Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2009.12.12. 16:11:30
Idézet: McPaul - 2009.12.12. 15:48:34

Igy a kisebb szovetsegben jatszoknak is lenne sansza eros gyurukre, nyakasokra, persze igencsak borsos aron.


ez szerintem nem igaz... A kis szövetségek nem hiszem hogy pl. akkora térkapuval rendelkeznének mint a Cruentus...(ergo ritkábban esnek térkapus felszerelések amiket dukátért be lehet váltani)
A nagy szövetségekben lévők vinnék el azokat a felszereléseket is, a kis szövetségeknek ebbe nem lenne nagy beleszólása...
Az epikus relikviák 10 dukátjáról ne is beszéljünk...

A kalandok szerintem azok amik minden karakter számára egyenlő feltételeket nyújtanak, ott kellene még fejlesztés, bár Miklósék jó úton járnak, folyamatosan jönnek az új relikviák... (abba most ne menjünk bele hogy a kisebb karakterek nem kalandozhatnak, ők még az aukciós házban is hátrányban vannak...)

A lélekgyémánt vásárlást az aukción viszont támogatnám én is! Vagy esetleg a kristályitalok is szerepelhetnének (mondjuk 10 kristályital csomagokban, ha már védelem itala is van)
Dátum: 2009.12.11. 11:41:25
és még valami:
Az ősköves felszereléseket tovább lehet használni, így egy kicsit a pénztárcának is elviselhetőbb a játék... Már aki költ rá... én költök
Dátum: 2009.12.11. 11:32:33
A Vf talán azt a plusszt adja hogy eseménydúsabb játékot lehet játszani alacsonyabb szinten mint magasabb szinten... Mondjuk nem látok bele a "nagyok" játékába, ezt csak a hallottakból gondolom...
Egy valami viszont ténynek látszik: Aki kifejleszti a VF-et az jobban kitudja használni az adott szint előnyeit! Mi azért játszunk (és ezt mondhatom társaim helyett is) hogy más játékosokkal mérjük össze erőinket a lehető legeredményesebben... Ehhez jó ha van visszafogott fejlődés... Ilyen a rendszer, a V3 egy erősen vadászatra öszpontosult világ, nem mindegy mennyi LE-t szedsz ki egy szinten a lényekből...
Dátum: 2009.12.11. 11:27:04
A "csak" szót nem úgy értettem ahogy te winnie
Légyszíves azt olvasd amit írok... Nem volt benne lekicsinylés, nem a számokért, LE-ért csináljuk... ha azért csinálnánk nem is háborúznánk, mert nem nagyon éri meg...
Dátum: 2009.12.11. 11:04:31
Nálunk is mindenki visszafogott fejlődéssel megy már szinte... Másképp nem rúgunk labdába sajna...
Azzal próbáljuk kompenzálni a hátrányt az epikusoknál hogy fejlesszük a kereskedelmet hogy jobb felszerelésekkel tudjuk őket ütni. De ez is csak időleges megoldás sajnos...
A képességfa valóban nem lenne rossz ötlet, ha alaposan és igényesen kivan dolgozva és megfelelő információt szolgáltatnak róla... A Zarknod ébredésénél is sok kritika érkezett, mondjuk engem személy szerint nem nagyon érdekelt, csináltam ahogy épp jólesett..
Valahol azért sajnálom Miklósékat, mert bármivel próbálkoznak kapják a kritikákat szinte állandóan, pedig a belefektetett munkát becsülni kellene.. magyarul vagy jót vagy semmit....

Látszik hogy a fejlesztések folyamatosak, de az egyéni véleményem az hogy kicsit mintha lassúak lennének... vagy ha nem is lassúak, az igazán "nagy" fejlesztések váratnak magukra... Én türelmes vagyok...

Amúgy 1 jó dolgot tudok mondani ami a VF-hez köthető: Alacsony szinten tart, ahol azért mindig van mit csinálni... szerintem ott a "magasban" lehet unatkoznék:D
Dátum: 2009.12.11. 10:43:31
Örülnénk ha egy kicsit jobban jutalmaznák a háborús győzelmeket...
Jelenleg csak egy dologra jó: Elég jól összekovácsolja a bandát, ezért csináljuk... Sajnos maga a szövetség intézménye csak az együtt építkezést és az esetleges háborúkat adja a tagoknak... (meg persze az epikus)

Volt szó a szövetségi küldetésekről is anno, remélem hamarosan bekerül a játékba, mert így a szövetség nem ad megfelelő plusszt szerintem...(és itt nem az épületekre gondolok)
Mennyivel másabb lenne a szövetségi élet belülről ha lennének ilyen küldetések pl:
-szerezzetek x portyagyőzelmet
-Öljetek x epikust
-Raboljatok összesen x LE-t

És persze ezeket jutalmaznák Lélekenergiával amit a lélekkútba kapnánk... De jó lenne... vagy csak álmodozunk?

