Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Xinx

Oldal: 12345
Dátum: 2021.01.28. 11:45:41
Hatalomkristályt hogy tudok szerezni?
Dátum: 2020.05.01. 12:32:46
Még 500 alattiakat sem.
-Megnyithatnak az éttermek, szállodák, kávézók teraszai, kerthelyiségei. Ez egy opció még, csak nem részegen, hangosan, szabálytartóan.
Dátum: 2020.05.01. 11:29:37
Meg kéne tartani a VU találkozót. Értem, hogy sokan félnek, én is. Múltkor is beszéltük játékosokkal, hogy elmenni egy kertbe sütögetni stb.
Simán meg lehetne csinálni csak VU-ra (HKK, TF max. külön helyen, időben) valakinél, így nem kéne a művelődési háznak fizetni (egyáltalán ha beengedne oda).
Vidéki házam kertjébe lehetne jönni, maszkot is tudok biztosítani, kézfertőtlenítőt.
Lehetne zárt kapus, esküvőnek álcázott, stb. Egy-két órára limitálva.
Dátum: 2020.02.27. 23:55:16
Te nyerted a csatát, jutalmad 8724 lélekenergia és 97 TP!

Ez most komoly? SZB.
EH eszenciával, 310. szinten? 15 ütésem ment a levesbe.
Dátum: 2019.12.21. 22:57:05
NagyZolo

Állatok-Csatlósok. Csatlósok felett szimbólumok. Ott van kigyúrt bicepsz (olyan, mint Miklósé), balról a harmadik, na ottan, feltéve ha nem maxoltad ki minden TÖ-t, mert akkor myto ikon (balról második) és barna mytoval növelned kell a csatlós harci tulajdonságait.

Lightworker

Még most írj az ügyfélszolgálatra, mert két ünnep között általában nem szokott lenni. Mellesleg megteheted a bug@beholder.hu, info@beholder.hu e-mail címekre küldött levelekkel a BV által említett segítségfül mellett is.
Dátum: 2019.12.21. 15:55:23
Ha most megnyerném a szívósság övét az AH-ban, akkor elveszne a szívósság arany öve?
Dátum: 2019.11.24. 23:10:07
Az úgy királyság.
Köszönöm.
Dátum: 2019.11.24. 22:29:53
Laborfejlesztés II

Típus: relikvia
A megaesszenciáid lehetséges maximuma megnő 50-nel.

Valaki fejlesztett már, mert én még nem húztam tovább, de a Megaesszencia AF pontokat nem lehet feljebbtolni?!
Mindenkitől elnézést kérek, ha fals információkat írtam.
Próbáltam összeszedni a legfontosabbakat, annyi infó jött hirtelen, hogy nem tudtam mindenre koncentrálni. Játékfejlesztés mellett még kódokat is intéztem pár szövitársnak, kvíz, befizetés, folyó ügyek.
Köszönöm a kiegészítéseket.

Ludmilla a licitet félfüllel hallottam, a lényeg, hogy eljöttél és jól érezted magad, mi is örültünk neked!
Én még annak, hogy Miklós most nem volt annyira szigorú és szereztél egy relikviát, egy kis élményt.

Unr34l, te is legenda vagy többször láttalak már találkozón, csak nem tudtam, hogy te vagy Unr34l. Megjegyeztem.
Kacsa volt, nekem azt mondta valaki, hogy abbahagytad.
Elég jó összefoglalót írtál.

Igen az őskőszerzés valószínűleg keveseket érint olyan mértékben mint engem.
A kristályosító ötlet nagyon jónak tűnik, ha normálisan meg lenne csinálva.
Én se bolygatnám az őskőtermő zsákot.
Az érthető, hogy anyagi forrásaim végesek, így jól jön a duplázás befizetéskor. Ennyi. Szintet meg nem kétnaponta lépek.

Lan, sajnálom, hogy megint nem tudtál eljönni. Talán legközelebb.

Hozzátenném, hogy most az ez előtti Beholder találkozóhoz képest nagyobb mértékű és minőségű fejlesztési javaslatokat tudtunk kiagyalni, felvetni.

