Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Salven

Oldal: 123
Dátum: 2010.01.22. 00:26:52
Vitathatatlan V3 Illuminati Rubra Manifestatio

Épp most távozott.
Dátum: 2010.01.13. 13:56:42
Ahha Esőember,szóval itt bújkálsz,h verjen meg a csatkai szűzmária.
D2-t még vígan toltam egészen addig míg rá nem akadtam a VU-ra.Azóta csak porosodik a polcon.Pedig volt egy űtös kis assassinom.Előtte sorceress,de elbactam mert csak jégre specializáltam magam és hellen az már nem volt elég.Volt egy druidám is,de a nehezebbik utat választottam(nem az átváltozós,hanem amelyik elemi varázslatokat használ) és egy idő után már azzal sem volt könnyű.D3 nagyon húzódik.Talán 2012,de akkor már úgyis mind1,mert jön a világvége,bár remélem,h technikai okok miatt most is elmarad.
Dátum: 2009.12.03. 23:24:05
Köszönjük neked ezt a magasztaló és egyben ledegradáló hozzászólást.Várjuk további remek ötleteid.Lássuk be,szarok vagyunk.Aki nem KoDos,vagy Cruentusos,az azonnal töröljön.Mondjuk MOST!!!

Csá gyíkok,én leléptem.

ui:"Eszem f@szom megáll..." by Ford
Najah.Csak megint össze kellett szemezgetni őket.Nagy meló volt.És ki tudja,h még hányat hagytam ki.De majd a többiek pótolják.

Személyes élményem is van a témával kapcsolatban.Anno amikor még az Abyssben voltam,jelentkezett hozzánk Neptunusz,Szeptimusz öccse.A jelentkezés vhogy így szólt:

Hello!
"Ha nem vesztek be a bátyám(original Szeptimusz,Illu),majd jól megtámad titeket."

Na úgy berittyentettem,h gyorsan át is léptem az Illuba.Najó,az kicsit később történt.

Aztán jelentkezett Neptunusz haverja Zergi Máté,aki ezt írta:

"Én is ugyanazt mondom,amit ő."

Na ekkor már teljesen lelki beteg lettem és felvettem a kapcsolatot a nagy khánnal.A többi már történelem.
Összeszedtem néhányat a legbénább szövetségi lapok közül(V3).Egyszer már nyitottam egy topicot ezeknek az Illuban,de mire a többiek végigolvasták,annyira lepusztultak az agysejtjeik,h rövid időn belül törölni kellett.


Szövetség - Paradise City
TaglistaSzövetségi toplista
Paradise City
Horda: Gyémánt


Lélekkút: 1.498 / 1.498
Tagfelvétel van


SZABÁLYZAT

Nem támadjuk egymást

Hétvégén kell adót fizetni, szintenként 100 LE-t
-------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------

Szövetség - Démonokvilága
TaglistaSzövetségi toplista
Démonokvilága
Horda: Gyémánt
Ide csak Démonok és barátok jelentkezzenek!

A szövetséget Vész herceg alapította, a démonmester. Mi kicsinálunk embereket és egy jót mulatunk ha kell.Ha a szövetségből valakivel is kitolsz akkor szívni fogod. Más szövetséggel kötünk szövetséget illetve MNT-t. És természetesen ha valaki beakar lépni lépjen. De csak ha fejlődik...

De,hogy a klán fejlödjön belépéskor min 100 lélekenergia befizetés ne feled ez neked jo a te klánod fejlödik nem másé
-------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------

Szövetség - WoW: Imádjuk az Orkokaat!
TaglistaSzövetségi toplista
WoW: Imádjuk az Orkokaat!
Horda: Rubin
Ez egy orkokkal foglalkozó szövetség!
Minél több tagot várunk!Adó nincs,azzal adóztok hogy benne vagytok a szövetségbe és együtt harcoltok a Hordáért!
-------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------

Szövetség - sutogok
TaglistaSzövetségi toplista
sutogok
Horda: Gyémánt
ide csak profijöjön
-------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------

Szövetség - a HŐSÖK felbonthatatlan szövetsége
TaglistaSzövetségi toplista
a HŐSÖK felbonthatatlan szövetsége
Horda: Gyémánt
Mivel elöször csináltam szövetséget ezért csak azt irom le amit took: a belépéshez a minimum szint 2, ezen kivül csak egy feltétel van csak gyémánthordások léphetnek be enyi mindenki érezze jol magát cél a legjobbá válás tagsági feltétel már mindent leirtam elenség a rubint a zafir és a smaragdosok lépj be és nem bánod meg már ha nem akarsz a legjobbak közt lenni
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------

