Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Olvasd újra:
Idézet: Lanmandragoran - 2009.04.09. 12:52:04
Én pl határozottan úgy emlékszem, hogy csak már szerepeltet adtam...

Én voltam az, aki rossz válaszokat mondott. Mint utóbb kiderült, nem egyedül.
Pontosan tudjuk mindanyian, hogy milyen értékelés milyen következményeket jelent a kérdezőnek, de ismétlem magam. Ha nem New Yorkot írsz, hanem pl. Genezáteret, simán elfogadom. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül. (értem ez alatt, mindenki így tesz, aki még nem találkozott a kérdéssel)
Ne nyissunk arról vitát, hogy én hol állok értelemben, és képzeld, tudom, hogy hol született, azt is hogy miért hívták mégis Názáreti Jézusnak, és azt is, hogy miért kellett Józsefnek és Máriának Betlehembe mennie. Továbbá van fogalmam arról, hogy mi a Halászkirály legendája, és hogy hogyan reagált Jézus arra, mikor Péter levágta ez egyik katona fülét.
Hogy miért rossz a New York, hisz
Idézet: Papó - 2009.04.09. 13:21:06
Végül is a lényeg hogy egy azon kérdésre egy adott válasz legyen a négy megadott válaszból.

Igazad van. Fogadjuk el. De akkor azt is, hogy hol van az Eiffel-torony (Párizs, Katmandu, Szing-pen Tüan, Mars), végülis, itt is teljesől amit mondtál, vagyis ott a jó válasz, és csak egy jó válasz van.
Remélem érted, mi a baj.
Én rossz választ adtam rá a már kiemelt New York miatt. Írhattál volna olyan választ, ami relatíve hihető, közelebb van a korabeli Júdeához. Mondjuk Genezárettel nem lett volna bajom (függetlenül attól, hogy az egy síkság neve, és nem városé).
Dátum: 2009.04.09. 12:45:48
Szóval BME (bármilyen munkát elvállalok)
Nekem a hátam nincsd hozzászokva ehhez a munkához. Valami olyanra lenne szüksége, mint a rotovározás, vagy hasonló.
Dátum: 2009.04.09. 12:34:09
Mit csinalsz, hogy igy el vagy havazva?
Már ha nem vagyok indiszkrét, mint Brian követője annak anyjával...
Dátum: 2009.04.09. 12:13:31
Egyi ideig gondolkodtam, hogy hova írjam ezt a találós kérdést, de aztán ennél maradtam:

Hogyan lehet gondolkodóba ejteni egy hülyét?









Ha valakinek nem megy, akkor a megoldás: Kenyérrel
Dátum: 2009.04.09. 12:08:09
Üdv mindenkinek!

Lan, téged is látni errefelé?
Dátum: 2009.04.09. 12:00:53
Mi a velocipéd?

A kerékpár őse.
Repülőgép egy fajtája.
Enciklopédia.
Gyógycipő.
Egyik sem, ugyanis a velocipéd is kerékpár, minthogy két kereke van (volt).
A most elterjedt biztonsági, azaz áttáteles kerékpár őse sem lett volna jó válasz, mert az tejesen más fejlesztés. Ajánlanám a következő megoldást, mint válaszok egyikét: "A XIV. században használt kerékpár, melynek az első kereke a két métert is meghaladta", vagy csak simán "A XIV. században használt kerékpár"
Egyébként csak érdekességként, a velocipédnek is volt biztonsági változata, ahol a kormányt ki lehetett venni a helyéről, így eséskor az ember simán leröpült a nyeregből, és nem akadályozta ebben semmi.

Hogyan szerezte vegyonát Dagobert bácsi?

sokk pert nyert meg
Kirabilt sokk bankot
örökségből
Afrikában kiszort sokk szenet és elefántokkat terelt rá és gyémántok lettek belőle és el adta azokat
Ha leírtad helyesen, akkor majd visszaküldjük speciálissal.

Ki irta a Régimódi földesurak című kisrekényt?

Hermann Karl Hesse
Nyikolaj Vasziljevics Gogol
Thomas Mann
Edgar Allan Poe

Hányas tanulás szinttől lehet idómittani?

6
7
2
4
Itt ma senki sem tud rendesen írni?

Mi történik az üzemképtelenné vált műholdakkal?

Eltűnnek a világűrben
Többnyire elégnek a Föld légkörében
Orbitális pályán maradnak
Lelövik őket
Értem én, hogy mire gondolt, de a helyzet az, hogy nem egyértelmű. Főleg mióta az USA lelőtt egyet.

Hol született Jézus?

Jeruzsálemben
Betlehemben
New Yorkban
Názáretben
A New York miatti rossz válaszokért majd még jönnek reklamálni. Lehetett volna esetleg Genezáret.
Dátum: 2009.04.09. 08:51:27
Messi007:
Szintfüggő. A http://vegzetur.wikidot.com/-on megnézheted az aktuális szintedre mi érvényes

Viszok, ha jól tudom akkor ez a 20. szintű másodlagos azt is jelenti, hogy hány százaléka annak az esélye, hogy egyáltalán eltalállod az ellen állatait.
Dátum: 2009.04.08. 15:23:48
Az.
De lehet, hogy a modora és a stílusa nem tetszett a többieknek.
Dátum: 2009.04.08. 15:12:38
Csak nem ártana odaírni, hogy a magyar filmról van szó, metr én automatikusan Jasonra és az aranygyapjúra asszociáltam. Tudom, én hibám.
Dátum: 2009.04.08. 14:09:51
Szép hajnalt minden kedves koránkelőnek
Valamint nem egy életbevágó, de John Fitzgerald Kennedy, vagy John F. Kennedy.
A többit cirip és Kocos már elmondta. Remélem a többiek is helyesírással küldték vissza.