Köszönöm az updateket. A célom azon játékosok informálása volt akik nem tudtak eljönni. Kevesen voltunk sajnos.
A találkozóról röviden.
Nem voltam ott kezdéskor, a programok így is megcsúsztak.
VÚ-sok kevesen voltak, TF-esek annál többen.
Az aukción szinte mindenki tudott venni valamit magának.
Szívósság arany öve 15 ezer V2-n, szuperjokeren 16500 körül ment el, ha jól emlékszem.
Az uralkodó pálcája bekerül a játék aukciós házába, mert nem kellett senkinek, ahogy sok tárgyra sem volt licitáló.

A várható fejlesztésekről, javaslatokról:
-Legendás sisak, csizma, varázslat készítése.
-Barna mytofejlesztés (itt a relikviára tippelek, nem írtam mellé semmit.)
-Új epikus relikviák.
-Új gyógyitalok, varázsitalok remélem LE-ért is Miklós!, ő is egyet értett velünk, egy durvább karakterrel 20 gyógyitalt kellett meginnia, hogy full ép-re gyógyuljon.
-Védelem italának erősítése, mert jelenleg semmit sem ér.
-Felvetődött egy szövetségen belüli piac. Ebből nem lesz semmi. Mindenkinek lesznek használhatatlan tárgyai.
-Új fókuszkristályok a térkapuból.
-Szörnykihívás finomítása erősségre – nem tudom lesz e ebből valami. Valaki a külföldi világon már kinyírta az összes karakter szörnyét…
-Csatlós arénában lehessen karakterre támadni, általában a legtöbb játékos fix. karakter csatlósait üti minden nap, itt a lényeg a kattintás csökkentés és a frissítéshegyek elkerülése lenne.
-Szakértelem: állatvédelemnél, vastag bőrnél mutassa, hogy nagyjából hány százalékot, mekkora arányt véd le a másodlagos varázslatból, másodlagos ütésből.
-Felmerült a minieventek napi jutalmainak átvételi lehetőségének kitolása +1-2-3 stb. órával AF pontért, de ezt bonyolult lenne megoldani..
-Kiégett őskő, lopás. Itt én nyomulok már évek óta, hogy lehessen lopni az SZB-ben, vagy többet szubplazmával. Konkrétum az energiakristályosítóból lehessen őskövet kiszívni annak, akinek kell befizetési akciónál, befizetésnél, hogy lehessen duplázni.
Darth felvetette, hogy jön egy új tag egy szövetségbe és kiszívja a kiégetteket, így limitálva, vagy szavazásra bocsájtva lehetne megtenni. Ezzel kompenzálhatnánk sokaknál felgyűlt és sokaknak hiányzó őskövet, mivel a fullos energiakristályosítónál a feladatoknál áldozz fel x kiégett őskövet is lehetne újra töltésre használni.
Hűségszilánkot ajánlották, de én mást veszek ki belőle, ektoplazmát ami nem volt rossz ötlet, de látom hogy 10 kiégett őskő vásárlása egy idő után már több ektoplazmába kerül.

Ami javaslat volt még, csak nem írtam mellé jegyzetet: vadászat itala több essen, mytokronit kondenzátor (gagyi fejlesztés volt, ebben sokakkal egyetértettünk) stb. Aki felvetette írja mellé mi volt a lényeg.
A tombola szokásos volt. Első sor atomra tápolta magát, egy-két játékos megint jó sok ajándékot nyert. Őszinte gratulációm.

Köszönöm Bachtass-nak, hogy eldobott, egy órát vártam a buszra így is. (Aztán veszekedés az asszonnyal, minek jöttem ide kérdés…)
Öröm volt látni Ludmillát gyerekeivel. Szimplán benézett, aztán csak nyert valamit magának az aukción. Miklós 200 dukátért adott egy retro jokert neki.

