Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viskos

Dátum: 2011.03.15. 22:28:31
Idézet: Tigrisnyul - 2011.03.15. 21:06:53

Keresem azt az admint aki a négy nap alatt nem is ült számítógép közelében sem. Tegyék fel a kezüket! Köszönöm!

Keresem azt az admint, aki szoftverhibákat szokott javítani ügyeleti időben a fejlesztők helyett.
Dátum: 2011.03.15. 19:26:37
Idézet: Hatsepsut - 2011.03.15. 14:54:10
Az ünnepi szünet miatt sajnos csak most vettük észre a hibát. Hamarosan kijavítjuk, de a hiba miatt a határidőt egy nappal meghosszabbítjuk.


A hiba még mindig fent áll. Szerintem inkább 2 napot adjatok és korrigáljátok reggel, ha érdemes és lehetséges.
Dátum: 2011.03.15. 19:22:54
Idézet: Hype - 2011.03.15. 16:18:56
Mostanában tényleg nincs a helyzet magaslatán a support. Az még hagyján ha ez lenne az első eset, de a kvíz-olimpia már kb. 1-2 hónapja nem bír időben elindulni, csak eddig legfeljebb csak az éjszakai baglyok vették ezt észre. Értem én, hogy hosszú hétvége van, de azért valamelyik moderátornak napi egyszer illene felnéznie.


Ugyan minek néznének fel? Pihenőnap nekik, elutaztak, nem dolgoznak. Te sem dolgozol. Majd szerdán megnézik, hogy mi volt és ha kell korrigálják. Ha meg nem kell, akkor lesz olimpia 2 hét múlva. Nem fog összedőlni a világ egy kihagyott olimpia miatt.
Mi az, hogy időben elinduljon az olimpia? Te mindig indulás után pár órán belül tudod csak kitölteni, hogy probléma neked?
Dátum: 2011.03.14. 06:53:00
Ez csúnya volt, hogy tegnap este 10-kor még szó nem volt róla, hogy olimpia lesz, ma reggel meg már zajlik.
Dátum: 2011.03.13. 13:04:03
Idézet: LanMaffia - 2011.03.12. 17:06:20
Csak azért hogy biztos legyek... ez most az a játék hogy fizess fizess fizess és kapsz megaesszenciát, aki meg nem fizet az így járt? Mert nagyon úgy néz ki.


Mint mindenben az őköves cuccok jobbak. Az ősköves kényelmi funkcióval kényelmesebb és az ősköves sajtoló cuccokkal esszencia is több esik. Ha több megaesszenciát akarsz akkor fizess. Őskőért nem tudsz esszenciát venni, csak lehetőséget, úgyhogy erős a kijelentésed, hogy pénzért kapni megaesszenciát. Majd ha te is 120-nál több ismételhető küldetést csinálsz meg egy hónapban, akkor neked is sok megaesszenciád lesz. Ahhoz pedig fizetned kell.
Dátum: 2011.03.09. 20:33:07
Nekem 719 vadászat egy szintlépés. Kb. 100 szinttel vagyok nálad magasabban. Milyen szerencse, hogy meg se érzek 400 vadászatot. A wiki szerint neked 3562 pont kell a szintlépéshez és 17 tp-t kapsz egy vadászatért. Ez 209 vadászat.
Ha 23 tp-t kapsz egy vadászatért, akkor van +tp -s cuccod ami egy póknak nem célravezető.
Dátum: 2011.03.07. 00:14:01
Ha van 200 csatám és hirtelen minden célpontom belép a mostani csoportomba és esélyem nincs az event végéig elérni a 400 csatát még akkor sem, ha átlépek másik csapatba, akkor a nyílvános káromkodáson kívül lesz más kompenzációs lehetőségem?

Ha ez az igen valósznínű esemény bekövetkezik , akkor ugye vagy az elején történt a dolog, és te is átlépsz, és meglesznek a győzelmeid, vagy a végén történik, és peched van, mert 50 ember csak azért, hogy megszivasson téged, kinullázta a saját győzelmeit is