Vagy ismét várnánk egy horda összefogós dolgot, vagy bármi olyat ami igazán csapatmunkát igényel...

Vagy esetleg szövetségi relikviák??
Dátum: 2009.12.11. 10:32:43
köszönöm! Elég kis szorzót kaphatunk akkor valóban... pedig minimum 200k-s lélekkúttal rendelkező szövetségeket támadunk szinte...
Bár igaz ha sok a vereségük és kevés a győzelmük nem sokat számít...
Dátum: 2009.12.11. 10:25:31
igen V3-on volt, de képletet erről nem ismerek...
A Vihar Lovagok alapítója vagyok, háborúink során sokszor találkoztunk már ezzel a jelenséggel és nem értjük... Nem tudom így megérte e felépíteni a háború csarnokát...
Dátum: 2009.12.11. 10:00:38
Miklós csináljatok már valamit ezzel a háború csarnokával ha kérhetem!
csak a csarnokból +61455 LE-t vittünk volna, de az egész háborúért 48600 LE-t kaptunk... És béke csarnokuk sem volt... Magyarul ha nincs háború csarnokunk -Le-t raboltunk volna?
Dátum: 2009.12.10. 21:42:58
Sziasztok!
Nem tudjátok miért nem lehet regelni sem a V1-re sem a V2-re? Az összes azonsítót használtnak írja ki, már a leglehetetlenebbeket is...
2 ismerősöm is jönne, de nem tudnak regelni és én sem tudok nekik

Előre is köszönöm a segítséget!
Dátum: 2009.12.03. 12:26:53
világos, köszönöm!
Dátum: 2009.12.03. 12:21:36
a fegyver sebzése világos. az erő sebzés viszont nekem még nem
Mit takar pontosan?

tehát pl: egy fegyver átlagos sebzése 100. ha az erőmet 100-ról 140-re viszem mekkora átlagos sebzésnövekedés lesz? 1,4-szeres?
Dátum: 2009.12.03. 12:19:31
és akkor mostantól mi számít?
vagy még nem nyilatkoztak a fejlesztők?
Dátum: 2009.12.03. 11:33:43
Sziasztok
Egy igen fontos kérdésre keresem már a választ egy ideje... Az erő pontosan mekkora százalékban növeli a fizikai sebzést? Ahogy olvasom szinte mindenki varázslópárti... Hozzám viszont a harcos mentalitás áll közelebb, így harcost szeretnék inkább fejleszteni, csak szeretném tudni pontosan mire is számíthatok a távolabbi jövőben ha a taumaturgia helyett az erőt és a támadást részesítem előnyben...

válaszotokat előre is köszönöm!

u.i.: Amit én a portyázásaim során számoltam az kb ez: a fegyver sebzéséhez az erő ad egy szorzót, ami kb az erő értéke/100
tehát mondjuk egy 140-es erőnél 1.4-es szorzó... ha az így kapott sebzés pl 240, ebből jön le egy mondjuk 60-as elnyelés, ami 180-as sebzést eredményez...
csak mondjuk ez 100 alatti erőnél tűnik hülyeségnek... nem tudom, tanácstalan vagyok
Dátum: 2009.10.29. 15:52:30
Amit egyszer elbuktunk kalandot azt törölhetjük is, vagy később újra lehet vele próbálkozni?
Dátum: 2009.10.29. 13:36:19
Ki lesz írva valahova ha kalandot találtunk vadászat közben?
Pl az eseményeknél mint a kiégett őskő...
Dátum: 2009.09.25. 16:55:14
Köszönöm a válaszokat!
Dátum: 2009.09.25. 16:46:23
Aki esetleg már ölt egyéni epikust az válaszolna pár kérdésemre?
1. A végén kap a karakter LE-t úgy mint a normál epikusnál a szövetség?
2. Tapasztalati pont jár utána? Ha igen mennyi?
3. Ha a sebgyógyítást turbózom úgy is számít a 20-as érték? vagy 20-ra kell vinni... (pl: 10+10 turbó...)
Előre is köszönöm a válaszokat!:)
Dátum: 2009.09.15. 16:22:23
Szövetségi épületeknél az epikus emlékműnél látható már az egyéni epikus! Valaki tud valamit mikor lesz konkrétan elérhető?
Dátum: 2009.09.13. 09:51:40
Remélem ilyenek is látszani fognak amit te írtál Tseby'dr akula... Miklós egy kis javítás még el kellene, nem valós ami a háborús statisztikákban van! A győzelmek/vereségek-nél szokott lenni hiba, de gondolom még a friss fejlesztés "apró hibái ezek"...
Nálunk egy egészséges versenyszellemet eredményezett ez az egész, nem ártott a háborúknál is egy kis újdonság...
Üdv:Leonard