Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tseby dr akula

Dátum: 2012.01.07. 00:09:40
Superego sürgősen keresse fel orvosát, gyógyszerészét!
Kissé zavaros eme iromány amit idefirkantott.......
Dátum: 2012.01.03. 18:08:58
Idézet: Miklós - 2012.01.03. 17:40:32

Plusz díjak: ok megnézzük, lehet-e még vmivel bőviteni, megfontoljuk a rablás agyart is.


Rablás agyara ellen egyedül Birka tiltakozik, de a fórumon eddig a többség azon a véleményen volt, ha már bekerült, akkor szerezhesse meg más is.

Valami gyengített inspirátor ami nem add pkuszt az inspirátorosoknak is bekerülhetne a játékba, akár pp regen gyorsító tárgy is jöhet. a csp ill. pp regen tárgyak a játék gyorsulását eredményezik ezáltal nőne a bevételetek

Idézet: Miklós - 2012.01.03. 17:40:32

Medál dijazások: ezzel kapcsolatban még nem született döntés.


Toplistásoknak ki lehetne valami különlegeset találni.
pld: top 10 nyertes csata: +5 krit vari (a xenó harcmedál párja lehetne)
top10 italos: +5% a gyógyitalok hatékonyságára ( csak 10 ember kapná világonként és baromi sok LE-be kerül a topba kerülni elötő event alapján, így nem tartom tápnak).
Dátum: 2012.01.03. 17:21:26
az hogy a segítő kezesek ütnek rám kritikusat, meg én is rájuk, az mikor lesz végre javítva? lesz-e egyáltalán?

Lesújtasz ellenfeledre. Mészáros 661 pontnyit sérült. Kritikus sebzés!
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Mészáros megpróbál oldalról támadni. 743 pontnyit sebzett rajtad. Kritikus sebzés!
Dátum: 2011.12.29. 19:44:02
Idézet: Miklós - 2011.12.28. 23:39:16
A túlzottan magas felső sávú többkulcsos adó ott hasal el, hogy gyakorlatban nincs értelme. A közalkalmazottaknál tökmind1, hogy mekkora az adó, az állam a pénzt az egyik zsebéből átteszi a másikba, nem keletkezik plusz adóbevétel.


egy kis mateklecke:

Kiss jóska keres 1misi bruttót abból kézhezkap a 16%-os adóval meg a cullanggal 700 ezret. Állam bácsinak az adó ugye nem számít de kipenget 700k ft-ot.
viszont 32%-os adónál is marad a zsebében az adó de csak 450 ezret penget Kiss Jóskának.

szóval kurvára nem mindegy a közalkalmazotti szférában sem az hogy mennyi az adókulcs.
Dátum: 2011.12.28. 16:27:12
winnie kb 2 éve törölt....... szerintem nem olvassa ezt, sorozatjunkien szólja le a kedvenc sorozataimat már csak.
Dátum: 2011.12.27. 10:49:03
Szintlépésenként a portyásoknak portyaital, a gyógyitalt vedelőknek meg vadászital, ez tényleg nem táp, de valami, IDE VELE!
Dátum: 2011.12.27. 00:09:48
Idézet: Melinda1969 - 2011.12.26. 19:34:12
Sziasztok.V3-on játszom,és ha valakinek kell,akkor egy ezüstös cuccot tudok ajándékozni mivel nincs kinek odaadjam de ha már megvan akkor ne ússzon el.


Én megköszönnék egy szerencsét olcsosító relikviát.
Tseby dr akula
(1749)
Dátum: 2011.12.27. 00:05:44
Bumburnyák, kimaradt, hogy a toplistásokra gondoltam. Az előző eventen én voltam a topgyilkos és ugyanazt a vackot kaptam, lehetne a xenó harmedálhoz hasonlóan kufár harcmedál vagy valami.

Lan, ha fizetek valamiért, akkor hadd cseszegessem őket
Dátum: 2011.12.26. 22:40:09
Érdekelne, hogy az elözővel ellentétben most lehetne-e olyan hogy a toplistán a csatáknál, csak az általam indított győzelmeket számolná, és a bejövőket most nem, mert ez visszaélésre adhat lehetőséget.
Másik dolog a jutalom medálról kéne ötletelni, az elözőről már van 2 amiből a második semmit se ér, egy 3. megint nem érne semmit, valami új medál jöhetne.
Az elöző kufárcsata event toplistáját meg nem igaz hogy nem lehet elmenteni, nem hinném hogy a szeró attól állna meg, és leprogramozása se lehet nagy ügy, ellenben aki toplistás volt annak örömteli lehet a dicsőségfalon tovább csücsülni minthogy eljön a következő ismétlése az eventnek.
Dátum: 2011.12.24. 12:02:46
wazze, nem lehet felfelé ütésre átallítani a portyapontokat, a fenébe

