Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - INf3rNo2

Oldal: 12345
Dátum: 2008.11.24. 13:18:11
:DD Ezen szakadtam... zárójel nélkül és zárójellel is ugyanannyi. Ellenőrizd..

Ezen méginkább szakadtam :

Mit kaphat az a hölgy, aki fagyöngy alá áll?
Bolhákat
5000 Ft-ot
Hasbarúgást
Csókot

3. :D:D
Dátum: 2008.11.24. 10:19:58
Mennyivel üt többet egy vérfarkas agyar, mint egy Yssuf tőre?

2
3
4
kevesebbet üt

A helyes válasz a "kevesebbet üt" LENNE, de a 3 van megjelölve...
Dátum: 2008.11.17. 15:34:07
Melyik a helyes?

játssza
játsza
játszja
jácca

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

Ehhez csak gratulálni tudok az embereknek.
Nem csökkentenétek eggyel a rossz kérdéseimet? Szerintem felháborító hogy pont egy ilyen kérdésre 4-ből 3 ember nem tudja a választ, de az még felháborítóbb, hogy rossz kérdés lett belőle, pedig elég messze esik attól a kategóriától... Meg lehet nézni Miklós írását arról, hogy mi jó kérdés és mi nem.
Gyengébbek kedvéért, az első a helyes válasz.
Dátum: 2008.11.16. 14:59:47
A zafír horda tagjai hányadik szinten kapják az első varázslatot?

1
2
3
4

Tudomásom szerint 3., mert csak a smaragdok kapják 2. szinten. Ennek ellenére a 2. van megjelölve helyesként... Át kéne nézni a leírást mielőtt ilyet kérdezel!!!
Dátum: 2008.11.12. 18:31:19
Apró kényelmi funkciókat javasolnék:

1) Vadászat, vagy pihenés közben is kiírhatná a portyázásnál, hogy ha fáradt vagy, akkor még mennyi ideig. Így nem kellene számolgatni annyit.

2) A küldetéseknél, ha van egy aktív küldetésed, kiírhatná a másik kettőt is, melyek nem aktívak. Így nem kellene folyton eldobni a küldetést, hogy megnézhesd, mi a másik kettő. Másrészt, ha épp nem azonnal bekattanó, hanem gyűjtögetős küldetésed van, és mondjuk vagy annyira gyengeelméjű mint én, hogy nem vágod, mi a másik két küldetésed, és már valameddig eljutottál az adott küldetésben, akkor is jó lenne.
Dátum: 2008.11.10. 15:07:50
Cső!

Volna egy konstruktív javaslatom a küldetésekkel kapcsolatban.

Lehetne az, hogy ha megcsinálsz egy küldetést, ne kelljen átvenned a jutalmat ahhoz, hogy új küldetést választhass. Hisz a küldetést teljesítetted, innentől vállalhatsz másikat. Így a jutalomátvételekkel még tovább lehetne növelni a taktikázási faktort.

Bocs ha már valaki írta.

Na?
Dátum: 2008.11.04. 17:41:00
Idézet: Dame Aleana - 2008.11.04. 16:11:20
Idézet: INf3rNo2 - 2008.11.04. 12:36:08
Van egy gyanúm a vadászat közbeni LE-vesztés kapcsán.

Most is megtörtént 2× egymás után - ami egyszerűen felháborító, DE: észrevettem, hogy fórumoztam közben. Visszagondoltam, és a múltkori 3 egymás utáni dolognál is épp fórumoztam. Firefoxot használok, egy lapon belül 2 fül van ilyenkor.

Tudom, hihetetlenül hangzik, meg nem értem mi köze van a kettőnek egymáshoz, de tapasztalat alapján ezt kell mondjam.

Valaki próbálja ki légyszi, és igazolja vissza hogy tényleg, vagy baromság az egész!


1) En nem firefoxot hasznalok
2) A forum mindig masik ablakban nyilik meg nalam
3) De akkor epp nem forumoztam, hiszen eppen azert vettem észre a bug-ot, mert néztem a visszaszamlalot, tehat ott ultem a kepernyo elott

Tehat se Firefoxhoz, se a forumhoz nincs koze szerintem.

Viszont mind a két alkalommal egyetlen egy utolso maradék CSP-vel mentem vadaszni...
Ti?


Nekem változó volt hogy 20 körül, volt hogy 60, volt hogy 100 körül... Attól tuti nem függ.
De amúgy kipróbálom majd még1×, mert nem hagy nyugodni a dolog.
Dátum: 2008.11.04. 12:36:08
Van egy gyanúm a vadászat közbeni LE-vesztés kapcsán.