Idézet: Zsefen - 2009.04.08. 13:25:59
Oké akkor a jó barátok sorozat hogy hány évadból hogy kerülhetett be a kérdések listájába?????
Ha újra találkozol vele, akkor jelezd a Kvíz X. topikban (X jelenleg 3, de ez hamarosan szerintem változni fog)
Dátum: 2009.04.08. 12:07:40
Idézet: Magusocska - 2009.04.08. 11:54:50
Mivel eltelt a 150 év, most már a magyar ember is koccinthat sörrel-serrel. Ez egy Bach korszakbeli fogadalom volt.
Eltelt 150 év, de attól még az aradiak nem támadnak fel...
Én továbbra sem koccintok sörrel, és ezt a szlovák barátaim is tudják, sőt tiszteletben tartják (mégha náluk nem is dívik ez a szokás)
Dátum: 2009.04.07. 15:28:19
Talán mert ott épp ennél a küldetésnél tartasz?
Idézet: Kapik - 2009.04.07. 12:10:24
A felsoroltak közül melyik halunkat nevezik Doktorhalnak is?

Compó
Ponty
Kárász
Dévérkeszeg

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Valaki mondja meg mi nem jó ezen a kérdésen???Srácok mi nem egyértelmű?A válaszok között 4 hal neve van.A kérdésben halról van szó.Akkor mi a franc nem érthető?
Fogalmam sincs, ezt valakik nagyon csúnyán benézték szerintem. Ha holnap ilyentájban még mindig nincs rá válasz szerintem próbákozz meg vele még egyszer, mert a kérdés maga jó, csak valószínűleg olyan értékelte, aki minden tekintet nélkül kidobja kérdést, esetleg azért, mert az Ő nagyon "jó" "melyik csapatba jáccik ronaldó?" kérdését is visszadobták. Kár lenne ezért
Brühühüüü, lepontoztak....
Megnyugvást csak az nyújt, hogy Kocost is (dögöljön meg a szomszéd tehene is alapon).

Szerk. Köszönöm a visszajavítást, de csak azért írtam le mindezt, hogy mutassam, abszolút nem érdekel, és ha gondolja az illető, nyugodtan megteheti mind a nyolcszáz valahány hozzászólásommal visszamenőleg...
Erre Idézet: Kocos - 2009.04.07. 10:44:53
Erem az te.
Pont hogy nem erdem.
Aluminiumbol verjuk, a iras oldalon az olvashato: Bezzeg, a fej oldalon pedig IV. Bela diszeleg.
Erre soktam mondani azt, hogy "Ehh, tetü billentyűzet, megint nem azt írta, ami én mondtam Neki"?

Más:
Idézet: Varaszlo - 2009.04.07. 10:42:57
Nem hinném kedveském. Kínosan szoktam ügyelni a kérdéseim színvonalára. De erősen irritálnak a hónapok óta benn lévő csapnivaló kvízkérdések, ordító helyesírási hibákkal. Azoknál senki "jajaj feltétlen nem kell szóköz a kérdőjel elé" kolléga nem volt ott ?
Drága aranyos tündérbogárkám. Mint az taglalva volt vagyon párszor:
1. mi is játékosok vagyunk (de ezt Te is tudod, nem is vitattad, szóval le a kalappal, de most komolyan), akiket ugyanúgy zavar a sok rossz kérdés
2. aki fórumozik, az tudja, hogy mire ügyeljen, és Miklós ill. Hatsepsut kérése és iránymutatása után értékel.
3. minthogy a kvízkérdés feltevése nélkül is fel lehet venni az érte járó LE 50%-t, az értékelés jelentősen szigorodott.
4. helyesírási hibával kaptad vissza, csak időt vesztettél
5. vannak, akik ezzel szemben minden kérdésre jót vagy rosszat nyomnak (függetlenül annak minőségétől)
6. amennyiben egy ilyen átkerült kérdéssel talélkozol, jelezd azt az épp aktuális Kvíz topikban (jelenleg a 3. az aktuális, de ez gyorsan fog változni szerintem), és ott Hatsepsut kigyomlálja, amint utóléri saját magát.
7. jelentkezz te is Kocosnál a Bezzeg Béla emlékéremért
és végül de legfontosabbként örülünk a színvonalas kérdéseidnek és várjuk a folytatást.

U.i.: a megszólítást a cinikus felhangú "Kedveském" hozta ki belőlem.

Szerk. A hozzászólásommal arra céloztam, hogy míg egyikőtök úgy reagált, hogy ok, akkor majd tanulok belőle, addig Te csak a jóneveltetésednek köszönhetően nem küldtél el minket melegebb égtájakra...
És ím hölgyeim és uraim, itt van két teljesen különböző reakció ugyanarra a problémára.
Így előrevetítve Nyanya több jó kérdést fog feltenni, mint Varázsló.
Én (is) hozzátettem a magamét, cirip elmondta, mi volt a bajom. Egyébként azt hiszem, mindenki gondolkodott volna legalább egy kicsit az értékelésen...

Idézet: cirip - 2009.04.06. 16:48:13
Szóköz a kérdőjel előtt.
a helyes válasz ugye a negyedik? elég gonoszul beugratós, mert sokan klánoknak hívják a szövetségeket
Igen, a negyedik a jó válasz