azóta megvan hogy kell, thxtoBiri

http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=portyazas&sub=portyapontok
Dátum: 2011.12.24. 09:15:36
Boldog Karácsonyt! (2011-12-24)
Végzetúr karácsony Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Békés Boldog Új Esztendőt kívánunk minden Végzetúrnak és Végezetúrnőnek! Az ünnepek alatt December 24-27. között a lélekkufár a gyógyitalokat és varázsitalokat jelentős kedvezménnyel árulja, továbbá 24-én déltől 25-én délig a Végzeturak nem fognak portyázni, aki akar, békében, nyugalomban fejlődhet ez idő alatt. Az állatok morálja sem csökken ebben a 24 órában.
Dec. 24. és január 2. között az élő ügyfélszolgálat (live chat) nem üzemel, és a játék fejlesztése is szünetelni fog, viszont az emailekre ez időszakban is válaszolni fogunk (ha nem is feltétlenül azonnal). A postai csekken küldött pénzek csak jan. 2-án kerülnek beírásra (de az őskőakcióban nyert tárgyakat mindenki megkapja majd, aki a határidőn belül fizetett), de az utalásokat a két ünnep között is feldolgozzunk.
Jó pihenés kívánunk!
Ha v3-as vagy akkor szopás, ha nem akkor csak a rosszul kijelzés áldozata vagy, de a békés világon nem csk rosszul számol hanem bukod is a LE-t.....
Csak egy a gond v3-on akármit scriptelünk amíg a prémesek leszívásvédelmét be nem kapcsolják, tökmindegy mit ír ki......Ki tudja mióta mehet ez így?
Nem csak a kijelzéssel van bajom, hanem főleg azzal, hogy érthetetlen módon adja-veszi a LE-t.

A konkrét csatámat nézve, csatajelentés alapján összeadva +1147 LE, behos eredmény szerint +7 LE, A LE számlálóm szerint meg +65 LE volt.......
Valaki tapasztalt még ilyet vagy csak én vagyok bugos?

http://vilag3.vegzetur.hu/index.php? m=nyilvanos_csataleiras&csata=tsebydr_akula_vegzetur_online_jatek_111903586_csat aja

nálam azt írja ki: A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 565 (+7) lélekenergiát., de ha utánnaszámolsz, ne adj isten portyaelemző scriptet is használsz, akkor kiderül hogy az a +7 igazából +1147 kéne hogy legyen, de a poén az hogy kerek 2 milla LE-vel álltam a támadás előtt és 1999500 LE maradt nálam ami ugye -500, ami a számok alapján még a +7-el se jöhetne ki mivel +65-öt feltételez. Ezt magyarázza meg nekem valaki.

Fecsu jól jelezted, lemaradt egy szám, de nem a 0 hanem egy 9-es, javítva.
Dátum: 2011.12.23. 13:08:53
Íme a konkrét példa:

http://vilag3.vegzetur.hu/index.php? m=nyilvanos_csataleiras&csata=tsebydr_akula_vegzetur_online_jatek_111903586_csat aja

nálam azt írja ki: A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 565 (+7) lélekenergiát., de ha utánnaszámolsz, ne adj isten portyaelemző scriptet is használsz, akkor kiderül hogy az a +7 igazából +1147 kéne hogy legyen, de a poén az hogy kerek 2 milla LE-vel álltam a támadás előtt és 1999500 LE maradt nálam ami ugye -500, ami a számok alapján még a +7-el se jöhetne ki mivel +65-öt feltételez. Ezt magyarázza meg nekem valaki.
Dátum: 2011.12.23. 12:43:06
Nemcsak hogy rosszul írja ki, de a rossz számolás után is kapom a LE-t!
Dátum: 2011.12.23. 11:20:56
V3-on, nem jól számol a LE szívás számláló.
kérem a javítását, vagy legyen kikapcsolható ez a szolgáltatás.
A LE szívás kijelzésnél még finomítani kell Baratynak, van hogy müxik, van hogy nem, szerintem a prémet nem veszi figyelembe:
Dátum: 2011.12.21. 20:43:36
Köszi, de akkor inkább nem, jól érzem magam a lovagoknál, pedig fél éve még ez elképzelhetetlen lett volna hogy viharos legyek.