Hát esetemben 8 ember lesz kb. ütőtávon belül 2 hét múlva, amiből 3 ember szövetségi társ egy meg valószínűtlen, hogy elérjen 100 győzelmet. 50 ember mellett fel sem merülne bennem ez a probléma.
Igazad van a nullázással kapcsolatban. 4 emberről el tudom képzelni, hogy célpontot akar majd és nem fordul elő, hogy nem lesz kit ütni, mert 400 győzelmet akarnak majd.
Szerintem akinek nincs esélye megnyerni napi 5 portyát, az nem lesz motivált, hogy benevezzen célpontnak.
Dátum: 2011.03.04. 23:12:49
Normál KH lesz az event alatt, vagy csak eventklónozott KH lesz?
Mi az event vége kritérium? Fixen 3 hét adott nap délelőtt 10:00?
Ahhoz, hogy kapjak jutalmat csapatgyőzelem -100 fölött kell lennem. Ahhoz, hogy a legjobb jutalmat kapjam kell 400 győzelem. Tehát aki győzelemre hajt az legalább 400-at csatázik. Mondjuk 100 játékos ellen és 300 KH ellen. 10 játékosnál már ez 1000 csata. Akkor nekem több, mint 900 csata kell, hogy jutalmat kapjak? Vagy rosszul értem és ha győz a csapatom, akkor 400 helyett elég a 300 győzelem az arany fokozathoz? Nekem ez a második azt mutatja, hogy a jutalmazás támogatja a potyautasokat.
A LE és TP nem világos. Az EH-nak jobb lesz a LE/tp aránya?
Ha a célpontjaim is ugyanoda neveznek, mint én, akkor a klónjaik is. Két dolgot tehetek. Átállok másik csapatba és vágom őket, mint a répát, meg ők is engem (one man army). Vagy megvárom amíg más valaki lép át. Ha jól értem kufárfüggetlen a jutalomválasztás, tehát tök mindegy ki győz, mindenki esélyes a fejlődés arany övére.
Annak az embernek aki átlép másik csapatba mi lesz a csapat számára elért játékos elleni győzelemszámával? Marad, átviszi, törlődik?
Tehát eventes támadás miatt nem lehet LE-t veszíteni. És mi van akkor, ha valaki preventoripikuszt vagy mit visel és győz mikor megtámadják? Vagy eventes csata bukás mindenkinek 0 LE, 0 tp ettől függetlenül?
Mennyi lesz az eventes fix LE/tp arány?
Eventes csatánál fog működni a szkarabeusz?
Ha eventes csatában megtámadom a szövetségi társamat és naponta kinyírom az összes állatát merő versenyszellemből, majd kidobnak a szövetségből nem megfelelő viselkedésem miatt, akkor utána ingyen vissza lehet majd menni az event után?
Lehet majd hadat üzenni a másik lélekkufár szövetségnek a háború szabályai szerint némi plusz szövetségi bevételért?
Ha katakombába megyek a klónom is elvonul katakombába?
Ha láthatatlan leszek a klónom is láthatatlanná válik?
Milyen gyakran klónozódnak újra a KH párok az event ideje alatt?
Indíthatok normál portyát, ha beneveztem az eseményre? Ki ellen? (Mondjuk mert nincs eseménypontom.)
Meg lehet majd támadni a kufárok vezetőjét (vagy a klónját), mint a Xeno anyakirálynőt?
Lehet majd kihívást csinálni az event alatt?
Az eventklón KH-k fognak VP-t égetni? 5. szinten is?
Mindenki mindig 100%-os lesz, mint a rendes háború alatt is?
LE szívás büntetés ugyanúgy lesz az eventklón KH-ra, mint a jelenlegi KH-ra?
Ha van 200 csatám és hirtelen minden célpontom belép a mostani csoportomba és esélyem nincs az event végéig elérni a 400 csatát még akkor sem, ha átlépek másik csapatba, akkor a nyílvános káromkodáson kívül lesz más kompenzációs lehetőségem?
Ha láthatatlanul vadászok azért mennyi eseménypont jár?
800 támadásnyi eseménypontot összeszedni tartalékolás nélkül kb. 16 nap. 3 hét alatt ebből meglehet a 400 győzelem. Ez ok.
A POK-ok kedvéért lehet kapni eseménypontot térkapuzásért? 21 nap alatt az 126 eseménypont.
A sebkötözési szabályok maradnak? Pld. ha túl alacsony szintű a fegyverem, akkor nem működik.
Az egyéni győzelmi toplistáról is törlődik az eddig elért eredmény csapatváltás után?
Lehet majd látni ki melyik csoporthoz tartozik?

Javaslom, hogy tegyetek be csak event ideje alatt elérhető AF képességet, ami az eseményen belüli portyákra van hatással, pld. javítja a LE/tp arányt vagy a kinyerhető LE-t, vagy a győzelmi esélyeket, vagy szerezhető eseménypontokat, támadási sűrűséget, stb. Természetesen AF pont mellett eseménypont is kellene a fejlesztéshez.
Kérek kijelzést a portya ablakban, hogy az adott célpont melyik eventcsoporthoz tartozik, vagy eventen kívüli-e.
Egyéni győzelmi toplista lehetne az alapján is, hogy legtöbb legyőzött játékos. Kvázi ki járult hozzá a legnagyobb mértékben a csapata sikeréhez.
Lehetne olyan jutalom, ami olyan vadászós lánc, ami csak HT bónusszal adódik össze?
+1 fokozatú díj (mittomén platina mondjuk) 1200 csata fölött? Ez elvileg teljesíthető, ha valaki nem vált csapatot, mindig nyer és folyamatosan támad. Kb. majdani győzelmi toplista első 100 esélyes rá. Ha csapatot vált jön a nullázás.
Javaslat: Az event ideje alatt az aktuális győzelmi szám függvényében (200, 300, 400) megkapni cuccvásárlásra az 1,2,3% kufár kedvezményt, ha a csapat nem az utolsó helyezett jelenleg. A kereskedő ezzel motiválja híveit a részvételre.
Dátum: 2011.03.03. 15:04:40
Idézet: Craslorg - 2011.03.03. 14:23:06
2-4 nap alatt regenerálódnak az eltűnés után.