Most is megtörtént 2× egymás után - ami egyszerűen felháborító, DE: észrevettem, hogy fórumoztam közben. Visszagondoltam, és a múltkori 3 egymás utáni dolognál is épp fórumoztam. Firefoxot használok, egy lapon belül 2 fül van ilyenkor.

Tudom, hihetetlenül hangzik, meg nem értem mi köze van a kettőnek egymáshoz, de tapasztalat alapján ezt kell mondjam.

Valaki próbálja ki légyszi, és igazolja vissza hogy tényleg, vagy baromság az egész!
Dátum: 2008.11.02. 22:52:21
Ennek örülök, csak sajnos ez egy általános probléma, rengetegen vették már észre. És elég NAGY és ALAPVETŐ probléma.
Dátum: 2008.11.02. 22:33:29
Na mire megírtam, bejött a 3. is. Egymás után! Kicsit vérlázító!!!!!!!!!!!!

Asszem most hagyom abba az aktív vadászatot.

A készítők nem látják, mekkora hiba ez? Sok pénztől eshetnek ám így el...
Dátum: 2008.11.02. 22:31:22
Nekem most 2!!!! egymás utáni vadászatnál történt ez. Olyan 350-400 LE értékben. De úgy látom a moderátorok/JV-k le se ejtik az ide érkező panaszokat. Szóval csak szívjunk tovább, végül is mi vállaltuk a játékot!
Dátum: 2008.11.01. 23:27:24
Mire használhatod a kiégett ősköveket?
El tudod adni a lélekfutárnak
Feltöltheted újonnan szerzett őskövekkel
2-t beválthatsz 1 simára
Varázslatokhoz használhatod


azért a LÉLEKFUTÁRon sírtam a röhögéstől
Dátum: 2008.10.31. 12:45:30
Mi lett a végeredmény a Chelsea-Liverpool rangadón?
0:2
1:1
0:1
2:1

most mégis melyiken??
Dátum: 2008.10.29. 13:21:01
Másik részről meg ezek a fórumok is csekély jelentőséggel bírnak a tisztelt JV-k szemében.. Hiába írogatunk bármilyen panaszról, még csak reakció sem érkezik.

Azonban azt el kell fogadnunk szerintem, hogy akkor kezdtünk el játszani a játékkal, amikor még nagyon kiforratlan volt. Most is az. Ugyanis pár10 emberrel nyilván lehetetlen úgy letesztelni a játékot, hogy tudják, mi lesz, ha hirtelen ötezren kezdenek el játszani vele.
Dátum: 2008.10.28. 10:29:35
A fegyveredet kivéve bármikor el tudod adni az éppen használt tárgyadat is. Rákattintasz az eladásra --> megkérdezi, hogy "biztos?", és mondod hogy "biztos".
Dátum: 2008.10.28. 10:25:07
A "vadászatkor-néha-random-elveszik-a-kapott-LE"-problémára azóta sem sikerült választ kapni...
Dátum: 2008.10.25. 14:43:20
Ma, 14:35:10
Egy káoszvortex a közvetlen közeledben tombol! Ha gyáva lennél, menekülnél, mentenéd az irhádat. De te inkább kihasználod az alkalmat, és lecsapsz a vortex elől menekülő lények egyikére. Szegény kisebb kígyóféreg, azt sem tudja, honnan jön a támadás, és már ki is nyertél belőle 84 lélekenergiát. +7 TP A szerzett lélekenergiából 8 a helyes válaszért kapott LE.

Ez mind szép és jó.. csak nem kaptam meg a 84 lét
Volt már valakinek ez??? Nem olvastam végig a fórumot, de ha nem egyedi hiba akkor lázadjunk!!
Dátum: 2008.10.25. 14:21:42
hasonlóan értelmes (valszeg ugyanannak az retardnak a szüleménye):

mi a lámpa (márt mint a tárgy)?
nem az
nem ez
fény adó eszköz
és nem ezek
Dátum: 2008.10.25. 13:23:53
Melyik NEM nemesfém kémiai értelemben?

ezüst
platina
ozmium
kálium

Itt a kálium a helyes válasz, és az ozmium van megjelölve helyesként. Légyszi javítsátok.
Dátum: 2008.10.15. 19:37:23
Mi van, ha már az első nap lejátszódott az 50 csata, és több mint 2× annyi win-ünk van mint loss-unk? Akkor is megy 3 napig a háború, és a végén megint csak kell dupla annyi győzelem, vagy ott már pl egy 101/100-as arány is elég?

Szerintem úgy lenne a legjobb, ha 50 csata után kiértékelődne a háború.

Ha ekkor több mint kétszerannyi győzelem van, akkor automatikus win.
Ha nincs, de a 3 napon belül bármikor beáll a 2:1 arány, akkor win.
Ha ez sem, és letelik a 3 nap, az nyer, akinek több nyert csatája van.
Oldal: 12345