Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cecilly

Oldal: 1
Én kaptam az első Bezzeg Béla emlékérmet de látom ez még mindig divat azóta! Tanács a panaszkodó társaimnak inkább mondjatok le a kvízkérdés feltevéséről az legalább biztos LE és pár nyugodt óra Itt úgyse nektek lesz igazatok!
Hát nem csak én írok h elég sz.r ez a rendszer ha eddig nem vettétek volna észre...
Most várok újabb 100 helyesen megoldott kvízkérdésre aztán én is teszek fel egyet és várom az újabb kifogásokat
akkor ne 4999 játékos értékeljen!
Nekem nem a lapátom kell Csak akkor legyen normális az értékelés!!! Mert így nincs sok értelme ha valakinek elfogadjátok valakinek meg nem... ez nem fair :S
mégis el lett fogadva! ő megkpata érte az Le-t én meg semmit
Ki kapta 2009 a legjobb férfi zínészi Oscar díjat?

ilyen kérdés is van nézzetek utána és ezt elfogadták!!!! Akkor most döntsük már el, hogy mi a jó és mi nem...
na de az tényleg egyértelműbb kérdés amit kaptam, hogy mi az piros és árt a fogaknak?

1.mikulás
2.valami.. (erre már nem emlékszem)
3.szaloncukor
4.tégla << ez volt a helyes

Ennyit a kvízrendszerről...mert ez a kérdés egy hibátlan! vegyünk róla példát!:D
81. Oscar-díj jelöltek - díjazottak 2009.

A legjobb film (Best Picture)


Gettó milliomos Slumdog Millionaire

http://mozinezo.hu/rendezvenyek/oscar-dij/oscar-dij-2009.htm
Plusz ha beírod a Google-ba h '2009 Oscar', csak ennyit az első találat már rögtön meg is adja a kérdésemre a választ! Szerintem nem én tévedtem az évszámmal kapcsolatban... Így tehát még mindig nem értem miért kapott rossz értékelést
Ezeket a díjakat 2009 februárjában adták át.Mivel a jövőbe nem látok így szerintem egyértelmű ez a kérdés
Melyik film nyerte a 2009-es Oscar-díjat legjobb film kategóriában?

Benjamin Button különös élete
Milk
Gettó milliomos
Felolvasó

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Ezen mi nem értelmezhető?????? Mert most már nekem nagyon elegem van ebből a kvízrendszerből!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Itt senki se tud semmit? Ha könnyűt írok az a baj ha nehezet az,ha pedig simán el lehetne fogadni a kérdésemet akkor is belekötnek valamibe szerintem ez már több mint nevetséges!!!!
Mennyi 6*5 + 101?

120
121
130
131

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Megkérdezhetem MIÉRT?
Ha túl könnyű az a baj, ha túl nehéz akkor meg az...
Kb. hány km Dublin és New York távolsága légvonalban?

10 km
50.000 km
100 km
5100 km

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Szerintem ez a kvízértékelés-rendszer nem az igazi, ez pl most miért kapott rossz értékelést???
Oldal: 1