Valami miatt úgy emlékeztem, hogy ezt lecsökkentették 1-3 napra.
Dátum: 2011.03.03. 13:09:28
Harmadik napja nincs KH. Az még belefér a szabályok szerint?
Dátum: 2011.03.01. 23:41:10
Egy óra alatt 7 háborút nyertek meg? Mester, taníts!
Dátum: 2011.03.01. 15:37:00
Ma, 13:00 A Kristály Szövetség vereséget szenvedett, és elmenekült!
Ma, 12:00 Megkezdődött a kristály horda inváziója!

Ezek meg mitől ijedtek meg ennyire?
Dátum: 2011.02.22. 12:53:48
Idézet: Truth80 - 2011.02.22. 12:49:53
V3-on elhullott az utolsó is végre.

Kicsit még bírhatta volna...
Küldetés állapota: Eddig 47 győzelmet arattál.
Nézhetek valami alternatíva után. Végetért a jó világ...
Dátum: 2011.02.19. 21:00:05
Idézet: LanMaffia - 2011.02.19. 14:10:49
Na oké, nekem van egy Lélekorzóm nyakláncként (15%), meg egy Üvergyűrűm (12%), pár entitás múlva meglesz a szürke lélekrabló ha minden igaz.

Ebben a konkrét esetben mi a helyes választás? Eléggé belekavarodtam most ebbe


Úgy emlékszem kettő kristályt kapsz. Egyiket belevághatod a lélekorzóba, másikat meg majd a szürkébe.
Nyakláncból a Questor, később meg a szommeraxtanusz vagy mi lesz a nyerő. Ott tervezhetnél kapásból egy cserét.
100. szint fölött már csak nagyon keveset számít, hogy mennyi tulajdonságot ad egy tárgy. Talán az IQ az egyetlen kivétel. Csak az számít milyen extra bónuszokat ad. Ebből pedig a lélekszívás a leghasználhatóbb. Szóval 100+ szinten csak az számít mennyi a lélekszívásod. Olyan 160. szint fölött meg sokat számít majd az is mennyi a lélekszívás védelmed, főleg a 65% -os LE szívó varázslatoknál, amikor már a varázslatsebzés is 20000 fölött van. Más bónusznak nem látom értelmét. A varázslat LE szívásánál az a jó, hogy ha nem talál be, akkor LE szívás sincs.
Dátum: 2011.02.19. 14:00:07
Nekem nagyon tetszik ez az event. Jól lehet vele küldetésezni, pörgetni az ismételhetőket. Gyors a vadászat, nem kell órákat taktikáznom miatta. Kényelmes küldetés tempóban is 1000 csata fölött vagyok. Lehet érte még jutalmat is kapni.
Kár, hogy a mostani tempóban csak 2 hét múlva hal meg minden királynő...
Dátum: 2011.02.19. 13:48:28
Idézet: LanMaffia - 2011.02.19. 11:25:14
Kérdés: gyűrűbe vagy nyakláncba éri meg inkább fókuszkristályt választani? Miért?


Szürke lélekrablóba kell tenni, ami gyűrű. Jó darabig nem lesz nála jobb. Én még a 130. szintű entitás kincstáblán sem találtam olyat amire lecserélném.
Dátum: 2011.02.18. 14:58:52
V3 -on is volt Xeno feltámadás.
Dátum: 2011.02.12. 16:04:55
Hát igen, a legkisebbek elég hatékonyan fogják meg a sebzést. A két legkisebb királynő hamarosan megint 100%-os lesz V3-on. Azt hittem ez inkább a 0% irányába fog mozdulni...
Dátum: 2011.02.09. 07:19:58
Idézet: Angel1721 - 2011.02.09. 06:59:37
Az lenne a kérdésem, hogy ha a szintemen lévő traumaturgikus csapdát beépítjük, akkor annál is érvényes a felsőbb szintűeknek való segítés?


Igen.
Dátum: 2011.02.09. 07:19:30
Idézet: Lanmandragoran - 2011.02.08. 22:26:38
Ellent kell mondjak, v3-on viszont 1%-on belül vagyunk, és folyamatosan csökken 0,01-0,03%-ával. 8 körül még 1,5%-nál állt.

Viszont brutális az ép-je. Direkt figyeltem, a mai állapot szerint, 0,01% az minimum 30k ÉP, vagyis valamivel kevesebb mint 3M élete lehet hátra, pedig a százalék már a béka popója alatt leledzik.


Vagy másodpercenként regenerálódik, vagy rányomták a sebzéscsökkentőt, vagy az életét vitték fel 34 millióról 700 millió fölé, de kihívás lesz leverni...