Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Impopo

Dátum: 2009.11.10. 14:13:09
52-es szinten 53-as vezetőkézszég próba? Az hogy jön ki? 70-es szinten kénytelen leszek 40 kristálypontot beáldozni? Nem lehet a szakit max felé tolni!
Dátum: 2009.11.04. 10:31:06
Azt gondoltam, hogy lesz egy két kaland indításnál, de hogy ennyi?!

Nem tudjátok mennyi lett előre elkészítve miklósék által? Iszonyatos munka, és fantázia kellett ennyi kalandhoz! Gratulálok!
Dátum: 2009.10.30. 12:02:16
>> V3 <<
>>> Vérkő Bajnokai szövetség aktív tagokat vár sok üres helyre <<<

Szeretnék egy aktív közösség tagja lenni?
Eléri, vagy meghaladja a karakterem szintje a 40-et?
Nem vetem meg az építkezést, de nem vagyok építész?
Logikusan fejlesztem a karakterem?
Rubin vagyok, vagy épp hordaváltáson gondolkodom?

Ha minden kérdésre igennel válaszolsz, jelentkezz szövetségünkbe!
Dátum: 2009.10.30. 11:05:37
A láthatatlan lélekkufár

Csata - IQ - szubtéri érzékelés - VÉGE
Dátum: 2009.10.30. 09:16:13
Bakker! Tényleg!
Tudtam eddig is, hogy vak vagyok, de hogy ennyire?!

Akkor, ha lehetne, kérem orvosolni a vakságomat
Dátum: 2009.10.30. 09:07:45
Akkor a dögök a ludasak! No, nekik ezt megbocsátom.

De a lélekgyémántok még hiányoznak!
Dátum: 2009.10.30. 08:21:38
Nem tudom hogy kell a wikire beírni, ezért ide rakom.
A titokzatos idegen
Csata - Erő - Kivégzés szaki - Csata - Védekezés - Krit. varázslat (itt elbuktam pedig csak 20-a szintet kért volna )
Dátum: 2009.10.30. 07:23:35
Két küldetést teljesítettem sikeresen, az elsőért 26 a másodikért 64 lélekgyémántot kaptam elvileg, de csak 46 van a kalandok alatt.

A másik a kvíz kérdése. Többször előfordult, hogy levadásztam a 20-as csomagom, de sok esetben az 5. vagy a 6. vadászathoz tette fel a kérdést, ergo 5-6 kimaradt. Nem tulajdonítottam nagy jelentősséget, de tegnap és ma a 40 helyes válaszos küldetést csináltam, és két 20-as vadászat végén csak 38 helyes válaszom volt még. Utánanéznétek, hogy mi lehet a hiba?
Dátum: 2009.10.29. 14:23:01
Ember, nemrég lefelejtettem az építésem akkor ez el is fog úszni.

A sebgyógyításom sem több a minimum 10-esnél

Kicsit többet kell majd ebbe belefektetnem mint azt én gondoltam.
Dátum: 2009.10.29. 14:02:45
Vagyis a kis lötyikből legyen bespajzolva egy, és állítsam LE-sre, nehogy elvigyen egy tortát, vagy egy ősköves italt?

Miki közben megelőzött Akkor megyek shoppingolni
Dátum: 2009.10.29. 14:00:14
Van valami jelentőssége, hogy melyikre változtatja meg az ember? A kalandok fül alatt van:

A gyógy- és varázsitalok használatánál a lehető legalacsonyabb szintűt használod, és azt, amelyik lélekenergiába vagy őskőbe / csak lélekenergiába / csak őskőbe kerül.
Dátum: 2009.10.29. 13:58:43
Nincs kérdésem bíró úr
Dátum: 2009.10.28. 07:42:27
Ha betennék, én azonnal lecsapnék rá... egyik gyorsítást se használom, mert nem adok értük 200CSP-t, de amint megtérülő befektetés lenne, azonnal aktiválnám. De akkor is csak ezt az egyet.
Dátum: 2009.10.21. 14:06:29
Nálam van egy skara, de már két hónapja senki nem akadt a hálómba. Az elején belefutott néhány ember a nagy szövetségek közül, de összességében sem hozott eddig 150k-et. Bár volt egy gyönyőrű 57k-res köröm, de többségében alig fut rá valaki. Ami pedig a lényeg, eddig kétszer csak egy ember futott bele, azóta a nevem ki van ragasztva a monitorjára.
Dátum: 2009.10.18. 18:00:39
Nem tudom mennyire szállt el a rendszer, mert nekem minden alkalommal kisütik a szemem a varázslatok. Rááltam a közelharcra, de eddig nincs eredménye. Fixen tesztelem magam adott személyeken, de hiába 200 a támadásom, nekik csak 150-180 a védekezésük, a tárgyakból további 100-150 védekezésre tesznek szert, ami nekem annyit jelent, hogy hiába nagy az erőm, a levegőt csapdosva ez nem érvényesül.
Dátum: 2009.10.18. 10:41:00
Korábban is feltettem a kérdést, csak sajnos nem kaptam még rá választ.
Volt szó a sebzéskompenzációról. Olvasgattam az oda vágó fórumot, de csak azt sikerült leszűrnöm, hogy az 50-es szint feletti epikus lények fizikai sebzését növelték meg szintenként adott százalékokkal, valamint 60-as szint felett az Alvilági verem épületből lehet szerezni varázslat sebzés csökkentést a játékosoknak.

A kérdésem az lenne, hogy csak az 50-es szint feletti epikusok fizikai sebzését növelték meg, vagy a sebzéskompenzáció vonakozik a játékosok karaktereire is 50-es szint felett?
Dátum: 2009.10.16. 15:14:46
Volt szó a sebzéskompenzációról. Olvasgattam az oda vágó fórumot, de csak azt sikerült leszűrnöm, hogy az 50-es szint feletti epikus lények fizikai sebzését növelték meg szintenként adott százalékokkal, valamint 60-as szint felett az Alvilági verem épületből lehet szerezni varázslat sebzés csökkentést a játékosoknak.

A kérdésem az lenne, hogy csak az 50-es szint feletti epikusok fizikai sebzését növelték meg, vagy a sebzéskompenzáció vonakozik a játékosok karaktereire is 50-es szint felett?
Dátum: 2009.10.13. 23:00:23
Az egyik fórumon olvastam, hogy a legyőzött 15 entitások után nem lehet két egymást követő alkalommal optimalizációs tárgyra ráhajtani? Vagyis, ha első körbe kihajtom a zafír gyűrűt, az azt követő körben nem lehet a rubin triászt kiütni belőlük?

Amikor bejön a sebzéskompenzáció, ott történik valami érdemleges? Gondolok arra, hogy normál esetben az játékosok nagy számának, köztük nekem is 180-as támadáshoz 180-as védekezésem van, de a tárgyakból 150 feletti védekezést és alig 20-30 támadás plusszt lehet szerezni. A szintemen lévőkkel legtöbbször csak a levegőt csapkodom. Hiába a nagy erő, és a sebzéskompenzáció a késsőbbiekben, ha ugyanígy a levegőt csapdosom.
Dátum: 2009.10.08. 07:55:18
Portyalistán szűkíts a támadandó szövetségre, és kidobja a neveket, vagy a szövetségi oldalon a Háborúk/kapitulációk gomb alatt kattints a szövetség nevére, akikkel háborúban vagytok, és szűkítit a portyalistát a háborús félre.

Egy gyors kérdés: ha a szövettség alapítója kilép a szövetségből, akkor az automatikusan feloszlik, vagy marad minden, és csak a tagok kapják vissza a szavazatukat?
Dátum: 2009.10.06. 20:14:34
Benned sem csalódtam még!

Szóval semmi nem változott, vadászunk, portyázunk, építgetünk., morgunk, szájkaratézunk, öklöt rázunk, de kárt okozni ebben a játékban max pszihésen lehet! => javaslom a 0,2-es xanaxot, illetve szombat estékre a jó magyar házipálinkát! Akinek már 0,5-ös xanax kell, szomnbatra pedig a fény nevezetű csodálatos alkohol találmányt!