Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gabbby

Oldal: 1
Nem valószínű. De az 1. színten is már megemlitik a lélekfutárt és azt, hogy miért tudsz vásárolni. Max rosszul felelnek rá. végül is mind1. Majd felteszek másik kérdést. :PAmire megtalálják a megfelelő választ is.
Sziasztok!
Az ősi nektár-t miért lehet kapni a Lélekfutárnál?

LP-ért
VP-ért
ÉP-ért
Őskőért


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

A kérdésem az lenne, hogy addig oké, hogy nem fogadták el a kérdésem, de miért éppen ezzel az indokkal?
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Miközben max. értelmezési hiba miatt lehetne rossz. Hisz a kérdés erre a játékra irányul, akkor miért speciális?
Hisz aki erre válaszolhat, az ezt a játékot játssza nem? Akkor azért valamicskét kéne konyítania a válaszhoz.
Főleg hogy rájöttem nem LP a válasz, hanem LE, de akkor is a hiba nem az érdeklődés specialitása volt, hanem, hogy rossz volt a válasz, ill. esetleg értelmetlen a kérdés. Nem?
Bocsi, de ez fájt. Tom most lehúztok majd, de akkor se értem akkor minek játszanak ilyenek akik még azt se tudják milyen ez a játék?
Kösszi! Vettem! Léphetünk a következő kérdésre?
pedig jó 2*2 néha 5 ez egy film címe igaz, hogy esetleg a játékosok fele nem tudja, de attól még jó kérdés lenne!
Értem, azért nyugi! Máskor nem leszek ennyire sügér.
Neeeeeeeem! 2*2 lesz jó? ami néha 5 hehe
Köszi közben rájöttem...majd másikat találok ki és figyelek arra, hogy mindenki tudhassa rá a választ! OK?
Köszi a támogatást:P
Akkor így helyesebb lett volna a kérdést, hogy Melyik regényt nem J.R. Ward írta? Igazad van. Most látom csak. Köszi, de akkor sem feltétlen speciális érdeklődésűek tudhatják. Vagy igen?
Ez igaz, de attól még, hogy nem elég gyors vagy, épp nem tudja a választ az nem jelenti azt, hogy nem is jó a kérdés.
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Melyiket nem J.R Ward regénye?

Éjsötét szerető
A különös szerető*
Életre keltett szerető
Síron túli szerető

Ezt miért kellett Rossz kérdésként értékelni? Talán olyan nehéz lenne kikeresni valahonnan, mondjuk internetről a választ mielőtt értékelnek?
Inkább No Comments! (Felőlem) Csak épp bosszantó!
Dátum: 2009.02.05. 20:00:52
energiakristályosító ezt hol találom? Mert van őskövem, de nem változott át. Hogy tudnám aktiválni a kiégett ősköveket? az energiakristályosító nélkül? ha azt nem találom?

Köszi a válaszod!:D
Dátum: 2009.02.04. 19:42:15
Sziasztok! a kérdésem az hogy a kiéget ősköveket nem lehet elpasszolni más szövetségtársamnak v. kicserélni másra? Valószínűleg nem, Igaz?
Dátum: 2009.02.01. 15:22:40
Volna 1 kérdésem: mit tehetek ha egy kérdés hibás és csak bejelölés után derül ki h. a válasz amit a kérdező bejelölt nem igaz? Ilyen volt hogy hányadik szint után lehet fejleszteni a szakértelmet? 3,4,5,v. 10 -k szinttől? Én 4 -nek emlékeztem és mikor be írtam neki a válasz az volt h. a 3.-iktól. Megnéztem a játékleírást és abban is a 4. -ik szint van írva. Akkor most mi lesz azzal a kérdéssel? tudjátok törölni v. azt a kérdést már nem lehet javítani v.hogy?
Köszi előre is a segítséget
Dátum: 2009.02.01. 15:19:17
Köszi szépen a segítséget:P
Dátum: 2009.01.31. 20:15:50
Volna 1 kérdésem: mit tehetek ha egy kérdés hibás és csak bejelölés után derül ki h. a válasz amit a kérdező bejelölt nem igaz? Ilyen volt hogy hányadik szint után lehet fejleszteni a szakértelmet? 3,4,5,v. 10 -k szinttől? Én 4 -nek emlékeztem és mikor be írtam neki a válasz az volt h. a 3.-iktól. Megnéztem a játékleírást és abban is a 4. -ik szint van írva. Akkor most mi lesz azzal a kérdéssel? tudjátok törölni v. azt a kérdést már nem lehet javítani v.hogy?
Dátum: 2009.01.29. 10:16:01
Köszi szépen!
Dátum: 2009.01.29. 10:08:52
A kérdésem az lenne, hogy a kiégett őskőveket milyen módon lehet az aktív őskővekkel kapcsolatba hozni vagy is, hogy aktivvá lehessen Őket tenni? Vagy ehhez már fizetni kell?
Oldal: 1