Miklós mondtál valamit Birkáról, de arra sem emlékszem!?
Dani Zoli külföldön van régóta.
Baraty meg eléggé lefogyott. Sok dolga volt mostanában, mellette az új fejlesztések.
Unreal tényleg abbahagyta a játékot? Nem látok át a v1-re?
Szó volt még egy új ügyfélszolgálatosról, Dikó István lecseréléséről. –Ezt nem tudtam kihagyni. Természetesen marad a posztján.
Az új relikviák elég ütősek lettek, végre nem szeméthegyek.
Köszönjük a sütiket, a programszervezést!
Dátum: 2019.10.29. 23:38:14
Nem tudom nálatok hogy van Miklós, de nálunk előre szokták értesíteni két héttel-egy hónappal a közmű-fizetőket, hogy ettől-eddig nem lesz áram, víz stb. Az ügyfélkapu oldalára is ki van téve: karbantartás november 1-3 között.
Írtam egy szép levelet, de már letettem az egész játékról.
Azért megjegyezném, hogy október 27.-én végre volt időm tolni egy kicsit a játékot, erre hajnali kettőkor kihúztátok a dugót! Előreláthatólag 13 óráig szerverkarbantartás lesz.
Számítottam valamilyen apróságra, ha tudom úgy lövöm be az eszenciámat, SZB-t, állatokat.
Tájékoztatás ember! Anyu is szól, hogy fél óra múlva kész az ebéd...
Kompenzációra nem is számítottam, mert kevesen játszanak abban az időintervallumban.
Végre mondom kétszáz pp-t eltolok erre szivacs, utólag is köszönöm!
Dátum: 2019.10.29. 23:21:00
Ezt én is észrevettem EMTyb. Valószínűleg a "találkozón megbeszéljük" lesz belőle.

Gross felvetése jogos. Nagy karaktereknek gyenge jutalmakat raktatok be.
Dátum: 2019.10.24. 03:37:59
Miklós, ha már nem válaszoltál a szülinapi hozzászólásokra.
A prémium csomagok végleg bent maradnak a kufárnál?
nagyobb mytokronit csomag, Csatlóskristály csomag, szüreti kosár, irtóztató csomag!?
Dátum: 2019.10.19. 01:50:43
EMTyb, egy hete lejárt a szüret jutalom átvétel de a tápok még mindig bent vannak.

Paco, én szívesen elvállalnám az ügyféleszolgálatos szerepet, talán többet tudnék nyújtani, minthogy továbbítom a fejlesztőknek! Dikóval semmi bajom, általánosságban igaza van ám a backupokat visszanézni nem kis idő, viszont átpasszolni a felelősséget másra már csúnya dolog.

Lan, neked szerencséd volt. István válaszolt. Én írtam az ügyfélszolgálatra, Baratynak, Miklósnak de semmi. Lassan két hónapja. Úgy eltűntek, mint Whiskys a rendőrök elől.
Valószínűleg igazad van, a találkozón meg lesz beszélve a dolog és pár nap múlva ki lesz javítva.
Mindjárt vége a Végzet vermének és jön a Sörfesztivál. Nem emlékszem, hogy ott volt -e valamilyen speciális csomag, bár kellett valamilyennek lennie.
Én el tudnék költeni napi 100 őskövet, amint írtam az már nekem sok, a prémiumot éppen hogy kifizető játékosoknak meg jó nagy tápelvonás.
Kezd olyan érzésem lenni a játék becsődölt. Ne legyen igazam! Mint a piramisjátékoknál, még szedjük be a pénzt...

PS: Induló V4-re is berakjátok a szüreti kosarat?
Dátum: 2019.10.08. 10:23:03
EMTyb

Köszönöm, hogy figyelmeztettél a szüret minievent jutalmainak átvételi határidejére. Semmi köze nincs a Végzetúr születésnapi költési akciójához.
Dátum: 2019.10.08. 00:42:45
Nem tudom ki van az ügyfélszolgálaton, de utoljára október 4-én kérdeztem hármat.
Baraty mintha eltűnt volna...

Mindegy, a második kérdésem az volt meddig lesznek bent az akciós tárgyak: -nagyobb mytokronit csomag, Csatlóskristály csomag, szüreti kosár, irtóztató csomag!?
Költésben ott vagyok a topban, de a születésnapi akció már majd három hete elkezdődött.
Meddig tartjátok bent a fenti csomagokat? Elég nagy tápok, amit befizettem már lassan nullára csökkentem. Lesz még Végzetúr befizetési akció, karácsonyi befizetési akció sorolhatnám.
Van akinek egyáltalán nincs erre kerete, lassan én is kifutok a 25 ezres befizetésemmel (amivel betápoltam rendesen). Napi több mint 100 őskő költés már nem éri meg számomra, ha a végtelenségig bent maradnak a csomagok inkább veszek egy új vesét magamnak karácsonyra.

