Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fiki

Oldal: 1
Dátum: 2019.04.28. 11:56:28
Úgy tűnik, hiába kérem szépen, II. Vlad továbbra is támad, és kinyírja az összes állatomat. Így nem lehet játszani, 1200-as másodlagos támadással , és a jó pénzen hizlalt csatlósokkal minden támadásával csak tönkreteszi mások játékát.

Miklós, én szerettem ez a játékot, de mostanra megutáltam, mert időről-időre kitermeli az ilyen piszok alakokat, akik csak ártalanul és sunyin vigyorognak, megígérik, hogy nem támadnak, vagy ritkábban, aztán saját magukat szembeköpve szegik meg az ígéretüket.

Erről beszélek:

Ma, 10:45 II.Vlad Fiki mano A csatát ellenfeled nyerte.
Tegnap, 21:41 II.Vlad Fiki mano A csatát ellenfeled nyerte.

közben pedig:
Az állatod 34856 életpontot sebződött. Az állataid 8189 életpontot sebződtek. Az állataid 7174 életpontot sebződtek. Kukori elájult.
Az állataid 12543 életpontot sebződtek.Az állataid 11822 életpontot sebződtek. Dr Black elájult. Az állataid 6268 életpontot sebződtek.Az állataid 11601 életpontot sebződtek.

a mai csata:
Az állatod 35791 életpontot sebződött. 1st APR elájult. Az állatod 13050 életpontot sebződött. Álmos lilaság elájult.
Dátum: 2018.03.22. 09:55:37
Sajnáljuk, ismeretlen hiba történt, kérlek próbálkozz néhány perc múlva. Ha a probléma továbbra is fennáll, lépj kapcsolatba velünk a support.beholder.hu oldalon.

Most is, mintegy 40 mp-ig...
Dátum: 2015.03.12. 13:20:54
Köszönjük a kompenzációt.
Dátum: 2015.02.14. 14:10:53
Nem kicsit volt dühítő ez a leállás: Dél előtt akartam beütni a haditerv szerinti részemet, erre csak leshettem a szerverhibás képernyőt.
Ezért buktunk ma két területet.
Dátum: 2015.02.09. 16:45:44
Sajnos az ár csak a kisebbik gond, a nagyot más ok miatt sem érdemes megvenni: Az sem mindegy, hogy napi 10 cspt vagy 50 cspt kell elkölteni egy-egy faladatra, amikor én már tartalékolnék a Bolygó Ura eventre.
Dátum: 2015.02.08. 08:30:02
Vadászzsákmány
Használj el 1 kisebb vagy nagyobb vadászzsákmányt!

Ilyet MOST hol lehet szerezni?
Emlékeim szerint a Bolygó Ura event alatt mintha megvásárolható lenne a kufárnál, de most nem találtam, pedig áldoznék rá, hogy összejöjjön a 100 fm. (A Szövetségünkben farsangi fánk van, de tudás fánk sajnos még nincsen )
Ez talán inkább a hosszútávú célok közé illik:

Felépíteni a Smaragd Forrás Szövetség alkimista laborját - egyedül.

Most itt tartok:

Állapot: 42. szint építése folyamatban.
Készültség: 55.0% (10.359.327/18.820.000 LE)

Morzkod: Ha esetleg rábukkansz egy Világok Közötti Átjáróra, szívesen vendégül látlak egy kis építkezésre.
Dátum: 2012.06.19. 07:03:37
Azt hiszem, ez inkább technikai probléma, amivel az opera12 böngésző frissítés telepítése után találkoztam, de talán tudtok nekem segíteni:

Nem tudom kijelölni az állatokat egy kattintással gyógyításra, ha egyesével jelölöm, akkor sem indul el a gyógyulás, ha ráklikkelek a megfelelő gombra.
Kennelzeésnél hiába állítom át 2 óránál hosszabb időtartamra, sajnos csak 2 órás edzésre mennek a kutyik.

Mit kellene átállítani, hogy újra rendesen működjenek ezek a fenti funkciók az opera alatt?
Köszönöm a válaszokat Oh bölcsek
A Névtelen Nulla együttes énekese volt, egy csíkos napernyőről énekelt.Most a REAC csapatának edzője. Ki ő ?

Hevesi Tamás
Szikora Róbert
Fenyő Miklós
Kalapács József

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.


A Névtelen Nulla együttes énekese volt, egy csíkos napernyőről énekelt.Most az NB1es REAC edzője. Ki ő ?

Hevesi Tamás
Szikora Róbert
Fenyő Miklós
Kalapács József

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Én nem jöttem rá, megmondanátok mi a helyesírási hiba ????????
Mindkét változatot ide tettem, a második volt elöbb
abban lehetett hiba NB1-es
Oldal: 1