változtatások" feliratú dobozból.
Ott voltam a talin, amikor Miklós azt mondta; "Baraty hihetetlenül gyors. Mondok neki egy ötletet, és ő villámgyorsan megcsinálja". Nekem ebből az jön le, hogy Miklóson áll vagy bukik egy változtatás. Ha én lennék Miklós, kirúgnám Miklóst.
Egy vagyok azok közül a csalók közül, akik nem vették észre ezt a "bugot".

HÁBORÚS RENDSZER, MIKLÓS!!!! HÓNAPOKKAL EZELŐTT SZÓLTUNK ÉS NAGYÍVBEN TOJSZ RÁNK!

Szerk.: Aki lepontozott, vállalja már magát egy kicsit, mert kíváncsi vagyok rá, hogy ki az, akinek Miklóssal együtt szintén gyomorgörcsöt okozott a plusz LE a térkapuból.
Dátum: 2010.07.07. 20:04:21
Te még felbosszantod magad ilyesmiken?
No, minnyá.
Dátum: 2010.06.24. 19:39:31
Én ilyenkor csak simán Sport-ba sorolom.
Dátum: 2010.06.24. 18:52:21
Én 75-ös szinten lébecolok, és odáig fejlődtem, hogy kb. minden 200. térkapus szörnyemet kivégzem. Ilyenkor kb. tízszeres LE-t ad, és egy gorgon amulettet. Ja, és 350-es mágia kell hozzá.
Durva belegondolni, hogy aki a topban VF-el csoszog, azokat előbb-utóbb utolérik az ilyen karakterek. Lesz akkor nemulass... Kezdek félni.
Dátum: 2010.06.19. 19:05:01
Remélem nem most kaptál agyvérzést, pont mikor a lényeget írtad volna...
Dátum: 2010.06.19. 17:06:28
Azt nem tudom, de 1600 körül.
Dátum: 2010.06.19. 15:51:15
1150 dukátért ment el V3-on az Inspirátor. A többi tárgyra elég lagymatag érdeklődés volt. Volt ami csak a kikiáltási áron ment el (300).
Mondod ezt te, akinek már most is 1000 felett van a kiégett őskő állománya.
Dátum: 2010.06.15. 16:59:20
Egyetlen relikviát sem lehet eladni, nem?
Egyébként szerintem sokkal többre mentél volna, ha a fórumon való kiabálás helyett írtál volna a JV-nek, hogy oké, elnézted, csináljuk vissza. Én ezt tettem volna, mert ahogy elnézem, még egy Cavalorn sem képes a problémádat megnyugtatóan rendezni.
Dátum: 2010.06.15. 16:29:59
1. Ez egy kényelmi funkció, nekem tetszik, hogy van benne egy ilyen kitétel.
2. Oda van írva a gyűrű alá, hogy mit tud a cókmók, arról Miklós nem tehet, hogy olvasás helyett ész nélkül kattintgatsz.

Én pont ezért nem vettem még meg, inkább megvárom a nyolcadik medált, és utána bevásárlok gyűrűből. Elolvastam a gyűrű leírását, és úgy döntöttem, nem kockáztatom meg, hogy négyszer lassabban érjem el a medálokat, mert hátha közben minden kérdés besorolásra kerül, és akkor b...hatom.
Dátum: 2010.06.14. 21:46:42
De nem is vettél 1050 dukátért cuccot.
Dátum: 2010.06.14. 18:17:00
Aki most V3-on elvitte a bérletet, annak 473,96 nap alatt fogja behozni az árát 40%-os tárgypotyogással. Láthatóan hosszútávra tervez.
Dátum: 2010.06.13. 21:36:27
Vagy nem vesz őskövet, és akkor jön valaki 150+50-es lopással, és pár óra alatt mindent elvisz.
Dátum: 2010.06.11. 22:53:59
Én ebben a pillanatban az Omegák féltő szeretetét élvezem. Ha ez nem lenne, akkor most nagyjából dzsihád lenne ellenem amiért sunyi módon állatokat ölök önvédelemből. Rohadjak meg. Ezt leszámítva ilyen vagyok: http://www.scribd.com/doc/24140017/Hamvas-Bela-Tarsadalmon-kivul
Dátum: 2010.06.11. 22:36:09
Ezt akár fenyegetésnek is vehetném, miután akinek nem Inge, az Hans Jürgen.

Update.: A szándékos károkozást a biztosítók is kizáró tényezőnek veszik, így hiába nyomogattál a lepontozógépeddel, nem kaphatsz széklábat. Sajnálom, a döntésem végleges. Szöges korbács lesz nálam, mert az passzol mindkét szopólarcodhoz. Az ünneplőshöz és a hétköznapihoz is.

Kicsit komolyabbra fordítva a szót: Megtisztelő, hogy félted a tepsi épségemet. Ez is mutatja, hogy sikerült valami emlékezeteset cselekednem. Ahogy Caligula mondta: "Oderint, dum metuant"!
Dobozonként 500 forint, egy doboz egy hónapra elég. A talira viszek magammal pár raklapnyit.
Dátum: 2010.06.11. 18:54:06
Mit jelent ha egy autó 100Km/h-val megy?
túl gyorsan megy
1óra alatt 100km-t tesz meg
meg fogják büntetni
autópályán halad


Szerintem mind a négy megállná a helyét a valóságban.
Túl gyorsan megy -> például lakópihenő övezetben
1óra alatt 100km-t tesz meg -> ez a helyes jelenleg
meg fogják büntetni -> például lakópihenő övezetben megy ennyivel, és az utcában épp ott áll egy rendőrautó
autópályán halad -> autópályán 100-zal haladni teljesen természetes dolog.

Szeretném ha ezt a kérdést törölné egy kompetens személy.