Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vivuss

Oldal: 1
szőrszál hasogatók vagytok, ennyi az egész. mert bele KELL kötni mindenbe...
Idézet: LoWs - 2009.11.29. 15:51:16
Bocs, ha mindenki buta seggfej mert nem követi a kkvilág híreit. Jómagam szeretek sakkozni és versenyekre is járok néha, mégsem érdekel ki vezeti a ranglistát. Akkor a többi kb 9,5 millió embert mér érdekelné?

Jah.. és milyen alapon mondod meg valakiről, hogy seggfej-e vagy sem ezen egy kérdéshez való viszonya alapján?
Ehez nincs jogosultségod!
Köszönjük!

Távozhat!

MOST MINŐSÍTETTED MAGADAT ! olyan kérdést tettem fel Magyarország egyik legismertebb sportolójáról, hogy ha nem tudod a választ, (mert nem kötelező tudni) akkor tippelhetsz is, jó eséllyel, mert az időpontok úgy vannak megadva. ellentétben sok oolyan xar kérdéssel, ahol egy krisztus előtti dátumot kér a tag, és megad 4 egymást követő évszámot. De ismétlem magam: a kérdés ilyetén elutasítása, a sok xar kérdés elfogadása, és a te indoklásod alapján merem kijelenteni: igen is seggfej az illető... és finom voltam...
Éowin telejesen igazad van. sok "elbíráló" itt éli ki ferde hajlamait...
ezt is jobban kell tudnia minden Magyarnak mint a világ legjobb sakkozőnőjét... ugye kukika?

Mikor uralkodott III. (Részeges) Mihály bizánci császár?
842-867.
1914-1915.
2002-2009.
1817-1868.
mert ez például qrva érdekes és jó kérdés... igaz surmi?
Mit nevezünk makukának?
Étel
Pörkölt napraforgómag
Egy mesehős
Régi lószerszám
Akinek a világ legjobb sakkozó nője (tizen valahány éve vezeti a női világranglistát) érdektelen (amikor bugyutábbnál -bénább kérdések is szerepelnek) az egy érdektelen buta seggfej !

Mikor született Polgár Judit sakkozó?

1976
1986
1966
1996

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
most már elég volt ! kapja e minden gyökér, tudálékos, beképzelt, szarrágó, kötekedő, kákán is csomót kereső, bunkó, kérdés értékelő!!! itthagytam ezt a "játékot" ! Barbie babának milyen színü haja van?

Szőke
Vörös
Barna
Fekete


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Feltettem egy kérdést: Melyik város Brazília fővárosa? És azt írja a gyökér hogy a kérdésben nem megengedett szó szerepel !
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ?????????
Dátum: 2009.02.05. 16:43:49
Sziasztok! Csak azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan és mikor tudok állatot fogni?
Oldal: 1