Szövetség - Heroes
TaglistaSzövetségi toplista
Heroes
Horda: Gyémánt
Ez egy jó szövetség lesz ha csatlakoznak hozzám.(majd később reménykedem hozzánk.)
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------

Szövetség - repperek
TaglistaSzövetségi toplista
repperek
Horda: Gyémánt
aki repper anak itt a helye. adó nincs (de de jó lenne amikor van sok lélekenergiád akkor tehetsz be!) nem támadjuk egymást és nem licitáljuk túl egymást.
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------

Szövetség - akik a végzetúrt szolgálják!
TaglistaSzövetségi toplista
akik a végzetúrt szolgálják!
Horda: Gyémánt
Sziasztok! ide, érdemes belépni mert itt sztem mindenki a végzetúrat szolgálja! háh, úhy hogy LÉPJETEK BE SZTEM!
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------

Ezen baszartam.

Szövetség - Vesztesek
TaglistaSzövetségi toplista
Vesztesek
Horda: Gyémánt
Minden nyomoroncot várok, világ bénái egyesüljünk!
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------

Szövetség - harifucker
TaglistaSzövetségi toplista
harifucker
Horda: Smaragd
SZERINTEM MINDENKINEK SZÉZ LESZ VÁGVA AZ ARCA !
STB..
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------

Szövetség - Killer girl
TaglistaSzövetségi toplista
Killer girl
Horda: Gyémánt
Ezek itt a gyilkos nők szövetsége.
Itt mi jobbak vagyunk mindenkinél
és a rossz a gonosz oldalán állunk!

Lépj be ha te is killer-nek érzed magad!
-------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------

Szövetség - ideg betegek
TaglistaSzövetségi toplista
ideg betegek
Horda: Smaragd
gyors gyilok azt kész
-------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------

Szövetség - legyőzhetetlen klán
TaglistaSzövetségi toplista
legyőzhetetlen klán
Horda: Gyémánt
ez a szövetség nagyon jól megismerkedik majd egymással beszélgetünk nevetünk jól érezzük magunkat.
boldogan várok mindenkit mindegy hányas a szinted beléphetsz a szövibe.
Szeretettel várok mindenkit.

Mindenkinek kell építeni mind1 mitépítessz de hetente kell építeni.Lehet nyugodtan vicceket írni .
-------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------

Szövetség - kkirályok királya
TaglistaSzövetségi toplista
kkirályok királya
Horda: Smaragd
nagyon szeretnék társakat!!!!
ja és léccy lépjetek be
-------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------

Szövetség - Agresszív Törpék Szövetsége/ATSZ/
TaglistaSzövetségi toplista
Agresszív Törpék Szövetsége/ATSZ/
Horda: Rubin
AKtív légy, normális és lány!
Minden érdeklődőt várok! Itt kicsit nyugisabb legyél, ne annyira harcos! Azért azt díjaznám, ha megvédenéd magad!
-------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------
Dátum: 2009.11.01. 21:40:51
Mindenki monnyon le!
Nem kell a találkozóra szamuráj bemutató,majd lesz helyette pankráció,ahol leverhetitek egymást.
Az első sorból fogom nézni popcornnal a kezemben.

Wildrose!
Stílusod szellemes és kellemes.

Abba ne hagyjátok egymás oltogatását,mert még behal a topic.

Na csá gyíkok,én léptem.(Cartman)
Dátum: 2009.10.21. 23:02:30
Impopo,Hercegnő,Pumur2.Sztem nem olyan nehéz ezt a 3 nevet észben tartani.Még cavinton sem kell hozzá.Pedig nekem is napról-napra pusztulnak az agysejtjeim.Ne bonyolítsuk már túl ezt enniyre.Vagy,ahogy Impopo is írta,ott a monitor.Mindig szem előtt van.
Dátum: 2009.04.23. 22:43:20
FIREFOX-szal.

És pont a lépjen állatod szintet 5 alkalommal küldetés csinálom.Kissé ki vok akadva.
Dátum: 2009.04.23. 22:16:32
Egy elég érdekes,ámde baromi bosszantó dolog történt velem az imént.2 állatom VOLT(8.szintű csápember,2.szintű Gyíkmágus)Elkezdtem gyógyítani a Gyíkmágust,mire a Csápember egyszerűen ELTÜNT.Ez most mi???

ui:Még VÉLETLENÜL sem engedtem el ,vagy sajtoltam ki.
Oldal: 123