Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viskos

Dátum: 2013.06.14. 14:08:10
V3-as Heparni http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=1457 nevű karakterem továbbra is gazdát keres, lásd http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,817.0#hsz20.
172. szint, jelenleg mindenkit legyőz, nem farmolja senki, harmadik legnagyobb TÖ, stb.
Ajánlatokat várok üzenetben még a találkozóig. A találkozó elején lehet személyesen is beszélni velem, meg tudod nézni a karaktert is, átadást el tudjuk ott is rendezni.

A karakter megtalálta a új gazdáját. További ajánlatokra nincs szükség.
A háborúban minden ellenfél 100%-os. Ez nagyon jó dolog, mert ilyenkor a KH-ból a max LE-t lehet kiszívni. Mivel a KH tagjai üzemszerűen 20% és 60% között vannak, többnyire nincs belőlük LE szívás, mert lekorlátozza a % a kiszedhető LE mennyiséget. Háborúban nincs ilyen korlát, úgyhogy a 100%-os működés maradjon még akkor is, ha a kijelzés szerint majd 20%-os lesz.
Tapasztalatom szerint V3-on a KH-n mindig végigmegy a 7 csatakör, akkor is, ha 20%-os az ellenfél.
A szlovákon csak a nagyon erős (általában 100%-os) ellenfeleken megy végig mindig a 7 csatakör. A gyengébbeken még 100%-os esetben sem megy mindig végig. Hiába nem támadták, ő azért támad. Van 20k ÉP-je, abból elbukik 10k-t, akkor marad 10k, osszam be. Ha vakító fénnyel megyek, akkor mindig végigmegy a csata, de időnként bukom is a csatát, ami miatt nem éri meg optimalizálni a 60 kritikusos küldetést.
Dátum: 2013.05.09. 21:29:25
Most akkor bármilyen epikus ládát beválthatok pechpontra, vagy csak azt, amit a szerencsekeréken nyertem?
Dátum: 2013.05.09. 09:21:36
Idézet: Alendaar - 2013.05.07. 16:00:31
Idézet: Viskos - 2013.05.07. 14:05:46
Lehessen eladni platináért azt, amit lehet venni platináért:
- relikviakupon
- portya ital
- vadászat ital
- térkapu stimulátor
- ...


De csak a kufárnak, ugye?

Igen, vagy Lady Napistennek, vagy Lord Miklósnak, de nem lesz platina tőzsde, hogy adok 10 platinát a portya italodért.
Dátum: 2013.05.09. 09:17:39
Idézet: Truth80 - 2013.05.07. 14:48:20
Idézet: Viskos - 2013.05.07. 14:05:46
- ma nem használok csp-t egyáltalán semmire (1 platina)
- ma nem használok pp-t egyáltalán semmire (1 platina)


Ez biztosan nagyon rossz otlet. Inaktivitashoz vezethet a tapolasi kenyszer miatt.
Ez egy paradoxon, már ne haragudj. Azért nem játszol, mert tápolási kényszered van? Inkább pihensz egy napot és gyűjtesz egy platinát, minthogy pörgetnéd a szerencsekereket, gyűjtenéd a LE-t a kínzókamrából, támadnád az entitást, stb.? Ha járna három platina azért, hogy egyáltalán be sem lépsz, akkor 3 hónapig be sem lépnél, mert épp tápolsz?
Dátum: 2013.05.09. 09:12:53
Idézet: Miklós - 2013.05.08. 20:46:30
Kizárólag csakis a mindenki által haszontalannak ítélt, túlhalmozott erőforrásokat lehet majd átváltani. ... Amit ugyan nem hasznos, de már most is lehet átváltani valamire, ami hasznos (tönkrement relik: LE, nagyobb fókuszkristály: aranydukát) azt szintén nincs érteme másra is váltani.

Olyan nincs, hogy mindenki által haszontalan és túlhalmozott egy erőforrás. Nekem sok lélekgyémántom van, másoknak szintén sok van, de tudok olyanról, akinek kevés van és küzd, hogy tudjon eleget gyűjteni. A sisakszilánk ugyan ez. Nem mindenki gyűjt napi 31-et. Ha valaki csak portyázik, az csak napi 1 szilánk. Ha valaki pörgeti a kereket, akkor sok támadás itala van. Ha nem pörgeti, akkor kevés támadás itala van. Miért más, ha lélekgyémántot akarok átváltani, mint ha nagyobb fókuszkristályt akarok átváltani?

Idézet: Miklós - 2013.05.08. 20:46:30
Az AHban egyébként régóta szeretnék én is egy "eladom az összes szemetet aranydukátért" gombot, csak még nem jutott rá sajnos idő.