Az én olvasatomban azt jelenti ha már itt kell ezt közzétennem:
-Nincs ügyfélszolgálat.
-Van ügyfélszolgálat, de meg van kötve a keze, válaszra sem méltat.
-Van ügyfélszolgálat, és akinek van pénze az szórja nyugodtan csak ezt nem vágja hozzám nyíltan.

Google keresés első találat: Végzetúr: Szerepjáték-ingyenes online fantasy játék
Dátum: 2019.10.08. 00:14:53
Köszönöm Lan.
A végzet vermébe nem jött át, jövő hónapban kíváncsi leszek a kárhozat vermére.
Dátum: 2019.09.30. 16:02:36
Energia: 4742 / 99999
Októberben nem lesz kárhozat verme. Szerintetek megmarad valamennyi ebből az energiából, és hová kerül, következő kárhozat vermébe-végzet vermébe?
Dátum: 2019.09.24. 16:09:36
Először is meg szeretném köszönni a születésnapi ajándékot jómagam és játékostársaim nevében.
Nagy segítség azoknak, akik nem tudnak sok pénzt a játékra költeni, nekem is jól jön a mellékes.

Javasolnám a szörnykihívásnál a célok bővítését. Győzz le 5000 szörnyet! a vége, én lassan letudtam. (Alacsonyabb karaktereket csapkodok, mert arra nem költök őskövet, hogy plusz támadásaim legyenek. Akit bánt írjon PM-et.)

Ami a fejlesztéseket jól jellemzi, hogy évek óta kérem az Italvásárlás (5 őskő) átírását akciónál 4-re, valahogy nem megy. Ez egy aprócska dolog. 1 perc munka. Nem halok éhen, ha nem valósul meg, ez a legkisebb problémám a játékban, az életben!

A lényeg, hogy ha ezt nem lehet megcsinálni, akkor a többi fejlesztés amiket javasolok, javasolunk játékosok, akár az egész topicnak van értelme?
Érdekes, hasznos javaslatokat a kukába dobni?
Fixálom, hogy sokan már beleuntak és azért nem szólnak hozzá itt a fórumon.
Dátum: 2019.09.22. 01:32:40
Én elfogadom az egyik veséd! Májat, nemdohányos tüdőt is vennék!
Na ezért jó a brainstorming, és ezt kéne elővenni a találkozókon mint amiket leírtatok.
Egy hónappal a találkozók előtt össze kéne írni ki mit fejleszene, ha jön, ha nem és megbeszélni.
A régi script adta ötletet beraknám a prémiumosoknak, hogy szülinapi akciónál megadhassam mit akarok megvenni őskőért naponta.->Kattintáscsökkentés
(Myto csomag, ládikó, csatlóskristály stb.) A myto csomagot nem értem. 20-at vehetek egyszerre, de naponta 25-öt max., nem lehetett kitolni a számlálót 25-ig, csatlóskristályt 3x-ra?

Másik topicban Lanék a Beho szemét írták. Oda is be lehetne rakni (akár AF képességgel) azt mit nem akarok kipörgetni. Relikviakupon alacsony szinten, templomi pálca nekem.

Létre lehetne hozni egy adok-veszek topicot. Pl. lecserélném a routerem, eladom a régit, naponta nézném, nem kéne árgép, vatera, jófogás, mivel mi lassan mindenkit ismerünk évek óta. (Nekem hegyekben állnak a ruháim amikor még 65 kiló voltam, most már bele se férek és szívesen odaadnám ingyen akinek kellenek. 30 ezres ingek, amikből kifogytam az idei stressz miatt.)
Másik topic helyettesíthetné a prohadrvert. Most pl. Aircrack, WireShark használókat keresek tapasztalatokkal. (Nem legális, de a szükség nagy úr.)

Update:
Meg lehetne oldani, hogy egy adott épületet addig építhessen az illetékes, amíg a lélekkút nagysága engedi ahogy a fókuszátorokat is?
Most ugrott ki a fejemből, amikor a hatalom tornyával kattogtam. 10-nél több kattintás volt....
Oldal: 12345