Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - sobo

Oldal: 1
Dátum: 2018.08.16. 16:21:29
Az tény és való, hogy ha nem lenne energiatégla, nagy lassúlás lenne a fejlődésben. Ugyanis jelenleg egyedül építek épületeket, mert csak én vagyok tag.
Dátum: 2018.08.16. 15:40:23
Hosszabb megszakítás nálam is volt. De mindig visszajöttem.
Ami igaz, az igaz: mással is foglalkozni kell ezen játék mellett. De én egyfolytában találok magamnak elfoglaltságot.

Dátum: 2018.08.16. 15:01:07
Az 1. világban alapítottam szövetséget, amelynek neve: Bölcsek Tanácsa. A smaragd hordának van kitalálva.
Szeretettel várok minden jelentkezőt, aki tagja akar lenni.
Dátum: 2018.08.15. 14:46:52
A kilencvenes években ismerkedtem meg a fantasy műfajjal. Olvastam olyan könyveket, amikben én döntöm el a könyv menetét. A tesóim akkor játszottak a Valhalla Páholy szerepjátékával, a M.Á.G.U.S. kalandozással. Én nem játszottam vele, de áttanulmányoztam a játékkönyvek varázstudományát.
Az interneten online játékokkal játszottam. Az ajánlóban találkoztam a végzetúr játékkal. Megtetszett és regisztráltam magam.
Két dolog fogott meg. Egyrészt a sztorija. A valós életben is ragályként terjednek az érzelmek, nemcsak ebben a játékban. Másrészt én is igyekszem magamat fejleszteni, így változtatva magam egyetemessé.
Némi megszakításokkal azóta is játszom ezzel a játékkal. Jó élmény magamat beleélni ebbe a játékba.
Dátum: 2018.08.13. 15:34:57
Nekem nagyon tetszik ez a játék, én nem hagyom abba. A naponta elvégzendő dolgaimat (szerencsekerék, aranydukátszerzés, szövetség épület építés) elintézem, ennyi nekem elég. A különböző eseményeken szoktam csak vadászgatni. Ilyenkor igyekszem annyi jutalmat szerezni, amennyit csak lehet.
Én most csak az irányított vadászat szakértelmet fejlesztem. Mivel javarészt csak vadászok, ezért a felfejlesztését tartom értelmes lépésnek.
Dátum: 2018.08.13. 14:42:11
Mivel én gyógyszert szedek, ezért nem tudok vért adni.
Dátum: 2018.08.13. 14:38:36
Amíg volt iwiw, én is tagja voltam a végzetúr kluboknak.
Dátum: 2018.08.13. 14:33:47
Mi lenne akkor, ha a végzeturak és végzetúrnők sakkban is össze tudnák mérni képességeiket? Lenne lehetőség arra, hogy online játékosok egymással sakkoznának. Érdemes ezt megvalósítani. Szerintem ez egy csoda jó ötlet.
Dátum: 2018.08.13. 14:22:20
Én szívesen beszélgetek akárkivel, akármiről.

Oldal: 1