Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Impopo

Dátum: 2009.08.28. 09:19:32
Nem a pókokra gondoltam, hanem azokra az elborultakra, akik eddig is szétoptimalizálták a fejüket.
Dátum: 2009.08.28. 09:07:27
Ha így van, hogy a saját hordájára is támadhat és viszont, akkor egy portyakarakternek ez irgalmatlan nagy táp.
Dátum: 2009.08.26. 14:52:02
Jelenlegi licit: 266 aranydukát (Subi89) Nem is ér többet.
Dátum: 2009.08.26. 12:04:41
Mennyit kell nyerni, vagy betölteni a mágia elnyelőhöz? Mert én 48 győzelem és 5000 felhasznált LE, vagy mi után kaptam meg a fókuszt...
Egy szövetségi társam 27 győzelem és 2700 után... (kb, de nem tudom már pontosan)
Dátum: 2009.08.25. 11:22:23
Nincs valakinek egy gyüjteménye arról, hogy melyik bajnokin melyik kategóriában ki győzedelmeskedett? Mert teljesen elvesztettem a fonalat. A magam kategóriáját ismerem, és ennyi.
Dátum: 2009.08.19. 23:20:00
Tud a "random" meglepődést okozni. Sy-nak se volt semmi szüksége a bajnoki övre annó v3-on, mégis betolta volna érte a bajnoki medálját is.
Dátum: 2009.08.19. 22:25:24
Most ez komoly?! Nem volt eddig semmi gondom a tárgyakkal, mert előfordult egy-két végtelen bónuszt adó tárgy, de ennyivel kiegyeztem. A bajnoki öv volt az egyik legdurvább, de az "csak" a bajnokinál hatott. A lélekkatalizátort még szintén lenyelem...
A dukátok miatt lemaradtam egy kicsit, hát elvittem az utolsó tételem és azóta nem gyűjtöttem, hanem mindent magamra fordítottam.
Erre most jön egy tárgy ami alapból ad a támadásra védekezésre +10-et +10%LE a győztes portyáért?! egy másik az ismételhető küldetések LE-ját duplázza?!
Ok hogy ez csak két embert érint, de nem azoknak fognak jutni ezek a tárgyak se, akiket esetleg komolyan felzárkóztatna a lemaradásuk után, hanem a turbóbrutál galetkiknek.
Dátum: 2009.08.18. 08:29:55
A varászelnyelős fókuszok- relikviák pontosan hogy fejtik ki a hatásukat?
Dátum: 2009.08.13. 09:02:07
A másdodszor száll el a tetves küldetésem!!!!
Mert a kérdező szerint az Attillát másként Etelének hívják, a Tilla lehetőség helyett, ami meg máskülönben pedig Etil is lehet nem csak Etele.
Minek van ilyen küldetés, ha nem lehet helyesen válaszolni egymás után 30-ra a hibás válaszok miatt?!
Mégis hányszor lépjek szintet, hogy megcsinálhassam ezt a küldetést?! Tele a hócipő!
Dátum: 2009.08.12. 16:31:19
A középkorban melyiket tartották a "csatadöntő" fegyvernemnek?
gyalogság
gyors mozgású könnyűlovasság
nehézlovasság
íjászok

Ez is miylen kérdés?! Valaki tudja a helyes választ? mert a neten 800 oldalt is átböngészhetnék hogy egyértelmű választ kapjak!
Dátum: 2009.08.10. 15:19:01
Nem is merném azt állítani, hogy reprezentatív, de az kiütközik, hogy kinek sikeresebb a fejlesztési taktikája
Dátum: 2009.08.10. 14:37:23
Most lehet számszerűsíteni nagy vonalakban a visszafogott fejlődést, és az azt nem használók közötti különbséget. Okoz némi differenciát persze a szakértelmek kifejlesztésének sorrendje is, de magamra vetítve durván feleannyit költöttem magamra a visszafogott fejlődésnek és az Aukciós háznak köszönhetően.
Dátum: 2009.08.10. 13:50:25
Én mindenesetre hozzáteszek annyit amennyi a realitás talaján mozog még, aztán meglátjuk mi sül ki belőle.
Dátum: 2009.08.10. 13:36:51
Rafkós, a portya és a vadászat nem ugyanaz. Érts ezt úgy, hogy a velem egy szinten lévők két-három szinttel mentek felém, és onnan csapnak le rám. Mert lényegesen többet költöttek magukra mint én.

Nyilván én is kiveszem a részem, de nem ölöm bele a napi 50CSP-mat valamibe ami csak visszavet a fejlődésben. Csak abban bízom, hogy ezért nem ér majd hátrány.

V3-on nincsenek nagyon pókok a mostani manógyilkosok és LE töltők között.
Dátum: 2009.08.10. 13:29:02
Gyakorlatilag majdnem 4 csp. Mert kettő elmegy a vadászatra, hogy meglegyen a minimum, 2 meg hogy egyáltalán használod a pilont. Az aukciós házzal is azért álltam le, mert a napi 5 csp két hónapon keresztül erősen visszavetett a szintemen azokhoz képest akik nem költöttek rá. Erre már nem merem ellőni az összes LE-t és CSP-t, pláne, hogy az élmezőnyt akik + 150CSP-vel tudtak nekiindulni az én 0-ámhoz képest, sose fogom beérni. Remélem nem csak azok járnak jól, akik mindenüket ebbe fektetik.
Dátum: 2009.08.06. 22:59:59
Azt mondja meg nekem valaki hogy mindenkinél ugyanaz az érték jelenik meg? teszem azt a v3-on minden hordának 800k-kell?
Mert akkor se értem hogy jön ez ki. még szükséges: 635.246 LE egyébként a hordánál 42686 Ez összeadva se üti a 700k-et.
Dátum: 2009.08.06. 09:28:20
V3, Egy vidám, viszonylag öszkomfortos szövetség, a Vérkő bajnokai szövetség 30 szint feletti pozitív mérleggel rendelkező rubin játékosokat, vagy épp hordaváltáson gondolkodó játékostársakat vár!
Dátum: 2009.08.06. 09:05:58
Question
Dátum: 2009.08.05. 16:57:18
Ez a bajnoki is olyan volt mint az előző 4 a számomra. 4-esen tuti befutó voltam a kategóriámban, állattal, csak harci tulajdonságokra gyúrva olyantól kaptam ki, aki TÖ-ben majd 40-el alattam volt állat nélkül, xarabb felszereléssel és még csak szövetségi épületek sem voltak mögötte. Nem mellesleg a kategóriám győztese is gyengébb volt nálam. Kikémleltem mind a kettőt. A randomnak ezek után kezetcsókolok.
Ennyit erről az egészről...
Dátum: 2009.08.03. 15:17:53
Valaki meg tudja mondani, hogy a bajnokin az épület bónusz hogy jön ki, meg úgy egyébként is?

Mert leírás szerint a védőfal akkor ad védelmet ha engem támadnak, a gyaktér akkor ad plusszt, ha én vagyok a támadó.
Ezek szerint a bajnokin ha a szerencse úgy hozza mert jobban építettem, akkor én vagyok a támadó, és nem számít a védőfal bónuszként nekem? Így ha van két védekezésre gyúrt karakter két 20-as védőfallal a háta mögött, akkor a támadó fél elesik +60 védekezéstől. Ergo esélytelen lesz a győzelemre mert a levegőt üti, míg a másik karcolásokat visz be, és győz.
Ha ez így van, ugyanez állna fenn a portyára is?