Ez egy fantasztikus nehezítő funkció lenne, hogy a 80 dukát gyűjtős templomi küldetést még nehezebb legyen megcsinálni. Olyan, mint a kristálypontnál. 300-at meginni nem lehet, csak az összeset együtt. A kettő közt az a különbség, hogy lehet venni kristályitalt a boltban, térkapus cuccot pedig nem. A másik pedig, hogy mi az, hogy szemét? Olyannak lenne inkább értelme, hogy egy adott tárgyból ha van több, akkor a nálam lévő mennyiség -1 db-ot eladok. Tehát ha van nálam 17 mithril gyűrű, akkor eladok belőle 16 db-ot egy gombnyomással. Ha pedig az utolsó mithril gyűrűt akarom eladni, akkor arra ott a mostani gomb.
Dátum: 2013.05.08. 11:13:21
A pilon aktiválásért kapott azonnali jutalmat befolyásolja valami?
Dátum: 2013.05.07. 14:05:46
Ha már a napi termelés előkerült, mint platina egyenérték, akkor javaslok pár platinára váltható dolgot cenzúra nélkül:
- manakonstrukció (napi alkalom = 1 platina)
- sisakszilánk (15 szilánk = 1 platina)
- dukát (5 dukát = 1 platina)
- ősdrágakő (darabja 1 platina)
- szubplazma (3 db = 1 platina)
- nagyobb térkapus fókusz (3db = 1 platina)
- tönkrement relikvia (3db = 1 platina)
- ma nem használok csp-t egyáltalán semmire (1 platina)
- ma nem használok pp-t egyáltalán semmire (1 platina)
- szerencse (1 szerencse = 1 platina)
- templomi zsákos jutalom helyett 1 platina
- Szintfeladat jutalma legyen +1 platina

Lehessen eladni platináért azt, amit lehet venni platináért:
- relikviakupon
- portya ital
- vadászat ital
- térkapu stimulátor
- ...
Dátum: 2013.05.06. 15:05:50
Idézet: Miklós - 2013.05.06. 13:59:45
Amiket beígértem:
- a landragór csaták számitanak vadászatnak a feladatoknál (és akkor a templomnál is)

A szövetségi küldetésnél vadászatnak számít?
Dátum: 2013.05.03. 23:09:05
Nem tudom mi lesz az a csoda, amitől megjavul a portyalista, de nincsenek túl nagy reményeim. Ha mégis megjavulna, akkor hamarább fog kiderülni, hogy nincs kit támadni.
A topban azért vannak még játékosok, mert vannak klónok. Ha nem lennének klónok, akkor nem lenne már játékos. Lenne, aki kapna egy nap 30 támadást hónapokon keresztül. Játék élmény 0.
Minden pvp játékban 0-hoz konvergálnak a célpontok egy idő után. Egy célpont onnantól szűnik meg célpont lenni, hogy töröl, vagy nem éri meg támadni. Ha van 4 támadó és 4 célpont, akkor az ideális eloszlásban napi 45 bejövő támadás a 4 célpontnak fejenként, míg a támadónak csupán 11 kimenő támadás naponta fejenként. Ha 3 óránként 5x lehet valakit megütni, akkor a 45 bejövő támadáshoz 9 órányi tiszta játékidő kell minimum. Ezen nem segít semmilyen fejlettségű portyalista.
Dátum: 2013.03.30. 21:59:53
Mi fog történni? Én nem megyek sehová. Ha jön mellém egy pók, akkor majd megtámad naponta 15x én pedig még annyit sem fogok játszani, mint eddig. Elköltöznek azok, akiket eddig támadtam? Megint csak csökken a játékidőm. Mellém költözik több célpont, akiket le tudok győzni? Hamarább megvannak a küldetések, szintén csökken a játékidőm. Átköltözik a teljes szövetség másik szerverre? Minek, nem lehet átvinni az épületeket. Ezen kívül jól megvagyok azzal, hogy a V3-on nem lehet komolyat rabolni.
Bárhogy is nézem, én csak jól járok a költözési lehetőséggel.
Dátum: 2013.03.28. 17:39:26
Abban igazatok van, hogy elvben ezt a formáját lehetne legalizálni a "multizásnak". Vagyis programból tiltani, hogy ha több karaktered van, akkor támadják egymást és azonos szövetségbe lépjenek. Ha valaha mégis szükség lesz világösszevonásra, akkor erre kitalálunk majd valamit.

Erre azt tudom reagálni, hogy játszottam már olyan játékkal, ahol programból tiltották, hogy azonos IP-ről játszók között semmilyen kooperáció nem megengedett. Ha esetleg munkahelyről akar valaki belépni a játékba és olyan cégnél dolgozik, ahol ugyan azon IP-vel rendelkező tűzfal mögött ül még másik 1.000 - 100.000 ember, akkor nem csak a kollégákkal nem tud együtt játszani, de lehet, hogy a célpontjáról is kiderül, hogy közös tűzfal mögött ülnek...
A mobilinternetes IP felhasználást nem ismerem, de ott is el tudok képzelni átfedéseket.
Dátum: 2013.03.19. 10:15:43
Ha valaki nem ismerné ezt a működést, akkor leírom, hogy tudjon róla:
Ha csinálsz valamit ami miatt szintet lépsz, akkor automatikusan új feladatsort kapsz. Ez a feladatsor addig nem aktiválódik, amíg be nem mész a Feladatok menübe. Tehát ha pld. elindítasz egy 50-es vadászat csomagot, majd kilépsz és a 3. vadászat után szintet lépsz, akkor a maradék 47 vadászat nem számolódik bele a feladatokba. Mivel van, aki 200 vadászattól már szintet lép jobb, ha figyel erre. Mellesleg az automata sajtolás sem fog beleszámítódni a 10 sajtolós küldetésbe.
Később, lehet változtatunk ezen, hogy akkor is számolja, ha valaki nem megy be ebbe a menübe.
Dátum: 2013.03.15. 21:42:20
Idézet: Lebufe001 - 2013.03.13. 16:25:44
Ha jól értem, akkor a V1, V2, V3 és a V5 2 szerveren fut, de ha mondjuk a francia helyett az a szerver beépült volna harmadiknak a magyar szerverek közé, szerintem gyorsabb lenne a játék
Nem az a kérdés, hogy gyorsabb lett volna-e a játék, hanem az, hogy elég gyorssá vált volna-e számodra? Hogyan definiálod azt, hogy gyors? Reakció 1 mp alatt minden körülmények között? Ezt még a facebook sem tudja, pedig az alatt van pár számítógép. Fogd fel úgy a dolgot, hogy ha a Francia szerver felfut és a Beholdernek marad pénze fejleszteni (mert nem vitte el az egész bevételt a reklám), akkor lesz pénz arra is, hogy gyorsítsanak a magyar szervereken is. Elsősorban nem hardver kérdése a jelentős gyorsulás, hanem architektúra kérdése. Azt megváltoztatni pedig csillagászati összegekbe kerül. Szerintem.
Dátum: 2013.03.13. 10:02:37
Csodálatos volt ez a mai játékélmény. Reggel nem tudtam támadni, mert elérhetetlen volt a szerver, most pedig 7 perc alatt nem ment végig 10 csata...
Dátum: 2013.03.02. 20:37:34
Idézet: Maci - 2013.03.02. 08:05:28
Ha megveszem, és törlöm, lekerül a licit a zeon gyűrűjéről?
Közben letelt a licit. Kár, hogy nem próbáltad ki.
Dátum: 2013.02.28. 23:00:25
Szerver: Világ 3
Karakter: http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=1457
Név: Heparni
Horda: gyémánt
szint: 167
Erő: 654
Támadás: 862
Védekezés: 644
Egészség: 767
IQ: 1101
Mágia: 457
Taumaturgia: 568
Szerencse: 883

Közepesen erős top 9. karakter komoly szándékú leendő tulajdonosnak komoly ellenszolgáltatásért átadó. Ajánlatokkal üzenetben jöhettek.
Tök jó, hogy kivették a LE nyereményt a pirosak közül, most legalább kisebb térkapu stimulátort forgattam, attól legalább nem kapok idegbajt, csak morcos leszek, hogy nem felszerelés. 3 LE után végre valami változatosság.
Dátum: 2013.02.21. 09:39:21
Tegnap megvolt a szokásos lassulás. Este 6-kor 14 kalandot sikerült megcsinálni 20 perc alatt.
Este 8-kor a belépés 40 percig homokórázott, aztán másodjára egy perc alatt belépett. Minden művelet >30mp.
Jó látni, hogy vannak akik lelkesen belevetik magukat az eventbe. Szerencsére csak vadásznom kellett...
Dátum: 2013.02.13. 21:05:26
Idézet: Kelat - 2013.02.13. 16:23:56
Támadj meg és győzz le portyában 3 nálad magasabb szintű végzeturat, vagy legyél a legmagasabb szintű. Enyhén vicces alternatíva. Engem megnevettettet.
És ha Sy Web letiltja a szubplazmát, akkor Wood megszívta. Tényleg vicces alternatíva.